رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

تایتل آپدیت بازی های Xbox 360

پست های پیشنهاد شده

شما بعد از اینکه هارد رو ارتقاء دادید، کنسول رو جیتگ کردید ؟ قبلا هم با همین جیتگ اجرا میشد ؟
در واقع کنسولم جیتک بود که بازی رو نصب و اجرا کردم...dlcبدون هیچ مشکلی اجرا شد و تمومش هم کردم....ولی وقتی هاردمو ارتقا دادم و بازی رو دوباره نصب کردم هر کاری میکنم قسمت dlcاجرا نمیشه...حتی پرو??ایل و سیو قبلی رو هم پاک کردم....یه سیو جیدی که بازی رو کامل کرده دانلود کردم و با برنامه هوریزون پچش هم کردم...همه ی قسمت های بازی کار میکنه الا dlc هاش...گ??تم شاید شما تجربه ی بیشتری داشته باشید و بدونید مشکل از کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در واقع کنسولم جیتک بود که بازی رو نصب و اجرا کردم...dlcبدون هیچ مشکلی اجرا شد و تمومش هم کردم....ولی وقتی هاردمو ارتقا دادم و بازی رو دوباره نصب کردم هر کاری میکنم قسمت dlcاجرا نمیشه...حتی پرو??ایل و سیو قبلی رو هم پاک کردم....یه سیو جیدی که بازی رو کامل کرده دانلود کردم و با برنامه هوریزون پچش هم کردم...همه ی قسمت های بازی کار میکنه الا dlc هاش...گ??تم شاید شما تجربه ی بیشتری داشته باشید و بدونید مشکل از کجاست؟

اگه کنسول جیتک باشه باید بازی اجرا بشه ! اما اگه بعد از ارتقاء هارد هک دیگه ای نصب کردید، به خاطر همین با این مشکل رو ب رو شدید . بازم منتظر نظرات دوستان باشید ... !

لینک به ارسال

سلام اگه امکانش هست آپدیت lt2 به lt3 بازی call of duty black ops رو قرار بدید.

CFD2E6184386829EC2E59087-0AEB2159

لینک به ارسال

آخرین تایتل آپدیت بازی Life is Strange

لینک به ارسال

دانلود تایتل آپدیت Call of Duty Black Ops 1 برای 0AEB2159

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...