رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alishoomakher

درخواست جدی و فوری کمک

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان ..

من چند وقته که عضو شدم این اولین پستمه ومشکل ناجوری واسم پیش اومده. وقتی ویندوزم ( xp ) رو دسکتاپ بالا میاد یه پنجره که شکل گرا??یکیش مثل ویندوز 98 هست وتوش یه چیزایی راجع به درایو c و سیستم 32 نوشته و توی خط بعدی از من خواسته که دستور بدم و اول خط رو با windows\system 32 شروع کرده حالا من با این چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی cmd.exe اسم پنجره ست . ممنون میشم اگه کمکم کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان مشکل شما چیه میشه بیشتر توضیح بدید

لینک به ارسال

سلام یه پنجره که قابش مثل ویندوز 98 هستش و داخلش مثل سیستم عامل داس هست . و وقتی که سیستم بالا میاد ( رو دسکتاپ )اونم ظاهر میشه

داخلشم یه چیزایی راجع به درایو c و system 32 نوشته و خط سوم رو هم با درایو سی و سیستم 32 شروع کرده وبعدشم از من دستور میخواد

راستی cyrax اسکرن شات چطوری باید بگیرم بلد نیستم

لینک به ارسال

سلام یه پنجره که قابش مثل ویندوز 98 هستش و داخلش مثل سیستم عامل داس هست . و وقتی که سیستم بالا میاد ( رو دسکتاپ )اونم ظاهر میشه

داخلشم یه چیزایی راجع به درایو c و system 32 نوشته و خط سوم رو هم با درایو سی و سیستم 32 شروع کرده وبعدشم از من دستور میخواد

لینک به ارسال

الان مشکل شما چیه ویندوز سالمه و شما میخواید موقع بالا اومدن ویندوز پنجره cmd باز نشه؟؟؟؟یا ویندوز به کلی خرابه و موقع بالا اومدن cmd باز میشه؟؟یا بلد نیستید از محیط cmd خارج بشید؟؟؟

لینک به ارسال

آموزش گر??تن اسکرین شات

[ATTACH=CONFIG]9878[/ATTACH]

مراحل کار : ۱- ص??حه ای که مورد نظر دارید را به نمایش می گذارید ۲- بر روی کلید Print Screen روی کیبورد کلیک کنید ( کلید تصویر بالا ) ۳ – به منوی Start بروید و مسیر زیر را دنبال کنید All programs > Accessories

۴ – برنامه Paint را باز کنید و با راست کلیک گزینه Paste را ??شار دهید.(از کلید تر کیبی Ctrl+V نیز میتوانید است??اده کنید) ۵ – بر روی کلوشه Save as کلیک کرده و نام , نوع ??رمت عکس و مکان ذخیره سازی را مشخص کرده و Save را بزنید. تمام اسکرین شات شما از تصویر مانیتور گر??ته شده است و از آن است??اده کنید.

لینک به ارسال

سلام ممنون datis جون که به ??کر مایی

من ویندوزم سالمه . البته یه مشکل قبلا داشت که ص??حه مرگ میومد که اونو با دی??راگمنت و سر و ته کردن سیم lan درستش کردم

ولی مشکل حال حاضرم اینه که نمیدونم چرا این پنجره cmd ظاهر میشه . البته ویندوزم سالمه . ولی اگه این ارور هستش میخوام بهم بگی چجوری ر??عش کنم. ( که دیگه نمایش داده نشه ) . اگه ارور نیست که دیگه هیچی

بازم ممنون.

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]9884[/ATTACH]

سلام اینم از عکسش اگه کمکم کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...