رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

آموزش JTAG/RGH کردن کنسول Xbox 360

پست های پیشنهاد شده

1-تک تکشو نام ببر.

2-پلت??رم واسه انلاین بازی کردن ??قط PC و بس.کسی اگه چند تا بازی انلاین با PC بزنه دیگه واسه آنلاین بازی کردن سمت کنسول نمیره

3-این که بازی های پولی ارکید رو م??تی بازی کنی امکانات نیست!؟این که دی ای سی هارو م??تی بریزی امکانات نیست؟این که هر بازی رو بدون درنظر گر??تن region نش روی هارد نصب کنی امکانات نیست؟

من 6 ساله XBOX 3 دارم که 2 سال پیش وقتی جیتگش کردم تازه شد XBOX 360.

1- مشکل توی اجرا بازی

2- رسیت شدن خودکار و هنگ کردن در منو کنسول (به خاطر برد ??یک کنسول)

3- غیر قابل است??اده در محیط لایو

4- مشکلات HDD (نخوندن و ظاهر نشدن ایکون)

5-عمر کمتر دستگاه نسبت به برد اصلی

6- تاخییر در بالا امدن (دیر تر از همه مدل های ایکس 360)

7- مشکل Ejact نشدن درایو در زمان خاموش بودن کنسول .

این گوشه ای از مشکلاتش بود که من گ??تم بازم میتونم پیدا کنم .

2- اصلا Pc واسه بازی نیست کی گ??ته واسه بازی کردنه ؟؟!!! کنسول برای بازیه و بس . کلا PC واسه گیم ساخته و طراحی نشده . و تا زمانی که میشه خیلی راحت تر از pc و با پینگ کمتر توی لایو و PSN بازی کرد مگه خنگن که برن سراغ Steam که پینگش همش 3 رقمیه !!!!؟؟

3- با برنامه Horizon بدون جیتگ میشه این کارا رو کرد و هیچ نیازی به جیتگ کردن نداره .

کلا Xbox 3 نداریم از زمان لانچ که حدودا 7 ساله میگذره همون Xbox 360 هستش . من خودم از زمان لانچ کنسول اولیه رو داشتم بعد خیلی سریع داغ میکرد و اواخر 3 چراغه میشد ر??تم و یک ایکس باکس 360 ارکیدخریدم که مشکلی نداشته باشه توی بازی

ویرایش شده توسط Black Hawk

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1- مشکل توی اجرا بازی

2- رسیت شدن خودکار و هنگ کردن در منو کنسول (به خاطر برد ??یک کنسول)

3- غیر قابل است??اده در محیط لایو

4- مشکلات HDD (نخوندن و ظاهر نشدن ایکون)

5-عمر کمتر دستگاه نسبت به برد اصلی

6- تاخییر در بالا امدن (دیر تر از همه مدل های ایکس 360)

7- مشکل Ejact نشدن درایو در زمان خاموش بودن کنسول .

این گوشه ای از مشکلاتش بود که من گ??تم بازم میتونم پیدا کنم .

2- اصلا Pc واسه بازی نیست کی گ??ته واسه بازی کردنه ؟؟!!! کنسول برای بازیه و بس . کلا PC واسه گیم ساخته و طراحی نشده . و تا زمانی که میشه خیلی راحت تر از pc و با پینگ کمتر توی لایو و PSN بازی کرد مگه خنگن که برن سراغ Steam که پینگش همش 3 رقمیه !!!!؟؟

3- با برنامه Horizon بدون جیتگ میشه این کارا رو کرد و هیچ نیازی به جیتگ کردن نداره .

کلا Xbox 3 نداریم از زمان لانچ که حدودا 7 ساله میگذره همون Xbox 360 هستش . من خودم از زمان لانچ کنسول اولیه رو داشتم بعد خیلی سریع داغ میکرد و اواخر 3 چراغه میشد ر??تم و یک ایکس باکس 360 ارکیدخریدم که مشکلی نداشته باشه توی بازی

می خواستم جواب بدم ولی مورد 2 رو که خوندم همه چی دستم اومد:heheh:...حتما شما درست میگی :glare:

??قط همینو در مورد 3 بگم که شما اگه یه کمی در مورد علت نام گذاری XBOX360 تحقیق میکردی می??همیدی که دلیل چنین نامگذاری به معنای برطر?? کردن چندین نیاز کاربره نه ??قط بازی.360 یعنی کامل برطر?? کردن تمام نیاز های کاربر عادی و منظور من از xbox 3 یعنی کامل نشدن همه امکانات و وقتی که جیتگ شد شد 360 کامل.الان متوجه شدی؟

تمام مشکلاتی هم که گ??تی هیچ کدومش نه برای من و نه برای دوتا از دوستام که جیتگ کردن پیش نیومده.این مشکلات برای کسایی پیش میاد که میخوان پول کمتری خرج کنن.من 2سال پیش که ر??تم جیتگ کنم طر?? سه تا بورد گذاشت جلوم.الان ??قط اسم یکیشون رو یادم میاد که ماتریس بود.قیمت یکی 60...قیمت یکی 80...قیمت یکی 120 بود.من 120 رو گ??تم و در طول این دو سال هیچ کدوم از این مشکلات پیش نیومده ??قط دو بار وسط بازی کنسول ??ریز شد که زحمتش که روشن خاموش کردن بود و یکی دو بار ??ریز شدن توی بازی حتی برای کنسول های هک نشده هم پیش میاد.این چیز هایی که اینطر?? اونطر?? شنیدی مذخر??اتی بیش نیست.از من و دوستام که 2-3 ساله جیتگ کردیم بپرس هیچ مشکلی پیش نمیاد

ویرایش شده توسط Crazy Joker

لینک به ارسال
من که عضو این سایت هستم و خیلی هم سایت تخصصی هست و چیز هایی داره که توی هیچ سایت دیگه ای پیدا نمی کنید اگرچه برای لود شدن هر ص??حه نیاز به صبر ایوب هست(لامصب خیلی سنگینه سایتش).به نظر من برعکس 99% ارزش داره

برای دانلود dlc راه های ساده تری هم هست . لازم نیست عضو هر سایت شد .

لینک به ارسال
می خواستم جواب بدم ولی مورد 2 رو که خوندم همه چی دستم اومد:heheh:...حتما شما درست میگی :glare:

??قط همینو در مورد 3 بگم که شما اگه یه کمی در مورد علت نام گذاری XBOX360 تحقیق میکردی می??همیدی که دلیل چنین نامگذاری به معنای برطر?? کردن چندین نیاز کاربره نه ??قط بازی.360 یعنی کامل برطر?? کردن تمام نیاز های کاربر عادی و منظور من از xbox 3 یعنی کامل نشدن همه امکانات و وقتی که جیتگ شد شد 360 کامل.الان متوجه شدی؟

تمام مشکلاتی هم که گ??تی هیچ کدومش نه برای من و نه برای دوتا از دوستام که جیتگ کردن پیش نیومده.این مشکلات برای کسایی پیش میاد که میخوان پول کمتری خرج کنن.من 2سال پیش که ر??تم جیتگ کنم طر?? سه تا بورد گذاشت جلوم.الان ??قط اسم یکیشون رو یادم میاد که ماتریس بود.قیمت یکی 60...قیمت یکی 80...قیمت یکی 120 بود.من 120 رو گ??تم و در طول این دو سال هیچ کدوم از این مشکلات پیش نیومده ??قط دو بار وسط بازی کنسول ??ریز شد که زحمتش که روشن خاموش کردن بود و یکی دو بار ??ریز شدن توی بازی حتی برای کنسول های هک نشده هم پیش میاد.این چیز هایی که اینطر?? اونطر?? شنیدی مذخر??اتی بیش نیست.از من و دوستام که 2-3 ساله جیتگ کردیم بپرس هیچ مشکلی پیش نمیاد

ایکس باکس از اولم 360 بوده این ربطی نداره که کامل باشه با جیتگ یا نه . شما چیزی از خودت ساختی که سرو ته نداره !!!!!!!!!!!!!!!!

دوما ربطی به برد نداره که چه قدر گرون باشه همه برد ها همین مشکل رو دارن و یا با کمی تاخیر این مشکلات رو نمایان میکنن و اونوقت معلوم میشه مشکل کنسول

کنسول هک نشده به روش جیتگ هیچ وقت ??ریز و هنگ نمیکنه مگر اینکه سیستمش داغ کنه وگرنه به بهترین شکل ممکن کارشو انجام میده .

مشکلی پیش نمیاد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک سرچ بکن در مورد جیتگ و مشکلاتش میبینید مشکلی نداره یا نه . کلی مشکل داره و کم کم شما هم میبینی که من چی میگم . یکی دو سال دیگه از عمر برد و قطعات جیتگت بگذره مشکلاتی زیادی رو پیش روت میگذاره

من از روی تجربه 7 ساله در مورد نسل 7 دارم میگم

لینک به ارسال

بله درست می??رماید . راه خیلی ساده تری هم هست و نیازی به عضو شدن و مشکلات دانلودش نیست

لینک به ارسال

ساده ترین روش برای کسانی که میخوان جدیدترین بازی ها رو نصب کنن و مشکلات کم تری داشته باشن همین روش lt+3 هستش .

هر 2روش هک امکانات خودش رو داره و همینطور معایب . اما lt عمومی تر و ساده تر هست ! چرا راهی که به ساده ترین روش میشه ر??ت به سخت ترین روش تبدیل کنیم !؟

لینک به ارسال

خوبه خودتون میگید dlc...مگه ??قط dlc یه؟یعنی الان به نظرتون همچین سایت سنگینی ??قط به خاطر dlc یه؟معلومه که اصلا از امکانات این سایت باخبر نیستید...بین همه iso های کنسول ها(ps3iso-xboxiso و ...) این xbox360 iso سر آمده.

لینک به ارسال

لط??ا با هم بحث نکنید . پست های اضا??ه حذ?? شدند . اگر میخواید تبادل نظر کنید به نظر همدیگه احترام بذارید !

لینک به ارسال
لط??ا با هم بحث نکنید . پست های اضا??ه حذ?? شدند . اگر میخواید تبادل نظر کنید به نظر همدیگه احترام بذارید !

ما که بی احترامی نکردیم!:17:

??قط بحث یکم بالا گر??ت

لینک به ارسال
ما که بی احترامی نکردیم!:17:

??قط بحث یکم بالا گر??ت

خوب نباید بالا بگیره دیگه :wink:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...