رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

کاستوم فریمور HABIB 4.65 Cobra Edition V1.02 منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

سلام بازیهای ps2وpsp رو این اپدیت چرا اجرا نمیشه اگه کسی بلده راهنمایی کنه

سلام، از منیجر وب من است??اده کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام این کاستوم حبیب روی روجیروی cfw4.31 میشه مستقیم نصب کرد یا نه باید کار خاصی انجام بدی؟

بعد یه سوال دیگه اگه نصب شد بازی های ??یکس شدی قبلیم مثل god of war اجرا میشه بازی هات پاک که نمیشه؟

لینک به ارسال
سلام این کاستوم حبیب روی روجیروی cfw4.31 میشه مستقیم نصب کرد یا نه باید کار خاصی انجام بدی؟

بعد یه سوال دیگه اگه نصب شد بازی های ??یکس شدی قبلیم مثل god of war اجرا میشه بازی هات پاک که نمیشه؟

سلام، میتونید مستقیم نصب کنید . مشکلی برای بازی های جدید ایجاد نمیشه ! موقع نصب دیسک ارجینال داخل دستگاه نباشه !

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

من ورژن HABIB_465_V1.02 رو روی Rogero_4.55 نصب کردم متاس??انه دسته بازی از کار ا??تاد و ??قط با سیم کار میکنه و اونم با قطغ سیم هنگ میکنه و باید دستی دستگاه رو ریست کنم

کسی میتونه کمکی کنه

لینک به ارسال
با سلام خدمت دوستان

من ورژن HABIB_465_V1.02 رو روی Rogero_4.55 نصب کردم متاس??انه دسته بازی از کار ا??تاد و ??قط با سیم کار میکنه و اونم با قطغ سیم هنگ میکنه و باید دستی دستگاه رو ریست کنم

کسی میتونه کمکی کنه

سلام، اگه از منوی ریکاوری نصب میکردید احتمال مشکلات از این قبیل به ص??ر میرسید ! از منوی ریکاوری دستگاه رو Rebuild Database کنید .

لینک به ارسال

ممنون از لط??تون ولی با این روش هم برطر?? نشد

اضلا کلا دستگاه وایرلس ندعره

نه تنها دسته وصل نمیشه بلکه تو تنظیمات اینترنت هم به نت وصل نمیشه

لینک به ارسال
ممنون از لط??تون ولی با این روش هم برطر?? نشد

اضلا کلا دستگاه وایرلس ندعره

نه تنها دسته وصل نمیشه بلکه تو تنظیمات اینترنت هم به نت وصل نمیشه

پس باید دانگرید کنید به ورژن پایین تر تا مشکل برطر?? بشه !

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام دوستان من تازه به جمعتون پیوستم:thumbup:من این کاستوم رو نصبیدم البته ورژن 1رو و هیچ مشکلی ندارم:2lkfck5:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان, Game sonic manager برا چیه؟

ویرایش شده توسط aminomi

لینک به ارسال
دوستان, Game sonic manager برا چیه؟

یکی از ??ایل منیجر ها . کاربردی مثل مولتی من داره .

لینک به ارسال
یکی از ??ایل منیجر ها . کاربردی مثل مولتی من داره .

ممنون. توی یکی از سایتها نوشته بود habib باعث میشه دور ??ن بالا بره. اگه درسته برنامه مدیریت ??ن و طرقه است??ادش و اگه ممکنه ب??رمائید. ممنون

لینک به ارسال
ممنون. توی یکی از سایتها نوشته بود habib باعث میشه دور ??ن بالا بره. اگه درسته برنامه مدیریت ??ن و طرقه است??ادش و اگه ممکنه ب??رمائید. ممنون

درسته، اون به خاطر برنامه وب من هستش که طبق آموزش ص??حه زیر میتونید این مشکل رو ر??ع کنید :

[h=3]آموزش غیر ??عال کردن منیجر webMAN + لینک دانلود برنامه[/h]

لینک به ارسال
درسته، اون به خاطر برنامه وب من هستش که طبق آموزش ص??حه زیر میتونید این مشکل رو ر??ع کنید :

آموزش غیر ??عال کردن منیجر webMAN + لینک دانلود برنامه

ممنون از راهنمایی تون

لینک به ارسال

سلام هنوز مولتن من نیومده براش ؟ بعد من الان بین این و rebug موندم کدوم رو نصب کنم بهتره ؟

لینک به ارسال
سلام هنوز مولتن من نیومده براش ؟ بعد من الان بین این و rebug موندم کدوم رو نصب کنم بهتره ؟

سلام، مولتی من +4.55 جواب میده . ??علا حبیب گزینه بهتری?? !

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام، مولتی من +4.55 جواب میده . ??علا حبیب گزینه بهتری?? !

دوستان لط?? کنید به روزتر باشید...الان مولتیمن 4.65 اومده من خودم نصب دارم روی کنسولم با حبیب هم سازگاره...لینکشو بزارین دوستان است??اده کنن خووووو:;dd:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دوست عزیز ریباگ خیلی مشکل داره ر??قا نصب کردن همشون به مشکل برخوردن:mad: من حبیب رو از وقتی نصب کردم خیلی راضی بودم:cancan:

لینک به ارسال

منم حبیب نصب کردم ابدیتشم کردم مولتی من 4.65+هست خیلی راضیم

لینک به ارسال
دوستان لط?? کنید به روزتر باشید...الان مولتیمن 4.65 اومده من خودم نصب دارم روی کنسولم با حبیب هم سازگاره...لینکشو بزارین دوستان است??اده کنن خووووو:;dd:

عزیز اگه شما لط?? کنید متن رو با دقت بخونید، متوجه میشید من نوشتم +4.55 !!! نقش اون مثبت به این معنی?? ک از 4.55 به بالا جواب میده ! در ضمن مولتی من 4.65 هم در انجمن هستش !

لینک به ارسال
مهمان مهمان
عزیز اگه شما لط?? کنید متن رو با دقت بخونید، متوجه میشید من نوشتم +4.55 !!! نقش اون مثبت به این معنی?? ک از 4.55 به بالا جواب میده ! در ضمن مولتی من 4.65 هم در انجمن هستش !

آخه ??علا ??قط 4.65 بی نقص روی حبیب کار میکنه قبلیاشو من همرو نصب کردم هر کدوم یه مشکل جزیی داشت برا همین گ??تم 4.65 بی عیبه............!!!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. خسته نباشی. من یه مشکل عجیب دارم که نمیدنم دست به دامنه کی بشم. من آخرین نسخه Rebug CFW 6.65 رو نصب کردم و قبلا هم این کارو کردم و روشش رو بلدم. با اون CFW خیلی مشکل داشم. الان Habib 6.65 v1.2 رو دانلود کردم ولی وقتی میریزم تو ??لش که مثل همیشه نصبش کنم , PS3 هیچ ??ایل Update ی رو پیدا نمیکنه. من CFW های دیگری رو هم تست کردم ولی ظاهرا PS3 من دیگه ??ایل Update رو تشخیص نمیده, لط??ا راهنماییم کنید که چطور باید Habib رو نصب کنم ؟ ممنون.

ویرایش شده توسط jeffmetalic

لینک به ارسال
سلام. خسته نباشی. من یه مشکل عجیب دارم که نمیدنم دست به دامنه کی بشم. من آخرین نسخه Rebug CFW 6.65 رو نصب کردم و قبلا هم این کارو کردم و روشش رو بلدم. با اون CFW خیلی مشکل داشم. الان Habib 6.65 v1.2 رو دانلود کردم ولی وقتی میریزم تو ??لش که مثل همیشه نصبش کنم , PS3 هیچ ??ایل Update ی رو پیدا نمیکنه. من CFW های دیگری رو هم تست کردم ولی ظاهرا PS3 من دیگه ??ایل Update رو تشخیص نمیده, لط??ا راهنماییم کنید که چطور باید Habib رو نصب کنم ؟ ممنون.

سلام

مراحل رو درست برید.بعضی مواقع این مشکلات برای خود من هم پیش میاد:hd:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دوست عزیز اسم پوشه هارو که ??ایل اصلی داخلش قرار میگیره رو درست نوشتی؟همینطور اسم خود ??ایل آپدیت رو (cfw) ؟ حرو?? بزرگ باید باشه..اینارو بادقت زدی همرو؟

لینک به ارسال

برای آپدیت جدیدی کاستوم نیومده هنوط؟؟؟

لینک به ارسال
برای آپدیت جدیدی کاستوم نیومده هنوط؟؟؟

??قط alexander اومده که زیاد جالب نیست...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...