رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

توافقنامه جالب آنجلینا جولی و برد پیت برای ازدواج جنجالی

پست های پیشنهاد شده

141096963475091.jpg

وا??قنامه جالب آنجلینا جولی و برد پیت برای ازدواج جنجالی ،یکی از مشهورترین زوج‌های جهان یعنی آنجلینا جولی و برد پیت که سه ه??ته پیش بی سر و صدا در ??رانسه با هم ازدواج کردند، پیش از ازدواج توا??قنامه‌ای را به امضا رساندند. این زوج مشهور توا??قنامه‌ای را امضا کردند تا بر مبنای احتمالات آینده، زندگی 6 ??رزندانشان را تضمین کنند. بر مبنای گزارش‌های خبری م??ادی که در این توا??قنامه گنجانده شده برای حمایت از ??رزندان این زوج مورد نظر قرار گر??ته است. این زوج که ارزش خالص دارایی مشترکشان 425 میلیون دلار است و سهم برد پیت در این میان اندکی بیشتر از آنجلینا جولی است (240 میلیون دلار در برابر 185 میلیون دلار) در صورت طلاق هر یک سهمی را که در زمان ازدواج دارا هستند، می توانند تصاحب کنند.

پولی که در زمان زندگی مشترک این دو به دست می آید تنها می تواند به ??رزندانشان تعلق بگیرد و به 6 قسمت مساوی تقسیم شود. آنها در این توا??قنامه پذیر??تند که علاوه بر این بخشی از دارایی مشترکشان باید بین یتیم خانه‌های کشورهایی که آنها سه ??رزنداشان را از آنجا به سرپرستی قبول کردند، تقسیم شود.

 

141096963628922.jpg

 

انجلینا جولی بخشی از دارایی مشترکش را به خیریه‌های تحقیقاتی نیز اختصاص داد. در صورتی که برد پیت ارتباط جدی با زنی دیگر برقرار کند که موجب به خطر ا??تادن زندگی مشترک این دو شود نیز باز تنها می‌تواند پولی را که در هنگام ازدواج داشته تصاحب کند و در عین حال سرپرستی ??رزندان نیز در این صورت به آنجلینا جولی سپرده می‌شود.

گ??ته می شود جولی با توجه به طلاق برد پیت و جنی??ر آنیستون و نیز جراحی خودش که سال پیش انجام داد، بیش از هر کس دیگری می داند که زندگی می‌تواند چه ات??اق‌های پیش‌بینی نشده‌ای را سر راه انسان قرار دهد. این زوج مشهور در حال حاضر در جزیره‌ای در مالت مشغول ??یلمبرداری ??یلم جدید مشترکشان با عنوان «کنار دریا» هستند که به کارگردانی جولی و با بازی هر دو ساخته می‌شود. این دو دیروز با 6 ??رزندشان در دیدرس دوربین‌ها قرار گر??تند. [h=4][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...