رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
9527

فروش یک عدد ps3 کپی خور بسیار تمیز موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + ......

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد PS3 SLIM 120 GIG با مشخصات زیر به ??روش میرسه :

1. 2 .دسته اورجینال

2. 6 بازی ((( 2 عدد اورجینال God Of War + Fear ))) س ((( 4 بازی کپی Infamous + Pess 2011 + COF Duty Mwf 2 + Resistance Fal Of Man ))) بازی fear یکم ترک داره ((( بگیر نگیر داره ))) بازی Fear ??روخنه شد

3. کپی خور نرم ا??زاری ((( بهترین کاستوم ??ریمور حال حاضر روش نصب شده Rogero 4.55 V2 ))) + آخرین ورژن مولتی من 4.65 + Show Time + Sing Star

4. همراه با جعبه و وسایل همراه کاملا تمیز

5. اجرای تمامی بازی های ریلیس شده تا امروز بدون نیاز به ??یکس و ایبوت

7. قابلیت دانگرید ((( کنسول های جدید باید دانگرید بشه تا کپی خور بشه ))) دانگرید نشده

8. موو + ت??نگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + دیسک + استند دسته + استند شارژ موو و نویگیتور خیلی تمیز هستن همگی

9. کلت شوتر 2 تا جای ترک خوردگی داره که بنده چنتا عکس ازش گذاشتم که کامل مشخص باشه.اما همونطور که گ??تم ??وق العاده مجموعه تمیزه.راحت میشه با کلت بازی کرد بدون کوچکترین مشکل...زیاد هم مشخص نیست مگر با دقت زیاد...بقیه مجموعه بدون حتی یک خش و خط این رو تضمین میکنم

10. یک عدد Pad Driver ((( ??رمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی ))) آکه آک..

کله اجناس به قدری آک هستند که بعد از باز کردن جعبه بوی آک بودن جنس به مشامتون میخوره....

قیمت هم یه کلام هستم اصلا نمیتونم قیمت رو کم کنم چون میدونم تمام اجناس در حد آک هستن و صحیح سالم هستند بدون کوچکترین مشکل..

??روش به 2 صورت انجام میشه:

1.کله مجموعه با هم: کنسول + کلیه وسایل جانبی

قیمت کله اجناس با هم : 1.300.000

2.{ ??روش کنسول + 2 دسته جدا } و { ??روش کلیه وسایل جانبی هم جدا }

A. کنسول + 2 دسته + تمام بازیها ((( بازیها به صورت هدیه تقدیم خریدار میشه )))

قیمت : 950.000

B. ??روش کلیه وسایل جانبی شامل ((( موو + ت??نگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + استند دسته + استند شارژ موو و نویگیتور + دیسک مجموعه ))) و Pad Driver ((( ??رمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی )))

قیمت ??قط : 350.000

تاکید میکنم وسایل جانبی خیلی خیلی آک هستن بدون کوچکترین خط یا خش و مشکل.آک آک

.در ضمن ??روش تکی نداریم و کله مجموعه به 2 صورتی که ذکر کردم ??روخته میشه با هیچ کالای دیگری هم تعویض نمیکنم.

خریدار شیراز باشه میتونیم حضوری معامله رو انجام بدیم.خارج از شیراز پول پست با خریداره.

...برای گر??تن شماره تل??ن لط?? کنید پیام خصوصی بدین...

عکس ترک خوردگی کلت

12025990853914218880.jpg

عکس ترک خوردگی کلت 2

00410779501472093205.jpg

عکس کامل کلت

72807509020462484322.jpg

عکس از کنسول به همراه بازیها و دسته ((( با نوره زیاد گر??تم که جزییات مشخص باشه )))

44509721444817438328.jpg

55935679534351540830.jpg

عکسهای جدید اضا??ه شد ((( با کی??یت ))) پشت - جلو - طر??ین - پشت هر دو دسته - جعبه و وسایل - پلمپ دستگاه -

81629901950932307821.jpg

19670880296467428782.jpg

42397113101681509317.jpg

33049449533530747997.jpg

03037289081971701612.jpg

عکس پلمب دستگاه

17496717631434591100.jpg

53200528260111618438.jpg

عکس جعبه دستگاه و وسایل همراه کاملا تمیز

38805063019775774657.jpg

عکسهای جدید اضا??ه شد ((( با کی??یت ))) موو + ت??نگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + استند دسته + استند شارژ موو و نویگیتور + دیسک مجموعه

09643567677962707469.jpg88811230191202760244.jpg59584568050019521937.jpg38615967999804587791.jpg59334420291207876301.jpg73115932559502128370.jpg

عکس های جدید اضا??ه شد همراه با Pad Driver ((( ??رمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی )))

23909136406844930114.jpg

60761105226952612960.jpg

60146507909338156685.jpg

50149328786087182914.jpg

ویرایش شده توسط 9527

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

up................................

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال

up..................................

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال
بازم پستهای ناقص از شما:

از طرز صحبت کردنت مشخصه سنو سالت کمه....

عزیز حر?? از کنسول ??ت نزن .کنسولای ??ت م??تش گرونه.دلیلش هم گ??تم.

شرکت سونی سال 2005 تولید کنسول ??ت رو متوق?? کرد اونوقت شما از 2006 به بالا حر?? میزنی؟خنده داره:78:

عزیز کلا ps3 2006 تولید شد و حدود یک سال طول کشید تا به بازار برسه!

??ت ها هم اگه ری??ر نباشند خیلی بهتر از اسلیم ها هستند، همین الان هم ن??س ??ت ها بیشتر از اسلیم هاست! اونایی که میبنی چراغ زرد شدن، 1. ری??ر بودن 2. 24 ساعته روشن بودن 3. جاشون بد بوده یعنی مثلا دور ??ن هاشون پر بوده یا جای خیلی گرم بودن و...

لینک به ارسال
کنسول ??ت 2005 متوق?? شده ؟؟؟؟؟؟ یه سرچ جندتا عکس ببین را بیو??تی . .. بازی کردن زیاد اگه دلیل بود سونی یه طرح دیگه میریخت باسه کنسولش . من موندم چرا شما نر??تی سونی کار کنی با این اطلاعاتت :)

حتما راجب ساخت سرچ کن .

ات??اقا کنسول ??ت تنها کنسولیه که چه ایستاده چه خوابیده برا مدت طولانی مسئله ای براش پیش نمیاد .

من میگم ??ت عمرشو کرده و ارزش خرید نداره .

و مسئله بعد : در ضمن ps3 تا 2018 از طر?? شرکت سونی ساپورت میشه.... !!!!!! از بازی اختصاصیایی که براش میاد مشخصه

ما که کنسول ??ت رو دادیم ر??ت...شما ایشالا خوب ب??روشی .

((((((شماره تل??ن: 09164544648 تاکید می کنم ??قط اس ام اس.))))))

این در آخر بگم که مربوط بشه به خریدو ??روش ..... ایشالا خوب ب??روشی .

عزیز کلا ps3 2006 تولید شد و حدود یک سال طول کشید تا به بازار برسه!

??ت ها هم اگه ری??ر نباشند خیلی بهتر از اسلیم ها هستند، همین الان هم ن??س ??ت ها بیشتر از اسلیم هاست! اونایی که میبنی چراغ زرد شدن، 1. ری??ر بودن 2. 24 ساعته روشن بودن 3. جاشون بد بوده یعنی مثلا دور ??ن هاشون پر بوده یا جای خیلی گرم بودن و...

آقایون محترم تاریخ ساخت با تاریخ عرضه ??رق داره....:17:

سری اول که ??ت بود 2005 معر??ی شد ودر سال 2006 عرضه شد.... این یعنی ساخت 2005و تا آخر 2005 بیشتر ساخته نشده سری ??ت....و تا 2009 عرضه شده...:17:

عجب ??روم باهالیه اینجا :78: شماها هنوز تاریخ ساخت با عرضه رو ??رقش رو نمیدونید؟؟؟ :17:

لینک به ارسال
بیخیال . همین که شما میدونی کا??یه .

آقای سرچ گوگل بهتره خودت سرچ کنی تا متوجه بشی

مدل ??ت

ات??اقات پیش از عرضه

شرکت سونی اولین بار پلی‌استیشن ۳ را در کن??رانس خود در نمایشگاه ای۳ سال ۲۰۰۵ معر??ی کرد.[۶] اولین مدل پلی‌استیشن ۳ که سونی نمایش داد، دارای ۳ درگاه کابل LAN، دو خروجی کابل تصویر اچ‌دی‌ام‌آی و ۶ درگاه یواس‌بی بود.[۷] اما وقتی پلی‌استیشن ۳ دوباره در نمایشگاه ای۳ سال ۲۰۰۶ میلادی به نمایش درآمد، بر روی آن یک خروجی تصویر اچ‌دی‌ام‌آی، یک ورودی کابل لن و چهار درگاه یواس‌بی موجود بود.

تاریخ عرضه

پلی‌استیشن ۳ (به انگلیسی: PlayStation 3) سومین کنسول خانگی شرکت سرگرمی کامپیوتری سونی از سری پلی‌استیشن است که در ادامه مو??قیت‌های پلی‌استیشن ۲ به بازار عرضه شده‌است.[۲] این کنسول از ه??تمین نسل بازی‌های کامپیوتری است و در ۱۱ نوامبر ۲۰۰۶ در ژاپن [۳] و ۱۷ نوامبر ۲۰۰۶ در آمریکا [۴] و ۲۳ مارس ۲۰۰۷ در اروپا و استرالیا [۵] به طور رسمی وارد بازار شد.

[/url]

مدل اسلیم

پلی‌استیشن ۳ اسلیم

به دنبال شایعات مبنی بر ارائه نسخه جدید از PS۳، سونی در کن??رانس Gamescom به طور رسمی PS3 CECH-۲۰۰۰ را در ۱۸ اوت ۲۰۰۹ معر??ی کرد.[۱۶] پلی‌استیشن ۳ اسلیم (که نام آن به طور رسمی PS3 CECH-۲۰۰۰ است) دارای خصوصیاتی از قبیل هارد دیسک ۱۲۰ گیگابایتی قابل ارتقاء و ۳۳٪ کوچکتر، ۳۶٪ سبکتر و ۳۴٪ مصر?? برق کمتر نسبت به مدل پیشین خود را دارا می‌باشد.[۱۷] سیستم خنک کنده آن مجدداً طراحی گردیده و سل پروسسور آن به ۴۵ نانومتر تغییر یا??ته‌است.[۱۸]

قیمت پی‌اس۳ اسلیم در آمریکا ۲۹۹$ است و در ۱ سپتامبر ۲۰۰۹ در آمریکای شمالی و اروپا، و ۳ سپتامبر ۲۰۰۹ در ژاپن و استرالیا عرضه گردیده‌است. آخرین مدل آن با نام سوپر اسلیم نیز رونمایی شده است که از سال ۲۰۱۳ به ??روش می‌رسد.

تاریخ عرضه با ساخت رو حتما ببین چشاتو باز کن یه کم:78: قرمز کردم چشات ببینه

منبع: http://fa.wikipedia.org

بنده از خودم هیچوقت حر?? نمیزنم...

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال

داداش گلم تو میگی سونی سال 2005 تولید ??ت رو متوق?? کرد؛

در حالی که تا آخر سال 2009 هم ??ت تولید شد؛

تاریخ عرضه هم 2006 بود...

چرا بحث الکی میکنی؟

من دیگه حر??ی ندارم...

خوب ب??روشیش.

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین ??ریمور منتشر شده تا به امروز Rogero 4.46 V2 نیست . در ضمن برای اجرای بازی جدید روی این ??ریمور نیاز به ??یکس هست .

مو??ق باشی .

• Like 1

لینک به ارسال
دوست عزیز بهترین ??ریمور منتشر شده تا به امروز Rogero 4.46 V2 نیست . در ضمن برای اجرای بازی جدید روی این ??ریمور نیاز به ??یکس هست .

مو??ق باشی .

کمترین باگ و مشکل ??ریمور 4.46 Rogero و 4.46 Rebug دارن در حاله حاضر که متاس??انه رباگ دیگه کاستوم بیرون نداد. در ضمن با نصب مولتیمن 4.65 هیچ گونه ??یکسی نیاز نیست که در حاله حاضر روی کنسول نصبه..یا علی

لینک به ارسال
داداش گلم تو میگی سونی سال 2005 تولید ??ت رو متوق?? کرد؛

در حالی که تا آخر سال 2009 هم ??ت تولید شد؛

تاریخ عرضه هم 2006 بود...

چرا بحث الکی میکنی؟

من دیگه حر??ی ندارم...

خوب ب??روشیش.

با تشکر از شما...

با ذکر منبع لط??ا...بنده منبع رو ذکر کردم...

لینک به ارسال
کمترین باگ و مشکل ??ریمور 4.46 Rogero و 4.46 Rebug دارن در حاله حاضر که متاس??انه رباگ دیگه کاستوم بیرون نداد. در ضمن با نصب مولتیمن 4.65 هیچ گونه ??یکسی نیاز نیست که در حاله حاضر روی کنسول نصبه..یا علی

اگه اشتباه نکنم آخرین ورژن منتشر شده مولتی من، 4.60 بود .

لینک به ارسال

با سلام...

واقعا تمیز نگه داشتی عزیز جان با این امکاناتی که شما گذاشتید یک میلیون و پانصد هم ب??روشید حق دارید ...

الان اسلیم کپی خور با ??ریمور اولیه { 3.55 یا زیره 3.55 } چنده دوستان کم لط?? ??قط خوده دستگاه ....

همون بازی خدای جنگ رو الان دارن کارکردش رو 100 یا 80 هزار تومان هم می??روشن ... بعضی ها خواب تشری?? دارند...

وقتی هنوز بازی های سگا 4 هزار تومان قیمت داره دیگه واقعا چیزی میشه گ??ت ...

----------------------------------------------------------------------------------------------

برادر ??قط پیامک ...

خواستم بگم نمیشه راه های ارتباطی بیشتری باز کنی ... مثل : جی میل - اسکایپ- یاهو مسنجر- از این جور چیزا ...

من به یکی از دوستانم معر??ی کردم صبور باش ..

با تشکر.

• Like 1

لینک به ارسال
اگه اشتباه نکنم آخرین ورژن منتشر شده مولتی من، 4.60 بود .

تغییر ورژن مولتی من کاره ساده ای هست عزیز.....نیازی نیست منتظر بمونی منتشر بشه....

لینک به ارسال
با سلام...

واقعا تمیز نگه داشتی عزیز جان با این امکاناتی که شما گذاشتید یک میلیون و پانصد هم ب??روشید حق دارید ...

الان اسلیم کپی خور با ??ریمور اولیه { 3.55 یا زیره 3.55 } چنده دوستان کم لط?? ??قط خوده دستگاه ....

همون بازی خدای جنگ رو الان دارن کارکردش رو 100 یا 80 هزار تومان هم می??روشن ... بعضی ها خواب تشری?? دارند...

وقتی هنوز بازی های سگا 4 هزار تومان قیمت داره دیگه واقعا چیزی میشه گ??ت ...

----------------------------------------------------------------------------------------------

برادر ??قط پیامک ...

خواستم بگم نمیشه راه های ارتباطی بیشتری باز کنی ... مثل : جی میل - اسکایپ- یاهو مسنجر- از این جور چیزا ...

من به یکی از دوستانم معر??ی کردم صبور باش ..

با تشکر.

درود و سپاس ??راوان.... بعضیا که انگه گرون ??روشی میزنن من اگر آدمه گرون ??روشی بودم بازی Fear رو مجانی پست نمیکردم مشهد واسه دوستمون....ممنون دوست عزیز....

لینک به ارسال
تغییر ورژن مولتی من کاره ساده ای هست عزیز.....نیازی نیست منتظر بمونی منتشر بشه....

نمیشه گ??ت ساده عزیز ! اگه اینجور بود همه دست به کار میشدن . هرچند با همین مولتی من ( 4.60 ) بازی های جدید اجرا میشن . مو??ق باشی ...

لینک به ارسال
درود و سپاس ??راوان.... بعضیا که انگه گرون ??روشی میزنن من اگر آدمه گرون ??روشی بودم بازی Fear رو مجانی پست نمیکردم مشهد واسه دوستمون....ممنون دوست عزیز....

سلام مجدد...

خواهش برادر...بعضی از دوستان خواب خرگوشی رو هم رد کردن ... من خودممتوجه همه چیز هستم قیمت شما واقعا با این امکانات ناب هست ..شمایی که حتی ترک روی سلاح رو هم مشخص کردید این خودش گواه همه چیز بود وهست....

---------------------------------------------------------

دوستان کم لط?? جواب بدید همین الان قیمت اسلیم کپی نرم ا??زاری چنده ؟؟؟؟؟؟ حتی با نداشتن یکی از یو اس بی های کنسول ...؟؟؟

حتی شمشیر سایبورگ هم روش خورده باشه باور کنید با این امکانات هیچ جا پیدا نمیکنید مگر مثل این دوستمون با مرامی پیدا بشه که شک دارم شدید...

لینک به ارسال

سلام بر ??روشنده منص?? وعزیز

من خریدار نیستم ولی قیمت اینا بیش از 1450000تومن هست چون یکی از دسته ها اصل نیست قیمتش هم 50000 یا 60000 تومنه ولی اگه اصل بود بالای 1550000 میتونستی ب??روشی ولی در کل همه چیز تمیز و عالی هست.باید خریدار منص?? باشه با 1300000 می تونی شروع کنی به بالا

ببخشید قیمت ندادی من خواستم پایین ترین رو بگم تا شروع کنی به بالا ر??تن

لینک به ارسال
سلام بر ??روشنده منص?? وعزیز

من خریدار نیستم ولی قیمت اینا بیش از 1450000تومن هست چون یکی از دسته ها اصل نیست قیمتش هم 50000 یا 60000 تومنه ولی اگه اصل بود بالای 1550000 میتونستی ب??روشی ولی در کل همه چیز تمیز و عالی هست.باید خریدار منص?? باشه با 1300000 می تونی شروع کنی به بالا

ببخشید قیمت ندادی من خواستم پایین ترین رو بگم تا شروع کنی به بالا ر??تن

با سلام خدمت شما دوست گرامی...ممنون بابت پاسختون

باید بگم که هر دو دسته اصل میباشند و دارای بارکد معتبر هستند.... میتونید پیگیری کنید بار کد رو.

بنده بخاطر همین مساله از پشت دسته ها عکس گذاشتم...

یه مدت دسته تقلبي زياد شده البته خود ??روشنده بيشتر اوقات ميگه كه تقلبي هست ولي اگر نگ??ت راهش اين هست :

اول كه يك سري روش قديمي مثل تعداد پيچ يا چراغ دسته يا دكمه ريست بود كه جديداً دسته ها از همين روش هم نميشه تشخيص داد ??قط و ??قط از روي شارژ دهي جنس دكمه هاو برچسب پشت ميشه ??هميد

١ دكمه ها نرم هست و زياد بالا نيست و انالوگ نرم تره در دسته اصل

٢ ميزان شارژدهي بيشتر هست در دسته اصل

دسته اصل:

69045801697067470267.jpg

دسته تقلبی ??اقد کد شناسایی :

52472583208499103269.jpg

یک خواهشی که از دوستان دارم اینکه با اطلاعات دقیق پست بدن...ممنون میشم.مطمئن باش اگر دسته تقلبی بود بنده خودم ذکر میکردم در توضیحات ??روش...ممنون بابت پاسختون.اگر هم شک وشبهه ای هم بود برطر?? شد...

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

میدونم گ??تی جدا می??روشی ولی اگه مایل بودی یه قیمت واسه :

move starter pack - navigation -sharpshooter-gun shooter

جمع ببند بگو بهم.

لینک به ارسال

قیمتت گرون که نیست هیچ خیلی هم منص??انست با وسایل جانبیش.

حدود 3 ه??ته پیش از مغازه قیمت گر??تم.

ps3 slim 160gig کپی خور با دو دسته اصل 1350000

ps3 slim 500gig کپی خور با دو دسته اصل 1450000

??ت هم 700 تومن

تازه معلومم نیست چقدر کار کرده و چند دست گشته.

ps3 slim آکبند 850 تومن ولی کپی خور نمیشه.

ps4 هم بین 1500000 تا 1600000 به گ??ته ??روشنده تا 2500000 هم بالا ر??ته بود ولی دوباره اومد پایین.

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز.

میدونم گ??تی جدا می??روشی ولی اگه مایل بودی یه قیمت واسه :

move starter pack - navigation -sharpshooter-gun shooter

جمع ببند بگو بهم.

سلام دوست گرامی...شما هرچه قدر دوست داری قیمت بزار.جنس که مشخصه قیمت تقریبی هم مشخصه.شما خریدار باشی من کوچیکه شما هم هستم.یا علی

لینک به ارسال
قیمتت گرون که نیست هیچ خیلی هم منص??انست با وسایل جانبیش.

حدود 3 ه??ته پیش از مغازه قیمت گر??تم.

ps3 slim 160gig کپی خور با دو دسته اصل 1350000

ps3 slim 500gig کپی خور با دو دسته اصل 1450000

??ت هم 700 تومن

تازه معلومم نیست چقدر کار کرده و چند دست گشته.

ps3 slim آکبند 850 تومن ولی کپی خور نمیشه.

ps4 هم بین 1500000 تا 1600000 به گ??ته ??روشنده تا 2500000 هم بالا ر??ته بود ولی دوباره اومد پایین.

درود و سپاس ??راوان از شما... کالا هنوز موجوده دوستان

اینم لینک جهت اثبات حر?? دوستان عزیزی که لط?? دارن و قیمت واقعی رو ابنجا اعلام میکنن:

قیمت کپی خور نرم ا??زاری : بدون وسایل و با یک دسته http://suntech.ir/playstation/14-playstation-3-160gb.html

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال
سلام دوست گرامی...شما هرچه قدر دوست داری قیمت بزار.جنس که مشخصه قیمت تقریبی هم مشخصه.شما خریدار باشی من کوچیکه شما هم هستم.یا علی

خیلی اقایی دوست عزیز.

من بنا به تجربیات گذشته نمیخوام رو جنس هیچکسی قیمت بذارم چون انتظارات ??رق میکنه.یکی دوبار دلخوری پیش اومده البته نه تو این سایت. (اینجا خیلی وقته عضوم ولی زیاد به ??روم هاش سر نمیزدم)

شما علی الحساب یه قیمت تقریبی بگو واسه این جنس ها تا من یکم سبک سنگین کنم ببینم زورم میرسه یا نه...

:d

اگرم نمیخوایین تو تاپیک قیمت بذارید می??همم , میتونی یه پخ ارسال کنی.

خیلی ممنون.

لینک به ارسال
سلام مجدد...

خواهش برادر...بعضی از دوستان خواب خرگوشی رو هم رد کردن ... من خودممتوجه همه چیز هستم قیمت شما واقعا با این امکانات ناب هست ..شمایی که حتی ترک روی سلاح رو هم مشخص کردید این خودش گواه همه چیز بود وهست....

---------------------------------------------------------

دوستان کم لط?? جواب بدید همین الان قیمت اسلیم کپی نرم ا??زاری چنده ؟؟؟؟؟؟ حتی با نداشتن یکی از یو اس بی های کنسول ...؟؟؟

حتی شمشیر سایبورگ هم روش خورده باشه باور کنید با این امکانات هیچ جا پیدا نمیکنید مگر مثل این دوستمون با مرامی پیدا بشه که شک دارم شدید...

اخرین قیمتش که من پرسیدم 2.000 بود !!!!!!

قیمتش خیلی خوبه خدایش من اگه ps4 نمیخریدم حتما بر میداشتم . دوستان این یک ??رصت عالیه

لینک به ارسال
اخرین قیمتش که من پرسیدم 2.000 بود !!!!!!

قیمتش خیلی خوبه خدایش من اگه ps4 نمیخریدم حتما بر میداشتم . دوستان این یک ??رصت عالیه

ممنون دوست عزیز.بنده قیمت رو خیلی عالی گذاشتم هرچند بیشتر از این چیزا خودم پول دادم.بخای واقعا حساب کنی بازم دارم م??ت میدم کنسول رو...

کالا هنوز موجوده دوستان

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...