رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
9527

فروش یک عدد ps3 کپی خور بسیار تمیز موو + تفنگ شارپ شوتر + گان شوتر + نویگیتور + دوربین + ......

پست های پیشنهاد شده

خیلی اقایی دوست عزیز.

من بنا به تجربیات گذشته نمیخوام رو جنس هیچکسی قیمت بذارم چون انتظارات ??رق میکنه.یکی دوبار دلخوری پیش اومده البته نه تو این سایت. (اینجا خیلی وقته عضوم ولی زیاد به ??روم هاش سر نمیزدم)

شما علی الحساب یه قیمت تقریبی بگو واسه این جنس ها تا من یکم سبک سنگین کنم ببینم زورم میرسه یا نه...

:d

اگرم نمیخوایین تو تاپیک قیمت بذارید می??همم , میتونی یه پخ ارسال کنی.

خیلی ممنون.

ارادتمند حسین آقا... شما آخرین قیمتی رو که میخای به بنده پخ کن.من اصلا ناراحت نمیشم بابت قیمت که شما میخای بدی.بالاخره هر چیزی قیمت خودشو داره مطمئن باش شما هم قطعا قیمته خوبی رو به بنده پیشنهاد میدی که نه سیخ بسوزه نه کباب....هر دو راضی باشیم....دوستان به بنده لط?? دارن و نظراتشون رو اینجا اعلام کردن.ولی از نظر بنده قبل از خرید حتما چندین مغازه سوال کن تا قیمت ک?? بازار بیاد دستت تا با خیال راحت خرید کنی.تضمین در حد آک بودن پک کامل موو هم با بنده ی حقیر...بدون کوچکترین خش یا خط....اگه سوالی بود بازم در خدمت شما هستم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

UP......................

لینک به ارسال

به زوریک میلیون میره برو بپرس

مردم ??قط کنسولو میخوان بازی کنن

بقیشو نمیخرن موو به درد نمیخوره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای متولد 70تادی لط?? کن نظم تاپیک رو بهم نزن...شما چشتو رو کله کامنتای بقیه بستی واسه خودت روی هوا حر?? میزنی...الان سوپر اسلیم که یکی از ا??تضاحترین مدلهای کنسول هست که کپی خور هم نمیشه 700 تا 800 قیمت میزارن.اونوقت بنده اینو بدم 1؟ اونم ??قط با یک دسته و بدون دیسک بوت. خنده دار صحبت میکنی عزیز.قیمت روز رو از مغازه دارها بگیر تا متوجه بشی.....شما انگار پک موو هم حساب نکردی آره؟ برو قیمت بگیر تا حساب دستت بیاد....شما هم مجبور نیستی بخری....بنده هم کاملا از قیمتها آگاهم و جنسمو م??ت نمیدم...نیازی هم به این پستتون نبود...بله از بنده این قیمت میخرن که برن با قیمت بالاتر آبش کنن....لط?? کن اسپام نکن....این قیمت مصر?? کنندست نه ??روشنده....شاید یکی بخاد جنسش رو م??ت بده...من گوشم از این حر??ا پره...بحث رو ادامه نده عزیز....شده آرشیو میکنم اما نمی??روشم این قیمت...چند مدت دیگه کپی خور نرم ا??زاری نایاب تر میشه چه بسا قیمت بالاتر بره....عکس دستگاه گویای همه چی هست.آک آک دستگاه.....گیرم شما خریدار/ کنسول همون 1 هم حساب کنی با پک کامل موو 1.300 زیاده؟ 300 واسه کلش؟ پک موو اینقد نایاب شده که بیشتر از کنسول دارن به بنده پیشنهاد خرید میدن..پک موو به درد نمیخوره؟ شرکت سونی اگر میخاست به حر??ه شما گوش کنه حتما پک موو رو نمیساخت :17:.چشم پک موو رومیندازم دور.خوبه؟؟؟؟این تاپیک هم جای نصیحت نیست.نظم تاپیک رو به هم نزن...من نمیدونم بعضی از دوستان بر اساس چه منطقی صحبت میکنن..

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال

برو بابا من خودم چند روز پیش ??روختم با موو 800 اونم با دیسک اورجینال به زور

همین من دیگه کاری ندارم

اللن تو دیجی کالا نوش700 هست

با من بحثو ادامه ندید چون نمی گم

تمام

لینک به ارسال

همین من دیگه کاری ندارم

تمام

:78: اونی که دیجی کالا زده کپی خور نمیشه محضه اطلاعتون گ??تم...می??رمایید بنده دروغ میگم تماس بگیر سوال کن...بدون اطلاعات حر?? نزن پسر خوب.آ??رین...:93:

دوست عزیز دیجی کالا که مثلا ارزون گذاشته قیمت رو 750 تومن نه 700 دوما با یک دسته و بدون دیسک بوت که الان همینو م??ازه دارها تا 850 گذاشتن واسه ??روش قیمت کنسولهای جدیده که کپی خور نمیشن اگر هم کپی خور بشن سری های قبل باید با کبرا کپی خور بشن : اما اینم در نظر داشته باشید به محض خرید کالا باید پلمب دستگاه رو باز کنی و بدی واست با کیت کبرا ((( سخت ا??زاری ))) کپی خور کنن + 300 هزینه کپی خور کردن. اونم با اون همه لحیم کاری که پشت دستگاه انجام میدن و مشکلاتی که در اجرای بازیها داره و از گارانتی هم خارج میشه دستگاه و کسی که با کیت کبرا کپی خور میکنه هیچ مسئولیتی در قبال هر مشکلی که واسه دستگاه پیش بیاد قبول نمیکنه...اطلاعاتتون رو بیشتر کنید دوستان. اینجا ماشا الله همه دنباله م??ت خری هستن... البته جسارت نشه به دوستان اما هرچیزی یک قیمتی داره.بنده جنسم رو م??ت نمیتونم ب??روشم. کپی خور نرم ا??زاری آک هیچ جای این کره خاکی دیگه پیدا نمیشه.هر چند این کنسول در حد آک هست. با این امکانات و وسایل این قیمت واقعا عالیه.هیچ عجله ای هم واسه ??روش ندارم...بعضی دوستان واقعا کم لط??ی میکنن.

خودت داری میگی به زور..حالا برو ببین همونو چند آبش کردن...برو هر مغازه ای میخای سوال کن تو هر کدوم از شهرهای ایران که هستی..بعد می??همی چه کلاهی سرت ر??ته... برو ببین کپی خور نرم ا??زاریو چند قیمت گذاشتن واسه ??روش. پک موو هم با این وسایل قیمت بگیر البته اگر همچین آرشیوی به این تمیزی پیدا کردی...

بنده آدم کلاه برداری نیستم همه حر??ام با سند و مدرکه:

اینم لینک دیجی کالا حتما زنگ بزن بپرس تا بدونی کپی خور نمیشه : http://www.digikala.com/Product/DKP-2510/Sony-PlayStation-3-(Slim)-160GB/سونی-پلی-استیشن-3-160-گیگابایت

اینو بنده از خودم در نمیارم.. پست آخر این تاپیک رو هم بخون : http://forums.p30day.com/t11929.html

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال

درود و سپاس ??راوان از مدیران این انجمن که سریع رسیدگی میکنن...اللخصوص Admin عزیز

خواهش میکنم دوستان بدون اطلاعات دقیق نظم تاپیک رو به هم نزنید...ممنون از همه

لینک به ارسال

همین من دیگه کاری ندارم

تمام

عزیز اونی که دیجیکالا دزد گذاشته کپی خور نمیشه و قیمتشم خیلی زیاده من یک جا دیدم 600 تومن و کپی خور هم نمیشه چون 90% احتمال بریک شدنشه ارزون می??روشن

لینک به ارسال
عزیز اونی که دیجیکالا دزد گذاشته کپی خور نمیشه و قیمتشم خیلی زیاده من یک جا دیدم 600 تومن و کپی خور هم نمیشه چون 90% احتمال بریک شدنشه ارزون می??روشن

سپاس از شما...تایید میشه 100%..کالا هنوز موجوده دوستان..پیشنهاد برای خرید زیاد بوده تا به امروز...ممنون از اونایی که تماس گر??تن یا پخ ??رستادن...

لینک به ارسال

عکس های جدید اضا??ه شد همراه با Pad Driver ((( ??رمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی )))

Pad Driver اضا??ه شد به کله اجناس....بدونه تغییر در قیمت ??روش...clear.png قیمت همچنان 1.300.000

پست اول تاپیک ویرایش شد+ عکس

با تمام این وسایل اونم در حد آک با این قیمت هیچجا پیدا نمیشه...هرکی کمتر از این قیمت پیدا کرد بنده کنسول رو با تمام اجناس مجانی تقدیمش میکنم..با این وسایل بعید میدونم حتی 1.500 هم پیدا بشه...

ویرایش شده توسط 9527

لینک به ارسال
عکس های جدید اضا??ه شد همراه با Pad Driver ((( ??رمان + پدال گاز و ترمز + دنده و ترمز دستی )))

Pad Driver اضا??ه شد به کله اجناس....بدونه تغییر در قیمت ??روش...clear.png قیمت همچنان 1.300.000

پست اول تاپیک ویرایش شد+ عکس

با تمام این وسایل اونم در حد آک با این قیمت هیچجا پیدا نمیشه...هرکی کمتر از این قیمت پیدا کرد بنده کنسول رو با تمام اجناس مجانی تقدیمش میکنم..با این وسایل بعید میدونم حتی 1.500 هم پیدا بشه...

یعنی اتیش زدی به مالت ها :wink: اخه کی اینطوری میکنه !!!!!!! من جای دوستان بودم همین الان نص?? شب میخریدم ازت والا :wink:

ولی حی?? PS4 خریدم

لینک به ارسال
یعنی اتیش زدی به مالت ها :wink: اخه کی اینطوری میکنه !!!!!!! من جای دوستان بودم همین الان نص?? شب میخریدم ازت والا :wink:

ولی حی?? PS4 خریدم

قیمت خیلی عالی زدم...??قط میخام ب??روشم دنبال سود نیستم...

لینک به ارسال

از دوستان خواهش دارم اونایی که خریدار نیستن تماس نگیرن..ممنون میشم.

لینک به ارسال

سلام،لط??ا اسپم ندید.درضمن قرار دادن شماره در انجمن خلا?? قوانین است.

لینک به ارسال

من ??قط میخوام یه پیشنهاد به دوست ??روشندمون بدم همین:بهتر نیست که تو روزنامه ای جایی باسه ??روش بزاری که دیگه انقدر به زحمت نی??تی که هی بیایو پستتون از ته بایگانی ها بکشی بالا که شاید کسی دیدو خواست.??قط یه پیشنهاد بود اینجوری شاید وسیلت زودتر ب??روش برسه...

لینک به ارسال
سلام،لط??ا اسپم ندید.درضمن قرار دادن شماره در انجمن خلا?? قوانین است.

آقای محترم این چه وضعشه...شما درسته ناظمی ولی دلیل نمیشه پستهارو پاک کنی و پست خو دتو نگه داری...شما بدون اچازه و اطلاع بنده پست رو ویرایش کردی این خودش مغایر قوانینه...نقض حریم خصوصی کاربر...شما باید اول اطلاع بدی و مهلت 24 ساعته بدی بعد اگر اقدامی نشد اقدام به این کار بکنی نه از روی برخورد شخصی...این کار نقض قوانینه...من ??کر نمیکردم مدیریت اینجا اینقد ضعی?? باشه......واقعا مدیران باید تجدید نظر کنن در ر??تاره شما...بحث رو دیگه خواهشن ادامه ندید...

لینک به ارسال
من ??قط میخوام یه پیشنهاد به دوست ??روشندمون بدم همین:بهتر نیست که تو روزنامه ای جایی باسه ??روش بزاری که دیگه انقدر به زحمت نی??تی که هی بیایو پستتون از ته بایگانی ها بکشی بالا که شاید کسی دیدو خواست.??قط یه پیشنهاد بود اینجوری شاید وسیلت زودتر ب??روش برسه...

بزارم روزنامه؟؟؟!!!!! ممنون از پاسختون

لینک به ارسال
بزارم روزنامه؟؟؟!!!!! ممنون از پاسختون

روزنامه همشهری یه بخش کنسول های خانگی داره.میتونین از اون هم است??اده کنین.

لینک به ارسال
روزنامه همشهری یه بخش کنسول های خانگی داره.میتونین از اون هم است??اده کنین.

ممنون بابت راهنماییتون...مشتری زیاد پیدا شده خداروشکر اما کم لط??ی میکنن دوستان قیمت رو راه نمیان....

لینک به ارسال

اقا بیخیال هر کی خریدار به اینا کاری نداره میخره دیگه :wink:

بحث رو تموم کنیم تاپیک ایشون هم خراب نشه

لینک به ارسال
ممنون بابت راهنماییتون...مشتری زیاد پیدا شده خداروشکر اما کم لط??ی میکنن دوستان قیمت رو راه نمیان....

خواهش... وسیله ی دست دوم خیلی ارزون ب??روش میره ولی باسه شما از دست دوم خیلی بالاتره حقشه که قیمت خوب و منص??انه ای ب??روش برسه.پیشنهاد میکنم زود ن??روشین.تا مشتری منص?? پیدا شه و به قیمت خوبی ازتون خریداریش کنه.

لینک به ارسال
خواهش... وسیله ی دست دوم خیلی ارزون ب??روش میره ولی باسه شما از دست دوم خیلی بالاتره حقشه که قیمت خوب و منص??انه ای ب??روش برسه.پیشنهاد میکنم زود ن??روشین.تا مشتری منص?? پیدا شه و به قیمت خوبی ازتون خریداریش کنه.

ممنونم عزیز...منم عجله ای برای ??روش ندارم...ولی خدا شاهده قیمت رو خیلی خیلی منص??انه زدم...انشاالله ??روش میره هرچه زودتر...

لینک به ارسال
ممنونم عزیز...منم عجله ای برای ??روش ندارم...ولی خدا شاهده قیمت رو خیلی خیلی منص??انه زدم...انشاالله ??روش میره هرچه زودتر...

درسته قیمت خیلی خیلی منص??انس.با این همه وسایل جانبی و دسته و بازی اضا??ه.من جای خریدار ps3 بودم تردید نمیکردم و میخریدمش.

لینک به ارسال

کالا موجوده دوستان....واقعا ارزش این همه وسایلی که با کنسول گذاشته شده با این قیمت کسی قدرشو نمیدونه؟ اونم کپی خور نرم ا??زاری...کنسول کبرا رو که باید انداخت زیره 18 چرخ رو بیشتر از این چیزا می??روشن....

لینک به ارسال

دوست عزیز بازیسنتر هم کاربر زیاد داره تونستی اونجا هم بزار.شاید که ??رجی شد...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...