رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

تاپیک بازی fifa 15 برای ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام.ببخشید میتونید آدرس ??یکس بازی رو براید؟ممنون میشم دوست عزیز

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام.دوست عزیز این آپدیتی که گذاشتید ماهم میتونیم دان کنیم؟مشکلی برای بازی پیش نمیاد؟ممنون

سلام، بله میتونید دانلود و نصب کنید . مشکلی به وجود نمیاره

لینک به ارسال

سلام دوستان من همه راها رو امتحان کردم از 4.55 ر??تم 4.60 و4.65 و ایبوت جایگیزن کردم تنها ??رقش این بعضی وقتها میر??تم تو بازی دستگاه هنگ میکرد و بعضی وقتهاهم بجا هنگ کرد تو trophy از بازی میمومدبیرون

ممکنه ایراد از بازی باشه؟

لینک به ارسال
سلام دوستان من همه راها رو امتحان کردم از 4.55 ر??تم 4.60 و4.65 و ایبوت جایگیزن کردم تنها ??رقش این بعضی وقتها میر??تم تو بازی دستگاه هنگ میکرد و بعضی وقتهاهم بجا هنگ کرد تو trophy از بازی میمومدبیرون

ممکنه ایراد از بازی باشه؟

سلام.

اگه از این سایت گر??تین که کاملا سالمه بازی. رو 4.55 هم به راحتی بدون ??یکس اجرا میشه. شاید بدون bd mirror به مشکل بخوره من که ??عال کردم.

لینک به ارسال

من ورژن کنسولم 4.46ریبوگ هستش و وقتی میرم تو بازی اجرا میشه ولی رو چکینگ تروپهیز گیر میکنه چه کنم

:glare:

لینک به ارسال
من ورژن کنسولم 4.46ریبوگ هستش و وقتی میرم تو بازی اجرا میشه ولی رو چکینگ تروپهیز گیر میکنه چه کنم

:glare:

شما ??قط ??یکس +4.21 رو نصب کنید . روی این ??ریمور ??قط با نصب ??یکس به راحتی اجرا میشه !

لینک به ارسال

لینکش از کجا میتونم پیدا کنم

لینک به ارسال
لینکش از کجا میتونم پیدا کنم

از این لینک میتونید دانلود کنید :

??????? ???? BLUS31443A0101_341355421.7z. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

لینک به ارسال

واقعا ممنون از کمکت رسانیتون

لینک به ارسال

دوستان اولا که حتی اگه بازی اکسترکت میشه بازی رو قبلش با وینرار، repair کنید و بعد اکسترکت کنید. مشکل اصلی بازی من که گیر میکرد همین بود اما در قدم آخر ??همیدمش. قبل از اینکه این کار رو بکنم ر??تم و به 4.65 حبیب که توی همین انجمن هست آپدیت کردم.

بعدش خود مولتی من رو آپدیت کردم از توی خود دستگاه.

توجه کنید که مولتی من 4.60 کاملا با کاستوم ??ریمور حبیب 4.65 , v1.02 سازگار هست. پس حتما این ورژن رو دریا??ت و نصب کنید.

??ک میکنم که اگر کاستوم ??ریمور دستگاهتون 4.55 باشه بازی رو اگر درست اکسترکت کرده باشید نیازی نباشه به حبیب آپدیت کنید ولی آپدیتش ضرر نداره.

در ضمن هیچکدوم از ??ایل منیجر های Irsiman, MegaSonic (اگر درست یادم باشه اسمشونو) لازم ندارید.

اما WebMan v و نصب کنید. آموزش نصبش توسط MultiMan در انجمن ??ک کنم هست.

لینک به ارسال

سلام

دستگاه من cfw 4.46 هستش پس از نصب بازی بدون نصب ??یکس اجرا میشد و ??قط گاهی پیغام میداد که باید دستگاه رو آپدیت کنی که منم کنسل می کردم و برمیگشت به محیط بازی. دیروز اولین آپدیت بازی رو که اومده نصب کردم و بعد از اون دیگه بازی اجرا نمیشد و پیغام میداد که باید حتما آپدیت کنم به 4.55 یا بالاتر من ??یکس 4.21+ رو هم بعدش نصب کردم ولی ??ایده نداشت و تا دوباره اون آپدیت بازی رو پاک نکردم مشکل حل نشد. چطور باید آپدیت های بازی رو بدون مشکل نصب کرد؟

لینک به ارسال
سلام

دستگاه من cfw 4.46 هستش پس از نصب بازی بدون نصب ??یکس اجرا میشد و ??قط گاهی پیغام میداد که باید دستگاه رو آپدیت کنی که منم کنسل می کردم و برمیگشت به محیط بازی. دیروز اولین آپدیت بازی رو که اومده نصب کردم و بعد از اون دیگه بازی اجرا نمیشد و پیغام میداد که باید حتما آپدیت کنم به 4.55 یا بالاتر من ??یکس 4.21+ رو هم بعدش نصب کردم ولی ??ایده نداشت و تا دوباره اون آپدیت بازی رو پاک نکردم مشکل حل نشد. چطور باید آپدیت های بازی رو بدون مشکل نصب کرد؟

سلام.می توانید از این cfw است??اده کنید:

http://forums.p30day.com/t13177.html

لینک به ارسال

سلام دوستان.

من بازیرو نصب کره بودم و بازی میکردم و هیچ مشکلی هم نبود! اما از وقتی که آپدیت رو ریختم! بازی اجرا نمیشه و میگه کنسول شما باید آپدیت شه (راجرو 4.45 دارم)و حتی من بازیرو از اول نصب کردم یا bd miror رو زدم یا یه ??یکس نصب کردم!! ولی نشد که نشد! بچه ها توروخدا کمک .

:sadface::sadface: ??قط هم رو این بازی میگه! چاره چیه؟

لینک به ارسال
سلام دوستان.

من بازیرو نصب کره بودم و بازی میکردم و هیچ مشکلی هم نبود! اما از وقتی که آپدیت رو ریختم! بازی اجرا نمیشه و میگه کنسول شما باید آپدیت شه (راجرو 4.45 دارم)و حتی من بازیرو از اول نصب کردم یا bd miror رو زدم یا یه ??یکس نصب کردم!! ولی نشد که نشد! بچه ها توروخدا کمک .

:sadface::sadface: ??قط هم رو این بازی میگه! چاره چیه؟

سلام.خب کنسول رو اپدیت کن.

لینک به ارسال

دوستان با درود

چه طور میشه بری تو جام جهانی؟برا من ??قط تورنومنت و لیگ داره.

لینک به ارسال
دوستان با درود

چه طور میشه بری تو جام جهانی؟برا من ??قط تورنومنت و لیگ داره.

جام جهانی نداره ک :/

میتونید این نسخه رو تهیه کنید ?????? ???? ???? 2014 FIFA World Cup Brazil ???? PS3

لینک به ارسال
جام جهانی نداره ک :/

میتونید این نسخه رو تهیه کنید ?????? ???? ???? 2014 FIFA World Cup Brazil ???? PS3

از طریق career mode میشه . البته قبلش تیم ها بهت پیشنهاد میدن و باید اونی که میخوای قبول کنی . ولی میشه fifa world cup رو از گزینه های منوی اصلی انتخاب کرد ( تا جایی که یادمه ) !

لینک به ارسال
از طریق career mode میشه . البته قبلش تیم ها بهت پیشنهاد میدن و باید اونی که میخوای قبول کنی . ولی میشه fifa world cup رو از گزینه های منوی اصلی انتخاب کرد ( تا جایی که یادمه ) !

برا من نداره ??ی??ا ورد کاپ رو.میشه اخرین اپدیت این بازی رو لط?? کنید

لینک به ارسال
برا من نداره ??ی??ا ورد کاپ رو.میشه اخرین اپدیت این بازی رو لط?? کنید

از نرم ا??زار PS3Update میتونید است??اده کنید . من متاس??انه ??ایل های آپدیت بازی ها رو ??علا ندارم .

لینک به ارسال

کسی ultimate team بازی میکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...