رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

چه کیکی دوست دارید؟؟؟ ( شخصیت شناسی)

پست های پیشنهاد شده

شاید شما هم جزو ا??رادی باشید كه از خوردن كیكهای لذیذ و خوشمزه لذت میبرید.به هر حال ظاهر این قبیل شیرینیها به قدری ??ریبنده است كه هیچكس نمیتواند از خوردنشان خودداری كند. اما میخواهیم سرگرمی جدیدی را به شما پیشنهاد بدهیم تا از این پس كیكها و شیرینیها برایتان جذابتر باشد. قضیه از این قرار است كه بین كیك مورد علاقه و ابعاد شخصیتی شما ارتباط مستقیمی وجود دارد.

??? كیك شكلاتی

اگر كیك شكلاتی را میپسندید دست و دلباز هستید و همیشه برای كمك به دیگران آمادگی دارید. خلاقیت زیادی در شما موج میزند و ??ردی ماجراجو ، بلندپرواز و در پارهای موارد احساساتی هستید. ممكن است در ظاهر ??ردی سرد و خشك به نظر برسید اما در باطن خونگرمید. از ریسك كردن در زندگی نمیترسید و دوست دارید زندگی شما از حد متوسط بالاتر باشد. محبت به دیگران رضایت خاطر زیادی را برایتان به همراه دارد.

??? كیك توت ??رنگی

??ردی دوستداشتنی، خونگرم و احساساتی هستید. همیشه برای مراقبت اطرا??یانتان تلاش میكنید و همواره برای حل مشكلات آنها پیشقدم میشوند. زودرنج هستید و موضوعات كوچك به سرعت شما را ناراحت میكند. گاهی اوقات توجه به احساسات، بیش از حد در زندگی شما تأثیر میگذارد.

??? كیك وانیلی

شوخطبع و بامزه هستید. بعضی وقتها گستاخ میشوید. ??رد كمتحركی نیستید اما در پارهای موارد شك و تردید شما را از انجام ??عالیتهایتان بازمیدارد و انگیزه لازم را برای ادامه مسیر از دست میدهید.

اطرا??یانتان از بودن در كنار شما لذت میبرند ولی باید مراقب باشند كه باعث خشم و عصبانیت شما نشوند. به هر حال دوستیهای شما اغلب دوام زیادی دارد.

??? كیك هویج

اگر كیك هویج را دوست دراید همیشه مایلید لبخند بر لب داشته باشید و ??ردی بذلهگو، شوخطبع و دوستداشتنی هستید. اطرا??یان شما از بودن در كنارتان خوشحالند. دوستان شما ا??راد باو??ا و صادقی هستند. قلب مهربان و پرشوری دارید و گاهی اوقات نسبت به بقیه، خصوصیات اخلاقی مت??اوتی را نشان میدهید.

??? كیك میوهای

به دنبال كارهای پرماجرا و پرحادثه هستید. از نظرات جدید و ایدههای تازه استقبال میكنید. هنگام عصبانیت به سرعت آماده دعوا و پرخاشگری میشوید. گاهی اوقات ??رد عجیب و غریبی هستید و خصوصیات ویژهای در شما دیده میشود. همواره دوست دارید و??ادار،صادق و وظی??هشناس باشید.

??? كیك لیمویی

در زندگی ??رد راحتی هستید. شمرده سخن میگویید و هنگام حر?? زدن از دستهایتان است??اده میكنید .در صحبت كردن مهارت دارید و بهطور حتم معلم خوبی میشوید. گاهی اوقات دوست دارید رهبری گروهی را برعهده بگیرید و همیشه دوستان زیادی در اطرا?? شما به چشم میخورند

.

.

.

.

.

من خودم کیک توت ??رنگی بودم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

كیك شكلاتی

لینک به ارسال

من شکلاتی

جالب بود از این مطالب بیشتر بذار

لینک به ارسال

کیک شکلاتی

ممنون مطلب با حالی بود

لینک به ارسال

وانیلی ولی بامزه نیسـتم و تقریبا کم تحرک هستم بقیش تقریبا درست بود.

لینک به ارسال

کیک شکلاتی

دقیق و 100 % عین شخصیتم رو گ??ت

مرسی خیلی عالی بود

لینک به ارسال

چه قدر طر??دار انریکه تو سایت زیاده.

لینک به ارسال

باو من هر کیکی که باشه دوست دارم شما بیار من همشون رو میخورم الان چون همشون رو دوست دارم دیگه انتخاب شخصیت برام سخته:wink:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...