رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

شخصیت شناسی با ساندویچ

پست های پیشنهاد شده

96jyhzqpf97hiuqw1ck.jpg

کدام یک از روش‌های زیر را برای خوردن ساندویچ در نظر می‌گیرید؟

1- ساندویچ خود را به قطعات کوچک تر تقسیم می‌کنید؟

2- ساندویچ خود را دو لقمه می‌کنید؟

3- ساندویچ خود را آرام و با اشتهایی وص?? ناپذیر می‌خورید؟

4- ساندویچ خود را نص?? کرده و باقی مانده را در بشقاب می‌گذارید؟

5- ساندویچ خود را کاملاْ باز کرده و محتویات آن را تنها با تکه ای نان می‌خورید؟

.

.

.

.

.

.

1. چنانچه ساندویچ خود را به قطعات کوچک تر تقسیم می‌کنید :

??ردی منظم، حساس، دقیق و عاط??ی هستید. در واقع نظم در زندگی شما حر?? اول را می‌زند. دیگران به خوبی می‌دانند که از چه جایگاهی باید با شما وارد سخن شوند. گذشت شما در زمینه‌های مختل?? زبانزد خاص و عام است. صبر و استقامت از دیگر ویژگی‌های شماست. دیگران برای انجام کارها و ر??ع نیازهای روزمره خود روی شما حساب می‌کنند.

2. چنانچه ساندویچ خود را دو لقمه می‌کنید :

شما ظاهراً ??ردی عجول و نسبتاً خشن بوده و این خصوصیت، راحتی در غذا خوردن را نیز نشان می‌دهد. ظاهراً خیلی از خودتان مطمئن هستید و می‌توان گ??ت که در اکثر اوقات به خاطر عجول بودن تان بدون مشورت با دیگران تصمیم می‌گیرید که در بسیاری از موارد عواقب آن را نیز متحمل می‌شوید. معمولاً شما ??رصت رسیدگی به حر?? و سخن دیگران و یا حتی خود را ندارید، که این نیز ناشی از همان عجول بودن ذاتی شماست.

3. چنانچه ساندویچ خود را آرام و با اشتهایی وص?? ناپذیر می‌خورید:

به راحتی با دیگران دوست می‌شوید و خوشرو و دست و دلباز هستید و به رای و نظر ??رد مقابل احترام می‌گذارید و از درگیر شدن با اطرا??یان پرهیز می‌کنید، آرامش خاصی دارید و دیگران از بودن در کنار شما احساس لذت می‌کنند.

4. چنانچه ساندویچ خود را نص?? کرده و باقی مانده را در بشقاب می‌گذارید:

آینده نگری و نگاهی به ??ردا داشتن از ویژگی‌های شخصیتی شماست. در هر زمینه‌ای و برای اقدام در مورد هر مسئله ابتدا به عواقب آن اندیشیده و با مروری به آینده حال را برنامه ریزی می‌کنید. مصمم و هوشیار هستید و نسنجیده حر?? نمی‌زنید. دیر با کسی دوست می‌شوید اما دوستی هایتان پایدار است.

5. چنانچه ساندویچ خود را کاملاْ باز کرده و محتویات آن را تنها با تکه ای نان می‌خورید:

شخصیتی قابل احترام دارید. سعی می‌کنید هیچ گاه به دنبال کارهای بیهوده نروید. نگاه گیرا و نا??ذ شما می‌تواند مخال??ان تان را به سرعت سر جای خودشان بنشاند. بخش بسیار قوی و ممتاز شخصیت شما آن است که قادرید از جنبه‌های ناچیز و مادی ??راتر ر??ته و ماورای آنها را نیز ببینید. انرژی شما برای یا??تن دوستان جدید و کم نظیر نیز مثال زدنی است. در حل مشکلات بسیار ماهر و زبر دست بوده و عاشق رقابت سالم با دیگران هستید.

.

.

.

.

.

من خودم گزینه ی 3 شدم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش من که مثل گاو میخورم

هیچکدوم هم نیستم

ویرایش شده توسط ubilove

لینک به ارسال

4. چنانچه ساندویچ خود را نص?? کرده و باقی مانده را در بشقاب می‌گذارید:

آینده نگری و نگاهی به ??ردا داشتن از ویژگی‌های شخصیتی شماست. در هر زمینه‌ای و برای اقدام در مورد هر مسئله ابتدا به عواقب آن اندیشیده و با مروری به آینده حال را برنامه ریزی می‌کنید. مصمم و هوشیار هستید و نسنجیده حر?? نمی‌زنید. دیر با کسی دوست می‌شوید اما دوستی هایتان پایدار است.

لینک به ارسال

من از یه طر?? شروع میکنم رنده میکنم میره حالا نمیدونم کدوم میشه:wink:

لینک به ارسال

من کلا از ساندویچ خوشم نمیاد . ت??سیرش چی میشه ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...