رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ubilove

++ هک شدن عکس های برهنه ی سلبریتی ها _ قربانیان بیشتر ++

پست های پیشنهاد شده

++ هک شدن عکس های برهنه ی سلبریتی ها _ قربانیان بیشتر ++

24808602168780490446.jpg

هالیوود بار دیگر به خود لرزید . هکر ناشناسی که در ماه آگوست اقدام به منتشر کردن عکس های برهنه ی جنی??ر لارنس و دیگر سلبریتی های مشهور هالیوود کرد ، حالا بعد از گذشت سه ه??ته از این ماجرا عکس های جدیدتری از سلبریتی های مشهور هالیوود را منتشر نموده است .

??عالیت مجدد این هکر در روز شنبه و با هک کردن عکس های برهنه ی کیم کارداشیان شروع شد و به ا??راد نامی دیگری همچون ریحانا ، هایدن پانتیر ، کیت باسورث ، ونسا هاجنز ، امبر هرد ، لیام پین ، آوریل لوین و اسکارلت جوهانسون رسید .

احتمالا منتشر شدن عکس های برهنه ی ریحانا نمی تواند چندان جنجال آ??رین باشد زیرا این خواننده به خودی خود در مراسم ها و عکس های مختل?? برهنه ظاهر می شود . عکس های برهنه ی کیم کارداشیان هم چندان چنگی به دل نمیزند چون کلیپ س کـ ـس این ??رد به همراه دوست پسر سابقش یعنی Ray J در اینترنت موجود است .

در عکس های منتشر شده از لیام پین( خواننده ی گروه وان دایرکشن) ، این ??رد همراه با چند مرد دیگر به صورت کاملا برهنه بر روی تخت دراز کشیده است اما چندی بعد صحت این عکس ها تایید نشد و خود خواننده در توییتی به ??یک بودن عکس ها به صورت غیر مستقیم اشاره کرد .

عکس های سل??ی برهنه ی امبر هارد بسیار جذاب بوده و ظاهرا بنظر می رسد که امبر این عکس ها را برای جانی دپ گر??ته است .

هکر ناشناس، عکس های برهنه ی سلبریتی ها را در سایت های 4Chan و Reddit قرار می دهد . با وجود ??عالیت های گسترده و مخرب این هکر ، پلیس FBI از شناسایی و متوق?? کردن ??عالیت های این ??رد ، عاجز است .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرتیکه ی عوضی.اگه با Vin Diesel یا Selena Gomez همچین کاری میکرد میکشتمش عوضی رو.

لینک به ارسال
مرتیکه ی عوضی.اگه با Vin Diesel یا Selena Gomez همچین کاری میکرد میکشتمش عوضی رو.

لینک به ارسال

:wink: COMING SOON :wink:

حاجی سلنا دوباره ر??ته سراغ اون بچه .....؟؟؟؟

داداش اگه منظورت جاستین بربری هستش بعله متاس??انه.با هم ر??تن استرالیا.

لینک به ارسال

باو زیر دیپلم بحر??ید ما هم ب??همیم من کلا ??یلم زیاد میبینم ولی هیچکدوم رو اسمشون رو نمیدونم به جز تام کروز که عاشق ??یلماشم

لینک به ارسال

خدمتتون عرض کنم که از سلنا هم این عکس موجوده و دیدم و دارم!

عجب......

:d

لینک به ارسال
خدمتتون عرض کنم که از سلنا هم این عکس موجوده و دیدم و دارم!

عجب......

:d

داداش از همه ی هالیوود و خواننده ها هست.اما همشون ??توشابه اگه دقت کرده باشی.

لینک به ارسال
باو زیر دیپلم بحر??ید ما هم ب??همیم من کلا ??یلم زیاد میبینم ولی هیچکدوم رو اسمشون رو نمیدونم به جز تام کروز که عاشق ??یلماشم

داداش جنی??ر لارنس تو hunger game.اسکارلت تو کاپیتان آمریکا.اگه ??یلم زیاد میبینی امکان نداره اینا رو ندیده باشی.

لینک به ارسال
داداش از همه ی هالیوود و خواننده ها هست.اما همشون ??توشابه اگه دقت کرده باشی.

اره دیدمشون ولی ??توشاپ نیستند داداش!

اصله اصـــله:دی

حتی ??یلماشونم بود دیگه!!

لینک به ارسال
اره دیدمشون ولی ??توشاپ نیستند داداش!

اصله اصـــله:دی

حتی ??یلماشونم بود دیگه!!

چرا داداش هستن.یادم میاد چندسال پیش یه سایتی بود که عکس های Emma Watson رو میذاشت و ***** نبود.صورت صورت خود Emma بود اما تو هر عکس بدنش عوض میشد.همه ی بازیگرا و خواننده ها همین طوری هستن.صورت مال خودشونه اما بدن نه.

??یلماشونم ندیدم حتما به اونم یه حقه ای زدن دیگه.

لینک به ارسال
داداش جنی??ر لارنس تو hunger game.اسکارلت تو کاپیتان آمریکا.اگه ??یلم زیاد میبینی امکان نداره اینا رو ندیده باشی.

نمیگم نمیشناسم میگم اسماشون رو نمیدونم الان که گ??تی شناختم:93:

لینک به ارسال

داداش سلنا رو منتشر کرد یه زنگ ب من بزن با هم بریم =))) خخخ در مورد جاسم بربری هم که باید بگم : من دیگه حر??ی ندارم :/ ریحانارو هم که عرض کردن بچه ها :) در مورد جنی??ر لارنس یکم عذاب وجدان داشتم که ر??ع شد :) بیخیال بابا دو ماه بعد the hunger games mockingjay part 1 میاد دانلود میکنیم میبینیم حال میکنیم :) من که خیلی منتظرم.

لینک به ارسال

آخه من موندم کی میاد به یه سیستم اینترنتی اعتماد کنه . منظورم رو رسوندم دیگه ؟ اگر دونسته باشید این عکس ها بیشتر از icloud لو ر??تن که قرار بوده یک پایگاه امن برای عکس و ??یلم های شخصی بوده باشه که هک شد . ??قط بازیگر ها نیستند مردم عادی هم قربانی شدند ولی نه به اندازه ی سلیبریتی ها . آدرس سایت دارم که عکس های اشخاص اول رو داشته باشه ولی لینک دادنش درست نیست .

لینک به ارسال
اینم یه لاشیه مثل اونا دیگه

عزیز ادب رو رعایت کن و توهین نکن ! در غیر اینصورت باهات برخورد جدی میکنم !

لینک به ارسال

تاپیک به دلیل نامربوط بودن پست ها بسته می شود.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...