رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
حسم مهمان

راهنمایی برای خرید کارت گرافیک برای اجرا بازی های نسل هشتم

پست های پیشنهاد شده

حسم مهمان

دوستان سلام یه راهنمایی ازتون می خواستم والا من قصد داشتم یه کارت گرا??یک بخرم ??قط هم برای بازی های جدید (نسل هشتم) که اغلبشون دایرکس 11 را لازم دارن

چند جا هم ر??تم بخرم قیمت ها سر سام آور بود یعنی حدود یک و نیم میلیون و دو میلیون و ... بود

راستش کارت گرا??یک خودم هم بد نیست بیشتر بازی های جدید را هم بازی می کنم مثل SniperElite3 و بتل??یلد 4 با سرعت خیلی خوب ولی متاس??انه از دایرکس 11 پشتیبانی نمی کنه

حالا من خواستم یه کارت گرا??یکی را بهم معر??ی کنید که حتما GeForce باشه دیگه شرکتش زیاد ??رقی نمی کنه و قیمتش هم نهایتا 700 هزار تومان باشه یکی از ??روشنده ها گ??ت msi کی??یتش خوبه وقیمتش ارزون می خواستم بدونم کلا مارک msi هم چجوریه

در کل گرا??یکی باشه که از گرا??یت خودم یخورده سَرتر باشه که مشخصاتش را براتون گذاشتم ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

[ATTACH=CONFIG]9951[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9952[/ATTACH]

پاورم هم 430 real گرین هستش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان گرا??یک خوب برای لپ تاپ چی هست؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز گرا??یکت یه کمی ضعیی?? هستش البته با 700 تومن برای انویدیا کارتی گیر نمیاری که بشه بازی های نسل بعدو روی اولترا بازی کنی و دوما باید پاورت رو هم حداقل 500 وات کنی تا بتونی بازی های روز دنیا رو بازی کنی پیشنهاد من R7 260x هستش خیلی کارت قویه ای هستش قیمت اش دور ور 450 تا 500 هستش که با یه پاور خوب 700 برات اب میخوره البته انویدیا نیست ولی نسبت به رقیبش یعنی GTX 750ti خیلی خوبه

لینک به ارسال
حسم مهمان

دوستان سلام بعد از پرس و جو و پژوهش و نگاه کردن به جیب مبارک تصمیم گر??تم که گرا??یک
Radeon Vapor-X R9 270X
را بخرم ??قط چند تا سوال

اول این که دقیقا قیمتش چند هست ؟

و دوم این که دقیقا برای این گرا??یک پاور چند وات لازم هست ؟(اگه قیمتش هم بگید ممنون میشم)

و سوم این آیا که کسی با این گرا??یک کار کرده یا نه؟ چون یکی از دوستان ??روشنده می گ??ت این گرا??یک AMD نسبت به قیمتش خوبه ولی یه ایرادی که داره ??قط تو اجرای بازی های سنگین مثل GTA یه مثلا یه باگ عجیبی داره برای که بر طر?? کردنش باید برم سایت راک استار یه ??ایلی را دانلود کنم تا مشکلش درست بشه می خواستم بدونم آیا واقعا کارت های AMD چنین ایرادی را دارن یا نه؟ (کلا این گرا??یک تولید چه سالی هست جدیده یا قدیمی؟)

و مهمتر از همه من مادربوردم asus P8H67 مشکلی که با این گرا??یک نداره؟

یه سوال دیگه یکی از دوستان میگه چون CPU من intel هست با گرا??یک AMD سازگار نیست و کلا است??اده بهینه و تمام کمال را نمی تونم از گرا??یک ببرم می خواستم بدون آیا چنین چیزی هست یا خیر؟

لینک به ارسال

دوستان سلام بعد از پرس و جو و پژوهش و نگاه کردن به جیب مبارک تصمیم گر??تم که گرا??یک
Radeon Vapor-X R9 270X
را بخرم ??قط چند تا سوال

اول این که دقیقا قیمتش چند هست ؟

و دوم این که دقیقا برای این گرا??یک پاور چند وات لازم هست ؟(اگه قیمتش هم بگید ممنون میشم)

و سوم این آیا که کسی با این گرا??یک کار کرده یا نه؟ چون یکی از دوستان ??روشنده می گ??ت این گرا??یک AMD نسبت به قیمتش خوبه ولی یه ایرادی که داره ??قط تو اجرای بازی های سنگین مثل GTA یه مثلا یه باگ عجیبی داره برای که بر طر?? کردنش باید برم سایت راک استار یه ??ایلی را دانلود کنم تا مشکلش درست بشه می خواستم بدونم آیا واقعا کارت های AMD چنین ایرادی را دارن یا نه؟ (کلا این گرا??یک تولید چه سالی هست جدیده یا قدیمی؟)

و مهمتر از همه من مادربوردم asus P8H67 مشکلی که با این گرا??یک نداره؟

یه سوال دیگه یکی از دوستان میگه چون CPU من intel هست با گرا??یک AMD سازگار نیست و کلا است??اده بهینه و تمام کمال را نمی تونم از گرا??یک ببرم می خواستم بدون آیا چنین چیزی هست یا خیر؟

بهت پیشنهاد میکنم حتما Nvidia Geforce بخری چون بهتره

تجربه نشون داده که بهتره:heheh:

منم میخوام GT 640 بخرم

لینک به ارسال
حسم مهمان
بهت پیشنهاد میکنم حتما Nvidia Geforce بخری چون بهتره

تجربه نشون داده که بهتره:heheh:

منم میخوام GT 640 بخرم

والا گرا??یکی شما بهم معر??ی کردید خوبه ولی اگه دقت کنید گرا??یک ??علی من مموریش 256 بیت هست و GT 640 که شما گ??تید DDR3 128 bit هست و برای من یه کم پایین هست بازهم از جوابتون ممنونم

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز بنده خودم کارم کامپیوتر هستش. کارتی که به شما معر??ی کردند یعنی R9 270X کارت خیلی خوبیه و حدود 5 برابر قوی تر از کارت GT 640 هست که دوستمون عنوان کردند.

AnandTech | Bench - GPU14

لینک بالا مقایسه 2 کارت هستش که میبینید چقدر با هم ??اصله دارند.

حداقل شما نیاز به پاور 600 وات دارید برای این کارت.

اگر مشخصات کامل سیستمتون رو هم بدونم بهتر میتونم راهنماییتون کنم

لینک به ارسال
مهمان مهمان

گرا??یک afox gtx 470 1 gb بگیر عالیه من دارم هر بازی تا حالا اومده رو رو الترا اجرا کردم.تازه خریدمش الانم قیمتش حدود 600تا 700 تومانه. عالیه گرا??یکش. و برقشم باید یه پاور 500 وات به بالا داشته باشی چون 8پین برق میخواد.به نظرم پاور trust بگیری خوبه 800 وات برق میده.واسه دوتا سیستم غول هم کا??یه.قیمتش هم 550 تومان

لینک به ارسال
حسم مهمان
درود

دوست عزیز بنده خودم کارم کامپیوتر هستش. کارتی که به شما معر??ی کردند یعنی R9 270X کارت خیلی خوبیه و حدود 5 برابر قوی تر از کارت GT 640 هست که دوستمون عنوان کردند.

والا دوست عزیز تقریبا مشخصات کامل سیستم کامپیوترم را براتون گذاشتم هم تو پست یک و هم تو پست 4 اگه چیز دیگه ای لازمه بگید بگذارم

لینک به ارسال
حسم مهمان

دوستان سلامی دوباره راستش اومدم کارت گرا??یک
Radeon Vapor-X R9 270X
را امروز س??ارش بدم و بخرم اما شیطون گولم زد
02.gif
چشمم به این دوتا گرا??یک خورد ??قط می خواستم ببینم قیمتش چجوره اگه با جیب من سازگار بود برم دنبال خریدش ??قط یه خورده عجله دارم برای س??ارش دادنش ممنون میشم اگه کسی سریع راهنماییم کنه

Sapphire R9 290X 4GB Battlefield 4 Edition

و

Sapphire Dual-X R9 270X 4GB

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه بتونی از خط رادئون بیای بیرون به ن??عته من الآن asus r7 260x du oc دارم ولی بتل??ید 4 رو خوب اجرا نمیکنه...نه این که قوی نباشه ولی برای بازی اینویدیا بهتره....از ما گ??تن بود راستی یه سری به سایت gpuboss.com بزن:heheh:

لینک به ارسال
حسم مهمان
دوست عزیز اگه بتونی از خط رادئون بیای بیرون به ن??عته من الآن asus r7 260x du oc دارم ولی بتل??ید 4 رو خوب اجرا نمیکنه...نه این که قوی نباشه ولی برای بازی اینویدیا بهتره....از ما گ??تن بود راستی یه سری به سایت gpuboss.com بزن:heheh:

والا اگه پولش را داشتم بی دون شک انویدیا را انتخاب می کردم اما الان چاره ای جز این ندارم

لینک به ارسال

داداش من Asus GTX 750 TI 2 GB گر??تم گرا??یک عالیه ولی 128بیتیه وگرنه عالیه بازی ها رو روی بهترین گرا??یک اجرا میکنه من 610 گر??تمش شاید ارزون تر هم شده باشه

لینک به ارسال
والا گرا??یکی شما بهم معر??ی کردید خوبه ولی اگه دقت کنید گرا??یک ??علی من مموریش 256 بیت هست و gt 640 که شما گ??تید ddr3 128 bit هست و برای من یه کم پایین هست بازهم از جوابتون ممنونم

من گ??تم برای خودم میخوام gt 640 بخرم

به شما پیشنهاد نکردم

??قط گ??تم جی ??ورس بخری بهتره

لینک به ارسال
درود

دوست عزیز اشتباه نکن من واسه خودم گ??تم 640 میخوام بخرم

و به ایشون گ??تم جی ??ورس بخری بهتره برای بازیها

منظورم مدلای جدید جی ??ورس هست که پاور بالاتری هم میخواد قیمتشم بالاس

وگرنه یه بچه هم میدونه قدرت R9 270X خیلی بیشتر از 640 هست :glare:

لینک به ارسال

آقا یه سوال

من لپ تاپ دل 5010 دارم و یه کارت گرا??یک ati radeon 5470 1gb ddr3 روش از اول نصب بوده میشه این کارتو ارتقا داد؟مثلا جی ??ورس انویدیا انداخت؟کسی تجربه اینکارو داشته؟

مشخصات سیستمم اینه:

intel core i5 2.54gh

ram 4 gig ddr3

ati radeon 5470 1 gb

500 hdd

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...