رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

تاپیک خداحافظی

پست های پیشنهاد شده

منظورم از تعداد روزای بن بودن اینکه اقا طر?? ??عاله گه روالش 7 روزه شما بیا 3 روز بنش کن چرا چون زحمت کشیده سایتت رو بالا اورده شما هم بعد از کلی ار??اق باید 3 روزش کنین.

شما نمی تونین رسیدگی کنین باید یک مدیر کل سایت دگه برای سایت تعیین کنین چرا؟ چون وقتی یک مدیر کل میاد لایک می کنه طر?? با خودش میگه ایول مدیر سایت لایک کرده ما 10 تاکاربر معموبلی زیر پستشو لایک کنن میگه خوبه تعداد لایکام زیاده

بعد از اون شما یعنی روزی 1 د??عه نمی تونید بیایید؟ که حداقل اسمتون توی لیست بازدد کنندگان 24 ساعت اخیر باشه

حق با شما هست, میشد ار??اق کرد.

ات??اقاً هر روز سر میزنیم, ولی این اواخر مشکلات زیادی با سایت اصلی داشتیم و ??رصت نبود به انجمن رسیدگی کنیم, هرچند با مدیریت ??علی انجمن بسیار راضی هستیم و وضعیت نسبت به قبل خیلی بهتر شده.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا من بر میگردم اگه سروری چیزی ران شه

چون الان ر??تم یه نگاهی انداختم :|

پی سی دی شاخ ترینه

لینک به ارسال

بچه ها سلام . ??کر کنم من هم باید خداحا??ظی کنم . تک تکتون رو دوست دارم . عاشقتونم . ارزوی سلامتی برای همه تون دارم . من رو هم بن کنید . چرا ؟؟ 5 ماه زحمت کشیدم برای بخش اندروید .

اما چی شد یه مقام هم نداداین . شابد با خودتون ??کر کنید یک بچه 15 ساله نمیتونه یک بخش مهم رو اداره کنه . باشه هرچی شما بگین اقا میلاد . ولی سخت در اشتباهید .

دوستان همتون شاد باشید . دوستتون دارم . به جز بعضی ها که زاخار ما بودن و هنوز هم هستن . برای همیشه خداحا??ظ عزیزان . :369195adsuu9rgnl:

لینک به ارسال

خوب اخه چه کاری که داری میکنی مرد ؟ کوتاه بیا . حی?? یک سال ر??اقت نیست که اینطوری تموم شه . ول کن این ادا ات??الا رو . تو بیا بچه ها تو رو رو چشم خودشون میذارند . دیگه زیاد لازم نیست که بگم ولی اگر ببینم ر??تی خیلی از دستت ناراحت میشم . سعید هم بخاطر تو از انجمن میره . یکم رحم و بخشش داشته باش

لینک به ارسال

مسلمآ ر??ت و آمد کاربران در این مکان طبیعیست و مهمترین علت آن را میتوان : کارکرد م??ت و مجانی , بالا ر??تن سن و قدیمی شدن سیستم چون ما ??قرا بیان کرد !

لینک به ارسال
مسلمآ ر??ت و آمد کاربران در این مکان طبیعیست و مهمترین علت آن را میتوان : کارکرد م??ت و مجانی , بالا ر??تن سن و قدیمی شدن سیستم چون ما ??قرا بیان کرد !

من شما رو تو انجمن های دیگه ای دیدم نه به عنوان کاربر. مهمان.معلومه که از کاربرای قدیمیه انجمن ها هستید.شرمنده ی جور اسپم بود.

لینک به ارسال

من گ??تم که آخرین ن??ری خواهم بود که از این جمع میرم . تا کسی هست من هم هستم .

لینک به ارسال

منظورت از کسی اعضای ??عالن یا هر عضوی؟

لینک به ارسال
من گ??تم که آخرین ن??ری خواهم بود که از این جمع میرم . تا کسی هست من هم هستم .

چطور داداش میخوای خودت درارو ببندی.شوخی بود.

لینک به ارسال
ات??اقاً تخل??ات saeed kratos بالا بود و ??کر کنم جدا از 5-6 تا اخطاری که خودم بهش داده بودم, این الان د??عه چهرام هست که بن میشه...

دمتون گرم خوب کاری کردین :93:

لینک به ارسال

حالا مگه چی شده که میخوای بری ؟:huh:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

انصا??ا کاری ندارم به مدیر سایت که مدیر انجمن انتخاب کردی ولی خدایی این کاربر datis لیاقت کاربر استارتر هم نداره چه برسه مدیر !

کامنت اول رو بخونین

ببینین چی نوشته

:| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

با کیا شدیم .............

:|

9vsovoqlrc3dt2wdv06j.png

ویرایش شده توسط 50 CENT

لینک به ارسال

تاپیک به دلیل دور شدن از بحث اصلی بسته می شود.

لط??اً از ارسال تاپیک های مشابه خودداری کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...