رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

تاپیک خداحافظی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان گلم همین طور که میدونید من مدتی بن شده بودم اونم به خاطر این بود که گ??تم حسود ! یا دیوث ! من نمی دونستم که با این کلمات شما انقدر عصابنی بشید واقعا از همتون معذرت میخوام تقصیر خودم بود ولی حتی اگه میلاد که مدیر سایت بود حداقل یه اخطار میداد وبعد بن می کرد ...... واقعا این حق من نبود حدود 2 ساله دارم مثل سگ توی این انجمن ??عالیت میکنم چه شبایی که از درس ومشق خودم زدمتا بیام انجمن ??عالیت کنم (همتون شاهدید)الان جای دیگه بود حداقل مدیر مدیر یه بخش شده بودم هی .................. من ??قط برای داداش های گلم میومدن ولی الان دیگه هیشکی برام ارزش قائل نیست ....................

دوستان واقعا ناراحتم که دارم اینوم میگم من دارم از این انجمن میرم . ومیخوام از تک تک تون خداحا??ظی کامل کنم

داداش GHOST MAHDI :مرامتو هیچ وقت ??راموش نمی کنم یادم نمیره که چقدر برای نصب بازی ها کمکم کردی همیشه به یادتم ♥

داداش KAZY :شما هم گل این انجمن بودی با تاپیکات خیلی حال کردم امیدوارم به عرچی خواستی برسی

داداش FARZAN CRASH 007 : شما هم خیلی بچه باحال ودوست داشتنی بودی ??دات

داداش aminomi : شما هم گل بودی با تاپیک خنده های یواشکیت خیلی حال میکردم امیدوارم مو??ق باشی

داداش PS_LORD :میدونم بعضی موقعه ها باهات بد حر?? زدم امید وارم منو ببخشی اشتباه از من بود حلال کن داداش گل

داش IMAN0013:شما رو از صمیم قلب دوست دارم امیدوارم توی رشتت مو??ق باشی

داش EDZIO : یکی از بچه های عشق باز و باحال انجمن امیداورم به عشقت برسی

و داش سعید گل : خدا میدونه چقدر دوستت دارم حتی شاید بیشتر از داداشم ........توی این 1.5 سالی که باهات اشنا شدم خیلی چیزا از ت یاد گر??تم حتی از پدر و مادرم یاد نگر??تم امیدوارم هرجا که باشی سالم وسلامت در کنار خانواده شری??ت باشی ....... خیلی میخوامت

بقیه دوستان هم که ننوشتم توی قلبم جا دارید

خوب دوستان سرتون رو درد ااوردم اگه خوبی بدی دیدن حلال کنید ..دیگه مار ??تیم ??دای همتون

داستان ما هم تموم شد ..............

4333709-b897b05e7fe7d9d89f66ec800d0cd64b-m.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

لینک به ارسال

خیلی حی?? شد داداش علی از اون چیزی که میترسیدم سرم اومد.شاید زیاد همو نشناسیم ولی من خیلی با شما حال کردم.دیگه نمیدونم چی بگم.ناراحتم و باید ا??سوس بخورم که میخواید برید.

لینک به ارسال

همه ما مثل خودتیم منم مثل تو بیشتر روزا که از کلاس میمودم به عشق بچه های اینجا میومدم و پست میذاشنم یادمه تو یه روز 200 تا پست گداشته بودم و بهم گ??تی به سرعت نور تاپیک میذاری دلیل ر??تن ما از اینجا همون مدیرا هستن که حتی یه لحظه هم به سایت سر نمیزنند حاظر نیستند گندی که به انجمن زدنو ببینن ??قط میان میگن اسپم زیاده و اینا اگه زیاده پس چرا رسیدگی نمیکنین اوضتع اینجا به قدری خرابه که سه تا از ناظم ر??تن دیگه ازما که انتظاری نمیره ??قط میتونم بهت بگم همیشه تو قلبمی علی و این پستو تو وبلاگت بذار چون مثل پست من پاک میشه و این حر?? واقعا درسته:همیشه انتهای قصه تلخ است

و شاعری که حکمش ارتداداست...

لینک به ارسال
خیلی حی?? شد داداش علی از اون چیزی که میترسیدم سرم اومد.شاید زیاد همو نشناسیم ولی من خیلی با شما حال کردم.دیگه نمیدونم چی بگم.ناراحتم و باید ا??سوس بخورم که میخواید برید.

??دات بشم داداش گل منم باهات خیلی حال ردم یکی از بچه های عشق انجمن بودی . عیب نداره

لینک به ارسال
همه ما مثل خودتیم منم مثل تو بیشتر روزا که از کلاس میمودم به عشق بچه های اینجا میومدم و پست میذاشنم یادمه تو یه روز 200 تا پست گداشته بودم و بهم گ??تی به سرعت نور تاپیک میذاری دلیل ر??تن ما از اینجا همون مدیرا هستن که حتی یه لحظه هم به سایت سر نمیزنند حاظر نیستند گندی که به انجمن زدنو ببینن ??قط میان میگن اسپم زیاده و اینا اگه زیاده پس چرا رسیدگی نمیکنین اوضتع اینجا به قدری خرابه که سه تا از ناظم ر??تن دیگه ازما که انتظاری نمیره ??قط میتونم بهت بگم همیشه تو قلبمی علی و این پستو تو وبلاگت بذار چون مثل پست من پاک میشه و این حر?? واقعا درسته:همیشه انتهای قصه تلخ است

و شاعری که حکمش ارتداداست...

اره یادش بخیر ........... اولین اواتارتم امینم بود ............

داداش هیچ وقت از یادم نمیری

یکی از با معر??ت ترین ها بودی.........

لینک به ارسال

dadash boro khoda be hamrat

man ham ke daram ban misham:sweat::=Z:

لینک به ارسال
dadash boro khoda be hamrat

man ham ke daram ban misham:sweat::=Z:

ممنون داداشی

چرا ؟

لینک به ارسال

chon key boardam english hast

:electricf:

لینک به ارسال

داداش علی خیلی ناراحتم که داری میری!من به عشق تو و سعید و چند ن??ر دیگه میام اینجا و شروع کارم به خاطر تو و سعید بود بیشتر که دیدم حی??ه با وجود بچه های گلی چون شما اینجا ??عالیت نکنم.الانم چند تا از بچه ها هستن مثل کاظم و رد دد و ابراهیم و امین محمد چند تن دیگه که از صمیم قلب اینجا ??عالیت میکنن که به خاطر همین چند تا دوست گل هم که شده نمیتونم از این جا دل بکنم..... بازهم هر کس سلاح کار خویش داند.خیلی دلم برات تنگ میشه....خداحا??ظ با مرام....

لینک به ارسال

« روزی ما دوباره کبوتر هایمان را پیدا خواهیم کرد

و مهربانی دست زیبایی را خواهد گر??ت .

روزی که کمترین سرود

بوسه است

و هر انسان

برای هر انسان

برادری است

روزی که دیگر درهای خانه شان را نمی بندند

ق??ل

ا??سانه یی ست

وقلب

برای زندگی بس است .

روزی که معنای هر سخن دوست داشتن است

تا تو به خاطر آخرین حر?? دنبال سخن نگردی.

روزی که آهنگ هر حر??

زندگی ست

تا من به خاطر آخرین شعر رنج جست و جوی قا??یه نبرم.

روزی که هر لب ترانه یی ست

تا کمترین سرود ، بوسه باشد .

روزی که تو بیایی برای همیشه بیایی

و مهربانی با زیبایی یکسان شود .

روزی که ما دوباره برای کبوترهایمان دانه بریزیم . . .

و من آن روز را انتظار می کشم

حتی روزی که دیگر نباشم ... »

لینک به ارسال

نهههههههههههههه اقا علی نروووووووووووووووووووووووووو من با اسمت حال کردم داداش.چرا میری ؟نرو ادمین هارو ولش کن بیا دوباره بچه های انجمن دور هم باشیم:sad::sad::sadface:

لینک به ارسال

هیییی:=Z:

خیلی ناراحتم که میخوای علی جان بری میدونم به تو و سعید و خیلی ها تو این انجمن ظلم شده و حقتون بوده مدیر بشید این انجمن یه سری بچه های باحال داشت که بیشترشون ر??تن :sa0d: به هر حال امیدوارم هر جا هستی مو??ق باشی :1975:

لینک به ارسال
داداش علی خیلی ناراحتم که داری میری!من به عشق تو و سعید و چند ن??ر دیگه میام اینجا و شروع کارم به خاطر تو و سعید بود بیشتر که دیدم حی??ه با وجود بچه های گلی چون شما اینجا ??عالیت نکنم.الانم چند تا از بچه ها هستن مثل کاظم و رد دد و ابراهیم و امین محمد چند تن دیگه که از صمیم قلب اینجا ??عالیت میکنن که به خاطر همین چند تا دوست گل هم که شده نمیتونم از این جا دل بکنم..... بازهم هر کس سلاح کار خویش داند.خیلی دلم برات تنگ میشه....خداحا??ظ با مرام....

داداش گلم خیلی میخوامت منم دلم برات تنگ میشه ولی دیگه این جا اصلا برای ادم ارزش قائل نیستن ..............

باشه داداش امیدوارم مو??ق باشی

لینک به ارسال
نهههههههههههههه اقا علی نروووووووووووووووووووووووووو من با اسمت حال کردم داداش.چرا میری ؟نرو ادمین هارو ولش کن بیا دوباره بچه های انجمن دور هم باشیم:sad::sad::sadface:

داداش شرمندتم دیگه تموم شد ..............

شرمنده...........

مو??ق باشی

لینک به ارسال
هیییی:=Z:

خیلی ناراحتم که میخوای علی جان بری میدونم به تو و سعید و خیلی ها تو این انجمن ظلم شده و حقتون بوده مدیر بشید این انجمن یه سری بچه های باحال داشت که بیشترشون ر??تن :sa0d: به هر حال امیدوارم هر جا هستی مو??ق باشی :1975:

اره داداش.................. مرسی ممنون شما هم همین طور

لینک به ارسال
« روزی ما دوباره کبوتر هایمان را پیدا خواهیم کرد

و مهربانی دست زیبایی را خواهد گر??ت .

روزی که کمترین سرود

بوسه است

و هر انسان

برای هر انسان

برادری است

روزی که دیگر درهای خانه شان را نمی بندند

ق??ل

ا??سانه یی ست

وقلب

برای زندگی بس است .

روزی که معنای هر سخن دوست داشتن است

تا تو به خاطر آخرین حر?? دنبال سخن نگردی.

روزی که آهنگ هر حر??

زندگی ست

تا من به خاطر آخرین شعر رنج جست و جوی قا??یه نبرم.

روزی که هر لب ترانه یی ست

تا کمترین سرود ، بوسه باشد .

روزی که تو بیایی برای همیشه بیایی

و مهربانی با زیبایی یکسان شود .

روزی که ما دوباره برای کبوترهایمان دانه بریزیم . . .

و من آن روز را انتظار می کشم

حتی روزی که دیگر نباشم ... »

اشکم دراومد........................:saddd:

??دای تو

لینک به ارسال

مو??ق باشی داداش امیدوارم به هر چی میخوای برسی :sa0d:

(چه قدر بن زیاد شده هی مدیران بیکار شدن کاری واسه انجام دادن ندارن هی اعضا رو بن میکنن :sa0d: منم دیروز از بن شدن در امدم . )

لینک به ارسال
مو??ق باشی داداش امیدوارم به هر چی میخوای برسی :sa0d:

(چه قدر بن زیاد شده هی مدیران بیکار شدن کاری واسه انجام دادن ندارن هی اعضا رو بن میکنن :sa0d: منم دیروز از بن شدن در امدم . )

ممنون داداش گل ............. شما هم همین طور

........................

لینک به ارسال

داداش علی دلم واست حسااااااااااابیییییییییییییی تنگ میشه.اولین باری که اومدم تو انجمن با شما آشنا شدم و شما خییییییییییییلییییییییییییی چیزها به من یاد دادی.هیچوقت از یادم نمیری.این انجمن واقعا به گند کشیده شده.منم دیگه خییییییییییییلییییییییییی کم میام.راستی داداش کدوم جیمیلت رو بیشتر چک میکنی؟بگو تا از این طریق باهم در ارتباط باشیم.

لینک به ارسال
داداش علی دلم واست حسااااااااااابیییییییییییییی تنگ میشه.اولین باری که اومدم تو انجمن با شما آشنا شدم و شما خییییییییییییلییییییییییییی چیزها به من یاد دادی.هیچوقت از یادم نمیری.این انجمن واقعا به گند کشیده شده.منم دیگه خییییییییییییلییییییییییی کم میام.راستی داداش کدوم جیمیلت رو بیشتر چک میکنی؟بگو تا از این طریق باهم در ارتباط باشیم.

ممنون داش ??رزان گل منم همین طور خیلی دل تنگ میشه ............... کاری نکردم لط?? داری نه شما چرا ؟ من دارم میرم معنیش این نیست که همه برن :(‌

ali.dark6629@gmail.com

??دات

لینک به ارسال

مو??ق باشی داداش،

آخر ن??همیدم سعید چرا اخراج شد؟!

امیدوارم مدیرا به خدشون بیان!

یا اینکه ما، بچه های اینجا یه سایت یا انجمن دیگه ای بزنیم.

لینک به ارسال
مو??ق باشی داداش،

آخر ن??همیدم سعید چرا اخراج شد؟!

امیدوارم مدیرا به خدشون بیان!

یا اینکه ما، بچه های اینجا یه سایت یا انجمن دیگه ای بزنیم.

??دات بشم داداش ممنون

.....................

لینک به ارسال

نمیدونم چرا اینجوری داره میشه، شاید بهتر بود توی بدترین شرایط پشت هم باشیم و ر??یق نیمه راه نشیم ... چندروزه با این خبرای خدا??ظی از بچه ها خیلی ناراحت شدم ... هر روز میام میبینم یک ن??ر میگه : خداحا??ظ ...

بهترین کاربرای اینجا همینجوری ر??تن با اینکه حق دارن و حر?? ناحق نمیزنن ... اما چه ??ایده ؟! ??قط دست رنج های خودمون رو دود میکنیم ...! کسایی که ??کر میکردم تا تهش هستن دارن میشم ر??یق نیمه راه ...

چرا وقتی با این خبر ناراحت میشم پست ها رو لایک کنم ... مگه از این حر??ا خوشم اومده که تشکر کنم ... !؟

لینک به ارسال
نمیدونم چرا اینجوری داره میشه، شاید بهتر بود توی بدترین شرایط پشت هم باشیم و ر??یق نیمه راه نشیم ... چندروزه با این خبرای خدا??ظی از بچه ها خیلی ناراحت شدم ... هر روز میام میبینم یک ن??ر میگه : خداحا??ظ ...

بهترین کاربرای اینجا همینجوری ر??تن با اینکه حق دارن و حر?? ناحق نمیزنن ... اما چه ??ایده ؟! ??قط دست رنج های خودمون رو دود میکنیم ...! کسایی که ??کر میکردم تا تهش هستن دارن میشم ر??یق نیمه راه ...

چرا وقتی با این خبر ناراحت میشم پست ها رو لایک کنم ... مگه از این حر??ا خوشم اومده که تشکر کنم ... !؟

داداش حر?? شما متین ولی با این اوضاع مدیریت نمیتونیم پیش بیایم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...