رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

تاپیک خداحافظی

پست های پیشنهاد شده

نمیدونم چرا اینجوری داره میشه، شاید بهتر بود توی بدترین شرایط پشت هم باشیم و ر??یق نیمه راه نشیم ... چندروزه با این خبرای خدا??ظی از بچه ها خیلی ناراحت شدم ... هر روز میام میبینم یک ن??ر میگه : خداحا??ظ ...

بهترین کاربرای اینجا همینجوری ر??تن با اینکه حق دارن و حر?? ناحق نمیزنن ... اما چه ??ایده ؟! ??قط دست رنج های خودمون رو دود میکنیم ...! کسایی که ??کر میکردم تا تهش هستن دارن میشم ر??یق نیمه راه ...

چرا وقتی با این خبر ناراحت میشم پست ها رو لایک کنم ... مگه از این حر??ا خوشم اومده که تشکر کنم ... !؟

داداش واقعا تاراحتم و ر??یق نمیه راه نیستم ................

وقتی این جا هرکی هرچی دلش مخیواد بهم میگه روزی هزراتا پ .خ ??حش وناسزا دریا??ت میکنم .

من همتون رو دوستدارم براتون هم نوشتم که ??قک نکنید نامردم ??قط دارم میرم ........ چون این انجمنی نبود که براش پدرمو دراوردم اخرم هیچ ......

شرمنده ........

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
داداش حر?? شما متین ولی با این اوضاع مدیریت نمیتونیم پیش بیایم

مهدی جان مدیریت اینجا دست کیه ؟ 2تا ناظم ؟ یا دست میلاد ؟ کسی که اینجا رو داره مدیریت میکنه ??علا ??قط و ??قط ایمانه ! نه میلاد نه من نه رضا نه کس دیگه ...

کار میلاد تا به امروز تعیین کردن مدیر و ناظم برای این انجمن بوده . من خودم م??صل باهاش صحبت کردم ... میگه اصلا وقت ندارم به انجمن سر بزنم و با یه سری تغییرات ( منو ایمان ) اینجا رو به شما میسپارم ...

لینک به ارسال

چیزی که من ??ک میکنم اینه که برا میلاد ??قط اون بخش نرم ا??زارو کو??تو ??لان مهمه نه انجمن. حالا اینجا هم هرجور چرخید چرخید دیگه.

لینک به ارسال
داداش واقعا تاراحتم و ر??یق نمیه راه نیستم ................

وقتی این جا هرکی هرچی دلش مخیواد بهم میگه روزی هزراتا پ .خ ??حش وناسزا دریا??ت میکنم .

من همتون رو دوستدارم براتون هم نوشتم که ??قک نکنید نامردم ??قط دارم میرم ........ چون این انجمنی نبود که براش پدرمو دراوردم اخرم هیچ ......

شرمنده ........

علی جان کی بهت توهین کرده ؟! هر کی کرده بگو تا به حسابش رسیدگی بشه تو چرا جا میزنی آخه ؟ تو ??قط لیست اون ا??راد رو بهم بده ببین رسیدگی میشه یا نه ...! شما مطمئن باش هرکی از اینجا ر??ته یه جای دیگه داره پیشر??ت میکنه ... اما شاید تو بتونی همینجا پیشر??ت کنی چرا زحمات خودمون رو نادیده بگیریم ؟!

لینک به ارسال
مهدی جان مدیریت اینجا دست کیه ؟ 2تا ناظم ؟ یا دست میلاد ؟ کسی که اینجا رو داره مدیریت میکنه ??علا ??قط و ??قط ایمانه ! نه میلاد نه من نه رضا نه کس دیگه ...

کار میلاد تا به امروز تعیین کردن مدیر و ناظم برای این انجمن بوده . من خودم م??صل باهاش صحبت کردم ... میگه اصلا وقت ندارم به انجمن سر بزنم و با یه سری تغییرات ( منو ایمان ) اینجا رو به شما میسپارم ...

امین ما اینجارو بعد از ر??تن گیمر 2013 و بقیه آباد کردیم اما کسی مارو تشویق به ادامه کارمون نکرد ما این همه پست گذاشیتم چیزیم نمیخواستیم اما حداقل میلاد باس پستمونو نگاه میکرد..... مگه یک مدیر ??قط وظی??ش بن کردن یا مدیر کردنه؟چرا یک پستم نمیذاره؟!!

لینک به ارسال
علی جان کی بهت توهین کرده ؟! هر کی کرده بگو تا به حسابش رسیدگی بشه تو چرا جا میزنی آخه ؟ تو ??قط لیست اون ا??راد رو بهم بده ببین رسیدگی میشه یا نه ...! شما مطمئن باش هرکی از اینجا ر??ته یه جای دیگه داره پیشر??ت میکنه ... اما شاید تو بتونی همینجا پیشر??ت کنی چرا زحمات خودمون رو نادیده بگیریم ؟!

داداش شرمندتم نمیخوام دیگه اسم ببرم ......ولش کن

همش که توهین نیست

اصلا ارزش نداره این انجمن :/

شرمنده همتونم .

لینک به ارسال
امین ما اینجارو بعد از ر??تن گیمر 2013 و بقیه آباد کردیم اما کسی مارو تشویق به ادامه کارمون نکرد ما این همه پست گذاشیتم چیزیم نمیخواستیم اما حداقل میلاد باس پستمونو نگاه میکرد..... مگه یک مدیر ??قط وظی??ش بن کردن یا مدیر کردنه؟چرا یک پستم نمیذاره؟!!

دقیقا .................

لینک به ارسال

درسته اگه اینجا دوباره روپا بود به خاطر ما بوده ... شما به من بگو چه انتظاری از مدیر کل داری ؟ لط??ا دقیق بهم بگو ...

لینک به ارسال
درسته اگه اینجا دوباره روپا بود به خاطر ما بوده ... شما به من بگو چه انتظاری از مدیر کل داری ؟ لط??ا دقیق بهم بگو ...
انتظار دارم تو روز حداقل دو یا سه ساعت تو سایت باشه تاپیکارو نگاه کنه نظری بده برای هر بخش مدیر و ناظمی انتخاب کنه مارو تشویق به ادامه کار کنه و......

لینک به ارسال

خوب دوستان اگه خوبی بدی دیدین حلال کنین ما ر??تیم کسایی هم که نرسدیم باهاشون خداحا??ظی کنم شما ازشون از طر?? من خداحا??ظی کنید یا علی :6:

لینک به ارسال
انتظار دارم تو روز حداقل دو یا سه ساعت تو سایت باشه تاپیکارو نگاه کنه نظری بده برای هر بخش مدیر و ناظمی انتخاب کنه مارو تشویق به ادامه کار کنه و......

در خصوص مدیریت یک بخش باید ما پیگیرش بشیم نه اینکه میلاد دنبال ما باشه . حداقل اینو من خوب می??همم چون تجربه کردم ... اگرم توی انجمن آنلاین نیست خوب نباشه ! همین که من و تو یک تاپیک بزنیم و بچه های دیگه ببینن کا??یه نیازی به بازدید مدیرکل نیست . شاید برای من مهم نباشه و این برای تو اهمیت داشته باشه . اما داداش ببین از اولش ما به خاطر همدیگه اینجا بودیم و هستیم نه به خاطر تشویق کس دیگه ...

ب هر حال امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری ...

لینک به ارسال

شرمنده همتونم......

خداحا??ظ....

مو??ق باشید...

لینک به ارسال

داش! علی این انجمن دیگه مثه قدیما نیس!

نه تو بحث هاش!

نه تو سخنان

و.....

داش علی منم دیگه باید برم! میدونم اصن ??عال نبودم!

هر چه قدر هم سعی کردم که انجمنو بهتر کنم اما نشد که نشد!

من به آقا میلاد گ??تم تی اس ران کنیم برای صحبت و آشنایی بیشتر قبول نکردند

من گ??تم سرور کانتر ران کنیم با سرمایی من باز هم جوابی ندیدم :|

من هم تلاشامو کردم !

:93:

خداحا??ظ همه

دوستان خوبی و بدی دیدن حلال کنید

لینک به ارسال

دوستان همگی دارن میرن دلایلشون هم غیر منطقی و نادرست نیست.شاید حق با اوناست.نمیدونم ولی کاش اینطور نمیشد...

لینک به ارسال

به طرز ناجوری داره تر میخوره به انجمن.

همه دونه دونه دارن میرن.:369195adsuu9rgnl::369176i664wis02c:

لینک به ارسال

لیست من 5 تا دیگه جا داره. که 4 تاش سهم ر??قاس. امیدوارم پرنشه :-_-:

لینک به ارسال

داداش یادته چه تاپیک های قشنگی میزدی اصلا یکی تو (علی رو میگم) یکی هم مهدی به رقابت هم که بود روزی 200 تا تاپیک جالب و زیبا مزدید ولی دیگه اون روزا گذشته الان که کلا انجمن تعطیله نسبت به اون زمان این جا دیگه ??قط باید سر بزنی ببینی امروز چه کسی و به چه دلیلی بن شده الان دیگه اگه به کسی به حای شما بگی تو (مثل جمله اول) مدیریت اخراجت میکنه و میگه به دلیل بی احترامی به کاربران دیگر

حالا که همه دارن میرن خب مام بریم ولی نه این که کلا بریم بلکه بریم به یه جای دیگه!

قایقی خواهیم ساخت و بعدش من و تو ودیگردوستان باهم بریم یه جای دیگه(قا??یه رو داشتی که نداشت):93:

لینک به ارسال

سلام دوستان,

من الان تاپیک رو دیدم.

علی جان, ما برای کنترل بهتر انجمن ایمان و محمد رو به بخش مدیریت و نظارت اضا??ه کردیم و الان اوضاع بهتر شده.

در مورد بن شدنت هم من هیچ اطلاعی ندارم!

الان تاپیک مسدود شده ها رو نگاه کردم, ایمان تو رو مسدود کرده بود, اطلاعیه هم زده:

http://forums.p30day.com/t9300-2.html#post83675

کلاً هر کسی بن بشه در تاپیک مخصوص بن شده ها لیست میکنیم:

http://forums.p30day.com/t9300.html

??کر نکنم کسی با مدیریت ??علی (datis,iman0013,aminomi) مشکلی داشته باشه؟

ات??اقاً من مدیریت رو دادم دست خودتون که دیگه بحث و حدیثی نباشه و نگید میلاد تاپیک هارو نمیخونه و ??قط بن میکنه!

بهتر بود قبلش با من یا خود ایمان صحبت میکردی. نه اینکه بیایی تاپیک بزنی ذهن بچه هارو منحر?? کنی!

دیگه ایمان که از خودتون هست علی جان!

از بقیه دوستانی هم که اینجا پست گذاشتند تعجب میکنم که اصلاً تاپیک بن شده ها رو دنبال نمیکنند...

در هر صورت اگر با مدیریت ??علی انجمن یعنی datis,iman0013,aminomi مشکل دارید من یک تاپیک جدید ایجاد می کنم که در موردش صحبت کنیم و در صورت نیاز تغییراتی ایجاد کنیم.

لینک به ارسال

سلام.

خیلی ناراحت شدم:=z:

قبلا می گ??تید یکی از خودمون رو ناظم کنید تا توهین ها کمتر بشه و انجمن نظم داشته باشه.الان باز همه شاکی شدن!!!:17:

والا همه اینا به خاطر خودتون هست چون از انجمن نه چیزی به من می رسه نه به بقیه.اگه کسی هم از من یا امین محمد ناراضی هست بهمون بگه چون اگه تو جایی نخوانت نباید بمونی...

لینک به ارسال

اقا میلاد می خواید چند تا اشتباهتونو توی همین پست آخریتون بگم؟

اولا هی حودتون خودمون نکنین مدیرا در هر درجه ای با کاربرا توی یک تیم هستن مدیر از خودتون باشه یا از ما باشه نداریم که

دوما کاربری که کلی برای انجمن زحمت کشدیه و ارسالاش بیشترین ارسالای یک انجمنه رو اولا بهش تذکر میدن و پستاشو پاک می کنن بعد اگه دیدن نه گوش نمی کنه بنش میکنن اونم به خاطر ??عال بودنش 3 روز

شما وقتی مدیر انتخاب می کنید باید این مواردو بهش بگین نه اینکه ??قط مدیرش کنین و بگین برو به انجمن برس

سوما مدیر کل یک سایت نباید حتی از هیچی هم بی خبر باشه چه برسه بن شدن ??عال ترین عضو سایتش

اگه چیزی به ذهنتم رسید بازم میگم

من خودم مدیر سایت هستم حر??ای منو جدی بگیرین

لینک به ارسال
اقا میلاد می خواید چند تا اشتباهتونو توی همین پست آخریتون بگم؟ اولا هی حودتون خودمون نکنین مدیرا در هر درجه ای با کاربرا توی یک تیم هستن مدیر از خودتون باشه یا از ما باشه نداریم که دوما کاربری که کلی برای انجمن زحمت کشدیه و ارسالاش بیشترین ارسالای یک انجمنه رو اولا بهش تذکر میدن و پستاشو پاک می کنن بعد اگه دیدن نه گوش نمی کنه بنش میکنن اونم به خاطر ??عال بودنش 3 روز شما وقتی مدیر انتخاب می کنید باید این مواردو بهش بگین نه اینکه ??قط مدیرش کنین و بگین برو به انجمن برس سوما مدیر کل یک سایت نباید حتی از هیچی هم بی خبر باشه چه برسه بن شدن ??عال ترین عضو سایتش اگه چیزی به ذهنتم رسید بازم میگم من خودم مدیر سایت هستم حر??ای منو جدی بگیرین

حر?? شما درست هست,ما و بقیه نداریم, منتها بعضی ها ??کر میکنند که اینطور هست طر?? صحبت ما هم اون بعضی ها هستند.

و باز هم حر?? شما صحیح هست, مدیر کل باید از تک تک قسمت های سایت با خبر باشه, متاس??انه ??علاً به دلیل ??شردگی کاری در سایت پی سی دی و مشکلات شخصی قادر نیستم بیشتر از این در انجمن ??عال باشم. انشآ الله سایت شما هم روزی به جایی برسه که وقت سر خروندن نداشته باشید ;)

برای همین هم هست که ما مدیر و ناظم برای انجمن انتخاب کردیم تا خلاء مدیریتی پر بشه. اما مشکل در حال حاضر این نبوده و اگر هم خبر داشتم به تصمیمی که ایمان که ناظم این انجمن هست گر??ته احترام میذاشتم.

ما هم کسیو برای اولین بار بن نمیکنیم, خودم چندین بار قبلاً به علی پیغام داده بودم کجای کارش اشتباه هست. روال کار ما از روز اول همینطور بوده. ایمان هم قلاً به علی پیغام داده بود.

طبیعتاً هم همینطور هست که وقتی مدیری انتخاب میشه نکات لازمه هم بهش گ??ته میشه.

تعداد روز های بن شدن هم در هر سایت ??رق میکنه و اینجا هم بسته به تخل??ی که یک کاربر داره زمان بن شدنش مت??اوت هست.

لینک به ارسال
حر?? شما درست هست,ما و بقیه نداریم, منتها بعضی ها ??کر میکنند که اینطور هست طر?? صحبت ما هم اون بعضی ها هستند.

و باز هم حر?? شما صحیح هست, مدیر کل باید از تک تک قسمت های سایت با خبر باشه, متاس??انه ??علاً به دلیل ??شردگی کاری در سایت پی سی دی و مشکلات شخصی قادر نیستم بیشتر از این در انجمن ??عال باشم. انشآ الله سایت شما هم روزی به جایی برسه که وقت سر خروندن نداشته باشید ;)

برای همین هم هست که ما مدیر و ناظم برای انجمن انتخاب کردیم تا خلاء مدیریتی پر بشه. اما مشکل در حال حاضر این نبوده و اگر هم خبر داشتم به تصمیمی که ایمان که ناظم این انجمن هست گر??ته احترام میذاشتم.

ما هم کسیو برای اولین بار بن نمیکنیم, خودم چندین بار قبلاً به علی پیغام داده بودم کجای کارش اشتباه هست. روال کار ما از روز اول همینطور بوده. ایمان هم قلاً به علی پیغام داده بود.

طبیعتاً هم همینطور هست که وقتی مدیری انتخاب میشه نکات لازمه هم بهش گ??ته میشه.

تعداد روز های بن شدن هم در هر سایت ??رق میکنه و اینجا هم بسته به تخل??ی که یک کاربر داره زمان بن شدنش مت??اوت هست.هست.

منظورم از تعداد روزای بن بودن اینکه اقا طر?? ??عاله گه روالش 7 روزه شما بیا 3 روز بنش کن چرا چون زحمت کشیده سایتت رو بالا اورده شما هم بعد از کلی ار??اق باید 3 روزش کنین.

شما نمی تونین رسیدگی کنین باید یک مدیر کل سایت دگه برای سایت تعیین کنین چرا؟ چون وقتی یک مدیر کل میاد لایک می کنه طر?? با خودش میگه ایول مدیر سایت لایک کرده ما 10 تاکاربر معموبلی زیر پستشو لایک کنن میگه خوبه تعداد لایکام زیاده

بعد از اون شما یعنی روزی 1 د??عه نمی تونید بیایید؟ که حداقل اسمتون توی لیست بازدد کنندگان 24 ساعت اخیر باشه

لینک به ارسال

شاید من نباید چیزی بگم.ولی با تعداد روزها موا??قم.یعنی بنظرم ناعادلانست که بخاطر 2 -3 تا پست اسپم تو چند تاپیک از saeed kratos.بخواد بن شه به مدت 10 روز.

لینک به ارسال
شاید من نباید چیزی بگم.ولی با تعداد روزها موا??قم.یعنی بنظرم ناعادلانست که بخاطر 2 -3 تا پست اسپم تو چند تاپیک از saeed kratos.بخواد بن شه به مدت 10 روز.

ات??اقاً تخل??ات saeed kratos بالا بود و ??کر کنم جدا از 5-6 تا اخطاری که خودم بهش داده بودم, این الان د??عه چهرام هست که بن میشه...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...