رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

آپدیت مورد انتظار 2.0 کنسول ps4 به زودی منتشر خواهد شد !

پست های پیشنهاد شده

xzjj1j3kvewlpaincc66.png

آپدیت 2.0 کنسول PlayStation 4

در نمایشگاه GamesCom 2014 سونی از آپدیت جدید و پر کاربرد 2.0 کنسول Ps4 رونمایی کرد و اعلام کرد که این آپدیت تا اواخر سال 2014 منتشر خواهد شد. هنوز هیچ اطلاعاتی مبنی بر تاریخ انتشار دقیق این آپدیت اعلام نشده است، اما به تازگی اعلام شده که این آپدیت به زودی منتشر خواهد شد.

آقای Fred Dutton مدیر وبلاگ PlayStation در اروپا در رابطه با تاریخ انتشار آپدیت 2.0 کنسول Ps4 گ??ته اند که:

• در حال حاضر نمی توانم در رابطه با خصوصیات جدید کنسول چیزی بگویم، اما ما همیشه در حال کار بر روی آپدیت های جدید می باشیم. همانطور که در گذشته اعلام کردیم یک آپدیت جدید و بزرگ در راه کنسول Ps4 می باشد و این آپدیت به زودی منتشر خواهد شد.

آقای Fred Dutton همچنین در رابطه با انتخاب بازی های Ps Plus گ??ته اند که:

• ما یک تیم جهانی را برای بازی های Ps Plus داریم که هر ماه وظی??ه ی انتخاب کردن این بازی ها را بر عهده دارند. من نمی توانم بگویم که چگونه آنها بازی ها را انتخاب می کنند، اما می توانم بگویم که آنها نهایت تلاش خود را برای انتخاب کردن لاین آپ های متنوع و با کی??یت برای سه پلت??رم ما می کنند.
  • بدون شک تمام بازی ها برای تمام سلایق خوشایند نمی باشد، اما در این ماه ما بازی های بسیار عالی و متنوعی را برای شما داریم. بازی Pix the Cat بسیار اعتیاد آور می باشد و سازندگان آن نیز بسیار عالی می باشند، بازی Spelunky یکی از بهترین بازی های پلت??رمر در طول ده سال اخیر می باشد و بازی Rainbow Moon نیز یک RPG خوب می باشد. من از Batman به عنوان یک بازی قدیمی و پنج ساله قدر دانی می کنم، اما صادقانه و از نظر من این نسخه بهترین نسخه ی این سری می باشد.

....

Gamesource

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...