رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mamalikhan

لطفا هرکی بلده راهنمایی کنه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ارور stop working windows explorer ماله چیه سیستم کند میشه و موس بزور حرکت میکنه و میگه ریستارت پروگرم وقتی روش کیلیک میکنم استارت و ایکونهای ص??حه یه لحظه غیب میشن دوباره میان میشه بگید چرا اینجوری میشه سیستم ؟ مشکلی داره ؟ ویروسه ؟ یا مشکل ا نرم ا??زاریه که روی اکسپلورر تاثیر میذاره ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان ارور stop working windows explorer ماله چیه سیستم کند میشه و موس بزور حرکت میکنه و میگه ریستارت پروگرم وقتی روش کیلیک میکنم استارت و ایکونهای ص??حه یه لحظه غیب میشن دوباره میان میشه بگید چرا اینجوری میشه سیستم ؟ مشکلی داره ؟ ویروسه ؟ یا مشکل ا نرم ا??زاریه که روی اکسپلورر تاثیر میذاره ؟

ویندوز مشکل داره و همینطورم میتونه ویروس باشه که اسیب به ??ایل windows explorer وارد کرده باشه شما یک ویندوز دیگه نصب کن مشکلت حل میشه . پیشنهاد میکنم از سایت اخرین اپدیت + ویندوز رو دانلود کنی

لینک به ارسال
ویندوز مشکل داره و همینطورم میتونه ویروس باشه که اسیب به ??ایل windows explorer وارد کرده باشه شما یک ویندوز دیگه نصب کن مشکلت حل میشه . پیشنهاد میکنم از سایت اخرین اپدیت + ویندوز رو دانلود کنی

کاملا تایید شد:wink:

لینک به ارسال
کاملا تایید شد:wink:

ممون بابت تاییدیه :wink:

لینک به ارسال
ممون بابت تاییدیه :wink:

مرسی دوستان بابت راهنمایتون حالا چه انتی ویروسی پیشنهاد میکنید که کارش درست باشه ؟ اپدیت میخواد یا تریال میتونه ویروسو ا بین ببره

لینک به ارسال
مرسی دوستان بابت راهنمایتون حالا چه انتی ویروسی پیشنهاد میکنید که کارش درست باشه ؟ اپدیت میخواد یا تریال میتونه ویروسو ا بین ببره

اگه میخوای انتی ویروس خوب و بدون ا??ت سرعتی داشته باشی پیشنهاد من Avast هستش ولی اگه میخوای از شر ویروس ها راحت بشی و انتی ویروس رو موقتی نصب کنی Kaspersky به کارت میاد . ولی بگم انتخاب انتی ویروس سلیقه ای هستش

ولی به نظرم اول Avast بعد Kaspersky . بعد از این دوتا به نظرم بقیه چنگی به دل نمیزنن

لینک به ارسال

داداش بعضی مواقع جند تا برنامه با هم کرش میکنن و این مشکل بوجود میاد میتونه با عوض کردن ویندوز هم با این مشکل رو داشته باشی یکی ارز راههاشم اینه http://forums.p30day.com/t11446.html#post67077

لینک به ارسال
داداش بعضی مواقع جند تا برنامه با هم کرش میکنن و این مشکل بوجود میاد میتونه با عوض کردن ویندوز هم با این مشکل رو داشته باشی یکی ارز راههاشم اینه http://forums.p30day.com/t11446.html#post67077

این ??قط روی بازی واتچ داگز کار میکنه و ربطی به ویندوز نداره من انجام دادم ولی هیچی نشد و تنها راه حلش است??اده از ویندوز سالمه

لینک به ارسال

مرسی از همه avast premier anitivirus 2014 چطوره ؟ باید اپدیت بشه تا ویروسارو شناسایی کنه یا تریال هم میتونه کار را بندازه ؟

لینک به ارسال
مرسی از همه avast premier anitivirus 2014 چطوره ؟ باید اپدیت بشه تا ویروسارو شناسایی کنه یا تریال هم میتونه کار را بندازه ؟

عالیه و باید بگم تریال هم کارتو راه میندازه اگه موقت میخوای اگه دائما میخوای باید Key های پریموم رو دانلود کنی .

اره باید اپدیت بشه تا تازه ترین ویروس ها رو شناسایی کنه

لینک به ارسال
این ??قط روی بازی واتچ داگز کار میکنه و ربطی به ویندوز نداره من انجام دادم ولی هیچی نشد و تنها راه حلش است??اده از ویندوز سالمه
:=d: داداش هیچ ربطی نداره.منم نگ??تم صد درصد کار میکنه ولی خیلی وقتا جواب میده.

لینک به ارسال

داداش بلدی چطور میشه اپدیتش کرد میتونی راهنمای کنی ؟

لینک به ارسال

من سه ساله هیچ انتی ویروسی رو سیستمم ندارم

??قط یه ??لش گارد بنام smad av با حجم 600 کیلو بایت رو سیستمم داشتم خداااااا بود اونم دیگه الان ندارم

لینک به ارسال
:=d: داداش هیچ ربطی نداره.منم نگ??تم صد درصد کار میکنه ولی خیلی وقتا جواب میده.

خیلی ربط داره این روش ??ایل رو ??یکس (تعمیر) نمیکنه بلکه یک ??ایلی رو خاموش میکنه که بازی Stop Working نشه و هیچ کاری واسه ویندوز نمیکنه

لینک به ارسال
خیلی ربط داره این روش ??ایل رو ??یکس (تعمیر) نمیکنه بلکه یک ??ایلی رو خاموش میکنه که بازی Stop Working نشه و هیچ کاری واسه ویندوز نمیکنه
عزیز من جه بازی watch dogs یا هر بازی و هر program (برنامه)دیگه این ??قط یه کارو انجام میده

لینک به ارسال
عزیز من جه بازی watch dogs یا هر بازی و هر program (برنامه)دیگه این ??قط یه کارو انجام میده

من انجام دادم هیچی نشد و مجبور شدم ویندوز عوض کنم . :heheh:

لینک به ارسال

اگه مشکلت هل نشد بهم پ.خ بده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...