رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان به نظرتون psp بخرم یا ps vita لط??ا مدل دقیق و قیمت هر کدوم رو که میدونید ب??رمایید.

لط??ا از نظر ت??اوت قیمت و وجود بازی ها نظر بدین ممنون میشم راهنمایی ب??رمایید

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.مثل این که بگین ps4 بخرم یا ps3?

Psp نسل ه??تمی هست و از 2004 وارد بازار شده اما ps vita از 2012 و نسل هشتمی هست.

Ps vita هک نشده و بعید می دونم هک بشه.ولی psp هک شده.

قیمت psp go حدود 400 تومن و psvita نو حدود 650 تومن.بازی های ویتا هم نوشون 150-170 هزار تومن و دسته دو بین 60-100

لینک به ارسال

Psp نسل ه??تمی هست و از 2004 وارد بازار شده اما ps vita از 2012 و نسل هشتمی هست.

قیمت psp go حدود 400 تومن و psvita نو حدود 650 تومن.بازی های ویتا هم نوشون 150-170 هزار تومن و دسته دو بین 60-100

البته این رو هم بگم که وی تا + Ps4 ??وقالعاده میشه :kiss: خیلی دلم وی تا میخواد که با ps4 مچش کنم :angry::-_-:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

go به نظرم جالب نی :thumbdn: سری های قبلی psp بهتر بود.

حالا به این چیزا کار نداریم. psp رو هنوزم ساپورت میکنن؟؟؟ :huh:

تموم نشد دورانش!!؟

منم گزینه 3 ینی هیچکدامو انتخاب میکنم ولی اگه حتما میخوای بخری psvita. به قول پارسا ps4 هم داشته باشی که دیگه نور علی نور میشه.

البته چیز ضروری نیستا ولی حال میده دیگه.

ویرایش شده توسط kazy
  • Like 1

لینک به ارسال

Psp ساپورت انچنانی دیگه نمی شه.??قط بازی ژاپنی براش میاد

لینک به ارسال

راستش سوالم و بد پرسیدم ببخشید

راستش میخوام ??علا یه کنسول بازی همراه بخرم منظورم اینه که نسبت به ت??اوت قیمتشون ??رق چندانی هم دارن؟ مثلا psp3000 با ویتا

2 _ برا ویتا باید ??قط بازی اورجینال باید تهیه کرد؟

کی??یت بازی ویتا نسبت به psp در چه حدیه ؟ تهیه بازیه ویتا راحته؟؟

کلا به نظره شما psp بگیرم یا vita ممنون میشم یه راهنمایی با حال ب??رمایید هم از نظر کی??ت بازی هر دو محصول هم در دسترس بودن بازی هم کی??یت بالایه دستگاه

لینک به ارسال

بهترین انتخاب PS Vita هستش شک نکن . پشیمون نمیشی از این کنسول همراه

لینک به ارسال
راستش سوالم و بد پرسیدم ببخشید

راستش میخوام ??علا یه کنسول بازی همراه بخرم منظورم اینه که نسبت به ت??اوت قیمتشون ??رق چندانی هم دارن؟ مثلا psp3000 با ویتا

2 _ برا ویتا باید ??قط بازی اورجینال باید تهیه کرد؟

کی??یت بازی ویتا نسبت به psp در چه حدیه ؟ تهیه بازیه ویتا راحته؟؟

کلا به نظره شما psp بگیرم یا vita ممنون میشم یه راهنمایی با حال ب??رمایید هم از نظر کی??ت بازی هر دو محصول هم در دسترس بودن بازی هم کی??یت بالایه دستگاه

PSP3000 و ویتا مثل مقایسه Ps2 یا PS4 میمونه دوست عزیز .

بازی های ویتا رو باید ارجینال خرید و راهی نداره که بتونی هک شده بازی کنی . چون هک نشده این کنسول

کی??یت بازی های ویتا نسبت به PSP . زمین تا اسمون ??رق میکنه . مثل این میمونه اتاری رو کنار PS3 بگذاری (مثلا گ??تم :laugh:)

بهترین کاری که میتونی بکنی تا ضرر نکنی اینکه ویتا بخری و تا مدت ها از بازی های زیباش لذت ببری ولی تنها بدیش قیمت بازی هاشه که 160 تومن به بالاست . ولی ارزشش رو داره

لینک به ارسال
PSP3000 و ویتا مثل مقایسه Ps2 یا PS4 میمونه دوست عزیز .

بازی های ویتا رو باید ارجینال خرید و راهی نداره که بتونی هک شده بازی کنی . چون هک نشده این کنسول

کی??یت بازی های ویتا نسبت به PSP . زمین تا اسمون ??رق میکنه . مثل این میمونه اتاری رو کنار PS3 بگذاری (مثلا گ??تم :laugh:)

بهترین کاری که میتونی بکنی تا ضرر نکنی اینکه ویتا بخری و تا مدت ها از بازی های زیباش لذت ببری ولی تنها بدیش قیمت بازی هاشه که 160 تومن به بالاست . ولی ارزشش رو داره

ممنون که پاسخ دادین

تویه دیجی کالا و چند تا سایت دیگه ????? ?? ???? ????

و یا ???? ???? ??? PS Vita | ??????? ??? ?????? 4

قیمت بازی ها تو رنجه 80 تومن تا 100 تومن هستش و چند تا سایت دیگه پیدا کردم که بازی تعویض یا خریداری میکنن این به نظرتون خوب نیست؟

راستی نظرتون در مورد قیمت بازی ها چیه؟؟

میشه ب??رمایید vita 3g بهتره یا vita slim ? ??رقشون چیه ؟ ایا تویه 3g سیم کارت میخوره ؟ و یا مدل wifi ??قط wifi داره یا نه هم سیم کارت میخوره هم wifi ؟

لینک به ارسال
ممنون که پاسخ دادین

تویه دیجی کالا و چند تا سایت دیگه ????? ?? ???? ????

و یا ???? ???? ??? PS Vita | ??????? ??? ?????? 4

قیمت بازی ها تو رنجه 80 تومن تا 100 تومن هستش و چند تا سایت دیگه پیدا کردم که بازی تعویض یا خریداری میکنن این به نظرتون خوب نیست؟

راستی نظرتون در مورد قیمت بازی ها چیه؟؟

میشه ب??رمایید vita 3g بهتره یا vita slim ? ??رقشون چیه ؟ ایا تویه 3g سیم کارت میخوره ؟ و یا مدل wifi ??قط wifi داره یا نه هم سیم کارت میخوره هم wifi ؟

قیمت بازی ها جدیدا خیلی عالی شدن من اخرین باری که قیمت گر??تم حدود 100 تا 160 یودن .

Vita 3G بهش سیمکارت میخوره و مدل Wifi ??قط Wifi داره تا به اینترنت وصل بشید .

در کل از من میشنوید مدل Wifi رو بگیرید مدل 3G بعضی مواقع مشکل ایجاد میکنه برای متصل شدن به نت

لینک به ارسال

قیمت وا??ا رو دارین ؟ اگه اشتباه نکنم یه مدل هست که هم wifi داره هم 3g اگهه اره به نظرتون اون چطوره؟؟؟ راستی ویتا رو میشه به tv با کابل hdmi یا هر کابلی وصل کرد؟ اصلا خروجی tv داره؟

اصلا این ویتا برا بازی احتیاج به اینترنت داره یا نه این اینترنت برا skype و مصار?? دیگست؟؟

شما ویتا دارین؟

شرمندم به مولا اینقدر سوال میپرسم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
قیمت وا??ا رو دارین ؟ اگه اشتباه نکنم یه مدل هست که هم wifi داره هم 3g اگهه اره به نظرتون اون چطوره؟؟؟ راستی ویتا رو میشه به tv با کابل hdmi یا هر کابلی وصل کرد؟ اصلا خروجی tv داره؟

اصلا این ویتا برا بازی احتیاج به اینترنت داره یا نه این اینترنت برا skype و مصار?? دیگست؟؟

شما ویتا دارین؟

شرمندم به مولا اینقدر سوال میپرسم

اره اون هم سیمکارت میخوره هم Wifi داره . نه ولی میتونید با کابل MHL وصل کنید (حتما کابل MHL مخصوص گوشی های سونی رو بخرید تا بهش بخوره . چون ساختار پورت های کنسول و گوشی های سونی شبیه هم هستن )کنسول رو به TV . نیازی به نت نداره و مثل گوشی اندرویدیه (سادتر بگم) و اینترنتش هم برای انلاین بازی کردنه و اسکایپ و... هستش ولی برای انجام بازی در سبک تک ن??ره ا??لاین هم میشه بازی کرد .

من ویتا داشتم ??روختم عزیز . (ولی الان که دیدم بازی هاش ارزون شده پشیمون شدم . چون اون موقع خیلی گرون بودن)

خواهش میکنم انجام وضی??ه است

البته نکته اخرو هم بگم من به TV تاحلا وصل نکرده بودمش ولی به احتمال 90% با کابل MHL میشه وصل کرد به TV (منظورم با کابل MHL هستش . با Wifi داخلی تلویزیون وصل شدم راحته)

و اگه تلویزیون تون سونی هست بدون اینا میتونید خیلی راحت با WIFI داخلی TV ریموت کنید . بقیه تلویزیون ها هم میشه ولی مثل سونی راحت نیستن و از هر 8 بار تلاش 2 بارش مو??ق میشه

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
اره اون هم سیمکارت میخوره هم Wifi داره . نه ولی میتونید با کابل MHL وصل کنید (حتما کابل MHL مخصوص گوشی های سونی رو بخرید تا بهش بخوره . چون ساختار پورت های کنسول و گوشی های سونی شبیه هم هستن )کنسول رو به TV . نیازی به نت نداره و مثل گوشی اندرویدیه (سادتر بگم) و اینترنتش هم برای انلاین بازی کردنه و اسکایپ و... هستش ولی برای انجام بازی در سبک تک ن??ره ا??لاین هم میشه بازی کرد .

من ویتا داشتم ??روختم عزیز . (ولی الان که دیدم بازی هاش ارزون شده پشیمون شدم . چون اون موقع خیلی گرون بودن)

خواهش میکنم انجام وضی??ه است

البته نکته اخرو هم بگم من به TV تاحلا وصل نکرده بودمش ولی به احتمال 90% با کابل MHL میشه وصل کرد به TV (منظورم با کابل MHL هستش . با Wifi داخلی تلویزیون وصل شدم راحته)

و اگه تلویزیون تون سونی هست بدون اینا میتونید خیلی راحت با WIFI داخلی TV ریموت کنید . بقیه تلویزیون ها هم میشه ولی مثل سونی راحت نیستن و از هر 8 بار تلاش 2 بارش مو??ق میشه

بازی هاش سی دی هستش یا کارت ؟ بغیر از دستگاه دیگه چی باید خرید ؟ برا راه اندازیش میگم

به نظرتون چین ارزونتر نیست ؟ اخه برجه دیگه ازمه چینم

حالا به نظرتون اینکه 3g و wifi داره بخرم یا هزینه اکیلی برا 3g ندم ??قط wifi بخرم؟

لینک به ارسال
بازی هاش سی دی هستش یا کارت ؟ بغیر از دستگاه دیگه چی باید خرید ؟ برا راه اندازیش میگم

به نظرتون چین ارزونتر نیست ؟ اخه برجه دیگه ازمه چینم

حالا به نظرتون اینکه 3g و wifi داره بخرم یا هزینه اکیلی برا 3g ندم ??قط wifi بخرم؟

بازی هاش شبیه SD Card هستش که بعد باید نصب کنید . نه ??قط دستگاه نیازه و لوازم جانبی دیگه ای نمیخواد .

متوجه نشدم منظورتون رو

به نظرم Wifi بخر هم راحت تر میتونی وصل نت بشی هم مشکل با 3G نداری

لینک به ارسال
بازی هاش شبیه SD Card هستش که بعد باید نصب کنید . نه ??قط دستگاه نیازه و لوازم جانبی دیگه ای نمیخواد .

متوجه نشدم منظورتون رو

به نظرم Wifi بخر هم راحت تر میتونی وصل نت بشی هم مشکل با 3G نداری

چه جوریه که میگن باید رم مخصوص ویتا بخری رمه چی بخری و ازین حر??ا راستی vita که داشتین wifi بود یا معمولی اون موقع چند خریدین؟

لینک به ارسال
چه جوریه که میگن باید رم مخصوص ویتا بخری رمه چی بخری و ازین حر??ا راستی vita که داشتین wifi بود یا معمولی اون موقع چند خریدین؟

خب کارت بازی از رم جدا هست.رمش هم قیمتش بالاست.که توش اهنگ و ویدئو و عکس بریزی.همچنین بازی های دیجیتالی که از استور خردیدی باید تو رم نصب کنی.

ویتا من 3g ریجن دو هست.ولی تا الان از 3g است??اده نکردم.من دسته دو با 8 ماه اکانت پلاس و چند تا بازی دیجیتالی با رم 16 خریدم 550

لینک به ارسال
خب کارت بازی از رم جدا هست.رمش هم قیمتش بالاست.که توش اهنگ و ویدئو و عکس بریزی.همچنین بازی های دیجیتالی که از استور خردیدی باید تو رم نصب کنی.

ویتا من 3g ریجن دو هست.ولی تا الان از 3g است??اده نکردم.من دسته دو با 8 ماه اکانت پلاس و چند تا بازی دیجیتالی با رم 16 خریدم 550

سلام

به نظرتون میشه رو دست دوم حساب کرد؟

لینک به ارسال

من نسخه wifi رو داشتم عزیز

لینک به ارسال

داداشم در کل خوب نیست هیچ کدومش هرکاری کنی بالاخره کنسول دستیه و ضعی??

ولی بینه این دوتا صد در صد ps vita چون psp از دوره خارجه من خودم ps vita داشتم خیلی راضی بودم به نظره من کنسول خونگی بخری بهتره ولی ویتا هم عالیه:cool::cool:

لینک به ارسال

ولی یه چیز بگم.اکثر کسایی که ویتا خریدن تو ایران به دلیل کمبود بازی aaa ??روختنش

لینک به ارسال
داداشم در کل خوب نیست هیچ کدومش هرکاری کنی بالاخره کنسول دستیه و ضعی??

ولی بینه این دوتا صد در صد ps vita چون psp از دوره خارجه من خودم ps vita داشتم خیلی راضی بودم به نظره من کنسول خونگی بخری بهتره ولی ویتا هم عالیه:cool::cool:

ممنون داداش ps4 دارم داداشی اصلا قیمت برام مهم نیست میخوام یه کنسول همراه داشتم از گوشی هم اصلا خوشم نمیاد الان یه نوکیا 206 دارم ??قط برا زنگ زدن و اس دادن همین اهله وایبر و ویچت و این چیزا نیستم که یه گوشی خوب بگیرم هم کاره گوشی رو برام بکنه هم برا بازی مناسب باشه یه کنسول میخوام مخصوصه بازی کلان من خصلتم اینه که اگه یه یه وسیله ای رو مخصوص یه کار یه هد?? خریداری میکنم ازش همون است??ادو رو میکنم مثلا قبل اینکه ps4 بخرم خیلی از دوستان میگ??تم x box one بگیر که هم مولتی میدیاست هم کنسول بازی و است??اده هایه دیگه هم میشه ازش کرد ولی من کنسول رو ??قط برا بازی میخوام و بس مثلا گوشی تل??ن همراه به نظرم ??قط برا تماس هستش نه میشه رو دوربینش حساب کرد نه برا کارایه که بخواد پردازنده رو به چالش بکشه خوب کسی که گوشی رو برا دوربینش میخره خوب یه راست میره با قیمت خیلی منص??انه تر یه دوربین دیجیتال میخره که کی??یتش خیلی خیلی بهتره

من چون زیاد س??ر میرم و زیاد بیرون از خونم دنباله یه کنسوله بازی همراه میگگردم الان نزدیک به 3.4 ماه هستش که ps4 خریدم اما شاید 4.5 بار بیشتر روشن نکردم اونم در حده نیمساعت کار ... نمیگم که اهله بازی نیستم ات??اقا عاشقه بازی کردنم یعنی بهترین و مهمترین سرگرمیم game هستش اما میگم چون کارم یه جوریه که همیشه در س??رم و بیرون از خونه برا همین دنباله یه کنسوله همراه میگردم من قیمت برام مهم نیست همیشه یه چیزی بیشتر هزینه یکنم ولی در عوض یه جنس عالی میخرم که حتی یه درصد هم بعده خرید پشیمونی نیاد سراغم

یه خصلت دیگه هم دارم اینه که مثلا اگه مثلا یه محصئلی رو میخوام بخرم و بدونم بعده یه مدت قراره بهترینش رو به بازار عرضه کنم صبر میکنم چون به نظرم تو این جور مواقع صبر کردن بهترین کاره

لینک به ارسال

صددرصد psvita دوره ی psp خیلی وقته گذشته گیم های جدیدم نمیاد براش من که داشتم تجربه باهاش عالی بود ولی الان ??ک نکنم یه انتخاب درست باشه . از قیمت خبر ندارم :-D

لینک به ارسال
صددرصد psvita دوره ی psp خیلی وقته گذشته گیم های جدیدم نمیاد براش من که داشتم تجربه باهاش عالی بود ولی الان ??ک نکنم یه انتخاب درست باشه . از قیمت خبر ندارم :-D

منظورتون رو ن??همیدم الان به نظرتون چی انتخاب درستی نیست؟ psp یا vita

لینک به ارسال

دوست عزیز همون ویتارو بخر و حال کن!

قیمت هم میگی مهم نیست، همه بازیاشو بخر.

لینک به ارسال

دوستان کسی اطلاع داره که رجین 1 بهتره یا دو ؟ اصلا ت??اوتش چیه؟؟

لاک یا انلاک شدش؟؟؟

و اینکه کسی از دوستان الان vita داره که بشه بعدن رویه تعویض بازی روش حساب کرد؟؟؟ یا جایی سراغ دارین برا تعویض بازی؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...