رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

سیستم مورد نیاز عنوان Assassin’s Creed Unity به طور رسمی اعلام شد

پست های پیشنهاد شده

09106583969601364008.jpg

پس از مدت ها انتظار امروز شرکت پر آوازه یوبی سا??ت در وبلاگ رسمی خود به شایعات مبنی بر سیستم مورد نیاز بازی پایان داد و سیستم پیشنهادی و سیستم مورد نیاز بازی را اعلام کرد . این بازی یکی از مورد انتظار ترین و محبوب ترین بازی در سری خود خواهد بود . این عنوان برای نسل هشتم بعلاوه کامپیوتر های شخصی عرضه میشود و میتواند یکی از بهترین عناوین امسال باشد .این بازی در انقلاب ??رانسه جریان خواهد داشت و یک تجربه ای مت??اوت را به بازیکنان را خواهد داد .

سیستم مورد نیاز بازی :

• (OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required
  • Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  • Memory: 6 GB RAM
  • (Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM
  • Hard Drive: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
  • Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

و سیستم پیشنهادی بازی برای بالاترین کی??یت بازی :

• (OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required
  • Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
  • Memory: 8 GB RAM
  • (Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM
  • Hard Drive: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
  • Additional Notes: Supported video cards at the time of release: NVIDIA GeForce GTX 680 or better, GeForce GTX 700 series; AMD Radeon HD7970 or better, Radeon R9 200 series — Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

همانطور که مشاهده میکنید برای اجرای بازی نیازمند یک سیستم قوی خواهید بود با حداقل رم 6 و ??ضای هارد دیسک 50 گیگ باید سیستم خود را آماده این عنوان کنید تا بتوانید این بازی را تجربه کنید . برای بهترین حالت بازی هم همانطور که ذکر شده به 8 گیگ رم و 3 گیگ حا??ظه گرا??یک نیاز خواهید داشت .

بازی با ویندوز 7 نیز قابل اجرا خواهد بود و این یک خبر خوب برای دارندگان این سیستم عامل خواهد بود .

این بازی در تاریخ 11 نامبر ( 19 آبان ماه ) برای پلت??رم های PlayStation 4 , Xbox One و PC عرضه میشود .

....

Infogame

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب مثل اینکه من باید با دنیای گیم خداحا??ظی کنم با این سیستمی که این بازی و بازی هایی که خواهند آمد میخواد.آخه من دو میلیون 500 از کجام بیارم GTX 780 بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Cori 7 هم که یک میلیونه.

لینک به ارسال

دوستان کسی خبر داره AMD Radeon R9 290X چنده؟

لینک به ارسال
خب مثل اینکه من باید با دنیای گیم خداحا??ظی کنم با این سیستمی که این بازی و بازی هایی که خواهند آمد میخواد.آخه من دو میلیون 500 از کجام بیارم gtx 780 بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cori 7 هم که یک میلیونه.

داداش زیاد سخت نگیر.کامپیوتر همین طوری بوده و هست.میدونم سختته که با چیزی بجز pc بازی کنی ولی من قول میدم با ps4 چیزی کمتر از pc نمیبنی.(نظر شخصی).تنها مزیت pc همون گرا??یکشه.که بنظرم 30 درصد بیشتر از ی بازی محسوب نمیشه اصل گیم پلی و روون بودن بازیه.که تو ps4.مطمئنم. اما xbox one مطمئن نیستم.حالا خودت به ??کر آینده گیم و بازی کردنت باش.

لینک به ارسال

ps4 تا زمانی که کرک بشه ما پیر میشیم !!!

همون pc ارتقا بدیم ??وقش بجای گیم کاربرد دیگه هم داره !!!!

لینک به ارسال

خب خدارو شکر خطر ر??ع شد.خوب شد به جای خرید نوت بوک pc رو ارتقا دادم:2lkfck5:

لینک به ارسال
دوستان کسی خبر داره amd radeon r9 290x چنده؟

برند ایسوس با 4gb vram ناقابل میشه 2100

لینک به ارسال
داداش زیاد سخت نگیر.کامپیوتر همین طوری بوده و هست.میدونم سختته که با چیزی بجز pc بازی کنی ولی من قول میدم با ps4 چیزی کمتر از pc نمیبنی.(نظر شخصی).تنها مزیت pc همون گرا??یکشه.که بنظرم 30 درصد بیشتر از ی بازی محسوب نمیشه اصل گیم پلی و روون بودن بازیه.که تو ps4.مطمئنم. اما xbox one مطمئن نیستم.حالا خودت به ??کر آینده گیم و بازی کردنت باش.

داداش دوست دارم کنسول بگیرم ولی هک شده.الان همین بازی حدود 200 هزار تومن قیمتش میشه بلکه بیشتر.2 روز بازی رو انجام میدی میندازی کنار بعد دوباره باید 200 تومن خرج کنی.منم که دوست ندارم بازی رو تعویض کنم.

لینک به ارسال

من که PS4 تازه خریدم اما هیچ بازی ندارم 300تومان دارم منتظرم این بازی بیاد وقت تمامش کنم بعد بازی رو تعویض کنم:icon_346[1]:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...