رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ciity_night

مشکل در نصب بازی assassins creed Brotherhood

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا بعد از یک ه??ته دانلود بازی رو نصب نمی کنه

مشکل من با نصب بازی assassins creedBrotherhood هست. وقتی روی آیکونش کلیک می کنم که شروع به نصب کنم این ارور رو میده.

the application has faild to start because d3dx9-42.dll was not found.re-installing the application may fix this problem

ویرایش شده توسط MOJTABA900

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برنامه DIRECTX 9 در کامپیوتر نصب نمیباشد . به احتمال زیاد در خود پوشه نصب بازی موجود میباشد . آن را نصب کنید :87::244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال

این مدیران نازنین اینو خوندن ها . ولی حوصله نداشتن پاسخ بدن . مشکل این سایت پی سی دی همین عدم پاسخگویی میباشد هــــا:244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال

نشد

مرسی دوست عزیز این مشکل من حل شد ??قط یه مشکل دیگه دارم وقتی روی آیکونش کلیک می کنم یه پنجره باز می شه و هیچ گزینه ی ای نمیاد و به عبارتی هنگ می کنه. بابا خیلی نامردی بعد از این همه دانلود کردن نشه نصبش کنی لط??ا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

آیا بازی را کرک کردید . بدین صورت که تمام محتویات موجود در پوشه crack ??ایل دانلودی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین کنید :thumbup::244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال

مشکل من همینه که نصب نمی شه وقتی روی آیکونش کلیک می کنم برای نصب یک پنجره باز میشه که هیچی توش نیست و همینطوری می مونه

لینک به ارسال

مسلمآ این مدیران نازنین به دلیل در اختیار داشتن بازی به راحتی میتوانند پاسخگو باشند:244728hqjqgvc51h:با این حال توضیح دهید پس از اکسترکت ??ایلهای ??شرده ??ایل استخراجی با چه ??رمتی میباشد . به طور مثال : iso ,bin,cue,arc یا خود ??ایلهای نصب بازی و setup برنامه با چه ??رمتی میباشد . به طور مثال : setup.exe , setup.bat :87:

لینک به ارسال

این ??ایلی هست که بعد از اکسترک به من می دهد ACBSP.exe

لینک به ارسال

این ??ایلی هست که بعد از اکسترک به من می دهد

ACBSP.exe و AssassinsCreedBrotherhood.exe

لینک به ارسال

این نسخه موجود در سایت 3gb و globe میباشد و تا جایی که میدانم برای نصب نسخه globe میبایست درون پوشه های نصب که معمولآ bin یا game میباشد در جستجوی ??ایلی با نام globe converter باشید که پس از اجرا ص??حه ای سیاه رنگ باز شده و شروع به نصب میکند که نیم ساعت کمتر یا بیشتر زمان میبرد:87:

لینک به ارسال

دوست عزیز خیلی ممنون بخاطر زحمتی که کشدید. ??ایلی که دانلود کرده بودم و پاک کردم و خیال خودم و راحت کردم. خداحا??ظ p30day

لینک به ارسال

:icon_346[1]:ایول...نصب بازیهای پی سی دی با دیگر سایتها بسیار مت??اوت میباشد :icon_346[1]:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...