رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

ترس ، بقا ، شجاعت | رزیدنت ایول 4 | بخش چهارم

پست های پیشنهاد شده

بیخیالش شدم چون کنترلش ا??تضاحه و منم اینطوریم که اگه یه بازی کنترلش بد باشه کلا بیخیالش میشم :electricf:

دمت گرم

بازی outlast خیلی قشنگه ولی همون اولاش اونجا که یکی از مریضا روی ویلچره نزدیکش میشی میپره بهت باید موس رو تکون بدی هرکاری میکنم رد نمیشه

outlast بازی کردی ؟

داداش Outlast خیییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییییییییییی بازی ترسناک و باحالیه.حتما تا تهش برو.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ات??اقا من همه نسخه های اویل رو بازی کردم اونم بیشتر از یک بار. ??قط اویل 6 رو بازی نکردم. شمام هرجور که دوست داری میتونی ??کر کنی.

منم 1 تا 5 رو بیشتر از 5 بار ر??تم کم کمش.دیگه نظر ??قط نظر من نبود 4 بهترین تو سختی و تعداد باس و ....

لینک به ارسال

بازی ایول 4 همونطور که توی متن گ??ته شد به خاطر تغییرات در کل بازی و ربط نداشتن به 3 نسخه اصلی از نظر ی عده خوب نبود . اما این ??قط نظر شخصیه ا??راده . نمیشه همه از یک بازی خوششون بیاد .

نظر من، این بازی یکی از بهترین، مو??ق ترین و به یاد ماندنی ترین نسخه هاست .

لینک به ارسال
تو سختی که اصلا حر??ی برا گ??تن نداره جلو نسخه 3 یا 2 . اصلا کم پیش میمود با کمبود خشاب مواجه شی . این نسخه بخاطر سبک مت??اوتش تونست زیاد تو دل ها جا باز کنه... ولی اویل بازا یا رو نسخه 6 هستن یا 3 . دیدم که میگم

سختی بازی رو درجه های مختل?? خیلی خوبه و حس میشه. چه 2 و 3 و 4 حالا هر درجه ای که باشه.بایدم اینطور باشه محیط بزرگ بازی پر از دشمن و غیره.نباشه که خیلی سخت میشه باید با چاقو بکشی اونوقت.

خودم اینکارم ولی اصلا 6 رو قبول ندارم 5 شاید.ولی 6 نه داستان نه گیم پلی درست و درمون.ار زامبی هایی که مثل روح دود میشدن میر??تن هوا دیگه همه چیز مشخصه.

لینک به ارسال

دوستان یه سوال ??نی:

چطور میشه تجهیزات رو مثل عکس زیر بی نهایت کرد

81535716923330869665.jpg

لینک به ارسال
دوستان یه سوال ??نی:

چطور میشه تجهیزات رو مثل عکس زیر بی نهایت کرد

81535716923330869665.jpg

همچین چیزی میشه حتما یه ت??نگ بینهایت یا قوی با مهمات بالا داشته که تونسته بقیه رو انبار کنه خودم هم جمع کردم نه انقدر ولی شدنیه.بینهایت نیست حد آخرشونه.(اصلا مهمات بینهایت نمیشن.نه تو این بلکه همه.

لینک به ارسال
من خودم نسخه 6 رو یکی دوبار بیشتر نر??تم و حال نکردم! ولی تو یوتیوب غوقا کرده از بس مردم ویدئوهاشونو از بازی آپلود کردن!

نسخه 5 داستان ??وق العاده ای داشت...اون روولیشن هم که آخر اومد چرت بود! نه داستان درست درمون نه کاراکترای خوب ! نه محیط دلچسب! نه میان پرده های قوی ! اصلا هیچی ... تازه زامبی هاشونم زامبی نبودن! انگل بودن

نظرات مت??اوته ولی عمدتا از اون نسخه دل خوشی ندارن.

لینک به ارسال
همچین چیزی میشه حتما یه ت??نگ بینهایت یا قوی با مهمات بالا داشته که تونسته بقیه رو انبار کنه خودم هم جمع کردم نه انقدر ولی شدنیه.بینهایت نیست حد آخرشونه.(اصلا مهمات بینهایت نمیشن.نه تو این بلکه همه.

ظر??یت بیشترین خشاب مسلسل و کلت 30 تا هست.این چطور این کارو کرده نمیدونم.:blink:احتمالا چیت زده...

لینک به ارسال
ظر??یت بیشترین خشاب مسلسل و کلت 30 تا هست.این چطور این کارو کرده نمیدونم.:blink:احتمالا چیت زده...

از 4 به بعد همچین امکان ارتقاء ظر??یت و ... وجود داره.کل گولوله ها جا نمیشه ولی مسلسل نهایتا تا 350 و کلت تا 100(اونم یه نوع بیشتر نیست)

لینک به ارسال
داداش Outlast خیییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییییییییییی بازی ترسناک و باحالیه.حتما تا تهش برو.

میخوام برم ولی اینجاش که گ??تم گیر کردم هرکاری میکنم رد نمیشه

همون اوایل بازی یکی از این موجودات روی ویلچر نشسته نزدیکش میشی میخوای رد شی میپره بهت و باید موس رو چپ و راست کنی

ولی هرکاری میکنم رد نمیشه :wi.nk:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...