رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
jeffmetalic

پیشنهاد برای مدیران عزیز

پست های پیشنهاد شده

سلام. ممنون از زحماتتون. من یه پیشنهاد دارم. بجای اینکه اینهمه وقت و انرژی واسه آموزش بزارید چرا مثلا قبل از upload بازی ها خودتون زحمت Split کردنشون رو نمیکشید؟ اینجوری مطمئنن وقتتون کمتر گر??ته میشه. چون نه تنها اینجا باید توضیح بدین بلکه تو قسمت نظرات بازی هم بارها ازتون سوال میشه که باید چیکار کنن. لط??ا هم خودتون و هم مارو راحت کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، اینکار لازم نیست . هر کسی نیاز به اسپلیت داشت میتونه طبق آموزش خودش اقدام کنه . در ضمن ریختن ??ایل بالای 4 گیگ در ??رمت ntfs مشکلی نداره . این در حالیه که کاستوم ??ریمور های جدید قابلیت ساپورت ntfs رو دارند .

ممنون .

لینک به ارسال

البته این به ما ربطی نداره چون اقا مسعود بازی ها رو اپلود میکنه.

علتش هم اینه که بازی همونطوری که هست دست کاربری که دانلود کرده برسه.شاید کسی نخواد تغییرات تو بازی ایجاد کنه(مثل خودم)

لینک به ارسال
البته این به ما ربطی نداره چون اقا مسعود بازی ها رو اپلود میکنه.

علتش هم اینه که بازی همونطوری که هست دست کاربری که دانلود کرده برسه.شاید کسی نخواد تغییرات تو بازی ایجاد کنه(مثل خودم)

وقتی ناچارید واسه است??اده از بازی تغییرش بدین دیگه ??رقیم میکنه که بازی از اول چجوری برسه دستتون؟؟؟!!!! این جریان ntfs هم که به تازگی اومده. این همه سال که گذشت چی؟ تازه این جریان مثال بود. مثلا اینکه ??ایل آپدیت cfw باید تو پوشه های خواسی ریخته بشه. شما میتونید تو پوشه بزاری بعد آپلود کنید. اینجوری دیگه لازم نیست کلی توضیح بدین و اسرار کنید که حرو?? بزرگ باشه و از این حر??ا. به جاش ??قط میگید اینو کپی کنید تو روت ??لش. کمی به این حر??ام دقت کنید میبینید دیگه لازم نیست به یه سوال 500 بار جواب بدین. ممنون.

لینک به ارسال
وقتی ناچارید واسه است??اده از بازی تغییرش بدین دیگه ??رقیم میکنه که بازی از اول چجوری برسه دستتون؟؟؟!!!! این جریان ntfs هم که به تازگی اومده. این همه سال که گذشت چی؟ تازه این جریان مثال بود. مثلا اینکه ??ایل آپدیت cfw باید تو پوشه های خواسی ریخته بشه. شما میتونید تو پوشه بزاری بعد آپلود کنید. اینجوری دیگه لازم نیست کلی توضیح بدین و اسرار کنید که حرو?? بزرگ باشه و از این حر??ا. به جاش ??قط میگید اینو کپی کنید تو روت ??لش. کمی به این حر??ام دقت کنید میبینید دیگه لازم نیست به یه سوال 500 بار جواب بدین. ممنون.

دیگه اونو باید از ????? ??????: Masoud - ????? ????? ?? ?? ?? بپرسید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...