رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

تاپیک بازی Pro Evolution Soccer 2015 برای PS3

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به مشکلات و مسائل مربوط به این بازی رسیدگی خواهد شد !

PES-2015-ps3-cover-315x400.jpg

دانلود بازی PES 2015 برای PS3

| قابل اجرا بر روی CFW 4.65 و بالاتر |

| نسخه کامل و نهایی DUPLEX |

# لینک مستقیم از 2 سرور مختل?? #

جهت دانلود کلیک کنید.

Pro Evolution Soccer 2015 نسخه نهایی از بازی ??وتبال تکامل یا??ته یا PES 2015 برای PlayStation 3 عرضه شده است ، این بازی نیز که همانند سری های Fifa هر ساله توسط شرکت Konami برای اکثر پلت??روم ها منتشر می شود امسال نیز با توجه به تجربه ی نامو??قش در PES 2014 به دنبال احیای خود است ، قاعدتا نسخه قبلی این بازی یکی از نا امید کننده ترین نسخه های تاریخ این ??رانچایز به شمار می ر??ت و از این رو سازندگان و کمپانی Konami به صورت رسمی اعلام کرده اند که بار دیگر به میدان رقابت با نسخه 15 باز خواهند گشت ، اولین تغییر اساسی که به چشم می خورد موتور جدید بازی به نام FOX است که باید دید چگونه می تواند گرا??یکی که همیشه مورد انتقاد گیمرها را بوده را ارتقا داده و آنها را راضی کند ، Pro Evolution Soccer 2015 دارای ویژگی های جدید دیگری نیز می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نصبش کرد بگه چطوریه ؟!

نسبت به قبل چقدر تغییر کرده؟!؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

هورا :2lkfck5:بالاخره اومد :2lkfck5::7AD_headspin::2lkfck5:من گزاشتم برا دانلود هنوز دانلودش کامل نشده به محض اینکهدانلود شد و بازی کردم خبر میدم:;-)::thumbup:

لینک به ارسال

بازیش نسبت به قبلی بهتر شده و کلا گیم پلی بازی خیلی پیشر??ت کرده تا الان چند تا تیمو امتحان کردم و ترنس??را هم بهتر بوده :thumbup::thumbup::thumbup:

لینک به ارسال

وای ابن چرا اینقدر بد شده؟؟؟؟

:mellow:

وای وای وای پی اس م??رد ر??ت

لینک به ارسال
وای ابن چرا اینقدر بد شده؟؟؟؟

:mellow:

وای وای وای پی اس م??رد ر??ت

چرا؟خیلی نسبت به نسخه 2014 پیشر??ت کرده

لینک به ارسال
چرا؟خیلی نسبت به نسخه 2014 پیشر??ت کرده

درسته من اشتباهی رو 1080 میخاستم بازی کنم ??کر کردم 1080 هستش.

با این برنامه هست param رو دستکاری میکنه.

همهچی بهم رخته بود.کند بود.پرچم تیمها کامل نبود.??اجعه بود.

الان باز تستش کردم با ??تیل اصلیش دیدم توپه.

آقا تو تنظیماتش یه اینستال بود زدم یچیزی نصب کرد.چی بود بنظرتون؟؟؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من بازی رو تست کردم همین نسخه ps3

هوش مصنوعی که کلا ا??تضاح اگه توپ رو نگه داری بازیکن حری?? اصلا نمیاد توپ رو بگیره ازت حتی بازیکنهای خودت که داری بازی میکنی مثل گربه های گیج به هر سمتی میخوان میرن اصلا جا گیری براشون معنی نداره مثلا من در یک بازی دوستانه تیمی که بازی میکردم منچستر بود و تیم حری??م رئال با دوتا توپ عوض کردن بازیکنهای رئال بازیکنهای من خواب می موندن و یکسره برای رئال موقعیت تک به تک پیش میومد

داوری هم که ماشاا.. اشتباه پشت اشتباه اصلا خطا نمیگیره یا ا??ساید های اشتباه میگیره (رو درجه سختی super star )

گیم پلی هم من ??رقی با نسخه 14 ندیدم به جز تغییرات خیلی جزئی که اصلا به چشم نمیاد

??قط این نسخه تنها ??رقش با نسخه 14 اینه که گرا??یک چهره بازیکن ها بهتر شده البته اونم نه همه تیمها ??قط تیمهای مطرح

ویرایش شده توسط golabettruter

لینک به ارسال

دوستان بازیش کنیم یا ن؟

یا هنوزم مثل پارسال بازم ??ی??ا سرتره؟؟

ی سال ??وتبال بازی نکردم بدجور دلم هوس کردم : (

بازیش چطوری داغون؟

لینک به ارسال

با این نظراتون :angry: یکی میگه خوبه یکی دیگه میاد بازیو میکوبه.

خودم دان میکنم ببینم چجوریاس.:glare: ??ی??ا که واقعا خوب بود.

لینک به ارسال

??ی??ا که امسال ترکوند . به ا??رادی که تو ??ن PES هستن پیشنهاد میکنم یه بار تجربه کنند . من هنوز PES 15 رو بازی نکردم اما ??ی??ا خیلی جذبم کرد . نحوه توپ گیری پی ا??س همیشه ساده بود اما ??ی??ا باید خودت تلاش کنی که از این لحاظ سخت تره . حین بازی میتونی تیم رو د??اعی یا هجومی کنی، اونم ??قط با یک دکمه . یک گزینه به تاکتیک تیم اضا??ه شده اونم گزینه Park The Bus که خیلی جالبه و ??قط توی این نسخه کار شده . تیم کاملا میره تو لاک د??اع . کلا ??ی??ا ؛ یک بازی حر??ه ای، با کنترل و هدایت کامل تیم . ورزشگاه Old Traford ??وق العاده شبیه سازی شده توی این بازی . نظر شخصی من ??ی??ا هستش . منم پی ا??س باز بودم اما از سال 2010 به بعد بیش تر ??ی??ا بازی میکنم . چون واقعا لذت بخشه . تنها شماره پی ا??س که خیلی خوب بود، ??قط شماره 13 بود . به بعدش دیگه خودتون میدونید ... . :thumbup:

لینک به ارسال
??ی??ا که امسال ترکوند . به ا??رادی که تو ??ن PES هستن پیشنهاد میکنم یه بار تجربه کنند . من هنوز PES 15 رو بازی نکردم اما ??ی??ا خیلی جذبم کرد . نحوه توپ گیری پی ا??س همیشه ساده بود اما ??ی??ا باید خودت تلاش کنی که از این لحاظ سخت تره . حین بازی میتونی تیم رو د??اعی یا هجومی کنی، اونم ??قط با یک دکمه . یک گزینه به تاکتیک تیم اضا??ه شده اونم گزینه Park The Bus که خیلی جالبه و ??قط توی این نسخه کار شده . تیم کاملا میره تو لاک د??اع . کلا ??ی??ا ؛ یک بازی حر??ه ای، با کنترل و هدایت کامل تیم . ورزشگاه Old Traford ??وق العاده شبیه سازی شده توی این بازی . نظر شخصی من ??ی??ا هستش . منم پی ا??س باز بودم اما از سال 2010 به بعد بیش تر ??ی??ا بازی میکنم . چون واقعا لذت بخشه . تنها شماره پی ا??س که خیلی خوب بود، ??قط شماره 13 بود . به بعدش دیگه خودتون میدونید ... . :thumbup:

منم هنوز 13 رو بازی میکنم :mellow:

آخه ??ی??ا واسه پی سی کرک نشده که حداقل اونو بازی کنیم :ohnoes:

لینک به ارسال

متاش که ??علا 84

18886355837171010652.jpg

لینک به ارسال

خب منم چند دست بازی کردم.بازی نسبت به پارسال بهتر شده گرا??یکش مخصوصا" تو روز عالی شده.

بهترین راه گل زدن تو بازی هم انجام یک و دو یا ایجاد یک مثلث و پاس عمق هستyahoo_4.gif

لینک به ارسال
یاد ??ی??ا 99 میو??ته آذم

انصا??ا خیلی بهتر شده.چطور این حر?? رو می زنید؟

لینک به ارسال

سلام با اینکه از ??ی??ا خیلی بعد تر اومده هنوز ترکیب بازیکنا قدیمی تیمهای ایرانی که تو اسیا هم هستن همون بازیکنان ساله قبلو دارن بنظرم pes13 خیلی بهتره

لینک به ارسال

دوستان کسی میدونه چه شکلی باید با نسخه کپی آنلاین بازی کنم؟

لینک به ارسال
دوستان کسی میدونه چه شکلی باید با نسخه کپی آنلاین بازی کنم؟

باید به psn وصل بشید . که لازمش آخرین کاستوم ??ریمور یا اسپو?? .

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان منم امروز دو سه باری بازی کردم...اولا اینو بگم من اصلا 14 رو بازی نکردم چون حالم بد میشد تا میر??تم سمتش تا همین دیروز هم 13 میزدم ولی انصا??ا بگم که من خیلی خوشم اومد از بازی همه چیزش عالیه،??قط یه کم ،البته اونم نظر شخصیمه گلرا یه کمی ضعی?? عمل میکنن اما در کل عالیه بازی این نظرات هم که دوستان میگن من بهشون حق میدم..ولی دوستان با چند بار بازی کردن که نمیشه کلی نظر داد من عقیدم بر این هست که اگه به قول قدیمیا قلقش کامل بیاد دستت بازی خیلی حر??ه ایه من که دوستش دارم و هیچوقتم سراغ ??ی??ا نمیرمو،نر??تمو،نخواهم ر??ت.:thumbup:

ویرایش شده توسط ADELANTEAMIR

لینک به ارسال
باید به psn وصل بشید . که لازمش آخرین کاستوم ??ریمور یا اسپو?? .

نه...من منظورم آنلاین پس و پلاس و از این جور حر?? ها هست... چی لازم دارم برای pes 2015?

لینک به ارسال
نه...من منظورم آنلاین پس و پلاس و از این جور حر?? ها هست... چی لازم دارم برای pes 2015?

عزیز، برای است??اده از PS Plus باید کارت PSN تهیه کنید . آنلاین پس هم طبق روشی که گ??تم باید عمل کنید .

لینک به ارسال
عزیز، برای است??اده از ps plus باید کارت psn تهیه کنید . آنلاین پس هم طبق روشی که گ??تم باید عمل کنید .

ممنون از پاسخگویی شما...

ولی اصلا ن??همیدم که چجوری میشه pes 2015 رو آنلاین بازی کرد.

اگه تاپیکی هست که کاملا در مورد آنلاین بازی کردن یه بازی توضیح میده لط??ا لینکشو برای من بذارید ممنونتون میشم..اگرم نیست یه توضیح مختصر میشه برام بدید؟

بازی که آنلاین پس بخواد دیگه پلاس نمیخواد؟مثلا همین pes?

ممنون از جواباتون.

لینک به ارسال
ممنون از پاسخگویی شما...

ولی اصلا ن??همیدم که چجوری میشه pes 2015 رو آنلاین بازی کرد.

اگه تاپیکی هست که کاملا در مورد آنلاین بازی کردن یه بازی توضیح میده لط??ا لینکشو برای من بذارید ممنونتون میشم..اگرم نیست یه توضیح مختصر میشه برام بدید؟

بازی که آنلاین پس بخواد دیگه پلاس نمیخواد؟مثلا همین pes?

ممنون از جواباتون.

خواهش میکنم، باید در PSN ثبت نام کنید که آموزش در لینک زیر ذکر شده :

[h=1]آموزش کامل ( تصویری ) ساخت اکانت در Playstation Network[/h]

لینک به ارسال

کونامی آیدی هم ??کر کنم بخواد..

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...