رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

تاپیک بازی Pro Evolution Soccer 2015 برای PS3

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان

دوستان پچ جدید هنوز نیومده برا لایسنسو ..........؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینجا تاپیک نسخه ps3 هست نه pc

دوستان پچ جدید هنوز نیومده برا لایسنسو ..........؟

دیتا پک 1 اومده ??قط...

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دیتا پک 1 اومده ??قط...

این همونه که ??قط نقل وانتقالات رو درست میکنه؟یا یکی دیگس؟من میخوام لیگ جزیره درست بشه....؟؟؟؟!!!!!

لینک به ارسال

دوست عزیز پچ و دیتا پک دو نوع هستند...یکی رسمی که از طر?? خود شرکت کونامی هست یکی هم غیررسمی...

اگه شما میخوای لایسنس هارو درست کنی تا یه سال دیگه هم صبر کنی با دیتاپک و پچ رسمی اصلا لایسنس نمیشن باید پچ های مت??رقه که تیم های ادیت میسازن رو بریزین.

لینک به ارسال

من یک پچ دانلود کردم واسه انگلیس که ??قط اسما رو درست کرد لباسارو هم تغییر داده ولی خب کیت های اصلی تیم ها نیست لوگو ها هم هیچ تغییری نکرده هیچ پچی نیومده که انگلیس کامل ردی?? بشه؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دوست عزیز پچ و دیتا پک دو نوع هستند...یکی رسمی که از طر?? خود شرکت کونامی هست یکی هم غیررسمی...

اگه شما میخوای لایسنس هارو درست کنی تا یه سال دیگه هم صبر کنی با دیتاپک و پچ رسمی اصلا لایسنس نمیشن باید پچ های مت??رقه که تیم های ادیت میسازن رو بریزین.

خوب همون اومده یا نه؟؟بابا رسمی یا غیر رسمی اگه کسی داره آدرس بده:90:

لینک به ارسال

سرانجام یک پچ پدرومادر دار منتشر شد که کامل پریمیرلیگ و حتی دسته دوم انگلیس ، اینالیا رو هم ردی?? میکنه

برای تیم های انگلیسی نام مربی (همراه با عکس) ، لباس یک ، دو (همراه با لباس دروازه بان) لوگوی لیگ ها ، لوگوی تیم ها

با توجه به ایدی بازی از یکی از لینک ها دانلود کنید

BLES:

کلیک کنید

BLUS:

کلیک کنید

BLAS:

کلیک کنید

نیاز به آموزش هم که نداره

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سرانجام یک پچ پدرومادر دار منتشر شد که کامل پریمیرلیگ و حتی دسته دوم انگلیس ، اینالیا رو هم ردی?? میکنه

برای تیم های انگلیسی نام مربی (همراه با عکس) ، لباس یک ، دو (همراه با لباس دروازه بان) لوگوی لیگ ها ، لوگوی تیم ها

با توجه به ایدی بازی از یکی از لینک ها دانلود کنید

BLES:

کلیک کنید

BLUS:

کلیک کنید

BLAS:

کلیک کنید

نیاز به آموزش هم که نداره

عزیز ما آیدی مخصوص بازیمو دانلود کردم و ریختم به جای سیوای خودم اما نمیشناسه هیچی رو.....چیکارش کنم؟کار خاصی که نداره؟

لینک به ارسال
عزیز ما آیدی مخصوص بازیمو دانلود کردم و ریختم به جای سیوای خودم اما نمیشناسه هیچی رو.....چیکارش کنم؟کار خاصی که نداره؟

یعنی همون لوگوی های قبلیه؟ یا کلا برداشته شده؟ اگه کلا برداشته شده نگران نباش منم اول ??کر کردم کلا داغون شد ولی یکم واستی همه میاد... کار خاضی نداره ??قط مطئن شو که ایدی رو درست انتخاب کردی

کلا سرعتش یکم کمه ولی خب همین که همه رو ردی?? کرده خیلی پچ خوبیه تا یکی دو ه??ته دیگه هم یک پچ میاد واسه تیم ملیا

لینک به ارسال
مهمان مهمان
یعنی همون لوگوی های قبلیه؟ یا کلا برداشته شده؟ اگه کلا برداشته شده نگران نباش منم اول ??کر کردم کلا داغون شد ولی یکم واستی همه میاد... کار خاضی نداره ??قط مطئن شو که ایدی رو درست انتخاب کردی

کلا سرعتش یکم کمه ولی خب همین که همه رو ردی?? کرده خیلی پچ خوبیه تا یکی دو ه??ته دیگه هم یک پچ میاد واسه تیم ملیا

نهههه...همون قبلیاس اصلا تغییر نکرده آیدیمم BLUS31480بود و منم BLUS رودانلود کردم!!!!وقتی هم دانلودش کردم تموم پوشه هاش نوشتهBLUS31480 ...نمیدونم دیگه چیکارش کنم??:ohnoes:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
نهههه...همون قبلیاس اصلا تغییر نکرده آیدیمم BLUS31480بود و منم BLUS رودانلود کردم!!!!وقتی هم دانلودش کردم تموم پوشه هاش نوشتهBLUS31480 ...نمیدونم دیگه چیکارش کنم??:ohnoes:

آقا درست ش..همه چیز بر و??ق مراده...دست گلت درد نکنه:cancan:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
آقا درست ش..همه چیز بر و??ق مراده...دست گلت درد نکنه:cancan:

??قط خیلی دیر لود میشه چرا اینجوریه؟رو اعصابه.....تیمارو بالا پایین که میری بخوای یکیشو انتخاب کنی همینطور لود میکنه:cursing: میری پایین لود میشه میای بالا لود میشه چرا؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دوستان این داور خیلی رو اعصابه.....قبول دارین .....هر حرکتی رو خطا میگیره بعدشم کارت میده !!!!

لینک به ارسال
دوستان این داور خیلی رو اعصابه.....قبول دارین .....هر حرکتی رو خطا میگیره بعدشم کارت میده !!!!

تو 18 متر من توپو گر??تم(تکر نزدم حالا) قرمز داد + پنالتی

لینک به ارسال

حاجی چطور نصب میشه؟ :sadface:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
تو پی سی که ردی??ه

من که دیشب پی سی رو هم نصب کردم ولی همونطوره....شما حتما پچی چیزی نصب کردی که برطر?? شده؟؟

لینک به ارسال
من که دیشب پی سی رو هم نصب کردم ولی همونطوره....شما حتما پچی چیزی نصب کردی که برطر?? شده؟؟

نه من همون نسخه ریلودد رو از سایت خودمون گر??تم

میدونی باید بازیکن حری??و تو ??شار بذاری تنه به تنه که میشن توپو با توجه به استامینا و تکنیک بازیکنت میتونی ازش بگیری

حالا نه اینکه داور خطا نگیره ولی خب این مسائلی که شما میگید من خیلی باهاش مواجه نشدم ولو اینکه کارت زرد هم دیدم داور میده

لینک به ارسال

باسلام خدمت تمام دوستان من تا الان ps2 داشتم و الان ps3 گر??تم میخواستم بدونم میشه تو این بازی یا هر بازی دیگه ای شوک هارو خاموش کرد و با جهت ها بازی کرد:6:

لینک به ارسال

سلام

دوستام من متاس??انه من نمیتونم بازی رو اجرا بکنم. اول ??کر میکردم مشکل از cfw باشه که نبود الانم 4.66 روی دستگاه نصبه. بعد ??کر کردم از منیجر باشه که همه منیجرهارو آخرین ورژن هاشون رو تست کردم بازهم مو??ق نشدم ممنون میشم راهنمایی کنید...

و اما مشکل. بازی بالا میاد و اجرا میشه ولی بعد از انتخاب تیم ها گیر میکنه و باید با کلید سخت ا??زاری دستگاه رو خاموش کنم!!! حتی برای مستر لیگ تا آخرین مرحله مشکلی نداره دمو هم نمایش داده میشه و تا آخرین مرحله ÷یش میره ولی وقتی میخوام لیگ رو شروع کنم و اولین بازی رو انجام بدم بازهم گیر میکنه...!!

به نظرتون مشکل از کجاست؟! کاملا گیج شدم!!

لینک به ارسال
باسلام خدمت تمام دوستان من تا الان ps2 داشتم و الان ps3 گر??تم میخواستم بدونم میشه تو این بازی یا هر بازی دیگه ای شوک هارو خاموش کرد و با جهت ها بازی کرد:6:

سلام.نمیشه

لینک به ارسال
سلام

دوستام من متاس??انه من نمیتونم بازی رو اجرا بکنم. اول ??کر میکردم مشکل از cfw باشه که نبود الانم 4.66 روی دستگاه نصبه. بعد ??کر کردم از منیجر باشه که همه منیجرهارو آخرین ورژن هاشون رو تست کردم بازهم مو??ق نشدم ممنون میشم راهنمایی کنید...

و اما مشکل. بازی بالا میاد و اجرا میشه ولی بعد از انتخاب تیم ها گیر میکنه و باید با کلید سخت ا??زاری دستگاه رو خاموش کنم!!! حتی برای مستر لیگ تا آخرین مرحله مشکلی نداره دمو هم نمایش داده میشه و تا آخرین مرحله ÷یش میره ولی وقتی میخوام لیگ رو شروع کنم و اولین بازی رو انجام بدم بازهم گیر میکنه...!!

سلام.احتمالا" بازی ناقص دانلود شده یا ایبوتش مشکل داره

لینک به ارسال
سلام

سلام دوست عزیز منم مشکلی شبیح شما داشتم

اول دیتای بازی رئ حذ?? کنید

بعد وارد بازی شید و بگذارید ص??حات لود شوند و تند و تند دکمه نزنید

سوم از منوی ستینگ دیتای بازی رو نصب کنید

چهارم وارد نوی تیم ها شوید و چندین ثانی صبر کنید تا لود شوند(این مورد اخر ??قط برای اولین بار نیاز است)

اگر درست نشد طبق گ??ته اقا ایمان اجرا کنید:hd:

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز منم مشکلی شبیح شما داشتم

اول دیتای بازی رئ حذ?? کنید

بعد وارد بازی شید و بگذارید ص??حات لود شوند و تند و تند دکمه نزنید

سوم از منوی ستینگ دیتای بازی رو نصب کنید

چهارم وارد نوی تیم ها شوید و چندین ثانی صبر کنید تا لود شوند(این مورد اخر ??قط برای اولین بار نیاز است)

اگر درست نشد طبق گ??ته اقا ایمان اجرا کنید:hd:

دوست عزیز اگه ??ریمور شما از طریق اسپو?? به 4.66 ر??ته باید اسپو?? رو غیر??عال کنی بعدش درست میشه

لینک به ارسال

اگه کسی دیتاپک یا همن dlc های جدید بازی رو داره بزاره تا ما هم است??اده کنیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...