رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

سایت Forbes شرکت Ubisoft را EA جدید خطاب می کند

پست های پیشنهاد شده

ubisoft-e3.jpg?w=720&h=479&l=50&t=40

Ubisoft به تازگی Assassin’s Creed Unity را منتشر کرده است اما این مسئله چندان بی دردسر نبوده. سهام شرکت نامبرده ا??ت کرد، نظرات من??ی بسیاری از سوی منتقدین رسید و بازیکنان نیز بابت کی??یت آن شاکی بود. این بازی سرانجام باعث شد که عده ای سکوت را بشکنند و موضعی بر علیه سیاست های شرکت مذکور بگیرند. حال یکی از سایت های مشهور و ??عال در صنعت، نقطه نظر جالبی را ارائه کرده است که توصیه می کنیم در ادامه مطلب آن را مرور کنید.

سایت Forbes اخیرا مطلبی را منتشر کرده که تیتر آن بدین صورت است: “Ubisoft تبریک می گوییم، شما EA جدید هستید“. این مطلب را آقای Paul Tassi نوشته اند و م??هوم کلی تیتر آن، اشاره ای طعنه آمیز به وضعیت جدید بازی های Ubisoft دارد. بازی هایی که محصولی ناقص هستند و حتی در عناوین کامل نیز، باز هم ما شاهد ریز پرداخت ها (microtransaction) می باشیم؛ چیزی که بیشتر در یک عنوان free-to-play به چشم می خورد تا بازی که به قیمت کامل ??روخته می شود.

مطلب Forbes به موارد مختل??ی اشاره می کند مانند: ا??ت گرا??یکی Watch Dogs، حاضر نبودن شخصیت های قابل بازی زن برای Unity، ق??ل کردن نرخ ??ریم Unity در ۳۰ و غیره.

در ادامه مشکلات Ubisoft با EA مقایسه شده است؛ شرکتی که با انتشار Battlefield 4 اعتماد مشتریان را در بحث کی??یت از دست داد، ریز پرداخت ها را برای یک بازی به قیمت ۶۰ دلار قرار داد و Sim City را طوری طراحی کرد که همیشه بایستی بازیکن آنلاین باشد. نکته جالب اینجاست که EA سعی می کند اعتماد مشتریان را مجددا جلب کند در حالی که Ubisoft دارد خودش را جایگزین وضعیت قبلی EA می کند.

Ubisoft اعلام کرده است که آپدیت هایی برای Assassin’s Creed Unity در دست ساخت می باشد اما این شرکت از ارائه نظر در رابطه با ریز پرداخت ها امتناع می کند.

289650_screenshots_2014-11-11_00003.0.0.jpg

به هم خوردن چهره ها تنها یک نوع باگ در Unity است .

ass_creed_unity_glitch.jpg

این وضعیت ??نی بازی است که برای آن ۶۰ دلار پرداخت می کنید

....

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا یوبی سا??ت به حای اینکه هرسال یه اساسین بده بجاش یه سال ??قط Spilinter Cell بده یه سال Rayman بده بیرون.اگه سری هم به بازی های قدیمیش مثل H.A.W.X بزنه عالیییییییییییییی میشه.

لینک به ارسال
چرا یوبی سا??ت به حای اینکه هرسال یه اساسین بده بجاش یه سال ??قط Spilinter Cell بده یه سال Rayman بده بیرون.اگه سری هم به بازی های قدیمیش مثل H.A.W.X بزنه عالیییییییییییییی میشه.

واقعا.به جایی اینکه هر سال 20 تا اساسین بده بیاد بیاد یه نگاهی ام به اسپلینتر یا گست ریکون بندازه.??ک کنم پس ??ردا شرت گیاهی اساسین هم معر??ی کنه.:76::76:

لینک به ارسال

من نگران The Crew هستم. نکنه اونم این مشکلاتو داشته باشه.!!؟ بازی ای که یه ساله منتظرشم.

لینک به ارسال
من نگران The Crew هستم. نکنه اونم این مشکلاتو داشته باشه.!!؟ بازی ای که یه ساله منتظرشم.

من هم خیلی نگرانشم . از لحاظ گرا??یکی ممکنه ضعی?? باشه ولی گیم پلیش باید قوی باشه

لینک به ارسال

اقا یون لط??ا شایعه پراکنی نکنید مگه اساسینز هم باگ داره؟!!!!!:76:

لینک به ارسال

با این که عاشق سری اساسینس کرید هستم ولی یوبی با این سیاست هاش ریده به بازی...یوبی ??قط شبیه به ea نشده...بلکه مخلوطی از ea و اکتیویژن شده.واقعا نمی دونم چرا یادی از prince of persia نمی کنه(نسخه های قدیمی نه این دوتا نسخه های آخری).??کر کنم دیگه هیچ وقت pop مثل اون نسخه های طلایی قدیمی ببینم.

لینک به ارسال

باید با یوبی اینکارو کنیم

[ATTACH=CONFIG]10122[/ATTACH]

لینک به ارسال

برادر من بزار خیالتو راحت کنم.سیستم رانندگیش به احتمال 90 درصد مثل واچ داگز ت.می.

پس دیگه نمیخواد دلواپس باشی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...