رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

بیوگرافی کامل مرتضی پاشایی +علت درگذشت

پست های پیشنهاد شده

[h=2]بیوگرا??ی کامل مرتضی پاشایی +علت درگذشت[/h] با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

در خدمتیم با بیوگرا??ی کامل مرتضی پاشایی +علت درگذشت

همینطور که در جریان اخبار موسیقی ایران قرار دارید , امروز صبح خواننده خوب و پرطر??دار کشورمون ,مرتضی پاشایی دار ??انی را وداع گ??ت.

141595500942731.jpg

مرتضی پاشایی در 1363 پا به دنیا گذاشته بود.

سبک خوانندگی اش پاپ بود و در حر??ه های خواننده , آهنگساز , تنظیم کننده ??عالیت حر??ه ای داشت.

در نوازندگی گیتار و پیانو هم حر??ه ای عمل میکرد.

و اما یه پاراگرا?? از زبان خود مرتضی پاشایی برای بیوگرا??ی اش :

مرتضی پاشایی هستم متولد ۱۳۶۳/۵/۲۰ ساکن غرب تهران (آریا شهر) و در حال حاضر دانشجوی رشته گرا??یک هستم از دوران کودکی همیشه نسبت به موسیقی یه حس خاص و مبهمی داشتم.

و میدونستم که یک روز باید همین راه رو دنبال کنم.در سن ۱۴ سالگی موسیقی رو با زدن گیتار شروع کردم ولی درحین کار با مخال??ت خانواده مواجه شدم.

مرتضی پاشایی از سال 1389 به طور حر??ه ای کار خودش را با انتشار قطعات موسیی خود در اینترنت آغاز کرد.

آلبوم هایی که به خوانندگی مرتضی پاشایی تهیه شده است :

یکی هست: نخستین آلبوم مرتضی پاشایی که در سال ۱۳۹۱ منتشر شد. این آلبوم دارای ۱۲ قطعه است. ترانه سراهای این آلبوم، مهرزاد امیر خانی و علی بحرینی هستند. آهنگسازی این آلبوم را خود مرتضی پاشایی انجام داده و کار تنظیم را نیز مرتضی پاشایی و میلاد ترابی انجام داده‌اند.

آهنگ هایی که توسط مرتضی پاشایی خوانده شده است :

-روز بر??ی (همراه با محمدرضا گلزار) -ادعای عشق (نسخه غیر رسمی) - عصر پاییزی - بغض (تقدیم به بنیامین بهادری) - جاده یک طر??ه - ن??س - به گوشت میرسه - بزار بگم - چند روز - چشمای من - چطور دلت اومد - دل من دل تو - دروغ دوست داشتنی - عشق من - گریه کن - ماه من - من و ببخش - مثل شیشه - میخوام بگم - می‌میرم - تقصیر - تو ??کرتم - تو راست میگی - یادته - یکی هست - زیادی - شاید بپرسی -ستایش -گل بیتا -روتو برگردون -حالا اومدی -تور??تی -گل اطلسی -بزار بگم -ماه من -قسم -آدم کش -ادم آهنی

و در آخر خبر درگذشت مرتضی پاشایی (13 آبان)

به گزارش خبرنگار بخش موسیقی ایسنا، این خواننده‌ی پاپ صبح جمعه (23 آبان‌ماه) در بیمارستان «بهمن» تهران دار ??انی را وداع گ??ت.

مراسم تشییع پیکر این هنرمند موسیقی یکشنبه (25 آبان‌ماه) از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه‌ی هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

مرتضی پاشایی متولد سال 1363 بود و از چندی پیش به‌دلیل بیماری سرطان معده در بیمارستان بستری شده بود.

آلبوم‌های «گل بیتا»، «

یکی هست» و «اسمش عشقه» تا کنون از او انتشار یا??ته است.

141595500989492.jpg

[h=4][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

((تحمل نداره نباشی ......)):-_-:

:139fs108574:روحش شاد و یادش گرامی :139fs108574:

لینک به ارسال

روحش شاد.:crying::crying:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

:369167new03mb0ow:

لینک به ارسال

واقعا خبر ??وتش صحت داره؟:sadface::sadface::sadface:

عاشق صدا و شخصیتش بودم خدا رحمتش کنه

لینک به ارسال

خدا بیامرزتش. روحش شاد و یادش گرامی .:139fs108574:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

morteza-pashaei.jpg

♫♫♫

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو ر??تی

تموم دلخوشی هامو تو با ر??تن گر??تی..

♫♫

تموم دلخوشی هامو تو با ر??تن گر??تی

مثل حس یه عشق تازه بودی

مثل ا??سانه بی اندازه بودی

♫♫♫

هیشکی برای من شبیه تو نبوده

دنیا چه بی رحمی آخه تنهایی زوده..

مثل حس یه عشق تازه بودی

مثل حس یه عشق تازه بودی

R.I.P

Morteza Pashaei

لینک به ارسال

1h030hq2dvq17swrj5m.jpg

تختے ک?? امروز صبح خالے شد ... و قلبے ک?? دیگر روے تکرار نیست... و ھوادارانے ک?? دیگر نمے توانند نگرانت شوند... و صدایے ک?? تا ابد جاودان?? مے ماند خداحا??ظ مرتضے ...! روحش شااااد

khordad92%20%2818%29.gifkhordad92%20%2818%29.gifkhordad92%20%2818%29.gif

لینک به ارسال

وصیت نامه مرتضى: من ر??تم و همه شما عزیزان دلمو به بزرگیه خودش سپردم واسم دعا کنید و منو حلال کنید به جان تک تکتون با اینکه خداجونم بهم دستور ر??تنو از خیلی قبلترها داده بود ازش خواستم گردن خودم با هر درد و رنجو عذابی که باشه با جون دل قبول میکنم ??قط یکذره بیشتر بهم زمان بده تا با شماها عشقبازی کنم بخدا دیگه جسم خستم امانمو برید و نتونستم بیشتر ازین در کنارتون بمونم اما مطمئن باشید یکذره که استراحت کردمو خستگیم در رقت از خودش اجازه میگیرم که زود زود مهمون قلب تک تکتون باشم. دلم واستون تنگ میشه اما تورو خدا برای ارامش روحم دعام کنیدو هیچوقت بخاطر بردنم از خدا گله نکنید و منو جلوش سرا??راز کنید مطمئن باشید من پیش خودش اسوده و راحتم و ملالی نیست جز دوری از شما عزیزانم نوشته .

لینک به ارسال

:ohnoes::ohnoes::ohnoes::unsure::unsure::blushing::blushing::saddd::saddd::saddd::139fs108574:

لینک به ارسال

خدابیامرزه. چند روز پیشم که شایعه شده بود مرده حالم خیلی گر??ت، روز تولدم بود ولی بخاطرش ناراحت بودم.:;)):

یه نکته من??ی هم دیدم این بود که 95% مردم با شیمی درمانی حالشون بهتر نمیشه که هیچ، زود تر میمیرن؛ اون 5% هم برای مدتی خوبن و بعدش بدتر میشن و آخر میمیرن.

طب سنتی ایرانی راه حل های کارآمد و تضمینی برای انواع سرطان داره، حی?? که این ن??هما مملکت مارو پر کردن...

لینک به ارسال
خدابیامرزه. چند روز پیشم که شایعه شده بود مرده حالم خیلی گر??ت، روز تولدم بود ولی بخاطرش ناراحت بودم.:;)):

یه نکته من??ی هم دیدم این بود که 95% مردم با شیمی درمانی حالشون بهتر نمیشه که هیچ، زود تر میمیرن؛ اون 5% هم برای مدتی خوبن و بعدش بدتر میشن و آخر میمیرن.

طب سنتی ایرانی راه حل های کارآمد و تضمینی برای انواع سرطان داره، حی?? که این ن??هما مملکت مارو پر کردن...

منم نظرم همینه ??قط طب سنتی میتونست کارامد باشه ولی یه عده جلادو سلاخ(دکترها)دور هم جمعند

لینک به ارسال

واقعا ناراحت شدم

یکی از محبوب ترین خواننده ها بود

در آرامش بحواب مرتضی عزیز

r.i.p

لینک به ارسال

خیلی معصومانه ر??ت.خدا رحمتش کنه:crying::saddd:

لینک به ارسال

خدا بیامرزه من کم و بیش آهنگاش رو گوش داده بودم حی?? شد ولی چه کنیم که مرگ دس ما نیس:sa0d:

لینک به ارسال

خاننده خوبی بود حی?? که زود ر??ت :=z:همیشه خیلی زود دیر میشه...:93:خدا رحمتش کنه :93:

لینک به ارسال

هی روزگار .......

یکی هست دیگه نیست ...............

روحش شاد ..........

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...