رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

نمرات بازی pes 2015 | بازگشتی شکوهمند (آپدیت می شود)

پست های پیشنهاد شده

avermedia_capture_snapshot-2014-10-05-14-45-0_jpg_1400x0_q85-250x140.jpg همانطور که میدانید، چند روزی است که بازی PES 2015، جدیدترین قسمت این سری از بازی های یعنی PES، به دست کونامی به انتشار رسیده است. سال قبل، به دلیل مشکلات ??راوانی که بازی با خود همراه داشت از گیم پلی گر??ته تا چیزهای دیگر، هرگز نتوانست طر??داران را راضی نگه دارد ولی متای خوب ۸۰ را توانست کسب کند. امسال هم نسخه جدید بازی، با انتشار مورد نقد منتقدان بازی ها قرار گر??ته و مثل نسخه قبل، متای خوبی را کسب کرده است. ولی سوال اینجا است که آیا بازی این بار می تواند طر??داران را راضی نگه دارد یا خیر؟ با ما همراه باشید.

نمرات امسال PES نیز مانند نسخه قبل خوب است، زیرا با ۱۱ نقد (تا به حال) توانسته متای خوب ۸۴ را کسب کند. البته گر??تن نمره ۸۰ از سایت واقعا سخت گیری مثل Gamespot خیلی خوب است ولی هنوز معلوم نیست که بازی توانسته نظر بازیبازان را جلب کند یا نه. شما را به تماشای نمرات کامل سایت ها دعوت می کنیم: (نمرات مربوط به نسخه PS4 بازی می باشند)

games : 80

LaPS4: 80

XGN: 75

متای بازی تابه الآن:

PES-20152.png

سری بازی های PES یک بازی در سبک شبیه سازی (ورزش ??وتبال) می باشد که سالهاست توسط شرکت کونامی ساخته می شود و جدیدترین نسخه آن PES 2015 است. این نسخه از بازی امروز یعنی ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) برای کنسول های PS3 و Xbox 360، کنسول های نسل هشتمی PS4 و Xbox One، همچنین برای پلت??رم PC منتشر شده است.

گیم??از

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که دانلود کردم ??علا دستم خرابه

با کیبورد هم نمیتونم ??وتبال بازی کنم

از بچگی با دسته بازی کردم

ولی تو محیط بازی ر??تم خیلی روان بود اصلا یه حالت لذت بخشی داشت

لینک به ارسال

منم دارم دانلود میکنم :dancegirl2: دیگه از pes 13 خسته شدم دو ساله دارم بازی میکنم

لینک به ارسال

سلام من این بازی رو واسه pc دانلود کردم ولی بعد نصب داخل بازی نمیره تو قسمت setting دو تا بخش unable نوشته انگار رم و گرا??یک رو درست شناسایی نمیکنه کسی میدونه مشکل چیه؟

anybody can help me ?

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...