رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

زیبا ترین حلقه های نامزدی در بین ستارگان هالیوودی

پست های پیشنهاد شده

براد پیت ، حلقه نامزدی آنجلینا جولی را طراحی کرد، اما چگونه می توان آن را با سنگ زیبایی که روی حلقه ی جنی??ر آنیستون است مقایسه کرد؟ به علاوه، حلقه ی ازدواج تام کروز ، پرنس چارلز ، آلک بالدوین ، و ...هم هستند که در رده ی دوم یا سوم زیباترین حلقه ها قرار گر??ته اند و چگونه می توان گ??ت کدام یک زیباترند؟

Brad Pitt براد پیت

 

 

در مورد براد پیت این چنین می توان گ??ت : این مرد به وضوح از طراحی طلا و جواهرات خود لذت می برد و کار خود را دوست دارد. مدتها قبل او با رابرت پروکاپ روی الماس حلقه ی نامزدی آنجلینا جولی کار کرد ، هم چنین سنگ زیبایی را که روی انگشت جنی??ر آنیستون بود را هم طراحی کرد. پیت نه تنها با سیلویا دامیانی برای طراحی حلقه های نامزدی کار می کند بلکه کار اصلی او بر روی سنگ ها و نگین های روی انگشتر است. برای مثال حلقه ی آنیستون را در سال 1999 طراحی کرد در حالی که حلقه آنیستون به قیمت 500.000 دلار تخمین زده شده بود ، کارشناسان ارزش حلقه ی آنجلیا جولی را نص?? این مبلغ تخمین زدند. پیت بعد از آن دوباره حلقه های بسیار زیبایی را طراحی کرد.

 

Brad-Pitt-1-lgn.jpg

 

Tom Cruise تام کروز

 

بعد از ازدواج اول کتی هولمز اکنون برای مردی که می خواهد برای کتی هولمز برای دومین بار حلقه نامزدی بخرد ، این کار بسیار سختی است و تام کروز برای ازدواج با او شانس خود را برای خریدن یک حلقه ی زیباتر از حلقه ی اول کتی هولمز امتحان کرد. او حلقه ای را انتخاب کرد که پنج قیراط الماس به صورت بیضی شکل داشت و دور تا دور آن شش قیراط از الماس کوچکتر قرار گر??ته بود و 275.000 دلار تخمین زده شده بود. پانزده سال پیش ، تام کروز برای همسر اولش نیکول کیدمن حلقه نامزدی که الماس آن کمتر بود خریده بود ، شاید به دلیل آن که کیدمن تنها چند ماه بعد از طلاقش از میمی راجرز بود که سریعا همسر تام کروز شده بود و خیلی روی حلقه اش حساس نبود و قیمت 120.000 دلار برای آن تخمین زده شده بود. اما مدل حلقه ی تام کروز و کیدمن طوری بود که ممکن است در آینده هم دوباره این مدل طراحی شود.

Tom-Cruise-2-lgn.jpg

 

 

Prince Charles پرنس چارلز

 

هنگامی که خانواده ها از جواهرات سلطنتی و اصل، در هنگام پیشنهاد برای ازدواج است??اده می کنند کار آنها راحتتر می شود. اما پرنس چارلز در سال 1981، زمانی که از دیانا اسپنسر 19 ساله برای ازدواج با او که 32 ساله بود سوال کرد، یک حلقه ی زیبا از از ولز برای او خریده بود . در واقع، 18 قیراط یاقوت کبود که دور تا دور آن توسط 14 الماس برجسته احاطه شده بود و آنرا 30.000 دلار خریده بود. (امروزه ، حلقه ی او در انگشت عروسش ، کیت میدلتون قرار دارد) .نزدیک به بیست و پنج سال بعد ، هنگامی که چارلز به کمیلا پارکر بولز پیشنهاد ازدواج داد، عاقلانه به گنجینه ی خانوادگی خود سری زد و برای کمیلا یک انگشتر مربعی شکل که یک الماس در وسط آن قرار داشت و دور تا دورآن شش الماس مثلثی شکل قرار گر??ته بود و این زمانی متعلق به مادر بزرگ او بوده است.

Prince-Charles-lgn.jpg

 

 

Alec Baldwin آلک بالدوین

 

او هنگام ازدواج از همسران خود می پرسید که چه نوع سنگ هایی را برای حلقه نامزدی شان می پسندند؟ هنگامی که الک بالدوین به کیم بیسینگر در سال 1993 پیشنهاد ازدواج داد، برای او حلقه ای خرید که وزن الماس آن 3.7 بود . اما در سال 2004 ، بیسینگر بعد از جدایی اش از او، آن را در یک موسسه خیریه به قیمت 59.750 دلار به حراج گذاشت در حالی که قیمت آن دو برابر این تخمین زده شده بود. تنها چند روز پس از ازدواج بالدوین با مربی یوگااش توماس هیلاریا بود که او یک انگشتری که یک الماس بزرگ داشت و به قیمت 75.000 دلار بود از او دریا??ت کرد . برادر الک بالدوین که است??ن بالدوین نام دارد درباره توماس می گوید که او بسیار متواضع ، بسیار شیرین و بسیار جذاب است. من خوشحالم که آنها با یکدیگر هستند و الک هم در کنار توماس آرامتر و شادتر است.

Alec-Baldwin-4-lgn.jpg

 

 

Nick Lachey نیک لاچی

 

در لحظات حساس زندگی برای ایجاد ارتباط صمیمانه با عزیزانتان صحنه های بسیار زیبایی رخ می دهد ، مثلا زمانی که نیک لاچی به جسیکا سیمپسون در ??وریه سال 2002 پیشنهاد ازدواج داد، این صحنه برای دوربین های ??یبمبرداری می توانست به عنوان یک صحنه ی بسیار جذاب رقم بخورد: درتعطیلات خود در هاوایی ، لاچی از سیمپسون پرسید آیا او برای حلقه ازدواجشان یک الماس گلابی شکل را که اطرا?? آن الماس های ریز قرار گر??ته می پسندد ؟ لاچی در ازدواج دوم خود با ونسا میلینو در نوامبر 2010 ،انگشتری خرید که چهار قیراط الماس داشت و یک ردی?? بالای آن از الماس های ریز دیگر پر بود و قیمت آن 125.000 دلار تخمین زده شده بود و توسط دیوید بدر نیویورکی طراحی شده بود. دیوید بدر برای ازدواج خودش با گارین این مدل را پیشنهاد داده بود. ( بدر به همه گ??ته بود که این زیباترین انگشتری است که او می پسندد ) .سیمپسون هم بعد از جدایی اش از لاچی انگشترش را برای کمک به زلزله زدگان هدیه داد.

Nick-Lachey-1-lgn.jpg

 

 

Donald Trump دونالد ترامپ

 

اندازه ی انگشتر و بزرگی آن مهم نمی باشد اما 7.5 قیراط زمرد بر روی انگشتری بود که دونالد ترامپ در سال 1991 هنگام ازدواج با مارلا ماپلس به او هدیه داد ."این انگشتر یک نماد است." 9 سال پس از جدایی این دو از یکدیگر وینستون این حلقه را به قیمت 250.000 دلار به حراج گذاشت . در حالی که کوچکترین آسیبی ندیده بود و به نظر است??اده نشده می آمد. ترامپ گ??ت: ماپلس یک شخص بسیار خوبی بود و من امیدوارم که او انگشترش را به خوبی به ??روش برساند. این انگشتر "نمادی از دونالد " بود. با این حال در سال 2004، او برای همسر دیگرش انگشتری انتخاب کرد که 12 قیراط الماس روی آن وجود داشت و آنقدر سنگین بود که بین1 تا 2 میلیون دلارتخمین زده شده بود ، ترامپ در مورد انتخاب خود بسیار متواضع بود و به همسرش این جمله را گ??ت : " این ??قط یک حلقه زیبا است" .

Donald-Trump-lgn.jpg

 

 

Charlie Sheen چارلی شین

 

زمانی که چارلی شین به دنیس ریچاردز در سال 2002 پیشنهاد ازدواج داد، حلقه ای برای او خریده بود که با همکاری طراح جواهرات بری کاگاسا?? ساخته شده بود که از یک الماس زرد به وزن 4.3 قیراط و بالای آن یک ردی?? 100 تایی از الماس های کوچک تشکیل شده بود. شش سال بعد ، هنگامی که شین به تازگی از همسرش جدا شده بود برای ازدواج سومش با بروک مولر ، برای او یک انگشتری انتخاب کرد که ??قط یک تک الماس در وسط آن بود ولی این الماس 11 قیراط بود که قیمت آن 500.000 دلار تخمین زده شده بود .

Charlie-Sheen-1-lgn.jpg

 

 

Paul McCartney پل مک کارتنی

 

مردی که این چنین نوشت: " انتخاب حلقه برای عشقم کاری سخت است " او در مورد سنگ روی انگشتر حساس نبود بلکه دوست داشت انگشتری را به همسرش هدیه دهد که در ایجاد رابطه ای صمیمانه تر موثر باشد. اما پل مک کارتنی باید توجه زیادی به همسر دوم خود ، هدر میلز،برای انتخاب انگشترش میکرد و او انگشتری برای او خرید که 21.000 دلار قیمت داشت (هدر میلز بعد از آن حلقه اش را در زمین گل?? گم کرد، که بعد از مدتی آن را پیدا کرد. ) هر چند که این دو در سال 2008 از یکدیگر جدا شدند اما او در ازدواج دیگرش با نانسی شول حلقه ای برای او در نظر گر??ته بود که به قیمت 650.000 دلار تخمین زده شده بود.

Paul-McCartney-lgn.jpg

 

 

Ben Affleck بن ا??لک

 

در سال 2002 ، جنی ازطر?? بن ا??لک با پیشنهاد ازدواج روبرو شد و او انگشتری که 6.1 قیراط الماس صورتی رنگ در آن وجود داشت را برایش خرید که 1.2 میلیون دلار قیمت داشت . زمانی که ا??لک به جنی??ر گارنر پیشنهاد ازدواج داد، او انگشتری برای او خرید که 4.5 قیراط پلاتین روی آن قرار گر??ته بود. بن ا??لک و گارنر صاحب دو دختر بودند که این حلقه بعد ها در دست دخترشان قرار گر??ت.

Ben-Affleck-lgn.jpg

 

 

Richard Burton ریچارد برتون

 

الیزابت تیلورشوخی می کند و می گوید : " مادرم می گوید که من بعد از آنکه متولد شدم به مدت هشت روز چشمم باز نمی شد ، اما بعد از آن اولین چیزی که چشمم به آن ا??تاده حلقه نامزدی او بوده است!" که این به این معنی است که زمانی که ، ریچارد برتون، در سال 1964 به تیلور پیشنهاد ازدواج داد، کاری شگ??ت انگیز انجام داده و به جای یک حلقه ی ازدواج یک گردنبند ی که 18.6 قیراط زمرد بولگاری در آن کار شده بود و دور تا دور آن از الماس پر بود را به تیلور هدیه داد و تیلور این هدیه را به روزهای کودکی و حر?? مادرش نسبت داده است. هنگامی که برتون در سال 1975 برای بار دوم دوباره با تیلور ازدواج کرد، این بارسرویس کامل این گردنبند که شامل گوشواره و دستبند هم بود را برای او خرید . تیلور این سرویس جواهرات خود را در دسامبرچند سال پیش در یک حراج بی سابقه به قیمت 137 میلیون دلار به ??روش گذاشت.

Richard-Burton-lgn.jpg

 

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا بیشترشون حداقل دوتا زن داشتند !؟:blink:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
چرا بیشترشون حداقل دوتا زن داشتند !؟:blink:

داداش زندگی احتیاج به تنوع داره.:lol:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...