رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Pani

په نه په (قسمت 2)

پست های پیشنهاد شده

• میگم شهید همّت کجاس؟
    میگه بزرگراه شهید همّت؟
    میگم نــه پـَـَــــ می خواستم خودشو پیدا کنم یه خانواده ای رو از نگرانی در بیارم!!
  • تو جاده بنزین تمام کردیم وایسادیم کنار جاده 4 لیتری تکون میدیم ! طر?? اومده میگه بنزین تمام کردین ؟

میگیم:نه پـَـَـــ میگیم هورا ! ما هم از این دبـــّه ها داریم !!

• دارم ??یلم گریه دار میبینم , گریه میکردم , مامانم اومده می گه ??یلمش گریه داره ؟

نه پ خنده داره من دارم گریه می کنم کارگردانشو ضایع کنم !

• جلو در دستشویی، طر?? اومده میگه ع ع ع ببخشید شما توی ص?? هستین؟ نــــــــــه پــــــــــــ سوسکیم اومدیم نهــــــــار.... :

• ر??تم استخر داشتم غرق ميشدم غریق نجات میله رو برداشته اومده لب استخر با لبخند میگه میخاي کمکت کنم؟نه پ با اون میله استريپتیز کن ببینم بلدي

• حموم بودم، مامانم می زنه به در می گم بـــله ؟

می گه حمومی ؟
    می گم نه پـَـ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوید

• بهش میگم: زود باش دمپاییتو بده تا سوسکه نر??ته... میگه:مگه میخوای بکشیش؟... نه پَ میخوام بدم سوسکه پاش کنه !!!

• تصاد?? کردیم، زنگ زدیم ا??سر اومده میگه : تصاد?? شده؟

میگم : نه پـــــَ ... داریم هشدار برای کبرا 11 رو ??یلم برداری میکنیم!!!

• یارو سگ های منو دیده، میگه غذا میخورن؟ نه پـَـَـ ??توسنتز میکنن

• ر??تم داروخونه کرم ترک پا بگیرم

می گه واسه پا میخواین؟؟
    نه پــــَ
    میخوام در جهت از بین بردن ترک های کویر لوت گامی برداشته باشم

• سر جلسه امتحان به کناریم میگم داداش برسونیا

میگه تقلب؟
    گ??تم نــه پـَـَــــ مواد ، یه وقت خمار نشم

• ??اميلمون اومده آکواريومم رو ديده ميگه غذاي مخصوص بهشون ميدي؟نه پـَـَـ پول تو جيبي ميدم بهشون خودشون ميرن واسه خودشون غذا ميخرن

• زنگ زدیم اتش نشانی،میگه جایی اتیش گر??ته؟نه پــــ زنگ زدیم ببینیم امشب خونه این بیایم مهمونی

• از راننده اتوبوس میپرسم چقدر شد؟میگه 225 بهش 300 تومن دادم,میگه یه ن??ری؟گ??تم نه پ کل اتوبوس مهمونه من!

• یارو اومد تعمیرگاه گ??ت: برای لپ تاپم رَم میخوام ... گ??تم: داریم .... گ??تش :مطمئنی برای لپ تاپه ؟ .... گ??تم : نـَــ پــــَ ... برای pc ـه میخوام ب??ک??نم تو پاچـــت ...

• تو رستوران، پیشخدمتو صدا کردم میگم آقا توی سوپ من مگس ا??تاده! میگه مرده؟ میگم نَ پـَـَــ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی!!!

• یارو دو ساعت داره خودپردازو انگولک میکنه تازه برگشته میگه شمام کار دارین ؟ نَ پـَـَـ وایستادیم اینجا بنیه و پشتکار?? شما رو سرلوحه زندگیمون قرار بدیم

• تو دندانپزشکی دکتر آمپول بی حسی رو خالی کرد تو لثه ام. بعد از یه ربع که بی حس شد میگه:خوب حالا پرش کنم؟! ??کر کن من با دهن باز چطوری بهش گ??تم نه پــــَ !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دزد اومد تو حیاط خونه برادرم میگه دزدههههههه میگم په نهههه زورو اومده از دسته گروبان گارسیا ??رار میکنع

لینک به ارسال

کبوتر اولی: بق بقوکبوتر دومی: بق بقو ؟؟کبوتر اولی: پ ن پ قو قولی قو قو

لینک به ارسال

شنا بلد نیستم طر?? هولم داده تو آب دارم غرق میشم و دست و پا میزنم.....می پرسه یعنی شنا بلد نیستی؟ پ نه پ با آب شوخی دارم داره قلقلکم میده_____________________________________________________

لینک به ارسال

مر 3000000000000000000000000000000:za4:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...