رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

ستاره های ثروتمند هالیوودی چه هدیه هایی بهم می دهند؟ از جنیفر تا آنجلینا!

پست های پیشنهاد شده

206361.jpg

شاید شما برای روز تولدتان با یك كارت تبریك و یا پیام كوتاه خوشحال شوید ولی به نظر می رسد ستارگان هالیوود آنچنان از انواع هدایایی اشباع شده اند كه برای روز تولد خود هدایای مت??اوتی می خواهند...

شاید شما برای روز تولدتان با یك كارت تبریك و یا پیام كوتاه خوشحال شوید ولی به نظر می رسد ستارگان هالیوود آنچنان از انواع هدایایی اشباع شده اند كه برای روز تولد خود هدایای مت??اوتی می خواهند.

این هدایا صر??ا یا خیلی گرانقیمت هستند و یا خیلی عجیب و مت??اوت !در این گزارش سعی شده تا برخی از هدایای عجیبی را كه ستارگان هالیوود در مناسبت های مختل?? به هم هدیه می دهند را معر??ی كنیم.

«جنی??ر لوپز» در تولد نامزد 25 ساله اش «كسپر اسمارت» یك كامیون دیزلی داج هدیه داد.

«كیتی پری» زمانی كه نامزدی خود را با «راسل براند» جشن گر??ت ، بلیط 200 هزار دلاری س??ر به ??ضا را برای او خرید.

«جاستین بیبر» از همه خوشحال تر بود. او برای تولدش سه خودرو لوكس دریا??ت كرد. یك خودروی الكتریكی 100 هزار دلاری از مدیر برنامه هایش ، یك لامبورگینی 200 هزار دلاری از خانواده اش و یك رنروور از دوستش آشر.

«آنجلینا جولی» هدایای مت??اوتی به «براد» داده است كه از درخت زیتون گر??ته تا آبشار ،موتور سیكلت و هلی كوپتر كه بیش از 4 میلیون دلار ارزش دارند.

«دیوید بكهام» برای تولد همسرش ویكتوریا یك تاكستان هدیه داد.

«كورتنی كاكس» برای دوست صمیمی اش «جنی??ر انیستون» یك دوچرخه 12 هزار دلاری با برند مورد علاقه «انیستون» (شنل) خریداری كرد.

«جان تراولتا» نیز برای دوست صمیمی اش ا??پرا وین??ری یك رولز رویس مدل 1988 هدیه كرد.

ادل برای روز تولدش یك تابلو نقاشی قدیمی و یك درخت شكو??ه زده آلبالو دریا??ت كرد.

«كریستین استوارت» در اولین تولد «رابرت» پس از آشنایی شان یك بسته خلال دندان هدیه داد!

«گوئینت پالترو» زمانی از یك آهنگساز بزرگ ، یك پیتزا برای روز تولدش دریا??ت كرد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای عوضیا.

ما 400 دلار پول نداریم یه ps4 بخریم اونوقت اینا 4 میلیون دلار خرج یه جشن تولد میکنن.

لینک به ارسال

آنجلینا جولی سال پیش یا دو سال پیش یک جزیره برای براد پیت خریده بود که شکل قلب بود:7AD_headspin:

من هم آرزوم اینه که روز تولد خانومم ( هنوز ازدواج نکردم ) یک audi بهش هدیه کنم:lol:

لینک به ارسال
آنجلینا جولی سال پیش یا دو سال پیش یک جزیره برای براد پیت خریده بود که شکل قلب بود:7AD_headspin:

من هم آرزوم اینه که روز تولد خانومم ( هنوز ازدواج نکردم ) یک audi بهش هدیه کنم:lol:

ایشااله داداش براش هم یه Audi هم یه بوگاتی و هم یه لامبورگینی بهش هدیه بدی.:thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...