رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mojtaba2600

آموزش کامل فیکس برای 3.55(قابل توجه کسانی که از هک سخت افزاری مثل corbra ode or e3 ode or 3k3y ode)

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام درسته تونسته ام آموزش تصویری آماده کنم که شما هم میتونید بازیهاتون رو برای 3.55 ??یکس کنید و دیگه نیازی به ارتقا ??ریمور ps3 نباشه.

دوستان سایت e3 ??علا از کار ا??تاده لط??ا برای آموزش به لینک زیر برید:

http://console-hax.com/forum/thread4136/

من این رو آپلود کردم رو سایت سازنده کیتم یعنی e3 team و بازخورد های خوبی داشت حالا برای هموطنان عزیزم قرار میدم امیدوارم کمکی به ارتقا این شاخه باشه:

http://e3forums.net/index.php?topic=1260.0

در ضمن یه موضوع گذاشتم اونجا که ??یکسهای جدید رو اونجا آپ میکنم خواستید یه سر بزنید خوشحال میشم که به زبان شیرین پارسی اونجا برام کامنت بذارید تا کمکتون کنم:

http://e3forums.net/index.php?topic=1128.0

یه resigner جدید هم هست که لینک میدم امیدوارم کارتونو راه بندازه:

http://e3forums.net/index.php?topic=1297.0

ویرایش شده توسط mojtaba2600

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام داداش کارت خیلی درسته ممنون میشم بتونی برای بازی های Dragon Age Inquisition و Middle Earth Shadow of Mordor هم ??یکس 3.55 بذاری دربه در دنبالشونم.بازم ممنون :4:

لینک به ارسال
سلام داداش کارت خیلی درسته ممنون میشم بتونی برای بازی های dragon age inquisition و middle earth shadow of mordor هم ??یکس 3.55 بذاری دربه در دنبالشونم.بازم ممنون :4:

ممنون که بالاخره یکی به زبان پارسی برای کمک پیغام داد ??قط داداش یه عکس از ??ولدر usrdir این بازیها بذار تا بتونم کمکت کنم برای ??یکس(اگه امکان داره)؟

تا قدم به قدم بهت بگم چیکار کنی تا بعد از این دیگه در به در دنبال ??یکس هیچ بازیی از این سایت به اون سایت نری.

خودم دارم بازی middle earth shadow of mordor رو دانلود میکنم ولی تا آخر ه??ته دانلودش تموم نمیشه اون بازیم ??ایلشو ندارم ولی عکسی که گ??تم رو بذاری کمکت میکنم که ??یکسش کنی

لینک به ارسال

یعنی کسی نمیتونه یه عکس از ??ولدر usrdir این بازی بذاره؟!؟!

صد رحمت به خارجیها...

لینک به ارسال

صد رحمت به خارجیها...

سلام دوست عزیز امیدوارم که حال و احوالت خوب باشه . در ارتباط با جمله بالا میخواستم بگم شما نباید همچین حر??ی میزدید . باید خونسردیتونو ح??ظ میکردید و ??خر نمی??روختین . اینو گ??تم چون مردم از آدمای متکبر و ??خر ??روش خوششون نمیاد .همیشه مهربونی و ??روتنی بهتر جواب میده .شخصیت هر آدمی رو از حر?? زدنش می??همن .ببخشید ??وضولی کردم. مواظب خودتون باشین یا علی

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز امیدوارم که حال و احوالت خوب باشه . در ارتباط با جمله بالا میخواستم بگم شما نباید همچین حر??ی میزدید . باید خونسردیتونو ح??ظ میکردید و ??خر نمی??روختین . اینو گ??تم چون مردم از آدمای متکبر و ??خر ??روش خوششون نمیاد .همیشه مهربونی و ??روتنی بهتر جواب میده .شخصیت هر آدمی رو از حر?? زدنش می??همن .ببخشید ??وضولی کردم. مواظب خودتون باشین یا علی

سلام ممنون دوست گرامی :;)):

ولی وقتی کسی نیاز به کمک داره دنبالشو میگیره حالا من نمیگم همون ساعت کاری که گ??تم انجام بده ولی لااقل بعد از 24 ساعت کار رو بکنه.

ما ایرانیها وقتی کسی میگه میخوام کمکت کنم ??کر میکنه عوضش حتما چیزی ازش میخواد یا باید پولی بده یا کلا یه کار خاصی بکنه به خدا من ??قط میخواستم علمی که بعد از گشتن 10ها سایت و آزمایشو خطاهای بسیار زیاد بدست آوردم رو به اشتراک بذارم نه ??خر ب??روشم(من برای بازی انمی ??رانت 10 ایزو ساختم تا کار کرد برای آخرین نسخه روجو اساسین کرید به یه بنده ی خدای خارجی 18 کامنت گذاشتم و sdat بازیش که 172 تا بود دونه دونه ??یکس کردم تا بازیش به کار ا??تاد).حالا اگه چنین چیزی از حر?? من برمیاد که ??خر می??روشم متاس??م، ولی به خدا بعضی از خارجی(از الجزایر ، اسلونی یه کوچولو، کره جنوبی، ایتالیا من ایمیل داشتم که کمک خواستن) تا کامنت نذارم به اون ??یکس اطمینان نمیکنن یا با ترس دان میکنن(ببخشید ولی بهتر از این نمیتونم بگم ببخشید سوء ت??اهم نشه ولی علم رو باید منتشر کرد تا بیشتر بشه و با کمک به دیگران ریزه کاری ها هم ??همیده میشه)

اگه ??کر میکنید شوخیه یا چرند میگم باشه برید از همه ی ??یکسها رو دان و است??اده کنید تا یکشون براتون کار کنه ولی لااقل یه بار آموزش رو بخونید شاید چیزایی از ??یکس کردن دسگیرتون بشه.

راستی برای اجرای برنامه TrueAncestor_EDAT_Rebuilder_v1.45b شما نیاز به نصب جاوا دارید

در پناه خدا

لینک به ارسال

صد رحمت به خارجیها...

چرا داداش میتونم برات عکس بذارم پیگیر هم بودم که یک روز بعد جواب دادید ولی من وقتی این کامنت رو گذاشتم درحال دانلود اون بازی ها بودم که متاس??انه 2پارت آخر یکی از بازی ها مشکل داشت ودرگیر اون شدم یادم ر??ت اینجارو چک کنم حالا برای این دو روز این بی صبری واقعاً عجیبه؟!تازه خوبه که من دربه در دنبال ??یکس ها بودم شما چرا این همه جوش میزنی؟بعدهم نخواستم داداش خودم یه کاریش میکنم دمتم گرم ولی برو به همون خارجیها که سنگشونو به سینه میزنی کمک کن.

لینک به ارسال
چرا داداش میتونم برات عکس بذارم پیگیر هم بودم که یک روز بعد جواب دادید ولی من وقتی این کامنت رو گذاشتم درحال دانلود اون بازی ها بودم که متاس??انه 2پارت آخر یکی از بازی ها مشکل داشت ودرگیر اون شدم یادم ر??ت اینجارو چک کنم حالا برای این دو روز این بی صبری واقعاً عجیبه؟!تازه خوبه که من دربه در دنبال ??یکس ها بودم شما چرا این همه جوش میزنی؟بعدهم نخواستم داداش خودم یه کاریش میکنم دمتم گرم ولی برو به همون خارجیها که سنگشونو به سینه میزنی کمک کن.

سلام من شرمنده ام تند ر??تم.:saddd::saddd::saddd:

لینک به ارسال
سلام من شرمنده ام تند ر??تم.:saddd::saddd::saddd:

برادران بیشتر از این من رو شرمنده نکنید بسیار بسیار شرمنده.

به خاطر این حر??هایی که زدم عذر خواهی میکنم ولی اولین بارم بود که تو یه سایت ??ارسی به کسی کمک میکردم که تند ر??تم عذر میخوام

حالا هر وقت تونستی عکس رو بذاری مهم نیست من هستم بیشتر از این من رو شرمنده نکنید.:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:

لینک به ارسال

صد رحمت به خارجیها...

سلام دوباره داداش . آقا من از شما عذر خواهی میکنم مث که سوء ت??اهم شده . منظور از ??خر ??روشی این بود که شما گ??تی صد رحمت به خارجیا ،یعنی خاک بر سر ما ایرانیا . اصلا منظورم کار خیر خواهانه و خدا پسندانه شما نبود که ??یکس میذارین .دمتم گرم .من بازم شرمندهتم .

لینک به ارسال

سلام خدمت دوست گرامی وگلم آقای bf4

دوست عزیزبرای هر دو بازی : داخل ??ولدر USRDIR ??قط یه eboot.bin هست که باید توسط برنامه زیر ریساین کن:(2MB)

https://anonfiles.com/file/0911c8f04c5c184fa74281aa82a05543

و param.sfo رو مثل زیر درست کن و ذخیره جایگزین کن توسط برنامه زیر:

PARM editor

ps3_system:3.55

??ایل ایزو و بازی رو اجرا کن.

لینک به ارسال
سلام خدمت دوست گرامی وگلم آقای bf4

دوست عزیزبرای هر دو بازی : داخل ??ولدر usrdir ??قط یه eboot.bin هست که باید توسط برنامه زیر ریساین کن:(2mb)

https://anonfiles.com/file/0911c8f04c5c184fa74281aa82a05543

و param.sfo رو مثل زیر درست کن و ذخیره جایگزین کن توسط برنامه زیر:

parm editor

ps3_system:3.55

??ایل ایزو و بازی رو اجرا کن.

سلام داداش ممنون که اینقدر پیگیر بودی تو رو به خدا شرمنده اون موقع یه مقدار اعصابم هم بهم ریخته بود ولی ممنون به پستت تو ??روم e3 مراجعه کردم و ??یکس کردن رو یاد گر??تم بازم ممنون وشرمنده.

لینک به ارسال
سلام داداش ممنون که اینقدر پیگیر بودی تو رو به خدا شرمنده اون موقع یه مقدار اعصابم هم بهم ریخته بود ولی ممنون به پستت تو ??روم e3 مراجعه کردم و ??یکس کردن رو یاد گر??تم بازم ممنون وشرمنده.

سلام داداش گلم من شرمنده ام که ??کر این رو نکردم که شاید خدا نکرده مشکلی برات پیش اومده باشه یا اصلا مسا??رت ر??تی دسترسی به اینترنت نداری.

درمورد آموزشی که اونجا گذاشتم بهت بگم که وقتی از برنامهTrueAncestor_EDAT_Rebuilder_v1.45b است??اده میکنی از گزینه batch است??اده نکن چون ??ایلهای sdat رو به dat تبدیل میکنه به جاش دونه به دونه ریساین کن یه کم طول میکشه ولی 100% جواب میده.

در ضمن اگه از e3 ode است??اده میکنی و بعضی از بازی ها رو از ??ولدر اورجینال باز میکنی و ص??حه سیاه میشه یا تو لود بازی گیر میکنه باید حتما این بازی ها رو ایزو کنی ( این ایزو ساختن مثل زدن گزینه bd mirror هست داخل مولتی من کاستوم ??ریمور ها ) مثل killzone3 که اگه نسازی ص??حه سیاه میشه، مثل the last of us که تو لود اول گیر میکنه و ...

اگه هم طبق آموزش ر??تی و اررور 80010017 رو دیدی احتمال بده که ریجن دستگاه با بازی یکی نیست اگه آی دی بازی blusxxxxx یعنی نسخه آمریکا هست تغییرش بده به blesxxxxx که نسخه اروپا هست و یا برعکس انشاءالله حل میشه مشکل راستی وقتی param.sfo رو تغییر دادی حتما حتما حتما ??ایل PS3_DISC.SFB رو از ??ولدر بازی حذ?? کن یا تغییرش بده وگرنه همین ارورر رو میبینی.

داداش آدم باید کمی صبور باشه اینو به خودم گ??تم نه به تو عزیز.:;-):

لینک به ارسال

حالا این همه گ??تم یه سوال :

برای نصب dlc بازی pes 2015 کسی راه حلی نداره چون از sonicman3.03 و multiman4.50 است??اده کردم نمیذاره به home دستگاه دسترسی داشته باشم اگه کسی روشی بلده بگه تا است??اده کنیم؟

لینک به ارسال

سلام خسته نباشيد ببخشيد اگه ميشه لينك 3.55 دانگريد برام بنويس ممنون:love2:

لینک به ارسال
سلام خسته نباشيد ببخشيد اگه ميشه لينك 3.55 دانگريد برام بنويس ممنون:love2:

سلام ممنون

نسخه ی ps3 شما چنده؟(پشت دستگاه شما یه همچین چیزی نوشته : Cech3003A یا cech 2501A )

داداش بعد از این که ??همیدی که مدلش چیه به این سایت زیر سر بزن که ??ریمور استوک دستگاه چیه اون میشه آخرین نقطه دانگرید ، ??ریمور دستگاه شما اگه با رنگ قرمز مشخص شده دیگه ...

http://www.ps3devwiki.com/ps3/SKU_Models

بعدشم ??ریمورتون رو تا چند بالا بردین اگه خیلی زیاد بالا بریدن با e3flasher هم کاری نمیشه کرد!!!!

لینک به ارسال

سلام

من دانگريد كپي خورم پريده بعد هارد ps3 رو در اوردم و ??رمتش كردم الان هم دستگاه ps3 اورجينال بعد به 4.65 jail break ابديتش كردم الان بايد چكار كنم كپي خور بشه اگه ofw 3.55 نصب كنم كپي خورميشه بايد چكار كنم و ممنون

لینک به ارسال

سلام مجتبی جان من هرکاری کردم این Shadow of Mordor با ص??حه سیاه میومد حتی BD Mirror روهم روشن کردم ولی تغییری نکرد!راستی The Evil Within و NBA 2K15 و WWE2K15 با این روش ??یکس میشن؟ اگه نه دانلود نکنم.ممنون میشم بررسی کنی.

لینک به ارسال

سلام داداش

برای بازی Shadow of Mordor شما دو حالت دارید:

1- اگه از هارد اکسترنال است??اده میکنی باید گزینه اونم ??عال کنی با گزینه BD mirror مولتی من اونو اجرا کنی.

2- روش اول انجام دادی نشد اینکه ایزو از بازی بسازی(با پاور ایزو یا هر برنامه دیگه ی ایزو ساز) و اگه از هارد اکسترنال است??اده میکنی باید گزینه اونم ??عال کنی با گزینه BD mirror مولتی من اونو اجرا کنی.

3- از روش 2روش بالا است??اده کردی و نشد احتمالا آی دی بازی رو باید عوض کنی یا درست دانلود نکردی یکی از پارتها مشکل داره چک کن با وین رار که ایرادی نداشته باشن.

همین ها به ذهنم میرسه حالا بیشتر میگردم ببینم مشکل دیگه ای ممکنه وجود داشته باشه یا نه.

اینم لینک دانلود ??یکس این بازی :(10 Mb)

https://cdn.anonfiles.com/1416036361228.rar

برای بازی NBA2k15 من خودم 14 داشتم زیاد علاقه ای نداشتم به بازیش 15 رو دانلود نکردم ولی NBA2k14 که با روش خودم ??یکسش کردم مثل عکسی که تو ضمیمه گذاشتم دقت کن eboot.bin و param.sfo برای همه ی بازیها یک جور هست که دارن و باید ??یکس بشن.

ببین ??یکس sdat های این بازی طول میکشه شاید بیشتر از 30 دقیقه چون حجم sdat ها زیاده.

برای The Evil که چک کردم آسانتر هست یه ایبوت و پارام هست که باید ??یکس بشه.

عکس آپلود کردم اینم لینک دانلود ??یکس:

http://uplod.ir/uez9rxylamrq/The_Evil_Withen_-_BLES01916-_ODE_Fix.zip.htm

برای بازی کشتی کج دان نکردم و عکسی از usrdir در دست نیست گشتم هم نبود ولی از بچه ها شنیدم با همین روش ??یکس کردن نباید مشکلی داشته باشه.

اینلینک ??یکس بچه هاست برای کشتی کج:

http://www.mediafire.com/download/w47b2k0xw6j28bt/BLUS31464-[WWE+2K15]+REAL+ODE+FIX.zip

گ??ته باشم هیچ کدوم رو خودم ??یکس نکردم ولی مال بچه هایی که از روش خودم است??اده کردن بجز بازی اولی.

لینک به ارسال
سلام داداش

برای بازی Shadow of Mordor شما دو حالت دارید:

1- اگه از هارد اکسترنال است??اده میکنی باید گزینه اونم ??عال کنی با گزینه BD mirror مولتی من اونو اجرا کنی.

2- روش اول انجام دادی نشد اینکه ایزو از بازی بسازی(با پاور ایزو یا هر برنامه دیگه ی ایزو ساز) و اگه از هارد اکسترنال است??اده میکنی باید گزینه اونم ??عال کنی با گزینه BD mirror مولتی من اونو اجرا کنی.

3- از روش 2روش بالا است??اده کردی و نشد احتمالا آی دی بازی رو باید عوض کنی یا درست دانلود نکردی یکی از پارتها مشکل داره چک کن با وین رار که ایرادی نداشته باشن.

همین ها به ذهنم میرسه حالا بیشتر میگردم ببینم مشکل دیگه ای ممکنه وجود داشته باشه یا نه.

اینم لینک دانلود ??یکس این بازی :(10 Mb)

https://cdn.anonfiles.com/1416036361228.rar

برای بازی NBA2k15 من خودم 14 داشتم زیاد علاقه ای نداشتم به بازیش 15 رو دانلود نکردم ولی NBA2k14 که با روش خودم ??یکسش کردم مثل عکسی که تو ضمیمه گذاشتم دقت کن eboot.bin و param.sfo برای همه ی بازیها یک جور هست که دارن و باید ??یکس بشن.

ببین ??یکس sdat های این بازی طول میکشه شاید بیشتر از 30 دقیقه چون حجم sdat ها زیاده.

برای The Evil که چک کردم آسانتر هست یه ایبوت و پارام هست که باید ??یکس بشه.

عکس آپلود کردم اینم لینک دانلود ??یکس:

http://uplod.ir/uez9rxylamrq/The_Evil_Withen_-_BLES01916-_ODE_Fix.zip.htm

برای بازی کشتی کج دان نکردم و عکسی از usrdir در دست نیست گشتم هم نبود ولی از بچه ها شنیدم با همین روش ??یکس کردن نباید مشکلی داشته باشه.

اینلینک ??یکس بچه هاست برای کشتی کج:

http://www.mediafire.com/download/w47b2k0xw6j28bt/BLUS31464-[WWE+2K15]+REAL+ODE+FIX.zip

گ??ته باشم هیچ کدوم رو خودم ??یکس نکردم ولی مال بچه هایی که از روش خودم است??اده کردن بجز بازی اولی.

ممنون مجتبی جان ??علاً ??یکس هارو دانلود کردم تا به ترتیب تست کنم و خبرش رو بدم الان اولی رو دانلود کردم و مثل همونی شد که خودم درست کرده بودم برای PES 2015 روهم از اون ??روم e3 دانلود کردم ودرحال دانلود خود بازی هستم اگه دیدم ??یکس بچه ها برای اون کارکرد بقیه بازی هاروهم دانلود میکنم راستی لط?? میکنی ??یکس Alien Isolation رو هم برام قراربدی ممنون میشم.

لینک به ارسال
ممنون مجتبی جان ??علاً ??یکس هارو دانلود کردم تا به ترتیب تست کنم و خبرش رو بدم الان اولی رو دانلود کردم و مثل همونی شد که خودم درست کرده بودم برای PES 2015 روهم از اون ??روم e3 دانلود کردم ودرحال دانلود خود بازی هستم اگه دیدم ??یکس بچه ها برای اون کارکرد بقیه بازی هاروهم دانلود میکنم راستی لط?? میکنی ??یکس Alien Isolation رو هم برام قراربدی ممنون میشم.

خواهش میکنم

??یکس pes 2015 رو امتحان کن کار نکرد خودم دارم.

این ??یکس رو خودم ساختم و روی بازی تست کردم و بازی کردم در کل بازی مزخر??یه!!!(چون انگلیسی من خیلی ضعی??ه تو بازی گیج شدم ولش کردم):

FIX 3.55-ALINS

لینک به ارسال

اگه ??یکسها برای بازی shadow کار نکرد یه ??یکسر دیگه هست که برای کاستوم ??ریمورها ??یکس میکنه میتونی از اون است??اده کنی:

DarkEboot Fixer v5.5

لینک به ارسال

سلام مجتبی جان اون ??یکس PES 2015 خودت رو برام لط?? کن بذار راستی من The Walking Dead Season 2 رو دانلودکردم ??قط PARAM & EBOOT داشت اما نمیدونم چرا دوباره تا میر??تم توبازی ص??حه سیاه میشد!!ممنون میشم یه راهنمایی کنی.

لینک به ارسال
سلام مجتبی جان اون ??یکس PES 2015 خودت رو برام لط?? کن بذار راستی من The Walking Dead Season 2 رو دانلودکردم ??قط PARAM & EBOOT داشت اما نمیدونم چرا دوباره تا میر??تم توبازی ص??حه سیاه میشد!!ممنون میشم یه راهنمایی کنی.

سلام شما کاستوم ??ریمور است??اده میکنید؟

اگه آره بگو کاستومت مشخصاتش چیه ؟ ریجن دستگاهت چنده یا شاخت کجاست مثلا آمریکا ، اروپا یا ژاپن ؟

این ??یکس 3.55 pes2015 هست که خودم زدم و کار کرد والانم دارم بازی میکنم:

FIX pes 2015

این ??یکس رو با برنامه دارک ایبوت 5.5 ساختم برای421+:

FIX 4.21+ pes 2015

اینم یه ??یکس اسپشیال ساختم شاید اونا رو تست کردی نشد این بشه:30 وخرده ایی مگابایت !!!

FIX specialy pes 2015

برای بازی والکین دد هم ID بازی رو ب??رست: مثلا BLES21225 (به طور مثال)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...