رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

روزی روزگاری|max payne مردی خستگی ناپذیر

پست های پیشنهاد شده

Max Payneشخصیتی که خالق او شرکت بازی سازی معرو?? راک استار است.شاید نیمی از محبوبیت شرکت راک استار به خاطر همین شخصیت است.شخصی با داستانی دل خراش و دراماتیک که به دلیل شغلش زندگی خود را پر از خطر کرد حتی در این را خانواده خود را از دست داد.??ردی که در گذشته خو گیر ا??تاده است و با آن نمیتواند کنار بیاید.الآن که دارم تایپ میکنم آهنگ متن بازی تو ذهنم است آهنگی که مناسب ترین آهنگ میتوانست برای این بازی باشد آهنگی که درد مکس را روایت میکرد.

خوب میریم به بینم چه ات??اقاتی برای مکس رخ داده است.ات??اقاتی که اگر برای شما می ا??تاد آرزوی مرگ میکردید....

داستان:مرد خستگی ناپذیر|Max Payne 1 (خطر اسپویل)

مکس در نیویرک زندگی میکرد.شهری پر از جنایت و طباهی.مکس در این شهر یک پلیس مخ??ی بود.از زندگی راضی بود زن داشت و بچه اش هم تازه به دنیا آمده بود و همچی به خوشی پیش میر??ت تا این که آن روز شوم ??را رسید مکس از سر کار بازگشت به سمت خانه.در را باز کرد.خانومش را صدا زد ولی جوابی نیا??ت.شک کرد اصلحه خود را در آورد ناگهان تل??ن زنگ خورد.جواب داد شخصی ناشناس با او صحبت میکرد.صحبتشان تمام شد به سمت پله ها ر??ت بالای پله ها خون ریخته شده بود زیاد.به سمت حمام ر??ت.حمامی که پر از خون بود.در حمام دری وجود داشت که به اتاق خواب میخورد سعی کرد وارد بشه ولی در همان لحظه ق??ل شد.از سوی دیگر امتحان کرد چند ن??ر را دید آنان قصد کردند او را بکشند اما همه مکس را میشناسد پس به درک واسل شدند.وارد اتاق خواب شد بچه خود را دید غرق در خون و همسرش که مرده بر روی تخت ا??تاده بود.زنش را در آغوش گر??ت و داد زد چرا؟واقعا چرا این ات??اق برای او ا??تاد مگه او چه گناهی کرده بود؟داستان دلخراش مکس از همین جا شروع شد.مردی تنها و خسته.مردی که دیگر هیچ چیز برای از دست دادن نداشت.

45372850905909192860.jpg

سازندگان:Remedy Entertaiment And Rockstar Studios

ناشر:Rockstar Games

سبک:اکشن سوم شخص

پلت??رم ها:PC,PS2,MAC,ANDROID,IOS

پلت??رم اصلی:PC

28121242760478950675.jpg

53600270746843039428.jpg

سقوطه مکس|Max Payne 2(خلاصه داستان)

بعد از تمام این ات??اق ها مکس در آخر نسخه ی یک بازی از بالای جایی به زمین سقوط کرد به همین دلیل او را ??ورا به بیمارستان بردند.اما انگار خدا از مکس خوشش آمده است.اینبار هم مکس راحت نشد و دوباره بازگشت.در بیمارستان درگیری پیش آمد و....

در بین ماجرا مکس با مونا ***** روبرو شد(شخصیتی که در نسخه اول بازی نیز حضور داشت) و به وی دل باخت ولی آتش عشق مکس دوباره خاموش شد و مونا هم کشته شد.

دیگر مکس چه دلیلی برای زندگی دارد؟به چه امیدی هرروز صبح بلند شود؟مردی تنها و درمانده.

66477881855841680793.jpg

سازنده:Remedy Entertiment

پلت??رم ها:PC,XBOX,PS2

33949327644041871895.jpeg

28540675920616342793.jpg

بازگشت مکس|Max Payne 3

بعد از ات??اقات نسخه ی دوم بازی مکس پس از چند سال کار در اداره پلیس به عنوان کارآگاه بازنشسته شد و به زندگی عادی خود ادامه داد.زندگی که برای او کسل کننده بود زیرا وی به ات??اقات روزمره عادت کرده بود.هر روز تیر اندازی و کشتن آدم های کثی??(به قول بتمن تمیز کردن شهر)کار وی بود.اما حالا چی او که پلیس نیست.حال کار وی این بود ساعت ها یا به قول خودش روزها در بارهای شهر بشیند و نوشیدنی بنوشد.اما خوش بختانه در روزی از روزها در یکی از بارهی همان شهر دوست دوران دانشگاه وی او را یا??ت.پس از ات??اقاتی....به او پیشنهاد کار به عنوان بادی گارد داد و مکس هم قبول کرد.خوب مثل این که حالا مکس خوشحال تره و حس میکنه به دوران پر از هیجان پلیسی خودش برگشته ولی از طر??ی خاطرات تلخش داره نابودش میکنه.حالا زندگیش سر و سامون گر??ته و وظی??ش مراقبت از همسر رئیسه.او قول داده که تحت هر شرایتی از او مراقبت کنه و بخاطرش پول خوبی به جیب بزنه ولی آیا ارزششو داره؟شاید شما بگید نه زیرا شغل بسیار خطرناکیه و هر لحظه امکان داره به ترز ??جیهی کشته بشید.اما برای مکس که دیگه چیزی جز جونش نداره که از دست بده و همیشه به

دنبال هیجان بوده شغل مناسبی باشه.ولی متاس??انه همسر رئیس رو گرو گان میگیرند در یک پارتی که خود رئیس برگزار کرده بود حال ما باید او را نجات بدیم...

مکس به بالای بالکون میرسه و موقع تصمیم گیری که چیکار کنه میگه:

نقل قول: نمیدونم اون لحظه دیوونه شده بودم یا از شدت مستی این کارو کردم ولی من قبلا هم سعی کرده بودم جون یک زن رو در حال سقوط نجات بدم.

تروریست ها مو??ق شدند در چند عملیات زن و خواهر زن رئیسه مکس رو به گروگان بگیرند و طلب پول کنند.مکس و دوستش سعی کردند آن ها را نجات بدهد ولی مو??ق نشدند پس ناامید شدند و دست از تلاش کشیدند و مکس هم دوباره به حالت سابقش برگشت.

مکس ??رد سالمی بود یعنی مثل حالش معتاد و شراب خور نبود ولی این ات??اقات او رو به چنین وضعی در آورد.اره زمونه باهاش خوب تا نکرد.ولی تا کی میخواد به این کارا ادامه بده؟هر روز بره سیگار بکشه و مست کنه بعدم مثل یه جنازه بیو??ته رو تخت؟

پس یه روز پاشد و تصمیم خودشو گر??ت.ماشین اصلاح رو برداشت و موهای خودشو از ته زد و راهیه برزیل شد به دنبال همسر رئیس نه بخاطر پولش به خاطر این که احساس کرد او هم مانند دخترش است و مکس مانند یک پدر به دنبال نجات او ر??ت.پس از یا??تن دختر اون رو به رئیس برگردوند و به دنبال بانی تمام این ات??اق ها یعنی رئیس تروریست ها ر??ت و اون رو با تلاش ??راوان گیر آورد در ??رودگاه برزیل.پس طی یک تعقیب و گریز اکشن با ماشین او رو با یک لانچر من??جر کرد و او رو به سزای اعمالش رساند.خوب حالا بعد تمام این ات??اقات ن??س گیر نوبت مکس بود که استراحت کند و به ت??ریح بپردازد. در سکانس آخر بازی میبینیم که مکس در کنار دریا هست و در بار نشسته و تلوزیون را که دارد اخبار میگوید تماشا میکند. اخبار میگوید که رئیس باند خلا??کاران که قصد جان همسر رئیس مکس رو داشتن دستگیر شده و مکس هم با شلوارک خوشحال در ا??ق به سوی خورشید حرکت کرد و نام بازی نمایان شد MAX PAYNE 3 و پایان...

تصویر به اندازه 17% (500x704) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (600x844) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.

87800827010170126705.jpg

سازندگان:Rockstar Studios,Take-Two Interactive

پلت??رم ها:PC,XBOX 360,PS3

59991099642210687302.jpg

87908886766668463314.jpg

سخن آخر

خوب در آخر بگویم که این مرد واقعا مرد بوده مردی که همه چیزش را برای محا??ظت از مردم گزاشت پلیسی وظی??ه شناس که لایق این همه بد بختی نبود حال دیگر راک استار از این سری خبری پخش نکرده و اطلاعاتی از این شخصیت نداریم که چه ات??اقی برای وی ا??تاده است آیا زنده است؟آیا مرده است؟هیچ چیز معلوم نیست شاید راک استار سوپرایزی برای همه ما داشته باشد.به امید پیشر??ت و هرچه بهتر شدن سایت تا روزی روزگاری دیگر همه شما را به خدای بزرگ میسپارم.در آخر موسیقی متن بسیار زیبا و احساسی بازیs0%20%2867%29.gifs0%20%2841%29.gif

و??یلم مکس پین با بازیه بازیگر معرو??:MARK WAHLBERG

15711658024948378788.jpg

نویسنده:AMIR_PK

منبع:??روم گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دو نسخه اول از بهترین و به یادموندنی ترین بازی هایی بودن تو pc زدم.یادشون بخیر . ممنون داداش ??رزان.:93:

لینک به ارسال

هر سه سری بازی مکس ??وق العاده بود من بازی های کامپیوتر اکشن رو با مکس 1 شروع کردم یادش بخیر دم استارتر گررم

همچنین ممنون بابت لینک موسیقی مکس پین

لینک به ارسال

یکی از بازیهایی که تو اون دوران بازی کردم همین مکس پین1 بود یادش بخیر چه دوران خوبی بود.??کر کنم اون موقع 13-14 سالم بود.مرسی ??رزاد جون خیلی خوب بود

لینک به ارسال

یادش بخیر.هر سه نسخه را جوییدم.

به نظرم دوش از همه بهتر بود.

لینک به ارسال

2و 3ش خیلی قشنگ بودند ولی از درام 2ش بیشتر خوشم اومد . وقتی مونا مرد اشکم داشت در میومد:cursing: هنوز هم ??کرش رو میکنم اعصابم خورد میشه . ولی یک اشکالی که نسخه ی 1و 2 داشتند این بود که میتونستی هر جا خواستی سیو کنی که خیلی آسونش میکرد

لینک به ارسال

درباره ??یلمشم بگم اصلا خوشم نیومد.

به نظرم خیلی تخیلی بود.

لینک به ارسال
درباره ??یلمشم بگم اصلا خوشم نیومد.

به نظرم خیلی تخیلی بود.

??یلمش که خیلی مضخر?? بود . هیچ ربطی به داستان اصلی نداشت .

لینک به ارسال

یک و دویش که خیلی خوب بودن مخصوصا یکش عالی بود.

ولی نسخه سومشو راک استار خوب شروع کرد ولی از ??صلهای وسطی به بعد خراب کرد. خیلی تکراری و خسته کننده میشد بازی. ??قط باید پشت یه دیوار سنگر میگر??تی و شلیک میکرد. من که سه شو دیگه حوصله م نکشید تا آخر برم انقدر تکراری شده بود !!!!

لینک به ارسال
یک و دویش که خیلی خوب بودن مخصوصا یکش عالی بود.

ولی نسخه سومشو راک استار خوب شروع کرد ولی از ??صلهای وسطی به بعد خراب کرد. خیلی تکراری و خسته کننده میشد بازی. ??قط باید پشت یه دیوار سنگر میگر??تی و شلیک میکرد. من که سه شو دیگه حوصله م نکشید تا آخر برم انقدر تکراری شده بود !!!!

بابا بی انصا?? نباش نسخه سه اش منو یاد جی تی ای 4 انداخت مخصوصا پشت دیوار و شلیک کردنشو خیلی دوسداشتم و اینکه بعضی مراحلش واقعا ن??س گیر بود و حداقل 20-30 دقیقه طول میکشید گیم پلی اش ??وق العاده بود حتی نسبت به 1 و 2 داستانش معرکه بود کلا از راک استار چنین چیزی انتظار میره من سیستمم اپگرید کنم دوباره مکس 3 بازی میکنم

لینک به ارسال

هر سه نسخه این بازی تو زمان خودشون عالی بودند.هم از لحاظ داستان بازی و هم گرا??یک و...مخصوصا max payne 3 که واقعا گرا??یک خیره کننده ای داشت.

لینک به ارسال
بابا بی انصا?? نباش نسخه سه اش منو یاد جی تی ای 4 انداخت مخصوصا پشت دیوار و شلیک کردنشو خیلی دوسداشتم و اینکه بعضی مراحلش واقعا ن??س گیر بود و حداقل 20-30 دقیقه طول میکشید گیم پلی اش ??وق العاده بود حتی نسبت به 1 و 2 داستانش معرکه بود کلا از راک استار چنین چیزی انتظار میره من سیستمم اپگرید کنم دوباره مکس 3 بازی میکنم

عزیز من به گرا??یک و داستان بازی اصلا ایرادی نگر??تم. صد در صد که گرا??یک و داستانش خیلی بهتر از شماره یک و دو بود. من ??قط میگم گیم پلی بازی بعد از ??صلهای وسط تکراری میشه و این تکراری شدنش آدمو خسته و دلزده میکنه. یادمه اون زمان که بازی میکردم، سه چهار تا ??صل پشت سر هم، اون مرحله که دختره تو اتوبوسه و باید نجاتش بدی و مرحله قبلیش، و بعدش هم که وارد یه ساختمون خرابه میشه و همش باید از پشت دیوار آدم بکشی بدون هیچ تنوعی تو گیم پلی!! نه اسلحه جدیدی نه ات??اق خاصی.

مثلا تو ??صلهای اول بازی یه مرحله داشت که تو قایق بودی و دوستت قایق رو میروند و تو باید شلیک میکردی، خیلی خوب بود و باعث تنوع تو بازی میشد ولی تو ??صلهای بعدی راک استار این جور مراحل رو ادامه نداد.

لینک به ارسال
عزیز من به گرا??یک و داستان بازی اصلا ایرادی نگر??تم. صد در صد که گرا??یک و داستانش خیلی بهتر از شماره یک و دو بود. من ??قط میگم گیم پلی بازی بعد از ??صلهای وسط تکراری میشه و این تکراری شدنش آدمو خسته و دلزده میکنه. یادمه اون زمان که بازی میکردم، سه چهار تا ??صل پشت سر هم، اون مرحله که دختره تو اتوبوسه و باید نجاتش بدی و مرحله قبلیش، و بعدش هم که وارد یه ساختمون خرابه میشه و همش باید از پشت دیوار آدم بکشی بدون هیچ تنوعی تو گیم پلی!! نه اسلحه جدیدی نه ات??اق خاصی.

مثلا تو ??صلهای اول بازی یه مرحله داشت که تو قایق بودی و دوستت قایق رو میروند و تو باید شلیک میکردی، خیلی خوب بود و باعث تنوع تو بازی میشد ولی تو ??صلهای بعدی راک استار این جور مراحل رو ادامه نداد.

قبول دارم که بازی اون تنوعش رو از دست داد ولی باز هم به خاطر لوکیشن ها و پوزیشن ها بازی تنوع پیدا میکرد

لینک به ارسال

اقا یک سوال مونا کجای 2 اش مرد؟؟؟؟؟؟ من ندیدم و بنظرم هر 3 نسخه عالی بودن مخصوصا نسخه 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...