رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
m2relax

درخواست نرم افزار انجام کلیک اتوماتیک

پست های پیشنهاد شده

ا سلام خدمت دوستان عزیز -

من برنامه ای رو نیاز دارم که بتونه اولا به صورت اتوماتیک در ویندوز کارهایی که با موس میشه انجام داد رو انجام بده و دوما این کار بدون درگیر کردن نشانگر موس باشه یعنی مثلا داخل یک برنامه حتی اگر مینیمایز شده باشه کارهایی مثل کلیک کردن متوالی رو انجام بده و من هم همزمان بتونم با یک برنامه دیگه کار کنم. هستش چنین برنامه ای؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما.

من اومدم دیدم دوستان سرکارتون گذاشتن گ??تم اینارو بزارم که یه تلنگری هم برا اونا یاشه.

قابل توجه دوستانی که میگ??تن هیچ برنامه ای برای این کار وجود نداره، من سه تا برنامه برای این کار معر??ی میکنم: :88:

Auto PowerOn & ShutDown 2.82 ???? ? ????? ???? ?????? ????? | ?????? ?????? ??? ?????

RoboTask 6.0.0.846 ????? ???????? ????? | ?????? ?????? ??? ?????

?????? Automatic Mouse and Keyboard 4.0.8.2 ??? ????? ???? ?????? | ?????? ?????? ??? ?????

??قط این برنامه ها نمیتونن زمانی که برنامه مینیمایز هستش کار کنن باید بالا باشه.

امید وارم بدردتون بخوره.

لینک به ارسال
با سلام خدمت شما.

من اومدم دیدم دوستان سرکارتون گذاشتن گ??تم اینارو بزارم که یه تلنگری هم برا اونا یاشه.

قابل توجه دوستانی که میگ??تن هیچ برنامه ای برای این کار وجود نداره، من سه تا برنامه برای این کار معر??ی میکنم: :88:

Auto PowerOn & ShutDown 2.82 ???? ? ????? ???? ?????? ????? | ?????? ?????? ??? ?????

RoboTask 6.0.0.846 ????? ???????? ????? | ?????? ?????? ??? ?????

?????? Automatic Mouse and Keyboard 4.0.8.2 ??? ????? ???? ?????? | ?????? ?????? ??? ?????

??قط این برنامه ها نمیتونن زمانی که برنامه مینیمایز هستش کار کنن باید بالا باشه.

امید وارم بدردتون بخوره.

سعید جان خیلی گلی داداش ممنون

لینک به ارسال

معلوم نیست اینجا اصلا ناظم داره یا نه هرکی سرشو میندازه میاد تو

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...