رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

تصاویر بیشتری از اجرای کورتنا در ویندوز ۱۰ منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

0b358acb56449242cf62366ecc324d84_XL.jpg

پیش از این نیز تصویر و ویدیویی از اجرای کورتنا، دستیار صوتی ابزار‌های ویندو??ونی، در ویندوز ۱۰ دیده بودیم. اما امروز تصاویری جدیدی از اجرای این دستیار صوتی که هنوز آماده نیست، منتشر شده است. مایکروسا??ت هنوز در حال کار روی آن است و ??علا کورتنا ظاهر زیبایی در ویندوز ۱۰ ندارد.

دستیار صوتی کورتنا در ویندوز ۱۰ به دسترسی حساب مایکروسا??ت و اطلاعات موقعیت مکانی شما نیاز دارد و اگر قصد نداشته باشید دسترسی موقعیت مکانی خود را به کورتنا بدهید، این دستیار کار خود را نمی‌تواند انجام دهد. در ادامه چند اسکرین‌شات از اجرای کورتنا را در محیط ویندوز ۱۰ مشاهده می‌کنید:

cortna-on-windows-10.png

cortna-on-windows-10-1.png

cortna-on-windows.png

با اینکه هنوز مایکروسا??ت این موضوع را اعلام نکرده اما ویندوز ۱۰ در نسخه نهایی به کورتنا مجهز خواهد شد. همچنین مایکروسا??ت برنامه دارد بیست و یکم ماه ژانویه مراسمی برای ویندوز ۱۰ اجرا کند که احتمال معر??ی کورتنا برای ویندوز ۱۰ در آن مراسم زیاد است.

....

Zoomit

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم ویندوز 7 و xp خیلی خوب بودن این ویندوزای جدید اصلا کامل نیستن همش باید آپدیتشون کنی امیدورام ویندوزای جدید بهتر بشن:hd:

راستی ممنون از تاپیک و حوش برگشتی داداش امین:6:

لینک به ارسال
به نظرم ویندوز 7 و xp خیلی خوب بودن این ویندوزای جدید اصلا کامل نیستن همش باید آپدیتشون کنی امیدورام ویندوزای جدید بهتر بشن:hd:

خیلی ممنون مهدی جان، شما لط?? داری به من :hd:

درسته، ویندوز 7 و ا??کس پی جزو محبوب ترین ها هستن و است??اده ی بیشتری دارن تا 8 و بقیه . اونا هم بد نیستن اما تا به محبوبیت این دوتا برسن مسیر طولانی تری باید برن . همین ... .

لینک به ارسال

مایکروسا??ت رو ویندوز 10 زیاد کار میکنه تا بی نقص بشه.امیدوارم بهتر از 8 بشه.ممنون داداش امین خوش برگشتی داداش.:139fs108574:

لینک به ارسال

کاش start ش مثل 8.1 بود.:sa0d:

لینک به ارسال

کاملا تائید میشه:thumbup::thumbup::thumbup:

XP و seven بهترین ویندوز ها تا به الان بودن.

الان 6 ماهه که دارم از 8 است??اده می کنم ولی اینقدر اذیتم کرده که میخوام دوباره 7 نصب کنم.(مشکلات زیاد با بازی های قدیمی و حتی چند سال پیش مثل GTA IV و ارور های عجیب غریب که وسط نرم ا??زار ها بی دلیل میده که هیچ کجای نت پیدا نمی شه راه حلش)

لینک به ارسال

الان 6 ماهه که دارم از 8 است??اده می کنم ولی اینقدر اذیتم کرده که میخوام دوباره 7 نصب کنم.(مشکلات زیاد با بازی های قدیمی و حتی چند سال پیش مثل GTA IV و ارور های عجیب غریب که وسط نرم ا??زار ها بی دلیل میده که هیچ کجای نت پیدا نمی شه راه حلش)

من خودم الان 8.1 ریختم اصلا مغزم داره میترکه همش میگه ریست کن تا آپدیت نصب شه:cursing:

لینک به ارسال

وقتی که دایرکت ایکس 12 ??قط تو ویندوز 10 پشتیبانی بشه اون دسته از کاربران سنتی اگر کارت گرا??یک بروزتری داشته باشن مجبور میشن از سون خودشون دست بکشن

تازه نت ??ریم وورک 5 جای خودش !

لینک به ارسال

سلام مهدی جان

درسته اونا محبوب بودن اما خب به کاملی 8.1 . 10 نیستن که:sadface:

الان دیگه رو همین 8.1 اصلا نمیخواد انتی ویروس نصب کنی چون تقریبا اکثر ویروس ها رو شناساییده:=-0:

لینک به ارسال

من کلا نظرم مت??اوته

رو لپ تاپ ویندوز 7 خوب بود و وقتی ویندوز 8.1 (نه 8!) نصب کردم دیدم 7 ا??تضاح بوده و دائما لپ تاپ رو 7 داغ میکرد اما رو 8.1 خیلی عالیه

جالبتر اینکه بازی ها رو 8.1 با ارور کمتری مواجه هستند

همچنین الان GTA iv رو 8.1 دارم و بدون مشکل بازی میکنم ارور چی داری ر??عش کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...