رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
joker1

راهنمایی در مورد خرید ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام خدم تمام کاربران عزیز و همچنین مدیران محترم

من میخوام پی 3 بخرم

ممنون میشم راهنمایم کنید

من از کپی خور بودن با کپی خور کردن هیچی نمیدونم

یه کنسولی رو معر??ی کنید که بشه با ساده ترین راه خودم طبق اموزش هایه دوستان کپی خور کنم

یادمه یه 360 داشتم برا کپی خور کردنش دستگاه رو باز کرد و بقیه کاراش ... نمیدونم خلاصه دوست ندارم کنسولم باز بشه سخت ا??زاری دست بزنن بهش

یه راهی هست که بشه نرم ا??زاری از طریقه ??لش مموری یا هارد اکسترنال یا هر چیزی غیر از دستکاری کنسول اونو راحت کپی خور کرد؟

اخه شنیدم دستگاه رو باید باز کنن و حا??ظش رو پاک کنن بعد ویرژن قدیمی بریزن و ازین کارار نمیخوام اینجور دردسرا رو به جون بخرم و کنسولم و دستکاری کنن ( اخه رو وسایلم مخصوصا این جور چیزا خیلی حساسم)

کپی خور نرم ا??زاری چیه؟ کپی خور دانگریدی چیه؟

ببخشید که اینقدر سوال پرسیدم

پیشاپش هم تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

الان تو بازار 3 نوع ps3 هست fat.slim.super slim که 90درصد دستگاه های fat و slim هک شدن حالا چه نرم ا??زاری چه سخت ا??زار ولی دستگاه های super slim هنوز هک نرم ا??زاری نشدن ??قط یک نوع هک تا اون جایی که من میدونم براشون اومده که قیمت خیلی بالایی داره(نزدیک 500 هزار تومان) که سخت ا??زاریه . بهش میگن کبرا.

من خودم دستگاه fat داشتم ازشم راضی بودم ولی یه عیب بزرگ داره که بعضضی دستکاه ها بعد یه مدت چراغ زرد میشن که تعمیرشم کم هزینه نیست و یه 150 تومانی باید خرج کنی که گ??تم ??قط بعضی ها

دستگاه های اسلیم هم ??قط کار کرده هاش کپی خوره و نوهاش مثل سوپر اسلیم باید کبرا بخوره با همون هزینه پس بی خیال خرید نوش شو . همون اسلیم کارکرده بگیر چون تو سریایه اسلیم ایراد چراغ زرد تا99% ر??ع شده پلمپ دستگاه هم برای سری ??ت زیر دستگاه هست و برای سری اسلیم پشت دستگاه بازم میتونی تو گوگل عکساشو سرچ کنی که بیشتر با نوع پلمپاش اشنا شی اینم بگم بعضی عزیزان تعمیر کار بعد از تعمیر دستگاه طوری دستگاهو پلمپ میکنن که روحتم خبر دار نمیشه پس بد به دلت راه نده پلمپ ??قط یه حسنه برای زمانی که میخوای دستگاه رو ب??روشی .

ییخشید زیاد حر?? زدم بازم اگه سوالی بود بپرس بای

لینک به ارسال

ممنون داداش از راهنماییت

اطلاعات خوبی در اختیارم گذاشتی

یعنی الان نمیتون دستگاه اسلیم نو بخرم نرم ا??زاری هک کنم؟ اگه نه میشه دلیلشوم بگید؟

شما دسته دو رو پیشنهاد میکنید؟ اخه دسته 2 شنیدم چون خیلی وقته که پی 3 به بازار اومده مشکل لنز بلوری داره ( البته به دور از انتظار نیست)

به نظرت یه اسلیم دسته دو تمیز سالم 160 گیگ تقریبا چه قدر می ارزه؟

لینک به ارسال
ممنون داداش از راهنماییت

اطلاعات خوبی در اختیارم گذاشتی

یعنی الان نمیتون دستگاه اسلیم نو بخرم نرم ا??زاری هک کنم؟ اگه نه میشه دلیلشوم بگید؟

شما دسته دو رو پیشنهاد میکنید؟ اخه دسته 2 شنیدم چون خیلی وقته که پی 3 به بازار اومده مشکل لنز بلوری داره ( البته به دور از انتظار نیست)

به نظرت یه اسلیم دسته دو تمیز سالم 160 گیگ تقریبا چه قدر می ارزه؟

پلی استیشن ها معمولا خراب نمیشن مخصوصا پلی 3 چون از روی هارد بازی ها رو اجرا میکنه و اصلا از درایو بلو ری است??اده نمیشه سعی کن اسلیم دست دوم بگیری مدل 160 گیگ الان حدود 700 تا 800 تومن میتونی گیر بیاری ولی بنظرم شما که پی اس 4 دارید هزینه کردن برای پی اس 3 بیهودس چون دیگه بازی شاخی براش نمیاد

لینک به ارسال
پلی استیشن ها معمولا خراب نمیشن مخصوصا پلی 3 چون از روی هارد بازی ها رو اجرا میکنه و اصلا از درایو بلو ری است??اده نمیشه سعی کن اسلیم دست دوم بگیری مدل 160 گیگ الان حدود 700 تا 800 تومن میتونی گیر بیاری ولی بنظرم شما که پی اس 4 دارید هزینه کردن برای پی اس 3 بیهودس چون دیگه بازی شاخی براش نمیاد

ممنو از راهنماییتون

راستش میخواستم ویتا بخرم ولی منصر?? شدم و تصمیمم و به ps3 تغییر دادم

دلیلشم گرون بودن ویتاست قبلا میخواستم بخرم 500 بود حالا از همونجا قیمت میگیرم 800 900 به نظرتون بازم میصر??ه ویتا بخرم؟

هد??م از خرید پی 3 ??قط بازی هایه انیمه و انجام بازی 2 ن??رست برا اهله خونه و اگه مهمون و برو بچ اومدن میخوام والا حق با شماست

اخه تحقیق زیاد در مورد بازی هاش کردم ناوین گذشتش خیلی خوب بودن البته بعضی از سبکایه بازیش

حالا نظرتون رو دوسدارم بدونم

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز بجها راست ميگن تنها راه همون خريد ps3 دست دوم هستش اينم بگم من دقيقا مثل خودت بودم ولي با راهنمايي دوستان ب همين نتيجه رسيدم هم قيمتش مناسبه هم ب سر??ه هستش در ضمن من خودم ي ps3 دارم همون ك گ??تم منتها چند وقت پيش خواهرم با بچه هاش از خارج اومدن بنده خدا خواهر زاده ام نميدونسته ميخواسته انلاين بازي كنه دستگاه رو ب ورژن اصلي اپديت ميكنه منم بيخبر بهر حال الان مجبور ب دانگريد دستگاه شدم ولي دستگاه تميز و نو هستش با هارد ه??تصد پر بازي جديد و انحصاري با دو تا دسته سالم و اصلي اگر قصد خريد داشتي ب اين ايميل پيام ب??رست h.hoseiny313@yahoo.com يا پيام خصوصي ب??رست دستگاه رو مي??روشم سر قيمتم كنار ميام

ببخشيد زياد حر?? زدم سوالي داشتين ب??رمايين

لینک به ارسال
سلام دوست عزيز بجها راست ميگن تنها راه همون خريد ps3 دست دوم هستش اينم بگم من دقيقا مثل خودت بودم ولي با راهنمايي دوستان ب همين نتيجه رسيدم هم قيمتش مناسبه هم ب سر??ه هستش در ضمن من خودم ي ps3 دارم همون ك گ??تم منتها چند وقت پيش خواهرم با بچه هاش از خارج اومدن بنده خدا خواهر زاده ام نميدونسته ميخواسته انلاين بازي كنه دستگاه رو ب ورژن اصلي اپديت ميكنه منم بيخبر بهر حال الان مجبور ب دانگريد دستگاه شدم ولي دستگاه تميز و نو هستش با هارد ه??تصد پر بازي جديد و انحصاري با دو تا دسته سالم و اصلي اگر قصد خريد داشتي ب اين ايميل پيام ب??رست h.hoseiny313@yahoo.com يا پيام خصوصي ب??رست دستگاه رو مي??روشم سر قيمتم كنار ميام

ببخشيد زياد حر?? زدم سوالي داشتين ب??رمايين

الان کپی خوریش پریده ؟

دانگرید کردین؟

با همون برد کبرا دانگرید میکنن؟

یین الان که اپدیت شده نمیشه بازی هایه اورجینالم بازی کرد؟

لینک به ارسال

سلام لط??ا راهنمایی ب??رمایید

الان توی بازار پلی استیشن 3 320 گیگ اسلیم و سوپر اسلیم 500 گیگ هست ایا نرم ا??زاری هک می شند

و ایا ارزش خرید دارند یا پلی استیشن 4 بخرم ممون

لینک به ارسال

متاس??انه هر کسی که اطلاغاتی داره جدیدا خودشو به ناز میزاره ??کر میکنه از کون ??یل ا??تاده-یعنی 1 ن??ر نیست جواب این آقا رو بده ؟

??قط ps3 160 تا 320 اسلیم بگیر که نرم ا??زاری کپی خور بشه داداشم.به غیر از این مدل هر چیز دیگه ای بگیری مستقیما ر??ته تو پاچت.ps4 هم که ??علا تکلی?? نداره یه وقت دیدی کپی خور شد بعدش اون مدلی که تو خریدی با این مدلی که قابلیت کپی خوری داره ??رق میکنه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...