رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
chia

نقد اختصاصی بازی clash of clans از زاویه دیگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران عزیز بازی clash of clans بیش از حد بر سر زبان ها ا??تاده به طور کلی خیلی از اندروید ها و اپلی ها با این بازی سر و کار داشته اند اما واقعا چه ایدلئوژی باعث شده که این بازی بتواند محوب دل کاربران شود؟؟؟؟؟با ما همس??ر شوید تا پرده از دل این بازی محبوب برداریم.

CoC_logo_2013.png

همینطورکه میدانید کلش آو کلنز در ۲ اوت ۲۰۱۲ برای سیستم عامل آی*اواس منتشر شد. این بازی همچنین برای اندروید در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۳ در کانادا و ??نلاند و نهایتاً در ۷ اکتبر ۲۰۱۳ در گوگل پلی به صورت بین*المللی برای این سیستم عامل منتشر شد.

این بازی در واقع یک بازی مدیریتی آنلاین می باشد که همانطور گ??تم برای گوشی های هوشمند وارد بازار شد اکثر بازی های مدیریتی یا همان استراتژیک مو??ق بوده اند و به این دلیل می پیردازیم که چرا بازی های مثل که کلش ا?? کلنز مو??ق همیشه جلوه کرده اند اول اینکه در این دنیا های بازی شما می تواند رهبر و موسس یک مکان باشید که احساسی در شما ایجاد می کند که برای استوار کردن قلمرو خود باید قوی تر شد و راز این قوی شدن ماندن بیشتر در بازی و جمع کردن منابع می باشد جوری برای شما این بازی مهم می شود که نیم گمشده ی خود را پیدا کرده اید مهم نیست که چه کسی باشید مهم این است که شما حق انتخاب و این را دارید که یک قلمرو داشته باشید شاید به ظاهر خنده دار باشد اما واقعا جدی است این ا??راد برای ساخت قلمروی خود حتی دو دستی پول خود را برای این بازی ها خرج می کنند بر اساس یک ا??شاگری یک کارمند در یک بازی مشهور آنلاین ??ردی یک میلیارد برای خرید آیتم در بازی خرج کرده است شاید احمقانه به نظر برسد اما این ا??راد دست به هر کی میزنند تا قوی تر باشند در جاهای که گروهی دوست بازی را انجام داده اند وضعیت بحرانی تر است یعنی اینکه این دنیا های مجازی باعث چشم و هم چشمی می شوند و میخواهند قوی تر از دوستان خود باشند تا به قول معرو?? ??خر ب??روشند به دوستان خویش که از آنان قوی تر هستند در پیگیری های ما در پی تاثیر این بازی ها بر روح و روان اجتماعی ??رد میگذارد چرا که ??رد ??ردی منزوی می شود و ترس از این دارد که هر آن به وی حمله شود و منابعش رو به غارت ببرند ??ردی در این بازی ها زندگی خود را صر?? ناکجا آباد می کند البته ما نمی گوییم که سرگرمی را تعطیل کنیم اما کمی بنگریم که این بازی چه ??رصت های از ما گر??ته است حال نگاهی داریم که سوپر سل چه سودی از این بازی ها برده است بازی کلش آو کلنز در آوریل ۲۰۱۳ توانست به همراه بازی هی دی (به انگلیسی: Hay day) توانست درآمد خالصی ۲۷۹ میلیون دلاری کسب کند. درآمد روزانه این بازی ۲٫۴ میلیون دلار است که از ۸٫۵ میلیون کاربر این درآمد را کسب نموده است. اپلیکیشن این بازی در بازه دسامبر ۲۰۱۲ تا می ۲۰۱۳ جز ۵ اپلیکیشن برتر از نظر دانلود بوده است. اپلیکیشن این بازی سومین بازی پر??روش در اپ استور و گوگل پلی بوده است. کلش ا?? کلنز یک سناریو نیست بلکه ادامه سناریو این بازی ها ست به طوری که ترواین نیز توانست دل بعضی ها رو بچنگ بزند این بازی با است??اده از همین ایدلئوژی توانست که دل های زیادی رو به چنگ بیاورد البته باید نگریست به این نکته چرا میدانیم و عمل نمیکنم ؟؟؟؟؟باید در این باره گ??ت که دیگر کنترلی بر خود ندارید من خودم نیز مدتی به این بازی مشغول بودم و دائم بازی میکردم اما امروز برایم بازی عادی شد البته من گ??تم نباید سرگرمی را گر??ت روزی نیم الی یک ساعت را صر?? بازی و سرگرمی میکنم به شما هم توصیه میکنم عزم خود را جزم کنید تا بتوانید از این ناکجاآباد نجات یابید

توجه* این مطلب توسط پورتال ایرانیان طراحی و نگارش شده است .

توجه تاریخ بازی و آمار بازی از سایت ویکی پدیا برداشت شده است

امیداروم مورد پسند قراره بگیره و این پست رو خواهشا جای دیگر بدون ذکر منبع کپی نکنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودمم زیاد بازی میکردم ولی از وقتی رسیدم به لول ه??تاد خسته شدم .. دیگه زیاد براش وقت نمیزارم ... خونه رو گذاشتم بیرون میان میزنن .. شیلد میگرم پول جمع میکنم ه??ته ای یه وسیله یا دو تارو آپ می کنم

حوصله سر بر میشه بعد از یه مدت

لینک به ارسال

ببخشید نقد خوبی بود؟؟؟؟

لینک به ارسال

آره دوست من چرا بد باشه خوب بود

لینک به ارسال
آره دوست من چرا بد باشه خوب بود

مرسی چون این اولین نقدم بود که انتشار میدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...