رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohsenbayate

Tomb Raider غولxbox

پست های پیشنهاد شده

بازی Rise of the Tomb Raider امسال برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 عرضه می شود

c12328698d7f87c6ee6901a5a90584a76bad5462.jpg

کانسپت آرت در طی پردازش توسعه بازی نقش یک قهرمانی که مورد ستایش قرار نگر??ته است را بازی می کند. معمولا اولین چیزی است که برای یک بازی ویدئویی ساخته می شود و چیزی است که دقیقا استایل و تم کل پروژه را به مخاطب نشان می دهد. قبل از اینکه با ??شردن دکمه A باعث پریدن کرکتر شویم یا با تکان دادن استیکر ها باعث حرکت او شویم، کانسپت آرت چیزی است که باعث می شوید یک بازی به مقصدش برسد.

با وجود بنا شدن سبک هنری این سری که در سال 2013 و با بازی Tomb Raider انجام شد، اما Crystal Dynamics هنوز نیاز به ایجاد یک پایگاه هنری برای دومین س??ر Lara Croft دارد. ما با کارگردان بازی آقای Brian Horton در مورد ایجاد ایده های اولین تصاویر هنری بازی و چگونگی موثر بودن آن در هدایت بازی به مقصد اصلی ـش صحبت کرده ایم.

1c4b1a9bb0d28d56248f989c617f5a8a2ff64d06.jpg

"تصاویر هنری که ما در کانسپت آرت ها ایجاد می کنیم، چند کار را انجام می دهد. آنها یک حس ترکیبی را برای مخاطب ??راهم می کند. شما به تصویر نگاه می کنید و می گویید: 'اوه، من می دونم که تو چجور جاهایی قراره باشم. این عکس واقعا قشنگه. نمی تونم برای رسیدن به این مکان صبر کنم.' شما این علاقه را از طریق نورپردازی ایجاد می کنید، از طریق رنگ ها ایحاد می کنید. چیز هایی مثل این که می توانید بگویید من در یک جای خیلی سرد هستم یا یک آتش گرم آنجاست و یا برعکس."

57a70838eda57e62fe115be8340a7f35e0126901.jpg

"اینگونه زیبایی های شوم هستند که ما در بازی هایمان قرار داده ایم و کی??یت خوبی دارند. همیشه این حس وجود دارد که روی یک چیزی کاملا تمرکز نشده است. نمی دونید که تو اونجا چه خبره ولی می تونید حدس بزنید که چه اتمس??ری حاکم اون مکان هستش. این واقعا جذابه و در عین حال ما می خواهیم که یک مقداری رمز و راز و حتی یکم حس ترس به بازی اضا??ه کنیم. ترس از چیز های ناشناخته."

a468858eda7eb9784e8cb109fe8c81bc24078526.jpg

"من همیشه گ??ته ام که محیط، دومین کرکتر مهم بازی هست. این رقیب و دشمنی هست که Lara به د??عات مکرر باهاش مقابله می کنه. آب و هوا و خطرات موجود در راه، همه مجبورند که از طریق این کانسپ آرت ها به نمایش در بیان. یک کانسپت آرت خوب برای بازی Tomb Raider باید این چیز ها را داشته باشد: ترکیبات جالب، تم و اتمس??ر، و یک حس رازآلودی و ترس."

86802a6e4db61b4696657002dff0c87a93b07ef8.jpg

بازی Rise of the Tomb Raider امسال برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 عرضه می شود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاش زودی برای pc بیاد نسخه قبلیشو بازی کردم خیلی دوس داشتم :kiss:

لینک به ارسال

عجب گرا??یکی داره لامصب

اینو چرا انحصاریش کردن :huh:

لینک به ارسال

انحصاری زمانی دوستان...

لینک به ارسال

غول xbox :icon_346[1]: ... داداش اینا کانسپ ارت هستن یعنی in game نیستن ... تازشم هم انحصاری زمانیه هم اینکه آنچارتد اینو قورتش میده ..... اینجوری بهتر هم هست مشکلاتش رو روی ایکس باکس پیدا میکنن بعد یه نسخه بدون باگ واسه ps4 میدن:cool::cool::icon_346[1]:

لینک به ارسال
غول xbox :icon_346[1]: ... داداش اینا کانسپ ارت هستن یعنی in game نیستن ... تازشم هم انحصاری زمانیه هم اینکه آنچارتد اینو قورتش میده ..... اینجوری بهتر هم هست مشکلاتش رو روی ایکس باکس پیدا میکنن بعد یه نسخه بدون باگ واسه ps4 میدن:cool::cool::icon_346[1]:

با اینکه ??ن سونیم ولی باید چیزی رو بگم خدمتان

Tomb raider زمانی که انچارتد وجود خارجی نداشت این بازی سبک ماجراجویی اکشن رو خلق کرد و در اصل این بازی اونو قورت میده چون گیم پلیش و داستانش جذاب تر از انچارتده (اینطوری که من مقایسه کردم)

به قول سازنده ها گرا??یکش قراره از نسخه قبل بالا تر و بهتر باشه

در کل اگه بخوایم بگیم کدوم ابهت داره میتونیم به Tomb Raider اشاره کنیم

لینک به ارسال
با اینکه ??ن سونیم ولی باید چیزی رو بگم خدمتان

Tomb raider زمانی که انچارتد وجود خارجی نداشت این بازی سبک ماجراجویی اکشن رو خلق کرد و در اصل این بازی اونو قورت میده چون گیم پلیش و داستانش جذاب تر از انچارتده (اینطوری که من مقایسه کردم)

به قول سازنده ها گرا??یکش قراره از نسخه قبل بالا تر و بهتر باشه

در کل اگه بخوایم بگیم کدوم ابهت داره میتونیم به Tomb Raider اشاره کنیم

منم خیلی از tomb raider خوشم میاد ??قطم نسخه قبلیشو بازی کردم خیلی قشنگ بود

لینک به ارسال
اینو!

آنچارتد اینو می بلعه!

وقتی آنچارتد اومد همه گ??تن کپی tomb raider!!!بعد الان آنچارتد میخواد ببلعش؟برین یکم تاریخچه این سری رو ببنید بعد ببینید کی کی رو می بلعه

لینک به ارسال

ظاهرا همین نسخه آخر رو که میگی بازی نکردی چون هم یه کم از المان های بقا بهش اضا??ه شده بود و هم یه کم نقش آ??رینی...چیزهایی که تو هیچ کدوم از سری آنچارتد نبوده.اگر هم منظورت بخش اکشنش بود که شما اگه نسخه آخر هیتمن رو بازی میکردی متوجه می شدی که تقلیدی از آنچارتد در کار نبوده.

در اون مورد هم که شما اگه نسخه یک با سه آنچارتد رو مقایسه کنی زمین تا آسمون تغییر کرده در ضمن میخوای بعد 24 سال و عناوین متعدد tomb raider الان مثل همون نسخه های اون سالها باشه؟

یه مقایسه کوچولو بین معما ها و... این دوبازی بکنید ببنید کدوم ادونچر تر هست.

در ضمن الهام گر??تن کلمه ای که سازندگان برای اینکه بگن مثلا تقلید نیست بکار میبرن...معنیش همون تقلیده.اگر چه بنظر من تقلید هیچ عیبی نداره مثلا path of exile یک کپی از سری diablo هست ولی از همه لحاظ از دیابلو سر تره و تازه رایگان هم هست.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
اینو!

آنچارتد اینو می بلعه!

اینو به ??ن ایکس باکس بگو من خودم Uncharted 3 رو بازی کردم دیگه TR هم گیم پلیش هم داستانش کلی با Uncharted ??رق میکنه و از نظر گرا??یکم TR بهتر بود تا U3

اگه TR بد بود که با 1009 تا ریت بیشتر از uncharted 3 که 3024 تا ریت گر??ته نبود .

TR شده 8.5 ولی U3 شده 8.3 از نظر کاربراش

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
بعد در پاسخ یکی از پستاتون بگم که همیشه چیزای جدید جای چیزای قدیمی ترو میگیرن!

پس چیز عجیبی نیست که آنچارتد توم رایدرو ببلعه!

اینم چیز عجیبی نیست که بیشترین امتیاز رو TR گر??ته تا U3 اونم با 1009 تا ریت کاربران :gigglesmile:

لینک به ارسال
آنچارتد 3 یه سال قبل نسخه آخر توم رایدر منتشر شده ابله!

احمق نادون من زمان که هر دوشون امدن رو گ??تم باز TR بیشتر بود امتیاز کاربرانش چرا این انقدر منگه :scared:

در ضمن متاشم 96 یا 94 بود که انچارتد 92 شده بود و الانم هست

لینک به ارسال

رقابت این بازی با آنچارتد 4 هستش .وگرنه این بازی آنچارتد 3 و میبلعه

ولی به هیچ وجه با آنچارتد 4 قابل قیاس نیست

شاید در حد the last of us ps4 باشه

just sony

لینک به ارسال
معلومه که این نسخه آنچارتد 3 رو می بلعه ولی من میگم جلو آنچارتد 4 کم میاره!

اگه از آنچارتد 4 هم بالاتر نباشه ، چیزی ازش کم نداره !!!

آنچارتد به نظرم یکمی هم داره پول تبلیغات و جار و جنجالی که سونی واسش راه میندازه رو میخوره، در حالیکه واسه Tomb Raider کسی واسش جارو جنجال راه نمیندازه!!!

همه دیدن که ت??اوت بین تریلر اول آنچارتد با تریلر دومی که چند ماه بعد پخش شد، زمین تا آسمون بود!!!! باید ببینیم تو خروجی نهایی چی از آب درمیان !!!

لینک به ارسال
این منتقدا نمیدونم دیدی یا نه ولی اصا معلوم نیست بر چه اساسی نمره میدن!

مثلا به بایونتا 2 گیم اسپات داده 10!

اما انصا??ا حقش 10ه؟

پس اینو بدون متا هیچ وقت مهم نیست!

اگه متا و نمره مهم نیست پس شما انتظار goty شدن بازی ها رو نداشته باش درضمن هم بنده خودم ??ن سونیم و میتونم بگم انچارتد بهتره ولی چیزی رو که مقایسه کردم و دیدیم رو میگم . اگه اینطوری بود که tr goty نمیشد چون متا و نمراتش بیشتر از u3 شده .

راز مو??قیت انچارتد تیم ناگتی داگه اگه اون نبود 100% انچارتد انقدر مو??ق نمیشد

در کل بین این دو از نظر خودم tr بهتره . چون هم قدمت بیشتری داره هم جذابیت بیشتر

لینک به ارسال
من هیچ وقت نگاهم به یه بازیه ??وق قشنگ که goty نشده و بازیه قشنگی که goty شده ??رق نمیکنه! چون الان نمره های منتقدا کیلوییه!

تریلر دوم 20 درصد گرا??یک آنچارتدو داشت!

خب پس شما بازی Hellride رو بازی کن بگو واسم مهم نیست از روی نمره ها و نظرات کاربراش میشه ??همید ارزش داره یا نه

تریلر دوم چی ؟!

اگه منظورت انچارتد 3 با TR 2013 که باید بگم انچارتد 3 که گرا??یک انچنانی نداشت خیلی گرا??یکش کم بود .

لینک به ارسال

واقعا نمیدونم چی بگم!

به کاربر انجمن میگید احمق نادون!

متای 86 تومب رایدر رو از 91 انچارتد سه بیشتر می دونین.بازی که با دوسال اختلا?? اومده رو مقایسه می کنید،خیلی نوبرید خداییش!

??قط مدیر بالاسرتون نباشه سایتو تا مرز ??/یلتر شدن هم می برید!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...