رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

چرا Assassin’s Creed: Unity از نظر فنی با شکست رو به رو شد؟ مدیر شرکت پاسخ می دهد

پست های پیشنهاد شده

ACUMissingFaceFix-610-250x141.jpg

همانطور که در خبر قبلی مشاهده کردید، اطلاعاتی در ارتباط با تاریخ انتشار Assassin’s Creed بعدی منتشر شد. این اطلاعات از صحبت های مدیر شرکت یوبی سا??ت یعنی Yves Guillemot در کن??رانس مالی استخراج شد. در همین نشست، آنالیزگرها بخاطر مشکلات ??نی بازی سوال پرسیدند و مدیران نیز پاسخ های خود را برای این موضوع داشتند. برای مشاهده صحبت های کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صحبت های Yves Guillemot در مورد Unity و عملکرد آن:

AC: Unity توانست زیباترین گرا??یکی که ما تا به حال طراحی کرده ایم را ارائه دهد. در سال مالی آینده، ما AC بعدی را عرضه خواهیم کرد که از همان تکنولوژی و موتور Unity بهره می برد. ما اطمینان داریم که تجربیات بدست آمده از AC: Unity و بازخورد مشتریان، به ما کمک می کند تا (??رانچایز) Assassin’s Creed را به مرحله بعدی برسانیم.

پس از آن، از یوبی سا??ت در مورد مشکلات ??روش و ضرباتی که به ??رانچایز AC وارد می شود، پرسیده شد. در پاسخ، مدیر عامل شرکت اظهار داشت که آن ها مجبور بودند موتور بازی را به طور کامل تغییر دهند و به همین دلیل به مشکل برخورده اند:

خیلی مهم است که درک کنید جابه جایی ای در کنسول ها داشته ایم. ما سعی میکنیم انجین هایی بسازیم که از قدرت و ظر??یت کنسول ها نهایت است??اده را ببرند. و در مورد Unity، مجبور بودیم موتور بازی را به طور کامل از اول بسازیم. وقتی اینکار صورت می گیرد، اوضاع سخت و همه چیز باید دوباره محاسبه شود. در عرضه این بازی، همه چیز کامل نبود ولی این قضیه کمک خواهد کرد تا ??رانچایز در آینده بدرخشد.

نظر شما در این باره چیست؟ با ما در میان بگذارید.

منبع : گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هر چی بود یه انقلاب گرا??یکی رو شکل دادین

این عکس رو دیروز گر??تم - عکس خودش گویاست دیگه احتیاجی به توضیح نیست

wxrybpwe1rdv29po9a78.jpg

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

کاری به شکست ندارم

ولی تو ultra از نظر من بالاترین گرا??یک رو بین بازی ها داره.من خودم اصلا fast travel نمیکنم چون هر چقدر که تو بازی میگردم حتی با اینکه نقشه ی خیلی بزرگی داره بیشتر به دلم میشینه(??کر کنم اولین بازی باشه که داخل خانه ها رو میشه از پنجره دید) شمشیر زنی هم که نگو زمین تا اسمون با نسخه ی قبلی ??رق دارهاصلا یه مناظر خاصی تو بازی هست که ادم ??کر میکنه ??یلم میبینه تا بازیحالا این باگ ها ??علی هم بیشتر مربوط به کرک میشه

ویرایش شده توسط Lord Asghar

لینک به ارسال

من خودم اصلا از این نوع بازی های شمشیرزنی و... خوشم نمیاد

ولی ??قط به خاطر این بازی این سبک رو هم دارم بازی می کنم

توی هر نسل کنسولی یه نقطه عط??ی هست

مثلا سری رزیدنت ایول یا پارازیت ایو یا داینو کریس گرا??یکشون خیلی بالاتر از دیگر گیم های PS1 بود

تو PS2 بازی GTA Vice City همینطور گرا??یکی رو ارائه داد که تا قبلش شاهد نبودیم

و Unity هم الان تنها بازی هست که گرا??یکی رو ارائه می کنه که قبلا تو هیچ گیمی ندیده بودیم

البته من کارت گرا??یکم 640 هست روی very high میتونم بازی کنم نه آلترا

خیلی جالبه ایرانیا کارت گرا??یکاشون از میانگین جهانی کمتره Unity هم که خیلی سنگینه - کارت گرا??یکشون نمیکشه میگن بازی ا??ت ??ریم ریت داره

در صورتیکه ??یلمش تو ایترنت هست طر?? با گرا??یک 980 روی 56 ??ریم بر ثانیه داره بازی میکنه

لینک به ارسال

به نظرم این چند تا باگ چیزی از ارزشهای " استاد بزرگ یوبی سا??ت" کم نمیکنه !!! :biggrin2:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...