رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ALAN-G

Uncharted 4: A Thief’s End در بهار 2016 منتشر خواهد شد

پست های پیشنهاد شده

Uncharted-4-A-Thiefs-End.jpg

Naughty Dog امروز صبح اعلام کرد که Uncharted 4: A Thief’s End در بهار سال 2016 منتشر خواهد شد.

Bruce Straley و Neil Druckmann از کارگردانان در PS Blog گ??تند:

انتخب سختی بود که زمان انتشار بازی را به عقب بیندازیم .با کمی وقت اضا??ه در چند ماه ما مطمئن خواهیم شد که این عنوان به استاندارد های بالا و چیزی که بازیباز ها از ما انتظار دارند خواهید رسید نه تنها چیزی که تیم سازنده می خواهد.

در ادامه آنها اضا??ه کردن:

بازی نیازمند توجه زیادی به جزییات دارد به گام برداشتن صحیح و داستان سرایی زیبا و متنوع.یعنی همان چیزی هایی که Naughty Dog در آنها شناخته شده است.

Uncharted 4: A Thief’s End توسط سونی در E3 2014 معر??ی شد ونمایشی ازآن در کن??رانس سونی در ماه دسامبر به دید همگان گذاشته شد.

این عنوان قرار بود در سال 2015 عرضه شود.

VG247

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکلـی نیست،یــ رقیب برای گوتـی شدن mgs v:pp کم شد.با bloodborne میشه یـ عمر زندگی کرد.چیزی که زیاد?? برای سونی انحصاری های AAA

ویرایش شده توسط generalzh0

لینک به ارسال

میدونستم تاخیر میخوره!

ناتی با این بازی می ترکونه!

لینک به ارسال

خوبه لااقل مثل بعضی ها بازیش رو ناقص نمیده:wi.nk:

لینک به ارسال

دقیقا کدوم استودیو؟؟؟

لینک به ارسال
دقیقا کدوم استودیو؟؟؟

احتمالا منظورش با یوبی سا??ت ؛ ac:u و یا ا??ولیشن ؛ dc ـه.البته بشخه با ا??ولیشن و ساخته هاش خیلی حال میکنم،با من جور در میاد...

لینک به ارسال
احتمالا منظورش با یوبی سا??ت ؛ ac:u و یا ا??ولیشن ؛ dc ـه.البته بشخه با ا??ولیشن و ساخته هاش خیلی حال میکنم،با من جور در میاد...

AC:Unity عنوان بزرگی بود واقعا حی?? شد با اون داستان ??وق العاده اونطوری شد

DC هم ناقص بیرون نیومد اما خب قبول دارم بازی خیلی ??وق العاده ای نبود اما خوب بود

لینک به ارسال

استدیو های یوبیسا??ت:هم استدیو سازنده ??ارکرای 4 و هم یونیتی به اشتباهاتشون اعترا?? کردن:bored:

البته همه استدیو های یوبیسا??ت اینجوری نیستن....

لینک به ارسال
استدیو های یوبیسا??ت:هم استدیو سازنده ??ارکرای 4 و هم یونیتی به اشتباهاتشون اعترا?? کردن:bored:

البته همه استدیو های یوبیسا??ت اینجوری نیستن....

منظور شما مونترال هست که باید بگم اگر به تاریخچش نگاه کنید بازی های شاهکار زیادی داره یوبیسا??ت ??قط 2014 رو خراب کرد هرچند که عنوان خوبی مثل farcry4 رو هم منتشر کرد

لینک به ارسال
ac:unity عنوان بزرگی بود واقعا حی?? شد با اون داستان ??وق العاده اونطوری شد

dc هم ناقص بیرون نیومد اما خب قبول دارم بازی خیلی ??وق العاده ای نبود اما خوب بود

کلا همیشه یوبیسا??ت با باگ ، ا??ت ??ریم و گرا??یک مشکل اساسی داره...ویچر 3 هم دلیل آخرین تاخیرش همین عبرت از ac:u مشکلات گرا??یکی بود که از ترس باگ و ا??ت ??ریم شدید به تاخیر انداخت ـش.همینطور هم dc که ??قط با خوردن لانچ ـش به مشکلات psn و مشکلات سروری بازی و همینطور ساخت و توسعه و زمان بد لانچ،البته هیچ چیز از

ا??ولیشن کم نمیکنه چون اولین بازی بزرگ ـش بود.و تجربه بزرگی هم از اشتباهاتش بود که حتما برطر?? میشه...dc هم بنظرم یـ بازی خوب و حسابی بود.

لینک به ارسال
کلا همیشه یوبیسا??ت با باگ ، ا??ت ??ریم و گرا??یک مشکل اساسی داره...ویچر 3 هم دلیل آخرین تاخیرش همین عبرت از ac:u مشکلات گرا??یکی بود که از ترس باگ و ا??ت ??ریم شدید به تاخیر انداخت ـش.همینطور هم dc که ??قط با خوردن لانچ ـش به مشکلات psn و مشکلات سروری بازی و همینطور ساخت و توسعه و زمان بد لانچ،البته هیچ چیز از

ا??ولیشن کم نمیکنه چون اولین بازی بزرگ ـش بود.و تجربه بزرگی هم از اشتباهاتش بود که حتما برطر?? میشه...dc هم بنظرم یـ بازی خوب و حسابی بود.

قبول دارم یوبیسا??ت تو همه بازی های چندسال اخیرش به غیر از یکی دوتا این مشکلات رو داشته

همونطور که گ??تم DC بازی خوبی بود اما من Forza Horizon 2 رو بهش ترجیح می دم اونم به دلایل سلیقه ای مثل نداشتن لامبورگینی و کلا روند بازی

لینک به ارسال
قبول دارم یوبیسا??ت تو همه بازی های چندسال اخیرش به غیر از یکی دوتا این مشکلات رو داشته

همونطور که گ??تم dc بازی خوبی بود اما من forza horizon 2 رو بهش ترجیح می دم اونم به دلایل سلیقه ای مثل نداشتن لامبورگینی و کلا روند بازی

آپدیت ها و دی ال سی هایی که به dc اضا??ه شدن به بهتر شدن بازی خیلی کمک کردن.آخرین آپدیت ـش هم از اضا??ه شدن چهار تا لامبورگینی بود.واقعا برای من ریسینگ خیلی سلیقه ای ـه ، اصلا به چیزی توجه نمیکنم ??قط به سازنده و گیم . البته fh هم برای من خیلی سلیقه ای بود تا جایی که زیاد برام جالب نبود.

لینک به ارسال
آپدیت ها و دی ال سی هایی که به dc اضا??ه شدن به بهتر شدن بازی خیلی کمک کردن.آخرین آپدیت ـش هم از اضا??ه شدن چهار تا لامبورگینی بود.واقعا برای من ریسینگ خیلی سلیقه ای ـه ، اصلا به چیزی توجه نمیکنم ??قط به سازنده و گیم . البته fh هم برای من خیلی سلیقه ای بود تا جایی که زیاد برام جالب نبود.

من با حالت Open World ??ورتزا بیشتر حال می کنم کلا خوشم نمیاد همش مسابقه باشه البته بگم یه مدت هم ??قط Grid2 بازی می کردم اما کلا اونایی که Open World هستن بیشتر دوست دارم

جدیدا هم زدم تو کار TDU2 هرچند بازی خوبی نبود اما یاد قدیما می ا??تم

لینک به ارسال
من با حالت Open World ??ورتزا بیشتر حال می کنم کلا خوشم نمیاد همش مسابقه باشه البته بگم یه مدت هم ??قط Grid2 بازی می کردم اما کلا اونایی که Open World هستن بیشتر دوست دارم

جدیدا هم زدم تو کار TDU2 هرچند بازی خوبی نبود اما یاد قدیما می ا??تم

حالت ow خیلی کمک میکنه به بازی ها به سبک ـشون هم زیاد ??رقی نداره.کلا سلیقه من با racing ??قط بیشتر به co-op بودن??.

لینک به ارسال

• :wi.nk: این حر?? رو قبلا هم گو??تی:biggrin2:

??کر کنم روی ps3 هم پورت بشه:hd:

من میخواستم PS4 رو با این بازی بخرم یعنی باید یه سال دیگه بصبرم؟!!!!!!

به نظرتون از الان تا 2016 چقدر میتونند تغییرات اعمال کنند؟

??کر کنم بازی باگ هاش در حد 0 درصد بشه

??کر کنم چون گیمرا از کوتاه بودن order شاکی بودن اینا از ترسشون یه 10 ساعتی گیم پلی درست میکنن حداقل(:thumbsup:)

لینک به ارسال

??کر کنم چون گیمرا از کوتاه بودن order شاکی بودن اینا از ترسشون یه 10 ساعتی گیم پلی درست میکنن حداقل(:thumbsup:)

رو ps3? تو رویا سیر میکنی:wi.nk:

اره باید بصبری

احتمالا 1080/60 بشه و یکم داستان رو ارتقا بدن

اوردر رو با این مقایسه نکن اصلا:ohnoes:

این حداقل 12 ساعت داره.تازه مالتیش هم خیلی سرگرم کنندس

لینک به ارسال

یک درصد هم امکان نداره روی PS3 بیاد بعدشم دوست عزیز پورت شدن برای بازی های قدیمی روی سیستم های جدیده نه برای بازی هایی که به قصد نسل هشتم ساخته میشن و امکان نداره سیستم های نسل ه??تم بتونن اونا رو اجرا کنن

The Order 1886 بعد از اون همه وقت یک ا??تضاح به تمام معنا بود اونم نه ??قط به خاطر کوتاه بودن بازی ناتی داگ باید نذر کنه تا بازی بد منتشر کنه

بعد خیلی جالبه منتقد وبسایت گیم ??ا نمره خیلی بالایی به The Order 1886 داد از عجایب بود که واقعا اگر کسی میدونه چرا به منم بگه

لینک به ارسال
یک درصد هم امکان نداره روی ps3 بیاد بعدشم دوست عزیز پورت شدن برای بازی های قدیمی روی سیستم های جدیده نه برای بازی هایی که به قصد نسل هشتم ساخته میشن و امکان نداره سیستم های نسل ه??تم بتونن اونا رو اجرا کنن

the order 1886 بعد از اون همه وقت یک ا??تضاح به تمام معنا بود اونم نه ??قط به خاطر کوتاه بودن بازی ناتی داگ باید نذر کنه تا بازی بد منتشر کنه

بعد خیلی جالبه منتقد وبسایت گیم ??ا نمره خیلی بالایی به the order 1886 داد از عجایب بود که واقعا اگر کسی میدونه چرا به منم بگه

to: 1886 اونقدرا هم بد نبود البته هنوز بازی ـش نکردم ولی نقد های زیاد بدی ازش ندیدم(منتقد های ایران).بیشتر نکات مثبتش مربوط به موسیقی و صداگذاری و اون گرا??یک و اون اتمس??ر بود، ولی زیاد انتظارات رو بالا برده بود . گیم پلی هم نقطه ضع??ش شد.

لینک به ارسال
to: 1886 اونقدرا هم بد نبود البته هنوز بازی ـش نکردم ولی نقد های زیاد بدی ازش ندیدم(منتقد های ایران).بیشتر نکات مثبتش مربوط به موسیقی و صداگذاری و اون گرا??یک و اون اتمس??ر بود، ولی زیاد انتظارات رو بالا برده بود . گیم پلی هم نقطه ضع??ش شد.

یه زمانی هست که آدم از یه بازی خوشش میاد با اینکه کل دنیا میگن ا??تضاحه اما انگار اون بازی رو ساختن تا اون آدم از بازی لذت ببره قضیه درمورد The Order 1886 همینه

این بازی واقعا خارق العاده است و ممکنه همیشه تو یاد خیلی ها بمونه اما نباید ??راموش کرد که در صنعت بازی ها این عنوان ضعی??ه و در واقع به بازی شباهت نداره هرچند نه یه ??یلم سینمایی خوبه نه یه بازیه خوب

کار وبسایت هایی که نمره های بالا دادن دقیقا خود خیانته

لینک به ارسال
یه زمانی هست که آدم از یه بازی خوشش میاد با اینکه کل دنیا میگن ا??تضاحه اما انگار اون بازی رو ساختن تا اون آدم از بازی لذت ببره قضیه درمورد The Order 1886 همینه

این بازی واقعا خارق العاده است و ممکنه همیشه تو یاد خیلی ها بمونه اما نباید ??راموش کرد که در صنعت بازی ها این عنوان ضعی??ه و در واقع به بازی شباهت نداره هرچند نه یه ??یلم سینمایی خوبه نه یه بازیه خوب

کار وبسایت هایی که نمره های بالا دادن دقیقا خود خیانته

باو از این دید درسته که Ready at Dawn بیشتر یه ??یلم ساخت تا بازی تو این صنعت ??قط هم بخاطر تجربه جدید که میخواست بسازه و بلند پروازیش بود.البته هر بازی ای باید از دیدگاه و سبک خودش دید.برای اوردر تو ی سبک جدید جا داشت.این استدیو پتانسیل بالایی داره میتونه از این تجربش عبرت بگبره و جبرانش کنه...

لینک به ارسال
باو از این دید درسته که Ready at Dawn بیشتر یه ??یلم ساخت تا بازی تو این صنعت ??قط هم بخاطر تجربه جدید که میخواست بسازه و بلند پروازیش بود.البته هر بازی ای باید از دیدگاه و سبک خودش دید.برای اوردر تو ی سبک جدید جا داشت.این استدیو پتانسیل بالایی داره میتونه از این تجربش عبرت بگبره و جبرانش کنه...

The Order 1886 به هیچوجه یک سبک جدید و یا نوآوری خاصی از خودش ارائه نکرد سبک و عناصر بازی همونایی بودن که قبلا توی خیلی از بازیا دیده شده بودن

استودیو سازنده کارش خوبه اما با اون همه هایپ نباید همچین چیزی منتشر می کرد

لینک به ارسال
The Order 1886 به هیچوجه یک سبک جدید و یا نوآوری خاصی از خودش ارائه نکرد سبک و عناصر بازی همونایی بودن که قبلا توی خیلی از بازیا دیده شده بودن

استودیو سازنده کارش خوبه اما با اون همه هایپ نباید همچین چیزی منتشر می کرد

کدوم عناصر تو کدوم بازی؟؟؟

البته اینو قبول دارم که میتونست گیم پلی قوی کنه.

لینک به ارسال
کدوم عناصر تو کدوم بازی؟؟؟

البته اینو قبول دارم که میتونست گیم پلی قوی کنه.

نمیخوام بازی رو بکوبونم چون وقتی خودم بازی کردم(هر چند خیلی کم) خوشم اومد ازش اما منظورم همون سبکش هست که یه TPS واقعا معمولی و حتی رو به ضعی?? هست که از نمونه های ??وق العاده این سبک میشه Gears Of War رو نام برد

لینک به ارسال
نمیخوام بازی رو بکوبونم چون وقتی خودم بازی کردم(هر چند خیلی کم) خوشم اومد ازش اما منظورم همون سبکش هست که یه TPS واقعا معمولی و حتی رو به ضعی?? هست که از نمونه های ??وق العاده این سبک میشه Gears Of War رو نام برد

مثال بارز Gears Of War بود...البته همه نسخه این سری بازی کردم اونم تمام بخش ها بازی.بنظرم برای من اون متایی که گر??ته نیست.البته نقطه قوت هایی هم داره ولی اونم بعد یکبار ر??تم خیلی سریع تکرای میشه و اون جذابیت رو اصلا دیگه نمیشه دید.گیرز ??قط گیم پلی خیلی خوبی داشت.چیزی که تو این بازی جاشو به کات سین ها داده بود.و داستان.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
مثال بارز Gears Of War بود...البته همه نسخه این سری بازی کردم اونم تمام بخش ها بازی.بنظرم برای من اون متایی که گر??ته نیست.البته نقطه قوت هایی هم داره ولی اونم بعد یکبار ر??تم خیلی سریع تکرای میشه و اون جذابیت رو اصلا دیگه نمیشه دید.گیرز ??قط گیم پلی خیلی خوبی داشت.چیزی که تو این بازی جاشو به کات سین ها داده بود.و داستان.

یعنی معتقدی متای GOW بیشتر از حقش بوده؟؟(منظورم نسخه های 2 و 3 هست)

خیلی با حر??ت درمورد تکراری شدنش موا??ق نیستم حدودا درست میگی ممکنه تکراری بشه اما باید قبول کرد نسخه سوم واقعا شاهکار بود هنوزم بازی کردنش لذت داره

دقیقا درسته The Order 1886 بیشتر ??یلمه اما حتی اگه بخوایم ??یلم هم حسابش کنیم بازم ??یلم تماشایی و خوبی نیست و زود خسته کننده میشه

ویرایش شده توسط ALAN-G

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...