رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ubilove

شایعه: سانتا مونیکا بازسازی God of War: Ascension را نیز به عهده دارد

پست های پیشنهاد شده

god-of-war-by-hiroandjad-god.jpg

چند روز پیش Santa Monica اعلام کرد که نسخه بازسازی شده ی God of War 3 در تاریخ ١٧ام جولای امسال مصاد?? بیست و ششم تیر برای PS4 منتشر می شود. حال اینطور که به نظر می رسد این استودیو در حال بازسازی God of War: Ascension نیز می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

Shinobi602 از سایت NeoGaf اطلاعات جالبی درباره این موضوع که Santa Monica ممکن است God of War: Ascension را نیز برای PS4 بازسازی کند در اختیار مردم قرار داد.

طبق گ??ته های Shinobi602 بازی God of War: Ascension هم اکنون در حال بازسازی برای PS4 می باشد و به صورت جدا از نسخه ی بازسازی شده ی God of War 3 برای PS4 منتشر می شود.

Shinobi602 در این باره اینطور می گوید:

کارمندی که من با او صحبت کردم در یکی از استودیو های سونی کار می کند ولی متاس??انه من با او دیگر ارتباطی ندارم. طبق لیستی که او به من نشان داد نسخه ی بازسازی شده ی God of War: Ascension در ابتدا قرار داشت و این موضوع که نسخه ی بازسازی شده ی God of War 3 اول اعلام شد من را کمی متعجب کرد به همین دلیل من به یکی دیگر از دوستانم زنگ زدم و طبق صحبت هایی که با او داشتم بازسازی God of War: Ascension هنوز ادامه دارد ولی کمی بعد از God of War 3 انجام می گیرد.

وقتی که از او درباره ی تاخیر خوردن بازسازی بازی God of War: Ascension برای PS4 سوال پرسیده شد او گ??ت که اینطور که به نظر می رسد بازسازی این دو بازی با هم کمی وقت گیر و سخت بوده به همین دلیل Santa Monica قصد دارد God of War 3 را اول بازسازی کند.

او در این باره اینطور می گوید:

اینطور که به نظر می رسد بازسازی هردوی این عنوان ها کمی برای Santa Monica سخت و شدید بوده و از نقشه ای که Santa Monica برای آینده داشته کمی خارج بوده است.

نظر شما چیست ؟ God of War 3 یا God Of War: Ascension ؟ کدامیک را شما ترجیح می دهید ؟

GAME FA

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینجوری که حال نمیده!

کاش همه رو تو یه مجموعه میدادن!

لینک به ارسال
اینجوری که حال نمیده!

کاش همه رو تو یه مجموعه میدادن!

خود سانتا گ??ته ??قط نسخه 3 ریمستر پلی 4 خواهد بود.100% شایعه ـست.

لینک به ارسال

اگه اینطوری باشه که خیلی مسخرست همش شده ریمستر

تا همینجاشم زیاده خداکنه واقعا شایعه باشه

لینک به ارسال

ریمستر ها دیگه خیلی زیاد شدن:ohnoes:

ریمستر بتمن هم که تایید شد

لینک به ارسال
ریمستر ها دیگه خیلی زیاد شدن:ohnoes:

ریمستر بتمن هم که تایید شد

میگم حالا این بازی انحصاری بوده!

ولی خدایی دیگه دویل می کرای و بتمن و کرایسیس که مولتی پلت??رم بودن چرا دیگه باید ریمسترد شن؟

لینک به ارسال
اگه اینطوری باشه که خیلی مسخرست همش شده ریمستر

تا همینجاشم زیاده خداکنه واقعا شایعه باشه

خداکنه شایعه نباشه!

و این نسخه هم ساخته شه!

چون من نه اینو تجربه کردم نه 3 رو!

لینک به ارسال
خداکنه شایعه نباشه!

و این نسخه هم ساخته شه!

چون من نه اینو تجربه کردم نه 3 رو!

باو آخه ارزش نداره این همه پول بدی بازی نسل ه??تمی بازی کنی ارتقا هم بدن بازم نسل هشتمی نمیشه که تازه به غیر از اینا Beyond هم قرار بیاد دیگه خیلی زیاد میشن

من 3 رو بازی کردم اما Acension رو نه

ولی آقا اون Devil May Cry که زدن جدا از این که همه DLC ها رو داره خدایی عالیه واقعا حر?? نداره

لینک به ارسال
باو آخه ارزش نداره این همه پول بدی بازی نسل ه??تمی بازی کنی ارتقا هم بدن بازم نسل هشتمی نمیشه که تازه به غیر از اینا Beyond هم قرار بیاد دیگه خیلی زیاد میشن

من 3 رو بازی کردم اما Acension رو نه

ولی آقا اون Devil May Cry که زدن جدا از این که همه DLC ها رو داره خدایی عالیه واقعا حر?? نداره

دویل می کرای 5 واقعا ارزش 200 تومن رو نداره!

خب سونی الان به یه نحوی داره به کاربرای جدید خدمت میکنه!

من الان از ته دل آرزو دارم beyond و heavy rain رو بازی کنم!

لینک به ارسال
دویل می کرای 5 واقعا ارزش 200 تومن رو نداره!

خب سونی الان به یه نحوی داره به کاربرای جدید خدمت میکنه!

من الان از ته دل آرزو دارم beyond و heavy rain رو بازی کنم!

ببخشید داشتم یه سایت دیگه خبر می ذاشتم قادر به پاسخگویی نبودم

ات??اقا اگر بازی نکردید خیلی ارزش 200 تومن داره ولی نه جوری که DMC رو بخری ولی BloodBorne رو نداشته باشی

Beyond خوب نبود ولی حر?? نداشت

لینک به ارسال
ببخشید داشتم یه سایت دیگه خبر می ذاشتم قادر به پاسخگویی نبودم

ات??اقا اگر بازی نکردید خیلی ارزش 200 تومن داره ولی نه جوری که DMC رو بخری ولی BloodBorne رو نداشته باشی

Beyond خوب نبود ولی حر?? نداشت

dmc رو من بازی کردم ولی به نظرم ??قط از نسخه 2 بهتر بود و جلوی نسخه 3 و 4 باید لنگ بنداره!

beyond به نظر من عالیه ??قط مثل اردر و رایس زیر دست منتقدا له شد!

لینک به ارسال
dmc رو من بازی کردم ولی به نظرم ??قط از نسخه 2 بهتر بود و جلوی نسخه 3 و 4 باید لنگ بنداره!

beyond به نظر من عالیه ??قط مثل اردر و رایس زیر دست منتقدا له شد!

من با DMC خیلی بیشتر از 4 حال کردم

منم گ??تم Beyond واقعا خوب بود اما هر سه تا بازی که نام بردی واقعا مشکلات ??نی داشتن و نمره هایی که گر??تن حقشون بود

لینک به ارسال
من با DMC خیلی بیشتر از 4 حال کردم

منم گ??تم Beyond واقعا خوب بود اما هر سه تا بازی که نام بردی واقعا مشکلات ??نی داشتن و نمره هایی که گر??تن حقشون بود

هر سه تای این بازیا عناوین خوبی بودن!

حقشون حداقل 80 بود!

من رایسو خودم بازی کردم و خدایی خیلی قشنگ بود!(هر کی هم میگه نیست از رو نمره منتقدا داره میگه یا داره ??ن بازی در میاره!)

اردرو من بازی نکردم ولی از یه کسی که بازی کرده بود پرسیدم گ??ت:وقتی گرگینه ها وارد بازی میشن گیم پلی بازی خیلی قشنگ میشه!

beyond هم ??ک کنم سلیقه ای باشه!

در مورد dmc هم بگم من واسه این از بازیش خوشم نمیاد که از اون استیل ژاپنی زیباش دور شده بود و بیشتر استایل غربی پیدا کرده بود!

لینک به ارسال
هر سه تای این بازیا عناوین خوبی بودن!

حقشون حداقل 80 بود!

من رایسو خودم بازی کردم و خدایی خیلی قشنگ بود!(هر کی هم میگه نیست از رو نمره منتقدا داره میگه یا داره ??ن بازی در میاره!)

اردرو من بازی نکردم ولی از یه کسی که بازی کرده بود پرسیدم گ??ت:وقتی گرگینه ها وارد بازی میشن گیم پلی بازی خیلی قشنگ میشه!

beyond هم ??ک کنم سلیقه ای باشه!

در مورد dmc هم بگم من واسه این از بازیش خوشم نمیاد که از اون استیل ژاپنی زیباش دور شده بود و بیشتر استایل غربی پیدا کرده بود!

بازی هایی بودن که ارزش تجربه رو داشتن

اووو?? دیگه 80 خیلی زیاده

رایس خوب بود اما ??قط برای یکبار و باید بگم به غیر از گرا??یکش توی گیم پلی مشکل داشت و همچنین زود خسته کننده می شد من نه به نمره منتقدا کار دارم نه ??ن باز هستم

The Order 1886 هم که کلا بازی نبود کلا گیم پلی نداشت همینی هم که گر??ته مناسبشه

Beyond خوب بود اما اونم بیشتر ??یلم بود و گیم پلی نداشت ولی شاید یک مقدار زیاد تر حقش بود بگیره

هرکسی سلیقه ای داره

لینک به ارسال
بازی هایی بودن که ارزش تجربه رو داشتن

اووو?? دیگه 80 خیلی زیاده

رایس خوب بود اما ??قط برای یکبار و باید بگم به غیر از گرا??یکش توی گیم پلی مشکل داشت و همچنین زود خسته کننده می شد من نه به نمره منتقدا کار دارم نه ??ن باز هستم

The Order 1886 هم که کلا بازی نبود کلا گیم پلی نداشت همینی هم که گر??ته مناسبشه

Beyond خوب بود اما اونم بیشتر ??یلم بود و گیم پلی نداشت ولی شاید یک مقدار زیاد تر حقش بود بگیره

هرکسی سلیقه ای داره

خب هرکسی یه نظری داره دیگه!

نظر شما هم اینه و نظرتون هم کاملا محترمه!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...