رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
jpmo02

نصب نرم افزاهای اندروید روی کامپیوتر واستفاده ازان

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دنبال نرم ا??زار یاروشی هستم که بتونم باهاش نرم ا??زارهای ارتباطی روروی ویندوزم نصب کنم بدون اینکه قبلش روی گوشیم نصب و??عال کرده باشم

مثلا من الان روی گوشیم وایبر دارم وبا وایر پی سی میام و بهش لاگین میکنم واست??اده اینو نمیخوام!! میخوام مثلا لاین ک روی گوشیم نصب نیستو عضوش نیستم رونصب واست??اده کنم رو کامپیوتر

اگر ممکنه راهنمایی کنید برای نرم ا??زار مناسب

ازطر??ی هم میخوام ی حرکتی بزنم نمیدونم اصلا شدنیه یانه ولی امیدوارم راهنمایی وکمکم کنید::

میخوام لاین ووایبر روی شبیه ساز اندروید یااجرا کننده اندروید روی ویندوز نصب کنم.

با یک شماره دروغی یاالکی یااز این مجازی هایی ک هست اکانت بسازم ودر اون نرم ا??زار بادوستانم گ??تگو کنم. ی جورایی اصلا اسمی از من توی شماره یاidمن نباشه تا بعبارتی شناسایی نشم!!!!

ی سوال دیگه هم دارم

اینکه اگر من مثلا وایبر روروی کامپیوتر بااین نرم ا??زاری که لط?? میکنید معر??ی میکنید نصب میکنم وباهمون روشی ک گ??تم شماره ثبتنام میکنم

بعدش چطوری مثلا شماره کسی رودارم توی وایبر ولاین اددش کنم؟

بحث من بیشتر ??علن روی وایبر ولاینه

اگرم نرم ا??زاری ک معر??ی میکنید روی xpجواب بده خیلی بهتره

ببخشید طولانی شد چون 3تاسوال پرسیدم

1.نرم ا??زار اجرا ??ایل اندروید 2.ثبتنام الکی در نرم ا??زارهای گ??ته شده 3 ادد کردن یه ??ردی باشمارش

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

blustacks و andy بهترین شبیه ساز های اندرویدن من خودم از بلو استک است??اده میکنم...اگه میخواین لاین و وایبر اینا داشته باشین بلو استک نسخه های قبل 9 مخصوصا 8 رو نصب کنین...اندی هم خوبه ولی برا من که خیلی تیک میزد:;-):

لینک به ارسال

اندی هم خوبه رم بالا میخواد - ولی بلو استک نسخه روت شدش تو سایت پی سی دی هست دان کن است??اده کن ورژنه روسیشه

نیازی به آپدیت کارت گرا??یکم نداره و اوکیه کلا

و سواله دوم و سوم تا حالا بهش ??کر نکردم ! دنبالش نر??تم ولی شدنیه ... یه سری سایتها هستن مثله

freesmsreceve

یا

fakeprofile

با اینا میتونی اسمو ??امیلو ایمیل ??یک بسازی و با ??ری اسم ام اس هم تو لاینو وایبر بری ثبت نام کنی امیدوارم م??ید واقع بشن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...