رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

4 ??روردین :treeswing:
اصلا نخواستیم هر روز یک تاریخ جدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام واقعا درک میکنم بایدم منتظرش باشین من با کنسول بازی کردم از خوب هم خوبتره یا علی علیهم السلام مدد

لینک به ارسال

حالا حوبه روxbox360 بازیش کردم وگر نه خود کشی می کردم با این تصاویر زیبا منتظر pcهستم که با خال میشه واقعا مهشره

لینک به ارسال
اصلا نخواستیم هر روز یک تاریخ جدید

هر چی تاخیر بخوره بهتره واسه بازی . یک پورت بی نقص میشه نه مثل AC Unty پر باگ و ا??ت ??ریمه بدن بیرون . پس تاخییر که مشکلات رو برطر?? میکنه تا حالا دقت کردین بازی های راک * یک دونه اپدیت نداشتن مگر اینکه بخواد چیزی اضا??ه بشه بهش وگرنه مشکلی و باگی نداشته

لینک به ارسال
هر چی تاخیر بخوره بهتره واسه بازی . یک پورت بی نقص میشه نه مثل AC Unty پر باگ و ا??ت ??ریمه بدن بیرون . پس تاخییر که مشکلات رو برطر?? میکنه تا حالا دقت کردین بازی های راک * یک دونه اپدیت نداشتن مگر اینکه بخواد چیزی اضا??ه بشه بهش وگرنه مشکلی و باگی نداشته

مسئله پورت و ا??ت ??ریم 2 سئله جداست

unity یه بازی ??وق العادست که ??قط توسط یه بازی رسانه ای خراب شد

ا??ت ??ریم ت وunity به خاطر گرا??یک ??وق العادش هست چون همون Unity رو وقتی رو گرا??یک معمولی تنظیم می کنیم ا??ت ??ریمی نداره

نمیشه که هم آدم بخواد با گرا??یک عالی بازی کنه هم ??ریم ریت خوبی داشته باشه

در مورد باگ هم من نسخه ریلودد رو دانلود کردم جز یک د??عه که بازیکنم تو هوا گیر کرده بود باگ دیگه ای سیستم من نداشت که 10 برابر همینو تو GTA IV دیده بودم

من خودمم خیلی GTA رو دوست دارم و حتی از سبک بازیشم بیشتر از Unity خوشم میاد ولی به امید روزی که GTA هم گرا??یکش مثل گیم پلیش بالا باشه

GTA V رو همه ما تریلرهاشو برای PS4 دیدیم گرا??یک ??وق العاده Unity کجا و GTA V کجا

لینک به ارسال
مسئله پورت و ا??ت ??ریم 2 سئله جداست

unity یه بازی ??وق العادست که ??قط توسط یه بازی رسانه ای خراب شد

ا??ت ??ریم ت وunity به خاطر گرا??یک ??وق العادش هست چون همون Unity رو وقتی رو گرا??یک معمولی تنظیم می کنیم ا??ت ??ریمی نداره

نمیشه که هم آدم بخواد با گرا??یک عالی بازی کنه هم ??ریم ریت خوبی داشته باشه

در مورد باگ هم من نسخه ریلودد رو دانلود کردم جز یک د??عه که بازیکنم تو هوا گیر کرده بود باگ دیگه ای سیستم من نداشت که 10 برابر همینو تو GTA IV دیده بودم

من خودمم خیلی GTA رو دوست دارم و حتی از سبک بازیشم بیشتر از Unity خوشم میاد ولی به امید روزی که GTA هم گرا??یکش مثل گیم پلیش بالا باشه

GTA V رو همه ما تریلرهاشو برای PS4 دیدیم گرا??یک ??وق العاده Unity کجا و GTA V کجا

Unity روی تمام سیستم ها مشکل داره چی ابر کامپیوتر چی کامپیوتر ضعی?? چون پورت و کد نویسیش ??وق العاده بد و سنگین بود برای همین مشکل دار شد GTA IV مشکل داشت ولی با اپدیت درست شد ولی این بازی هنوز که هنوزه درست نشده و پر از مشکله .

مقایسه کردن GTA V با Unity واقعا دور از انتظار یک گیمره چون سبک شون کاملا مت??اوته

لینک به ارسال

نمونه 2 تا تصویر گرا??یک بالای unity و گرا??یک معمولی GTA V

نور پردازی و تکنیک Bloom و Depth of field همه شاهکارهای گرا??یکی ??قط تو Unity همه با هم ظهور کردن

Unity یه کلاس گرا??یکی برای همه است و بازی کننده Unity دانشجوی گرا??یکی یوبی سا??ت هست خواهشا با گ??تن باگ و ... گیمی به این عظمت رو خراب نکنید

puwv17nloxs42q4v488m.jpg

4iuejmx0q1apo0cibtkc.jpg

لینک به ارسال
Unity روی تمام سیستم ها مشکل داره چی ابر کامپیوتر چی کامپیوتر ضعی?? چون پورت و کد نویسیش ??وق العاده بد و سنگین بود برای همین مشکل دار شد GTA IV مشکل داشت ولی با اپدیت درست شد ولی این بازی هنوز که هنوزه درست نشده و پر از مشکله .

مقایسه کردن GTA V با Unity واقعا دور از انتظار یک گیمره چون سبک شون کاملا مت??اوته

داداش گل من منم میگم این 2 تا از لحاظ گرا??یکی قابل مقایسه نیستن از لحاظ داشتان و گیم پلی و ... که کاری ندارم

من انجین بازی سازیشون برام مهمه

لینک به ارسال

چون اینجا تاپیک GTA هست زیاد تاپیک رو منحر?? نمی کنم ??قط تا همین حد میگم که GTAV رسما برای PS3 و Xbox360 ساخته شد واسه همون گرا??یکش متوسط به بالاست

وقتی هم اومدن برای PS4 کانورت کردن و??قط تکسچرینگ و ... رو بهبود بخشیدن که بازم به حد خیلی بالا نرسید

وقتی گیم با دایرکت ایکس 10 اجرا میشه یعنی برای 11 ساخته نشده همین یه عیب گرا??یکی هست است??اده از تکنولوژی 4 سال پیش !

ولی هر چی باشه GTA تو ژانر خودش تک هست و هیچ رقیبی هم نداره Watch Dogs و.... هم خیلی بی تجربه هستن جلو راک استار تو این ژانر

لینک به ارسال
نمونه 2 تا تصویر گرا??یک بالای unity و گرا??یک معمولی GTA V

نور پردازی و تکنیک Bloom و Depth of field همه شاهکارهای گرا??یکی ??قط تو Unity همه با هم ظهور کردن

Unity یه کلاس گرا??یکی برای همه است و بازی کننده Unity دانشجوی گرا??یکی یوبی سا??ت هست خواهشا با گ??تن باگ و ... گیمی به این عظمت رو خراب نکنید

puwv17nloxs42q4v488m.jpg

4iuejmx0q1apo0cibtkc.jpg

هیچ وقت بازی سنگین بازی محبوبی نبوده نمونه اش Cod Ghosts که خیلی سنگین بود

ولی برعکس بقیه راک * بازی هاش سبکه و به خوبی پورت شدن گرا??یکشم قابل قبوله بنده ??کر کنم شرط اول بازی سازی گیمپلی و بازی روان و بدون باگ هستش بعد گرا??یک :blink:

لینک به ارسال
هیچ وقت بازی سنگین بازی محبوبی نبوده نمونه اش Cod Ghosts که خیلی سنگین بود

ولی برعکس بقیه راک * بازی هاش سبکه و به خوبی پورت شدن گرا??یکشم قابل قبوله بنده ??کر کنم شرط اول بازی سازی گیمپلی و بازی روان و بدون باگ هستش بعد گرا??یک :blink:

بلاخره نظرات مختل?? هستن و نظر شما هم برای من کاملا محترمه و باارزش

لینک به ارسال

نظر هردوتون درسته ولی بگم که من یونیتی رو یکی دوبار بیشتر اجراش نکردم چون خیلی مشکل داشت ! :mellow:

گرا??یکش عالیه واقعا کی?? کردم از گرا??یک محیط و نورپردازی و شخصیت ها و ... ، ولی انقدر باگ داره که اصلا نمیشه بازی کرد ، دیگم اجراش نکردم

ولی بازیهای راک استار واقعا عالین ، مثلا L.A.Noire بازی کردم واقعا از گرا??یک و گیم پلی و داستان(مخصوصا گیم پلی) لذت بردم

بازی باید اول گیم پلی خوبی داشته باشه بعد گرا??یک

به نظر من gta شاهکاره و اصلا قابل مقایسه با یونیتی نیست! چون سبکشون مت??اوته

لینک به ارسال
نظر هردوتون درسته ولی بگم که من یونیتی رو یکی دوبار بیشتر اجراش نکردم چون خیلی مشکل داشت ! :mellow:

گرا??یکش عالیه واقعا کی?? کردم از گرا??یک محیط و نورپردازی و شخصیت ها و ... ، ولی انقدر باگ داره که اصلا نمیشه بازی کرد ، دیگم اجراش نکردم

ولی بازیهای راک استار واقعا عالین ، مثلا L.A.Noire بازی کردم واقعا از گرا??یک و گیم پلی و داستان(مخصوصا گیم پلی) لذت بردم

از La noire نگو دیسکش خراب شده 2 ساله جیگرمو اتیش زده :1231907333::1231907333:

کسی سراغ داره بخرم لامصب پیدا نمیشه :O_O: قطعی شده این بازی !؟ هیچ ??روشگاه اینترنتی نداره :blink:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
از La noire نگو دیسکش خراب شده 2 ساله جیگرمو اتیش زده :1231907333::1231907333:

کسی سراغ داره بخرم لامصب پیدا نمیشه :O_O: قطعی شده این بازی !؟ هیچ ??روشگاه اینترنتی نداره :blink:

وای پسر نمیدونی عجب بازیه :gigglesmile: این به اون در :76:

واقعا قشنگه

سبک پلیسی کاراگاهیه

بازیای راک استار حر?? ندارن

من چند سال پیش وقتی اومد 14 گیگ دانلود کردم اون موقع اینترنت نامحدود داشتم

بعدش رو سیستم نصب کردم یکم گیر میکرد نمیشد بازی کنی مشکل از ویندوزم بود

:gigglesmile:بعد از بازی اومدم بیرون و هم بازی و هم ??ایل ستاپشو پاک کردم

خلاصه یکی دو ماه پیش دوباره دانلودش کردم

نمیدونی که ، خیلییییییییییی توپه این بازی ،،، :dancegirl2:

راستی اینجا بازی رو برای pc می??روشه :

http://worldofgame.ir/product.php?id=30

برای ps3 میخوای یا کامپیوتر؟

اینام واسه ps3 :

http://hircangames.com/238-la-noire-ps3.html

http://gameist2.ir/6//بازی پلی استیشن 3 - plasystation 3 game - ps3 game/بازی-L.A-Noire-برای-PS3/

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال

سلام. خیلی مطلب جالبیه .

تا حالا آدم ??ضایی دیدین تو gta ؟

یکشو من میدونم . اول بازیه اوجا که بر?? میاد . زیر پل

س??ینرو نمیدونم چجوری باید سوار شد.

[ATTACH=CONFIG]10251[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]10252[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام. خیلی مطلب جالبیه .

تا حالا آدم ??ضایی دیدین تو gta ؟

یکشو من میدونم . اول بازیه اوجا که بر?? میاد . زیر پل

س??ینرو نمیدونم چجوری باید سوار شد.

10251-gta-5-flying-aliens-mod-jpg

10252-illuminatiwatcherdotcom-gta5-2-jpg

بله بنده همه Easter Egg ها شو دیدم :)

خیلی جالبه همینطورم توی خانه ??رانکلین میتونید کتاب Red Dead رو پیدا کنید

و توی ??رودگاه لوس انتوس میتونید لگو مثلث که درونش یک چشم هست رو ببینید (توی گاژاژ اختصاصی هواپیماتون میشه دید)

لینک به ارسال
وای پسر نمیدونی عجب بازیه :gigglesmile: این به اون در :76:

واقعا قشنگه

سبک پلیسی کاراگاهیه

بازیای راک استار حر?? ندارن

من چند سال پیش وقتی اومد 14 گیگ دانلود کردم اون موقع اینترنت نامحدود داشتم

بعدش رو سیستم نصب کردم یکم گیر میکرد نمیشد بازی کنی مشکل از ویندوزم بود

:gigglesmile:بعد از بازی اومدم بیرون و هم بازی و هم ??ایل ستاپشو پاک کردم

خلاصه یکی دو ماه پیش دوباره دانلودش کردم

نمیدونی که ، خیلییییییییییی توپه این بازی ،،، :dancegirl2:

راستی اینجا بازی رو برای pc می??روشه :

http://worldofgame.ir/product.php?id=30

برای ps3 میخوای یا کامپیوتر؟

اینام واسه ps3 :

http://hircangames.com/238-la-noire-ps3.html

??????? ????? - ???? L.A Noire ???? PS3 پلی استیشن 3 - plasystation 3 game - ps3 game/بازی-L.A-Noire-برای-PS3/

ممنون واسه همون PC میخواستم راستی این Complete Edit ??قط مخصوص نسخه های کنسولیه یا PC هم داره ؟!

لینک به ارسال

منم میگم شاهکاریه که گرا??یکش در حد داستانش و اسمش نیست

راکستار این همه پول از ??روش گیم هاش بدست میاره چرا رو موتور اختصاصی بازی سازیش هزینه نمی کنه ؟!

بلاخره گرا??یک تو گیم چیزی حدود 50 درصد نمرات رو به خودش اختصاص میده - گیم 2013 راک استار گرا??یکش از گیم 2010 Ea games که مدرن وار??ر 2 بود کمتره - این درست نیست که

.

.

.

.

.

ولی هر چی باشه GTA دیگه پر??روشترین و محبوبترین گیم تو ژانر خودش

لینک به ارسال
ممنون واسه همون PC میخواستم راستی این Complete Edit ??قط مخصوص نسخه های کنسولیه یا PC هم داره ؟!

خواهش میکنم :4:

اینم خرید واسه پی سی :

L.A. Noire The Complete Edition ???? ? ???? ? ???? ???? ? ???? ???????? ???? ? ???? ?????? ????

لینک به ارسال
منم میگم شاهکاریه که گرا??یکش در حد داستانش و اسمش نیست

راکستار این همه پول از ??روش گیم هاش بدست میاره چرا رو موتور اختصاصی بازی سازیش هزینه نمی کنه ؟!

بلاخره گرا??یک تو گیم چیزی حدود 50 درصد نمرات رو به خودش اختصاص میده - گیم 2013 راک استار گرا??یکش از گیم 2010 Ea games که مدرن وار??ر 2 بود کمتره - این درست نیست که

.

.

.

.

.

ولی هر چی باشه GTA دیگه پر??روشترین و محبوبترین گیم تو ژانر خودش

درسته گرا??یکش مثلا در حد بازیای EA نیست ولی واقعا از نظر گیم پلی و ... عالیه

در ضمن من ویدیوهای gta v رو دیدم ک?? کردم واقعا گرا??یکش عالی کار شده بود

مثلا وقتی بارون میبارید روی زمین خیلی طبیعی بود یا ماشین ها و وسایل و ...

به نظر من گرا??یکشم خیلی عالیه چیزی کم نداره

لینک به ارسال

[h=1]نسخه PC بازی GTA V از تکنولوژی TXAA شرکت NVIDIA پشتیبانی می کند[/h]

gta-v-details-revealed-rockstar-0-250x168.jpg

به تازگی اطلاعات جالبی از نسخه PC بازی Grand Theft Auto V بدستمان رسیده است. این بازی گ??ته می شد که زیر نظر برنامه شرکت AMD تحت عنوان Gaming Evolved ساخته می شد اما با توجه به اطلاعات منتشر شده، GTA V از برخی تکنولوژی های NVIDIA بهره می برد. جزئیات کامل در ادامه مطلب موجود می باشد.

تکنولوژی که مد نظر ما است TXAA نام دارد، راه حل AA شرکت NVIDIA برای حذ?? گوشه های تیز تیز شده گرا??یک بازی. NVIDIA در سایت خود به امکانات اضا??ه دیگری مانند HBAO+ یا PhysX اشاره نکرده است پس می توان گ??ت که سازندگان راه حل های دیگری را برای بهبود ??یزیک و موها در پیش خواهند گر??ت.

در ادامه شرکت های Rockstar و AMD هیچ یک این مسئله را تایید نکرده اند که نسخه PC بازی Grand Theft Auto V از Mantle پشتیبانی می کند. البته شایعات پیرامون این مسئله بسیار است اما خوب به نظر می رسد که همه چیز مانند Ryse: Son of Rome و خیلی عناوین دیگر شود که هیچکدام از Mantle است??اده نمی کردند.

Grand Theft Auto V در ۲۴ مارس ۲۰۱۵ (مصاد?? با ۴ ??روردین) برای PC منتشر می شود.

dasdasdas1-250x167.jpg

NVIDIA

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
جی تی ای 6 کی میاد

:icon_346[1]:

ما هنوز 5 بازی نکردیم تو میگی 6

معلوم نیس شاید چند سال دیگه :laugh:

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...