رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

amd آشغال:angry: :icon_346[1]::icon_346[1]::icon_346[1]::icon_346[1]:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

239468.jpg

??روش 45 میلیون نسخه ای Grand Theft Auto 5

جدیدترین اثر شرکت Rockstar یعنی Grand Theft Auto 5 نه تنها در سال ۲۰۱۳ از هر نظر که بگویید خوش درخشید، بلکه در سال ۲۰۱۴ هم حضوری خارق العاده داشت و به د??عات بین پر??روش ترین عناوین ه??ته قرار گر??ت. این محبوبیت به حدی بوده که باعث شده است GTA 5 ??روشی ۴۵ میلیون نسخه ای داشته باشد. این حالی است که بازی نامبرده برای کنسول‌های PlayStation 4 ،PlayStation 3 ،Xbox 360 و Xbox One ??قط منتشر شده و نسخه PC هم هنوز باقی مانده است.

لینک به ارسال

بچه ها یه سوال GTA V سیستم قوی تری نسبت به Assassins Creed Unity ///Metal Gear Solid V Ground Zeroes/// CoD Advanced Warfare میخواد چون من اینا رو بازی کردم حالا نه با تنظیمات بالا ولی خوب بازی کردم به نظرتون میتونم GTA V هم بازی کنم ؟؟؟؟

لینک به ارسال
بچه ها یه سوال GTA V سیستم قوی تری نسبت به Assassins Creed Unity ///Metal Gear Solid V Ground Zeroes/// CoD Advanced Warfare میخواد چون من اینا رو بازی کردم حالا نه با تنظیمات بالا ولی خوب بازی کردم به نظرتون میتونم GTA V هم بازی کنم ؟؟؟؟

بله میتونی

لینک به ارسال

[h=1]GTA V باز هم برای PC تاخیر خورد – تاریخ انتشار Heists برای کنسول ها اعلام شد[/h]

شرکت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار دقیق سرقت های آنلاین (Online Heists) برای GTA Online را اعلام کرد که در این میان یک خبر ناراحت کننده هم پیرامون نسخه PC اعلام شده. با ما همراه باشید.

بسته Online Heists در تاریخ ۱۰ مارس (۱۹ اس??ند) برای کنسول ها منتشر خواهد شد منتهی عرضه نسخه PC بازی Grand Theft Auto V به ماه آوریل و روز چهاردهم (۲۵ ??روردین) موکول شده است، عنوانی که قرار بود در ۲۴ مارس ۲۰۱۵ مصاد?? با ۴ ??روردین ۹۴ برای PC به بازار بیاید.

شرکت راکستار Online Heists را بخشی co-op با حضور ۴ ن??ر معر??ی کرده که در آن بازیکنان با حضور در شهر Los Santos، اقدام به اجرای سرقت های بزرگ، حساس و چند قسمتی می کنند. شرکت نامبرده در ادامه بابت تاخیر دوباره نسخه PC عذرخواهی به عمل آورده و دلیل آن را ا??زایش کی??یت و عرضه همزمان با Heists در روز اول اعلام کرده. آن دسته که این بازی را پیش خرید کرده بودند، طبق اعلامیه رسمی ناشر، مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ دلار اضا??ه را برای است??اده در GTA Online دریا??ت خواهند کرد.

در آخر هم راکستار نسخه PC را از بابت کی??یت ??نی و گرا??یکی، بهترین نسخه اعلام کرده و بهینه سازی های صورت گر??ته، باعث خواهد شد تا این عنوان برای اجرا در سیستم های مختل?? کاملا مناسب باشد.

لینک به ارسال

سیستمی که بتونه ول??نشتاین رو بکشه می تونه gta رو هم بکشه ؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سیستمی که بتونه ول??نشتاین رو بکشه می تونه gta رو هم بکشه ؟

احتمالا بله

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال
شک نکن!

ول??نیشتاین آخری یکی از پر رندر ترین بازی ها بوده

لامصب عجب بازیی بود!

لینک به ارسال
GTA V باز هم برای PC تاخیر خورد – تاریخ انتشار Heists برای کنسول ها اعلام شد

شرکت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار دقیق سرقت های آنلاین (Online Heists) برای GTA Online را اعلام کرد که در این میان یک خبر ناراحت کننده هم پیرامون نسخه PC اعلام شده. با ما همراه باشید.

بسته Online Heists در تاریخ ۱۰ مارس (۱۹ اس??ند) برای کنسول ها منتشر خواهد شد منتهی عرضه نسخه PC بازی Grand Theft Auto V به ماه آوریل و روز چهاردهم (۲۵ ??روردین) موکول شده است، عنوانی که قرار بود در ۲۴ مارس ۲۰۱۵ مصاد?? با ۴ ??روردین ۹۴ برای PC به بازار بیاید.

شرکت راکستار Online Heists را بخشی co-op با حضور ۴ ن??ر معر??ی کرده که در آن بازیکنان با حضور در شهر Los Santos، اقدام به اجرای سرقت های بزرگ، حساس و چند قسمتی می کنند. شرکت نامبرده در ادامه بابت تاخیر دوباره نسخه PC عذرخواهی به عمل آورده و دلیل آن را ا??زایش کی??یت و عرضه همزمان با Heists در روز اول اعلام کرده. آن دسته که این بازی را پیش خرید کرده بودند، طبق اعلامیه رسمی ناشر، مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ دلار اضا??ه را برای است??اده در GTA Online دریا??ت خواهند کرد.

در آخر هم راکستار نسخه PC را از بابت کی??یت ??نی و گرا??یکی، بهترین نسخه اعلام کرده و بهینه سازی های صورت گر??ته، باعث خواهد شد تا این عنوان برای اجرا در سیستم های مختل?? کاملا مناسب باشد.

راک استار برو به درک!

حتما آخر سرم میخوای نسخه pc رو کنسل کنی!

لینک به ارسال
شک نکن!

ول??نیشتاین آخری یکی از پر رندر ترین بازی ها بوده

آره خیلی سنگینه

نسخه ??شردشو دانلود کردم توی بازی صدا نداشت :91: همون موقع پاکش کردم

حالا تازه دارم نسخه اصلیشو میگیرم 42 گیگه :scared:

این gta v هم انگار قرار نیس بیاد!

لینک به ارسال
راک استار برو به درک!

حتما آخر سرم میخوای نسخه pc رو کنسل کنی!

کنسل که نه ! ولی همه رو جون به لب میکنه خودشم آخر میمیره تا میاد اینو بده بیرون

من که دیگه ولش کردم :mad: انگار لامصب اسپری تاخیری زده :=-0:

لینک به ارسال
من سخترین حالتشو تو همون بار اول ر??تم و خیلی حال داد ...

خیلی با بازیش حال کردم . بهترین بازی اکشن عمرم بود

منم همینطور!

غول آخرش لامصب مگه میمرد!

لینک به ارسال
کنسل که نه ! ولی همه رو جون به لب میکنه خودشم آخر میمیره تا میاد اینو بده بیرون

من که دیگه ولش کردم :mad: انگار لامصب اسپری تاخیری زده :=-0:

خدایی دم یوبی گرم حداقل سالی 2 یا 3 تا بازی میده!

لینک به ارسال
خدایی دم یوبی گرم حداقل سالی 2 یا 3 تا بازی میده!

آره ولی این gta که راک استار میده کجا و بازیای یوبی کجا!

watch dogs که یه ربع بازی کردم و پاکش کردم :=-0: خخخخخ

یونیتی هم گرا??یکش عالی بود ولی به خاطر باگ نتونستم بازی کنم ، شایدم رو سیستم من اینطوری بوده ،، اونم پاکش کردم :smile:

ولی gta v که بیاد مطمئنم تا چند سال رو سیستمم هست و هی بازی میکنم چون محشره

gta iv هم چند بار تا آخرش ر??تم واقعا عالی بود

کلا عاشق این سبک بازیم :6: ??قط gta

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
من همون اول کاملشوو گر??تم . خداییش لنگه نداشت . حتما تجریش کن.

Gta v رو من یه بار دیگه تو ps3 دارم میرم .. اصلا لامصب خسته نمیشی

توی ویدیوهاش دیدم تو جاده داشت با ماشین میر??ت یهو یه حیوون انگار ببر بود پرید وسط جاده :scared: یه جا دیگشم خرگوش از جاده رد شد :sadface:

واقعا شاهکار ساخته

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال

آقا دقیقا منم همین ??کرو می کنم که سیستمی که ول?? رو بکشه مسلما میشه گ??ت سنگین ترین بازی سال رو کشیده

امیدوارم GTA رو بکشه مجبور نشم VGA ام رو عوض کنم.

جالبه من با این سیستم وقتی ??ی??ا 15 رو با سندباکس آوردم بالا ریپ می زد شاخ در آوردمخدا کنه کرک جدید درست کنه مشکل مارو

VGA 5670 , CPU X2 555phenomII , ram 4 این سیستم 4 5 ساله که ارتقا پیدا نکرده و تا الان همرو کشیده GTA هم بکشه دیگه هورا ولی نگران ??ی??ام

لینک به ارسال

خدارو شکر تاخیر خورد:cheerleader3:

اگه 4 ??روردین میومد عید و مسا??رت برام زهرمار میکرد همش ??کرم پیش gta بود اما الان از مسا??رت و عیدم لذت میبرم بعدم 25 ??روردین میرم دانلودش میکنم و از زندگیم لذت میبرم :D

خدایش دست راک استار درد نکنه بار سنگینی از دوش ما ایرانیا برداشت اصلا شاید تاخیرش بخاطر همزمان بودن با عید نوروز ما بود :D

لینک به ارسال

کسی The Crew رو تونسته بازی کنه؟ اورجینال خریده یا چی؟؟ چه جوریه بازیش؟ ارزش داره اورجینال بخرم؟ خیلی دلم میخواد بازیش کنم

لینک به ارسال

[h=1]GTA V با ??روشی ۳۱ میلیون دلاری در ماه ژانویه پیشتاز است[/h]

gta-v-big-250x140.jpg

باز هم عنوان GTA V باز هم ا??تخاری جدید! این بار GTA V توانست که در میان بازی های دیجیتالی در ماه ژانویه ، با ??روشی ۳۱ میلیون دلاری بر صدر جدول پر ??روش ترین های این ماه بایستد. با ما در ادامه همراه شوید.

طبق خبر اعلام شده ، عنوان پر آوازه ی GTA V تواسنته است که با در آمدی بالغ بر ۳۱٫۸ میلیون دلار بر صدر جدول پر ??روش ترین های این ماه بایستد اما نکته ی قابل توجه در این مورد آن است که PSN سهم زیادی در کسب این مو??قیت برای عنوان مذکور داشته است. این گزارش توسط Superdata ، آنالیزور بازی های دیجیتالی ، اعلام و ثبت شده است. با توجه به لیست منتشر شده ، عنوان GTA V توانسته است که با ??روشی ۳۱٫۸ میلیون دلاری بر صدر بایستد. به علاوه رتبه ی دوم این جدول متعلق به Call Of Duty : Advanced Warfare است که توانسته است ۲۳٫۵ میلیون دلار ??روش داشته باشد. اما عناوین Destiny و Daying Light و Battlefield 4 و Resident Evil HD Remaster هم به ترتیب در جایگاه های سوم تا ششم قرار دارند.

البته این آمار منتشر شده مربوط به ??روش خود بازی و DLC های موجود در شبکه های Xbox Live و PSN هم می شود.

در ادامه می توانید این لیست را مشاهده کنید:

gta5_digital_revenue_superdata.jpg

البته توجه داشته باشید که این لیست منتشر شده ??روش جهانی بازی ها را در آمریکا نشان می دهد و به همین خاطر است که بازی FIFA 15 با در آمد ۲۸٫۳ میلیون دلاری در این لیست قرار ندارد.

Superdata در ادامه اعلام می کند که ۶۳ درصد از ??روش بازی ها در شبکه ی PSN انجام شده است و ۴۳ درصد از ??روش بازی ها نیز به PS4 تعلق دارد. به علاوه کنسول های X one و PS4 هم در مجموع تواسنته اند که ۷۹ درصد از ??روش نسخه ی دیجیتالی بازی ها را داشته باشند.

در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لینک به ارسال

[h=1]۱۵ تصویر جدید از نسخه PC بازی Grand Theft Auto V[/h]

gta_5___trinity_wallpaper_by_dkkain-d60hiw2-250x141.jpg

آدم نمی داند که بگوید خدا با Rockstar چه کار کند! اول از همه با تاخیر دوباره ای که زد، حسابی هواداران نسخه PC بازی Grand Theft Auto V را آزرده خاطر کرد حال اعضای این شرکت آمده اند و ۱۵ تصویر جدید از این عنوان را را با بهترین گرا??یک و جزئیات در میان پلت??رم هایی که بازی نامبرده برای آنها عرضه شده منتشر کرده است. با ما همراه باشید.

طبق توضیحات Rockstar، این تصاویر سطحی از جزئیات و کی??یت گرا??یکی GTA V را به نمایش می کشد که PC گیمرها می توانند انتظار آن را داشته باشند. (بله مسلما تبلیغ بزرگی است)

این تاخیر متاس??انه ات??اقی است که ا??تاده، ??علا از این تصاویر پس سعی می کنیم که لذت ببریم. عرضه نسخه PC بازی Grand Theft Auto V به ماه آوریل و روز چهاردهم (۲۵ ??روردین) موکول شده است، عنوانی که قرار بود در ۲۴ مارس ۲۰۱۵ مصاد?? با ۴ ??روردین ۹۴ برای PC به بازار بیاید.

4fSKXAT-250x141.jpg 8GdxVpb-250x141.jpg fGSKqJL-250x141.jpg Gl76SdT-250x141.jpg grHhwcT-250x141.jpg hAfhFKM-250x141.jpg hXv1nVq-250x141.jpg iKqF0hT-250x141.jpg ogQ7wYo-250x141.jpg Pgn9czv-250x141.jpg PNoJp4q-250x141.jpg TLTxOyW-250x141.jpg z4lWfZI-250x141.jpg ZBAN66C-250x141.jpg ZXutAA6-250x141.jpg

لینک به ارسال

من که خودمو راحت کردم یه ps4 خریدم دارم بازی میکنم.

یه ن??ر منو راهنمایی کنه اگه بخوام انلاین بازی کنم چی کار باس بکنم. تنهایی میشه انلاین بازی کرد؟ با نت ۲میگ میشه؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
من که خودمو راحت کردم یه ps4 خریدم دارم بازی میکنم.

یه ن??ر منو راهنمایی کنه اگه بخوام انلاین بازی کنم چی کار باس بکنم. تنهایی میشه انلاین بازی کرد؟ با نت ۲میگ میشه؟

بابا ما که ??همیدیم شما هم ps4 خریدی !!!!!:=-0:

لینک به ارسال
بابا ما که ??همیدیم شما هم ps4 خریدی !!!!!:=-0:
عه از کجا ??همیدی؟

لینک به ارسال

[h=1]GDC 2015: با جدیدترین اطلاعات از سرقت ها در GTA Online با ما همراه باشید[/h]

gta-5-online-heist-trailer-breakdown-hydra-heists-payouts-more-250x144.jpg

سرقت های آنلاین (Online Heists) که در آینده به GTA Online اضا??ه خواهد شد متقاضیان بسیاری دارد. بخش نامبرده در زمان برگزاری GDC 2015 نیز حضور داشت و ا??رد مختل??ی آن را بار تجربه کردند. امروز ما شاهد انتشار جزئیات گوناگون و ??راوانی از قسمت نامبرده هستیم که برای مرور آنها می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

به طور کلی مدت زمان انجام تمامی ماموریت های موجود در GTA Online حدود ۲۰ ساعت طول خواهد کشید که زمان اصلا کمی نیست. هر یک از سرقت ها، با توجه به مهارت بازیکنان و روش هایی که در پیش می گیرند، بین ۲ تا ۳ ساعت طول خواهد کشید. در این میان هر مرحله دارای ۲۰ الی ۳۰ دقیقه هم آماده سازی می باشد تا اینکه با برنامه کامل ماموریت خود را انجام دهید.

برای شرکت در این سرقت های گروهی، بازیکنان می بایستی که حداقل در رده ۱۲ حضور داشته باشند و از یک آپارتمان مجهز (high-end) نیز بهره ببرند. زمانی که همه این موارد آماده باشند، Lester تماسی خواهد گر??ت تا اتاقی را برای نقشه کشی در خانه خود آماده کنید.

رهبرانی که می خواهند سرقت ها را ترتیب دهند، باید سه ن??ر دیگر را به گروه خود بیاورند. برای آغاز کار هم آنها بایستی که ۶۰,۰۰۰ دلا را از جیب خود در بازی خرج کنند منتهی مبلغی که بعدا در پایان سرقت کسب می کنند، مسلما ارزش ریسک را دارد.

علاوه بر این کارها، رهبران موظ?? به تقسیم سهم در آمدهای حاصله نیز هستند که تمامی آنها قبل از شروع هر ماموریت تعیین می گردد. ضمنا این ا??راد می توانند اصلا چیزی هم پرداخت نکنند. البته چنین کاری اصلا عادلانه نخواهد بود منتهی بازیکنان در پایان هر ماموریت آماده سازی، ۱۲,۰۰۰ دلار را دریا??ت می کنند و این مبلغ بسته به کی??یت عملکرد آنها در بازی، مانند نحوه کشتن دشمنان و دیگر مهارت ها، می تواند به صورت تشویقی ا??زایش یابد.

در یکی از ماموریت ها حتی گزارش شده که بازیکنان موظ?? به سرقت یک VTOL Hydra هستند، جت جنگنده ای که در سکوی یک ناو هواپیمابر قرار گر??ته. البته سوار شدن بر این هواپیمای هیجان انگیز پایان کار نیست و بازیکنان در هوا نبردی بزرگ را با نیروهای ارتش تجربه می کنند.

از دیگر توضیحات ارائه شده از طر?? ا??رادی که Online Heists را تجربه کرده اند می توان به تاکید بسیار زیاد بر روی همکاری گروهی اشاره کرد. اینطور نیست که یک بازیکن سرکشی کند و هیچ ات??اقی نی??تد. او حتی جزای این کار خود را هم خواهد دید. خوشبختانه در طی عملیات سرقت، شما نیازی نیست که نگران تجاوز دیگر بازیکنان به بازی خود شوید.

در حین انجام ماموریت ها، بازی برای شما چالش هایی را هم تدارک می بینید تا اینکه هیجان کار ح??ظ شود. به عنوان مثال در چالش Criminal MasterMind، هیچ یک از اعضای گروه، حتی یک بار هم نباید بمیرند در غیر این صورت کل این چالش از نو آغاز می شود و تلاش های شما برای مو??قیت در آن تباه می شود.

این چالشی که اشاره کردیم، به شما مبلغ ۱۰ میلیون دلار را جایزه می دهد پس بهتر است که برای دستیابی به آن سخت تلاش کنید. چالش های کوچک دیگری هم هستند که جوایز آنها از ۱۰,۰۰۰ تا ۱ میلیون دلار ادامه دارد. به پایان رساندن هر سرقت، یک بخش Versus جدید در GTA Online را هم آزاد می کند.

بسته Online Heists در تاریخ ۱۰ مارس (۱۹ اس??ند) برای کنسول ها منتشر خواهد شد. عرضه نسخه PC بازی Grand Theft Auto V با توجه به تاخیر دوباره پیش آمده، به ماه آوریل و روز چهاردهم (۲۵ ??روردین) موکول شده است منتهی تمامی محتویات مانند همین Heists از روز اول در دسترس خواهند بود.

لینک به ارسال

[h=1]تصاویری جدید از GTA Online منتشر شد | مراحل مختل?? یک سرقت را تماشا کنید[/h]

gta-5-online-heist-trailer-breakdown-hydra-heists-payouts-more-250x144.jpg

امروز ما شاهد انتشار ۳۰ تصویر جدید از این قسمت هستیم که مراحل مختل?? سرقت را نشان می دهند. با ما همراه باشید.

هر سرقت مراحل مخصوص به خود را دارد که می بایستی آنها را قدم به قدم طی کنید. در این تصاویر جدید هم شما می توانید نگاهی به بخش های مختل?? آماده سازی نقشه یک سرقت و اجرای عملیات داشته باشید. برای مطلع شدن از ریز جزئیات، به لینک داده شده در ابتدای خبر حتما سری بزنید.

بسته Online Heists در تاریخ ۱۰ مارس (۱۹ اس??ند) برای کنسول ها منتشر خواهد شد. عرضه نسخه PC بازی Grand Theft Auto V با توجه به تاخیر دوباره پیش آمده، به ماه آوریل و روز چهاردهم (۲۵ ??روردین) موکول شده است منتهی تمامی محتویات مانند همین Heists از روز اول در دسترس خواهند بود.

gta_online_heists_new_2-250x141.jpg gta_online_heists_new_4-250x141.jpg gta_online_heists_new_5-250x141.jpg gta_online_heists_new_6-250x141.jpg gta_online_heists_new_7-250x141.jpg gta_online_heists_new_9-250x141.jpg gta_online_heists_new_10-250x141.jpg gta_online_heists_new_18-250x141.jpg gta_online_heists_new_17-250x141.jpg gta_online_heists_new_16-250x141.jpg gta_online_heists_new_15-250x141.jpg gta_online_heists_new_14-250x141.jpg gta_online_heists_new_13-250x141.jpg gta_online_heists_new_11-250x141.jpg gta_online_heists_new_19-250x141.jpg gta_online_heists_new_20-250x141.jpg gta_online_heists_new_21-250x141.jpg gta_online_heists_new_22-250x141.jpg gta_online_heists_new_24-250x141.jpg gta_online_heists_new_25-250x141.jpg gta_online_heists_new_27-250x141.jpg gta_online_heists_new_26-250x141.jpg gta_online_heists_new_23-250x141.jpg gta_online_heists_new_8-250x141.jpg gta_online_heists_new_3-250x141.jpg gta_online_heists_new_30-250x141.jpg gta_online_heists_new_29-250x141.jpg gta_online_heists_new_28-250x141.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...