رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

پس کی دیگه این کرک میاد ؟ خبری ازش نیست؟

تو سایت Skidrow & Reloaded Games - Pc Games - Crack Download - Full iso Games - Repack Games - Skidrowreloaded.com نوشته که قراره راک استار یه مقداری از بازی که برای بخش های بازی نیازه رو ??ردا پس ??ردا منتشر کنه و بعد از اون کرک میشه

یعنی همین چند روز کرک میشه خیالت راحت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
تو سایت Skidrow & Reloaded Games - Pc Games - Crack Download - Full iso Games - Repack Games - Skidrowreloaded.com نوشته که قراره راک استار یه مقداری از بازی که برای بخش های بازی نیازه رو ??ردا پس ??ردا منتشر کنه و بعد از اون کرک میشه

یعنی همین چند روز کرک میشه خیالت راحت

یعنی چی یه مقدارش ??ردا پس ??ردا منتشر میشه؟!

من بازی رو از پی سی دی دانلود کردم،یعنی این بازی الان کامل نیست؟!:crying:

لینک به ارسال
یعنی چی یه مقدارش ??ردا پس ??ردا منتشر میشه؟!

من بازی رو از پی سی دی دانلود کردم،یعنی این بازی الان کامل نیست؟!:crying:

نمیدونم ??قط اینو نوشته

[ATTACH=CONFIG]10312[/ATTACH]

یه پچ هست که راک استار منتشر میکنه و بعدش بازی رو کرک میکنن

??کرکنم اون که دانلود کردی مشکلی نداره بقیه رو میریزی و بازی میکنی

لینک به ارسال

مصاحبه با راکستار در رابطه با نسخه PC عنوان GTA V; از شروع ساخت تا عملکرد و ....

gta5_pc_pre_launch_1.jpg

ماه ها گذشت اما Grand Theft Auto 5 اکنون تقریبا در اختیار PC گیمرهاست. به مناسبت همین ات??اق به تازگی وبسایت pcgamer مصاحبه ای را با دو تن از اعضای ارشد استدیوی Rockstar North یعنی آقایان Phil Hooker (مدیر تکنولوژی) و Klaas Schilstra (مدیر ??نی) انجام داده که به سوالات متعددی در رابطه با نسخه PC، مراحل ساخت آن و .... پاسخ داده اند. در ادامه می توانید این مصاحبه را بخوانید.

PC Gamer: می توانید در رابطه با تیمی که بر روی نسخه PC کار می کند توضیح دهید؟ اعضای این تیم چه مدت مشغول ساخت این نسخه بودند؟ قبل این اونها کجا کار می کردند؟

بیشتر اعضای تیمی که بر روی نسخه PC کار می کردند رو سازنده های اولین نسخه Grand Theft Auto تشکیل می دهند، درصد دیگه این تیم که از استدیوهای مختل?? جمع آورید شده اند، ا??رادی هستند که در ساخت بازی برای PC مهارت دارند. آنها همان هایی هستند که در ساخت نسخه PC عناوینی مانند GTA 4, Max Payne 3 و LA Noire حضور داشتند. خیلی ها ـیشان از با سابقه های راکستار هستند.

به دلیل شباهت بسیار معماری کنسول های نسل جدید با PC، این تیم ساخت نسخه PS4 و Xbox One را نیز به عهده داشت. در واقع اینطور بگویم که ما تمامی استدیوهای راکستار را بررسی کرده و بهترین ا??راد را انتخاب و به این تیم اضا??ه کردیم که نتیجه کار تیمی با عمیق ترین دانش در کار بر روی GTA و ساخت بازی برای PC شد. این تیم توانایی ارائه با کی??یت ترین محصول ممکن در تمامی ضمینه ها را دارد، از کی??یت گرا??یکی گر??ته تا موسیقی و گیم پلی و جزئیات دیگر.

PC Gamer: چه زمانی تصمیم به عرضه GTA 5 بر روی PC گر??تید و دقیقا ک??ی کار بر روی این نسخه شروع شد؟ در زمان کار بر روی نسخه 360/PS3 آیا به ساخت این بازی برای PC ??کر می کردید؟ آیا در زمان شروع ساخت قرار بود بازی برای هر سه پلت??رم (360/PS3/PC) عرضه شود؟

ما همیشه می خواستیم GTA 5 را به PC بیاوریم. در همان روز اول که ساخت بازی شروع شد به PC ??کر می کردیم و همان زمان تصمیم خود را قطعی کردیم که نسخه PC را نیز خواهیم ساخت. همان ابتدای ساخت، کار بر روی نسخه PC نیز شروع شد اما مدتی بعد قرار بر این شد که بیشتر بر روی نسخه PS3 و XB360 متمرکز شویم. اینکار دو دلیل داشت، اول اینکه بتوانیم ساخت این دو نسخه را تا قبل از شروع ساخت بازی برای PS4 و Xbox One، تا جایی که امکان داشت به جلو ببریم و دوم نیز بتوانیم از شباهت معماری کنسول های نسل جدید به PC، در سرعت بخشیدن به ساخت سه نسخه جدید است??اده کنیم.

gta5_pc_pre_launch_4.jpg

PC Gamer: مراحل ساخت GTA 5 برای PC چه ت??اوتی با بازی های قبلی راکستار که برای PC عرضه شدند مثل GTA 4, LA Noire و Max Payne 3 داشت؟ آیا اینبار اصلا ت??اوتی وجود داشت؟

Kevin Hoare—رئیس Rockstar Toronto: روند ساخت GTA 5 برای PC بیشتر به آخرین بازی ای که برای این پلت??رم عرضه کردیم یعنی Max Payne 3 شبیه بود. برای ما روند ساخت بازی برای PC هر سال تکامل یا??ته تر می شود. ما می دانستیم که در نهایت نسخه PC را خواهیم ساخت به همین دلیل اوایل کار، ساخت نسخه PC را به صورت موازی در کنار نسخه PS3 و XB360 انجام می دادیم.

در واقع، همان مقدمات اولیه ساخت بازی برای PC مانند است??اده از سیستم عامل 64 بیت و پشتیبانی از DX11، زمان معر??ی معماری PS4 و Xbox One به شدت به کار ــمان آمد. شباهت معماری کنسول های نسل جدید به PC باعث شد که خیلی ساده چیزی که بر روی PC ساخته بودیم (نسخه PC) را به این کنسول ها انتقال دهیم. این ات??اق باعث صر??ه جویی در وقت شد. همچنین زمان کار بر روی نسخه PS3 و XB360 طراحان ما خودشان را برای ساخت بازی بر روی PC، با ترسیم تصاویر هنری با رزولوشن نسخه PC، آماده می کردند، هر چند که آن زمان ما مجبور بودیم از نسخه به شدت محدود شده آنها در PS3 و XB360 است??اده کنیم.

هنوز وقتی به این ??کر میکنیم که ما بازی ای رو با اون کی??یت برای نسل قبل ساختیم، شگ??ت زده می شویم، آن زمان ما از کی??یت گرا??یکی و عملکرد ??نی آن بسیار راضی بودیم با این حال به نسخه نسل جدید آن دنیا نگاه کنید، تمام جزئیات قابل مشاهده پیشر??ت کرده اند. و حالا ما همان بازی را با رزولوشن 4k و ??ریم ریت 60 می بینیم که ??راتر از تمام کارهایی است که ما بعنوان یک سازنده تا بحال انجام داده ایم. هد?? ما این است که این قابلیت را به نحوی بهینه سازی کنیم که PC گیمرهای بیشتری بتوانند از آن بهره مند شوند.

PC Gamer: حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی ای که برای بازی اعلام کردید، پایین از اکثر عناوین بزرگی است که اخیرا برای PC عرضه شده اند. آیا سیستم مورد نیاز های اعلام شده بر اساس رزولوشن و نرخ ??ریم خاصی است؟ برای رزولوشن 1080p و ??ریم 60؟ چه سیستمی را برای اجرای بازی بر روی رزولوشن 4k و نرخ ??ریم 60/30 توصیه می کنید و اینکه بهینه ترین راه اجرای بازی چیست؟

یکی از درس هایی که ما در سال های قبل و با عرضه Grand Theft Auto IV و Max Payne 3 روي PC آموخيتم این بود که ا??راد خواهان این هستند که بتوانند متناسب با سیستمی که در اختیار دارند، آپشن های گرا??یکی را به نحوی تنظیم کنند که بهترین عملکرد را در بازی داشته باشند. بنابراین در Grand Theft Auto V باید مطمئن میشدیم که اکثر گیمرها قادر به تجربه آن هستند و برای رسیدن به این هد??، طی?? وسیعی از تنظیمات گرا??یکی را ??راهم آوردیم.

در مورد حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی ای که اعلام شده می دانیم که می توانند به راحتی به رزولوشن 1080P و ??ریم ریت 60 دست پیدا کنند.

براي اجراي بازي بر روی رزولوشن 4K و 30 ??ريم حداقل به AMD HD 7870 يا Nvidia GTX 760 با دو گيگ رم گرا??یکی نياز داريد. اما اجراي این عنوان رو 4K/60fps نيازمند high-end SLI يا Crossfire setup است.

اجرای بهینه بازی به اولویت های ??رد بستگی دارد. می توانید تنظیمات گرا??یکی را به ??ریم ریت بالا یا ??ریم ریت بالا را به تنظیمات گرا??یکی ترجیح دهید، یا اینکه بین این دو تعادل ایجاد کنید.

لینک به ارسال

دوستانی که می??رمایند این بازی رو میخرند برای بازی انلاین ، لط?? میکنن بگن در حال حاضر از کجا میشه خرید ؟ که بشه آنلاین بازی کرد؟

لینک به ارسال
دوستانی که می??رمایند این بازی رو میخرند برای بازی انلاین ، لط?? میکنن بگن در حال حاضر از کجا میشه خرید ؟ که بشه آنلاین بازی کرد؟

از اینجا بخرید

قیمت 200 هزارتومان

http://www.steam-store.ir/

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام روی این سیستم در حالت low اجرا میشه :

Ram : 4 gig

Vga : 1gig 9400 GT

Cpu : AMD Athlon X2 250

لینک به ارسال

هزینه ساخت Watch Dogs شده 72 میلیون دلار

GTA V شده 268 !!!!!

لینک به ارسال

داداش حرص نخور 60 برابر پولی که خرج کرده رو داره در میاره

لینک به ارسال
داداش حرص نخور 60 برابر پولی که خرج کرده رو داره در میاره

نه ات??اقا منظورم همینه که حجم پروزه اینا چقدر بزرگتر از Watch Dogs هست

من خودم ??کر حداکثر 2 برابر باشه ولی 4 برابر بیشتر از Watch Dogs خرج کردن

Watch Dogs بازی معمولی بود ولی به خاطر کمبود بازی های Open World من هنوز رو سیستم دارم پاکش نکردم ببین GTA V چه خواهد شد !

حی?? که ??قط در عرضه شد ای کاش همراه با PS4 برای PC هم ریلیز میشد

لینک به ارسال
سلام روی این سیستم در حالت low اجرا میشه :

Ram : 4 gig

Vga : 1gig 9400 GT

Cpu : AMD Athlon X2 250

اگر هم اجرا بشه بی نقص نخواهد بود ( ا??ت ??ریم خواهد داشت ) بهتر نیست کارت گرا??یکتون رو ارتقاع بدید ؟ چون این کارت گرا??یک دیگه خیلی قدیمی شده ( تقریبا 10 سال پیش رو اوج بود ) الان دیگه عمرش رو کرده

لینک به ارسال

This is from the official 3DM post by kevinyang225:

We find that R* use some machine info check to protect GTA5,just like Denuvo did in Dragon Age Inquisition.

لینک به ارسال
سلام ایا روی این سیستم اجرا میشه یا خیر ؟

systemmmmmmmmmmmmmmm.png

بله اجرا میشه

لینک به ارسال

سلام

بنظرتون روی لپ تاپ لنوو z510 I7 اجرا میشه؟! با چه کی??یتی؟!

لینک به ارسال
لط??ا نظریه بیخود از خودتون ندین

ق??ل drm نداره ??قط کمی از محتوای بازی روز 13 آپریل در آمریکا و 14 آپریل در اروپا منتشر میشه که برای بخش داستانی و آنلاین مورد نیاز هست

همین دو سه روز کرک میشه میتونی تو سایت اسکیدرو ببینی

خودمم واسه آنلاین اورجینال میخرم ولی الان نه ! الان کرک شده بازی میکنم چند ماه دیگه ارزون شد اورجینال میخرم

چون خیلیا مثل من نمیتونن 150 - 200 تومن برای بازی بدن ، بعد چند ماه قیمتش خیلی میاد پایین

پس بشین تا کرک شه.....

بعدم واسه آنلاین مطمئن باش حالا حالاها قیمتش پایین نمیاد.

لینک به ارسال
پس بشین تا کرک شه.....

بعدم واسه آنلاین مطمئن باش حالا حالاها قیمتش پایین نمیاد.

100% کرک میشه :glare: همین چند روز ،،، تازه امروز منتشر شده چند روز طول میکشه تا کرک بشه

ما که ??علا پول نداریم 200 بدیم واسه یه بازی ، هروقت قیمتش اومد پایین میخریم اگه قیمتش پایین نیومد هروقت پولشو داشتم میخرم شما حرص نخور

اگه پول این چیزارو داشتم که ps4 میخریدم

لینک به ارسال

??قط امیدوارم مثل بازی

[h=2]Battlefield Hardline[/h]نشه که یک ماهه ??قط دارم میرم تو ص??حش که کی کرک بشه که بعدش هم کی نسخه کم حجمش بیاد

لینک به ارسال
??قط امیدوارم مثل بازی

battlefield hardline

نشه که یک ماهه ??قط دارم میرم تو ص??حش که کی کرک بشه که بعدش هم کی نسخه کم حجمش بیاد

بعید نیست مثل بتل??یلد از ق??ل drm است??اده شده باشه، اگر شده باشه که ??اتحمون خوندست:=z:

لینک به ارسال
بعید نیست مثل بتل??یلد از ق??ل drm است??اده شده باشه، اگر شده باشه که ??اتحمون خوندست:=z:

خبرایی که خوندم این بود که برای gta iv از drm است??اده شده بود ولی gta v ق??ل نداره

ایشالا که زودی کرک میشه من منتظر نسخه skidrow یا reloaded هستم ، تازه دانلودشم چند روز طول میکشه :huh:

لینک به ارسال

توجه: این مطلب به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تا امشب حذ?? خواهد شد.

یعنی از این به بعد سایتایی که بزارن برا دان ?? ی ل ت ر میشن یا نه

لینک به ارسال

کرک شد

ها ها ها

دارم دان میکنم به خاطر بدی سرور یه کم طول میکشه . درست شد خبرتون میکنم

Crack.SkidrowScene

لینک به ارسال
کرک شد

ها ها ها

دارم دان میکنم به خاطر بدی سرور یه کم طول میکشه . درست شد خبرتون میکنم

Crack.SkidrowScene

داداش تو سایت اسکیدرو نوشته کرک soon

نمیدونم این کرک سالمه یا نه

تست کن خبر بده ولی ??کرنکنم درست باشه ! چون هنوز تو سایت خودش کرک نزاشته

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...