رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

همه برادرا و خواهرا سلام دوباره.

یه ساعتی میشه که نسخه ی ریپک R.G. Mechanics هم که ملت منتظرش بودن اومد. باید تورنت بگیرین که سرعتش یکم پایینه ، حجمش 36 گیگه و ??ایل setup داره که ??ک کنم 3 4 ساعت مثل بقیه نصبش طول نکشه ، هیچ ??ایلی هم برخلا?? ریپک های دیگه ازش کم نشده.

اگه سایت ایرانی اینو پارتی بذاره خیلی خوبه.

حالا وقتی خارجیا نصب کردن و کامنت دادن من میام دوباره در جریانتون میذارم که ببینیم چطوره.

قربونتون.

UPDATE : گ??تن نصبش 5 تا 10 ساعت طول میکشه.

ویرایش شده توسط HesamB

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقایون داداشام این سوشیال کلوپو باید نصب کنیمون؟؟؟

لینک به ارسال

بچه ها من همه پارت ها رو گر??تم طریقه نصبش چطوری ؟

لینک به ارسال
آقایون داداشام این سوشیال کلوپو باید نصب کنیمون؟؟؟

حتما باید نصب بشه وگرنه نمیره تو بازی.

لینک به ارسال

این reloaded چه غلطی میکنه

یک ه??ته شد از اینا خبری نیست

3dm هم شد کرک ؟ با هزار تا باگ ! تازه باید تو آنتی ویروس اکسکلودش کنیم

خاک بر سر معلوم نیست چی ساخته - ??قط تنها مزیت 3dm سرعتشون هست

لینک به ارسال
دوستان آیا نسخه Corepack بخش مولتی یا همون چندن??ره رو حذ?? کرده ؟ بنظرتون بعدا آنلاینش کرک میشه ؟

کسی هست روی لپ تاپ Lenovo Z510 Core i5 بازی رو اجرا کرده باشه ؟

کسی نیست ؟؟

لینک به ارسال
بچه ها من همه پارت ها رو گر??تم طریقه نصبش چطوری ؟

کدوم نسخه رو گر??تی ؟

لینک به ارسال

دوستان عزیز و گرامی!

گویا مشکلی تو مرحله سرقت ازجواهری وجود داره.این مشکل ربطی به کرک نداره و برای بعضی دارندگان بازی اورجینال هم وجود داره.(اینجا هنوز راک استار جوابی نداده).وقتی ??رار با موتور ??رانکلین تموم میشه و شخصیت بازی به مایکل تغییر داده میشه و شما بید از توی ون پلیسا رو دور کنید،به محض کلیک راست از بازی بیرون میاد.این مشکل وقتی سوار موتور هم هستید وجود داره،ولی چون کسی نیست که بهش شلیک کنید متوجه نمیشید.گویا چند راه حل داره:

1- تو تنظیمات بازی قسمت Saving and Startup ،گزینه landing page رو روشن کنید و بازی رو ریستارت کنید.(برای من جواب نداد ولی برای خیلیا داد) =-=-=-=- تا به حال بهترین راه حل =-=-=-=-=-

2- تو تنظیمات امنیتی ??ایل لانچر و رم و اینا ،تو تب Security به تمام کاربرا Full Control بدین .(که برای من جواب نداد!)

3- تو تنظیمات Advanced Graphics بازی گزینه تو مایه های Stream with Flying روشن باشه.(که بازم جواب نداد!)

4- گزینه آخر چی چی میگه؟میگه برید ه نارنجکی یا یه چیزی که بشه پرتاب کرد بخرید.اول اونو پرت کنید از ماشین بیرون بعد ت??نگ رو بیارید که هنوز تست نکردم!

5- است??اده از DirectX 10.1 به جای 11 در تنظیمات که بازهم کارگر نشد!

6-میتونید بدون شلیک مرحله رو برید ولی تو مرحله بعد همین آش و همین کاسه

7-دوستانی که اورجینال خریدن ،تو تنظیمات بازی قسمت Saving and Startup ،حالت بالا اومدن بازی رو روی Main Menu بذارن (من اورجینال نخریدم!)

8- مشکل بعضی ها با است??اده از کلت غیر کلت پیش ??رض بازی حل شده.

بروزرسانی :

9- سه بار تو بازی بمیرید.ص??حه ای که میاد مرحله نامو??ق بود Space رو بزنید از مرحله رد میشه.

10- اگه با گر??تن کاور و زدن Q بازی کرش میکنه اینکارو ??علا نکنید!بدون کاور بزنید

11- اگه کرش های دیگه و کرش وقتی که بازیکن عوض میشه دارید اینو تو CMD بنویسید:

bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff

اگه با مو??قیت تموم بشه اینو مینویسه : The operation completed successfully اگه Run as admin نکرده باشید اینو مینویسه: Access denied

ضمنا دوست عزیز کجا کد استیم ه??تاد تومنه؟!:huh:

برچسب ها :

Game crashes when trying to shoot from a vehicle Jewelery مشکل بازی GTA V جواهری موتور ون پرت شدن

ویرایش شده توسط Rasooli72

لینک به ارسال

نصبش کردم وقتی روی GTAVLauncher میزنم social club باز میشه بعدش offline mode رو میزنم یکم روی loading میمونه بعد مینویسه error

چجوری اجراش کنم ؟

لینک به ارسال

دوستان!خودم تقدیم میکنم!

برای ر??ع مشکل Activation Required: Offline activation data not found. ساعت کامپیوترتون رو چند ساعت عقب ببرید!همین!

لینک به ارسال
نصبش کردم وقتی روی GTAVLauncher میزنم social club باز میشه بعدش offline mode رو میزنم یکم روی loading میمونه بعد مینویسه error

چجوری اجراش کنم ؟

باید Social Club رو نصب کنی کرک رو بریزی بعد روی Launcher.exe (دقیقا با همین اسم )کلیک کنی در ضمن اگه میخوای دوستان کمکت کنن ارور رو بنویس صر?? این که مینویسی ارور میده هیچ کمکی نمیکنه

دوستان پست مشکلات جواهری آپدیت شد

لینک به ارسال
باید Social Club رو نصب کنی کرک رو بریزی بعد روی Launcher.exe (دقیقا با همین اسم )کلیک کنی در ضمن اگه میخوای دوستان کمکت کنن ارور رو بنویس صر?? این که مینویسی ارور میده هیچ کمکی نمیکنه

دوستان پست مشکلات جواهری آپدیت شد

بابا دمت گرررررم :kiss: ساعت سیستم رو 4 ساعت بردم عقب درست شد

پسر ک??ــــــــــــــــــــــــــــــــــ کردم چقد این بازی قشنگه :w00t::93:

oh my god:ohmy:

روی ??ول اچ دی گذاشتم و همه تنظیمات روی high ??قط texture quality روی medium هست

عجب کی??یتی :w00t:

لینک به ارسال
کدوم نسخه رو گر??تی ؟[/QUOهمین.

از همین سایت گر??تم ستاپ نداره این چجوریاست کجاست؟

لینک به ارسال

سلام

برای من کلا سوسیال کلوپ بالا نمیاد ??قط یه اپدیت میاد اون که ارور میده وسططش

لانچر که میزنم بازی بالا میاد وسطش میگه ا??لاین هستی و میاد بیرون چکارش کنم؟

کرک و اپدیت هم ریختم

ویرایش شده توسط alifarokhi

لینک به ارسال

بچه ها گریه ام درومد یکی نیست راهنمایی کنه ؟ 3 روز بازی رو دانلود کردم از همین سایت اکسترک کردم همه پارتارو ??ایل setup نداره یکی راهنمایی کنه چیکار باید بکنم

لینک به ارسال
دوستان عزیز و گرامی!

گویا مشکلی تو مرحله سرقت ازجواهری وجود داره.این مشکل ربطی به کرک نداره و برای بعضی دارندگان بازی اورجینال هم وجود داره.(اینجا هنوز راک استار جوابی نداده).وقتی ??رار با موتور ??رانکلین تموم میشه و شخصیت بازی به مایکل تغییر داده میشه و شما بید از توی ون پلیسا رو دور کنید،به محض کلیک راست از بازی بیرون میاد.این مشکل وقتی سوار موتور هم هستید وجود داره،ولی چون کسی نیست که بهش شلیک کنید متوجه نمیشید.گویا چند راه حل داره:

1- تو تنظیمات بازی قسمت saving and startup ،گزینه landing page رو روشن کنید و بازی رو ریستارت کنید.(برای من جواب نداد ولی برای خیلیا داد)

2- تو تنظیمات امنیتی ??ایل لانچر و رم و اینا ،تو تب security به تمام کاربرا full control بدین .(که برای من جواب نداد!)

3- تو تنظیمات advanced graphics بازی گزینه تو مایه های stream with flying روشن باشه.(که بازم جواب نداد!)

4- گزینه آخر چی چی میگه؟میگه برید ه نارنجکی یا یه چیزی که بشه پرتاب کرد بخرید.اول اونو پرت کنید از ماشین بیرون بعد ت??نگ رو بیارید که هنوز تست نکردم!

5- است??اده از directx 10.1 به جای 11 در تنظیمات که بازهم کارگر نشد!

6-میتونید بدون شلیک مرحله رو برید ولی تو مرحله بعد همین آش و همین کاسه

ضمنا دوست عزیز کجا کد استیم ه??تاد تومنه؟!:huh:

برچسب ها :

Game crashes when trying to shoot from a vehicle jewelery مشکل بازی gta v جواهری موتور ون پرت شدن

این مشکل بیرون اومدن از بازی موقع هد?? گیری در ماشین خیلی جا های دیگر جدا از ماموریت هم وجود داره البته یه چیزی منظور شما stop working ه که مینیویسه close program?????????????

بازم ممنون که اینا رو نوشتی ??قط اگه مشکل و راکستار حل کرد به ما خبر بده

ممنون

لینک به ارسال
بابا دمت گرررررم :kiss: ساعت سیستم رو 4 ساعت بردم عقب درست شد

پسر ک??ــــــــــــــــــــــــــــــــــ کردم چقد این بازی قشنگه :w00t::93:

oh my god:ohmy:

روی ??ول اچ دی گذاشتم و همه تنظیمات روی high ??قط texture quality روی medium هست

عجب کی??یتی :w00t:

آره خیلیییی خووووبه ??قط با ماشین بزن به یکی بعد خونش رو رو ماشین ببین حال کن به اندازه کل بازی های دیگه میارزه :)

سلام

برای من کلا سوسیال کلوپ بالا نمیاد ??قط یه اپدیت میاد اون که ارور میده وسططش

لانچر که میزنم بازی بالا میاد وسطش میگه ا??لاین هستی و میاد بیرون چکارش کنم؟

کرک و اپدیت هم ریختم

ساعت سیستمت رو چند ساعت ببر عقب حل میشه احتمالا.پوشه Rockstar Games رو هم از توی My Doc حذ?? کن

بچه ها گریه ام درومد یکی نیست راهنمایی کنه ؟ 3 روز بازی رو دانلود کردم از همین سایت اکسترک کردم همه پارتارو ??ایل setup نداره یکی راهنمایی کنه چیکار باید بکنم

دوست عزیز بازی خودش نصب شده هست شما ??قط پج اول و کرک رو به ترتیب بریزید (و اگه دوست داشتید پچ دوم و کرکش رو) و ??ایل کرک رو اجرا کنید،همین!

این مشکل بیرون اومدن از بازی موقع هد?? گیری در ماشین خیلی جا های دیگر جدا از ماموریت هم وجود داره البته یه چیزی منظور شما stop working ه که مینیویسه close program?????????????

بازم ممنون که اینا رو نوشتی ??قط اگه مشکل و راکستار حل کرد به ما خبر بده

ممنون

آره منظورم همونه ولی برای من ??قط تو مرحله است اینجا پیش میاد دیگه نشده بیاد بیرون خیلی ها این مشکل رو دارن راک استار حلش میکنه ایشالا با یه پچ.چشم میگم

پست مشکلات جواهری آپدیت شد

لینک به ارسال

آقا یه مشکل خواهشا بگید اگه میدونید

من تا امروز بعد از ظهر بازی میکردم از الآن وارد میشم مینویسه باید آنلاین شم اکتیو میخواد چی کار کنم؟؟؟؟

لینک به ارسال
کدوم نسخه رو گر??تی ؟[/QUOهمین.

از همین سایت گر??تم ستاپ نداره این چجوریاست کجاست؟

آنتی ویروستان را غیر??عال و خاموش نمایید و حالا با برنامه winrar ??ایل ها را از حالت ??شرده خارج نمایید. حالا شما یک پوشه به نام Grand Theft Auto V Full Unlocked دارید، ک به صورت نصب شده میباشد، پس باید ابتدا وارد پوشه ی Update شوید که همان آپدیت روز اول بازی بود و آن را در محل نصب بازی خود ریخته و سپس وارد پوشه ی Crack شوید که محتویات کرک بازی در آن است و آن ها را در محل نصب بازی خود بریزید و حال آن را به راحتی اجرا نمایید.

- برای ??عال سازی هر کدام از نسخه ها از کرک 3DM موجود در پست است??اده کنید. همچنین در صورت وجود مشکل در کرک Day 1 Update را دانلود و نصب کنید. - کرک 3DM V2 برای آن دسته از ا??رادی است که از ویندوز 8، 8.1 و 10 است??اده می کنند و با بازی مشکل دارند. برای است??اده از این کرک دو پوشه rock star و gta v را از ??ولدر documnet سیستم خود حذ?? کنید. - CRACK v3 تنها بر روی سیستم عامل های WINDOWS 7 x64 & WINDOWS 8.1 x64 قابل است??اده خواهد بود. همچنین برای است??اده از این کرک نیاز به دانلود و نصب UPDATE 2 دارید.

اینم منبع

نوا دانلود | دانلود نرم ا??زار , بازی , انیمیشن , موبایل , کتاب

http://www.game2dl.com/1394/01/download-grand-theft-auto-v-game-for-pc/

لینک به ارسال

من تا امروز بعد از ظهر بازی میکردم از الآن وارد میشم مینویسه باید آنلاین شم اکتیو میخواد چی کار کنم؟؟؟؟

داداش تو دو سه تا پست قبلی گ??تم ساعت سیستمتو چند ساعت ببر عقب!همین!

لینک به ارسال
دوستان!خودم تقدیم میکنم!

برای ر??ع مشکل Activation Required: Offline activation data not found. ساعت کامپیوترتون رو چند ساعت عقب ببرید!همین!

سلام ببخشید یعنی حتما باید ساعت کامپیوتر ببریم عقب تا درست بشه راه دیگه ای نداره

لینک به ارسال
سلام ببخشید یعنی حتما باید ساعت کامپیوتر ببریم عقب تا درست بشه راه دیگه ای نداره

داداش ??علا راهی که پیدا شده همینه.??کر کنم ساعتو بکشی عقب بعد بری تو بازی بعد بدون این که بازی رو ببندی ساعت رو درست کنی بعد بازی رو ذخیره کنی از د??عه های بعد درست میشه.البته این ??قط یه حدسه امتحان نکردم :)

لینک به ارسال

اوه ه ه ووووووووووووووو:sneaky::xD::icon_346[1]::heheh:

درست شد

یه جا تو یه سایتی خوندم دمشون گرم

نوشته بود باید تاریخ کامپیوتر یا ساعت رو یه مدتی به عقب برگردونی تا درست شه اینکارو کردم درست شد

چون بازی اورجینال نیست قدیمی میشه

راسی دوستان اگه مشکل تکستچر دارید مثلا این که تکستچر و تا آخر میبرین بالا ولی تکستچر های یه ذره جلوتر کی??یت و جزییات خیلی پایینی دارند گزینه ی shader رو هم تا آخر بالا ببرید درست میشه حالا اگه مبتدی بود ببخشید چون خودم بلد نبودم قبل این که امتحان کنم

ولی چه گرا??یکی داره..............:cool:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...