رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

دوستان این پریدن بیرون از بازی در سه جا و در بعضی موقع ها از این سه جا ات??اق می??ته

1- موقعی که از ماشین عقب و نگاه میکنی و میخوای هد?? گیری کنید.

2- موقعی که حالت اول شخص هستی و جلو رو نگاه میکنی و در ماشین یا موتور هستی.(البته کسی دنبالت باشه)

3- موقعی که شخصیت و عوض میکنی.

البته گ??تم بعضی موقع ها اینجوری میشه خیلی از موقع ها که اینکار و میکنیم اینجوری نمیشه

که رایج ترین گزینه ی 1 بعد 2 بعد 3

حالا باید از ??ردا انقدر بازی کنیم که به جواهر ??روشی برسیم تا خیالمون راحت بشه از اینجایی که دوستان میگن جواهر ??روشی این مشکل و داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اوه ه ه ووووووووووووووو:sneaky::xD::icon_346[1]::heheh:

درست شد

یه جا تو یه سایتی خوندم دمشون گرم

نوشته بود باید تاریخ کامپیوتر یا ساعت رو یه مدتی به عقب برگردونی تا درست شه اینکارو کردم درست شد

چون بازی اورجینال نیست قدیمی میشه

راسی دوستان اگه مشکل تکستچر دارید مثلا این که تکستچر و تا آخر میبرین بالا ولی تکستچر های یه ذره جلوتر کی??یت و جزییات خیلی پایینی دارند گزینه ی shader رو هم تا آخر بالا ببرید درست میشه حالا اگه مبتدی بود ببخشید چون خودم بلد نبودم قبل این که امتحان کنم

ولی چه گرا??یکی داره..............:cool:

واقعا خسته نباشید میگم

سه ساعته این دوستمون کاربرRasooli72 کامل توضیح داده شما تازه داری میگی تو یه سایتی نوشته بود

مو??ق باشی

لینک به ارسال

آقایون داداشام گ??ته باشم من از اینجی دانلود میکنم که متاس??انه شبا سرورش قطع میشه چون حجم دانلود توسط کاربرا زیاد میشه!!!!:huh:

http://www.brouz.ir/grand-theft-auto-v-pc/

حالا جای دیگه نمیشناسین این نسخه رو گذاشته باشن ادامشو از اونجی دانلود کنیم؟ پارت های دو گیگی corepack؟؟؟

لینک به ارسال
آقایون داداشام گ??ته باشم من از اینجی دانلود میکنم که متاس??انه شبا سرورش قطع میشه چون حجم دانلود توسط کاربرا زیاد میشه!!!!:huh:

حالا جای دیگه نمیشناسین این نسخه رو گذاشته باشن ادامشو از اونجی دانلود کنیم؟ پارت های دو گیگی corepack؟؟؟

برو تو سایت 4upld.com یه اکانت بساز(م????تی??م ه?? D: )

بعد برو توی پرو??ایلت تو قسمت search این ??ایلو سرچ کن Grand.Theft.Auto.V-PrePack.CorePack_NovaDL.com.part01.rar

بعدش بزن دانلود ، ??ایل هاش 1 گیگی هست و سرعتش بالاس

بعدش یکی یکی ??ایل هاشو سرچ کن میاره(شماره آخرشو عوض کن) تا پارت 38 دانلود کن

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال

دوستان کسی میدونه چجوری میشه عکس هایی که توی بازی میگیریم رو توی ویندوز باز کنیم ؟

توی کدوم پوشه ذخیره میشه ؟ اصلا میشه یا نه ؟ ??قط توی بازی قیمت گالری میشه عکسارو باز کرد یا بیرون بازیم میشه ؟

لینک به ارسال
برو تو سایت 4upld.com یه اکانت بساز(م????تی??م ه?? D: )

بعد برو توی پرو??ایلت تو قسمت search این ??ایلو سرچ کن Grand.Theft.Auto.V-PrePack.CorePack_NovaDL.com.part01.rar

بعدش بزن دانلود ، ??ایل هاش 1 گیگی هست و سرعتش بالاس

بعدش یکی یکی ??ایل هاشو سرچ کن میاره(شماره آخرشو عوض کن) تا پارت 38 دانلود کن

ممنون اینم یه راهم ه?? ولی مشکل من اینه که نص??شو دانلود کردم الآن دوباره دانلود کنم؟:kiss:

لینک به ارسال

سلام.بازی منsteam api dll64میده کرک واپدیت هم ریختم چی کار باید بکنم؟

لینک به ارسال

از دوستان کسی نسخه 10dvd یا همون نسخه repack رو نصب کرده؟ بعد چندین ساعت نصب طولانی بازی اجرا نمیشه روی Launcher که آیکون 3dm داره میزنم ارور grand theft auto has stopped working میده هر کاریم بگین کردن انواع کرک آپدیت ??ایده نداره

اگر کسی راهی میدونه ممنون میشم بگه

لینک به ارسال

سلام

بچه ها 3DM نسخه ی کرک V3 رو نزدیک 1 ساعت پیش ارائه داد که آپلود شده رو سایتای تورنت (توجه داشته باشید اون کرکی که به نام ورژن 3 بود و دیروز اومده بود درست نیست)

مشکل عقب بردن ساعت سیستم رو درست میکنه .

https://kickass.to/grand-theft-auto-v-update-2-and-crack-v3-3dm-t10536422.html

لینک به ارسال

سلام دوستان میخوام آهنگ های خودم و تو بازی بذارم

لینک به ارسال

آقایون داداشام این سوشیال کلوپ توش باید بسازیم؟؟ بعدش چرا هر پسوردی میدم برا آیدیش قبول نمیکنه

لینک به ارسال
دوستان بحث ها در مورد کرک و غیره رو ??قط تو این تاپیک ادامه بدید.

ممنون از همکاریتون:cool:

میشه بگی چه نسخه ای از بازیه

لینک به ارسال
ممنون اینم یه راهم ه?? ولی مشکل من اینه که نص??شو دانلود کردم الآن دوباره دانلود کنم؟:kiss:

ببین داداش تو نمیتونی اینکاری که میگی بکنی!چون معمولا هر سایت برا خودش یبار آرشیو میکنه آپلود میکنه اگه ??ایلات به اندازه یه بایت به هم نخورن نمیتونی اکسترکتشون کنی.یه کار میتونی بکنی این که تو روز با سایتای لیچ مثل ??ایل گیر ??ایل رو برا خودت ذخیره کنی شب دانلود کنی.

سلام

بچه ها 3DM نسخه ی کرک V3 رو نزدیک 1 ساعت پیش ارائه داد که آپلود شده رو سایتای تورنت (توجه داشته باشید اون کرکی که به نام ورژن 3 بود و دیروز اومده بود درست نیست)

مشکل عقب بردن ساعت سیستم رو درست میکنه .

https://kickass.to/grand-theft-auto-v-update-2-and-crack-v3-3dm-t10536422.html

داداااش مرررسی که با لینک گذاشتی ولی ??کر کنم من همینو داشتم برام این مشکل پیش اومد.البته این لینکی که شما میگی تست نکردم

سلام دوستان میخوام آهنگ های خودم و تو بازی بذارم

سلام داداش ??قط هر آهنگیک ه میخوای رو کپی کن،تو این مسیر Documents\Rockstar Games\GTA V\User Music ??قط Paste Shortcut هم کنی برای صر??ه جویی !کا??یه،یعد برو تو بازی تو قسمت تنظیمات Audio بزن Full Scan بعد بیا بیرون بازی خودتو بکن.هر وقت تموم شد خودش پیام میده.بعد سوار ماشین که شدی چند بار Q رو پشت سر هم بزن یا نگه دار موج رادیو رو ببر رو Self Radio . با کلیدهای = و - بالای کیبورد هم میتونی بری آهنگ قبلی و بعدی!

آقایون داداشام این سوشیال کلوپ توش باید بسازیم؟؟ بعدش چرا هر پسوردی میدم برا آیدیش قبول نمیکنه

شما اگه کرک رو درست نصب و اجرا کنی اصلا جز نصب کاری با Social Club نداری!

• Like 1

لینک به ارسال
آخه همین الانش هم gta iv رو رو ??ول اچ دی و حداکثر تنظیمات میذارم یکم تو بارون و اینا ا??ت ??ریم دارم.در کل رو 1080 بازی نمیکنم رو hd بازی میکنم.

البته gta iv خیلی بد پورت شده بود چون من cod:aw رو با بهترین تنظیمات اجرا کردم بدون ذره ای کندی.با اینکه خیلی جدیدتره

خیلی مثل این که این gta عالی بهینه شده...مرسی راک استار!

داداش من میخوام برم تو بازی همون اولش میزنه

Activation Required: Offline activation data not found ساعت کامپیوترم آوزدم عقب باز دزست نشد

لینک به ارسال
ببین داداش تو نمیتونی اینکاری که میگی بکنی!چون معمولا هر سایت برا خودش یبار آرشیو میکنه آپلود میکنه اگه ??ایلات به اندازه یه بایت به هم نخورن نمیتونی اکسترکتشون کنی.یه کار میتونی بکنی این که تو روز با سایتای لیچ مثل ??ایل گیر ??ایل رو برا خودت ذخیره کنی شب دانلود کنی.

داداااش مرررسی که با لینک گذاشتی ولی ??کر کنم من همینو داشتم برام این مشکل پیش اومد.البته این لینکی که شما میگی تست نکردم

سلام داداش ??قط هر آهنگیک ه میخوای رو کپی کن،تو این مسیر Documents\Rockstar Games\GTA V\User Music ??قط Paste Shortcut هم کنی برای صر??ه جویی !کا??یه،یعد برو تو بازی تو قسمت تنظیمات Audio بزن Full Scan بعد بیا بیرون بازی خودتو بکن.هر وقت تموم شد خودش پیام میده.بعد سوار ماشین که شدی چند بار Q رو پشت سر هم بزن یا نگه دار موج رادیو رو ببر رو Self Radio . با کلیدهای = و - بالای کیبورد هم میتونی بری آهنگ قبلی و بعدی!

شما اگه کرک رو درست نصب و اجرا کنی اصلا جز نصب کاری با Social Club نداری!

kنه الن تو قسمت اکتیو آ??لاین که میگی ساعتو ببرید عقب گیر کردم ساعتم بردم عقب درست نشد

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز برو اینو Grand.Theft.Auto.V.-.PrePack_Brouz.iR.part01.rar سرچ کن تو سایت Upload Files - 4upld - File Sharing Made Simple بعد ثبت نام از ان قسمتی دانلودتون مونده میتوانید ادامه رو دانلود سرعتشم عالی

لینک به ارسال

هنوز کرک نشده بازی ؟؟

عجب بازی شده این :icon_346[1]:

لینک به ارسال

سلام..بچه ها من هنوز دانلود نکردم منتظر نسخه ی سالم یا ریلود هستم...عایا دارم اشتباه میکنم؟ لط??ا پاسخ بدهید؟ من صبرم درسته یا خطا؟؟:icon_346[1]:

لینک به ارسال
سلام..بچه ها من هنوز دانلود نکردم منتظر نسخه ی سالم یا ریلود هستم...عایا دارم اشتباه میکنم؟ لط??ا پاسخ بدهید؟ من صبرم درسته یا خطا؟؟:icon_346[1]:

اگه میخواست نسخه ریلودد یا اسکیدرو بیاد تا حالا آمده بود !:thumbdn:

نسخه کم حجم دانلود کن بره !

لینک به ارسال

سلام دوستان

من هنوز بازی رو دانلود نکردم منتظر نسخه skidrow یا RELOADED هستم خواستم بدونم روی سیستم من اجرا میشه ؟ (حالا هر کی??یت بود عیب نداره ! )

ram:4gb

vga:1gb

Cpu:Intel G620 2.60ghz

لینک به ارسال
سلام دوستان

من هنوز بازی رو دانلود نکردم منتظر نسخه skidrow یا RELOADED هستم خواستم بدونم روی سیستم من اجرا میشه ؟ (حالا هر کی??یت بود عیب نداره ! )

ram:4gb

vga:1gb

Cpu:Intel G620 2.60ghz

نه ??کر نکنم.vga مدلش چیه علی؟

لینک به ارسال
نه ??کر نکنم.vga مدلش چیه علی؟

حداقل که رو low که میاد یعنی انقد نابوده ؟:| مدلش :AMD RADEON 5700 SERIES

لینک به ارسال

کلا تاریخ سیستمت رو یه روز ببر عقب ببر دیروز ساعت 10 مثلا

لینک به ارسال

دوستان اینکارم کردم ولی بازم آهنگام تو بازی پخش نمیشه:glare:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...