رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

نــــــــــــــــــگو این حر??و من 13 گیگشو دانلود کردم !

یعنی برم سر وقت نسخه آنلاکش ؟

چکار کنیم بالاخره بقیشو دانلود کنیم ؟

نمیدونم ! خودمم نسخه corepack دارم

اولین مشکلش اینه که نصبش خیـــــــلی طول میکشه

بعدشم 3 تا ??ایل که گذاشتم باید دانلود کنی بریزی تا توی مراحل گیر نکنه

یکی نسخه کامل گر??ته بود میگ??ت مشکلی نداشته بعضیام مشکل داشتن ، در کل باید تست کنی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مگه الکیه ویندوز عوض کنم خیلی دردسر داره این ارور نمیدونید مال چیه ؟؟؟

همچینم سخت نیستا ، اینکاره باشی نیم ساعته عوض میکنی

لینک به ارسال

من با رزولوشن ??ول اچ دی بازی میکنم و تنظیمات تکسچر و پایینیاش روی مدیوم هست (تکسچر روی مدیوم و سه تا گزینه پایینش روی های هم گذاشتم همینطور بود)

fxaa هم off کردم

توی بازی مخصوصا موقع رانندگی یکم گیر داره کدوم گزینه رو بیارم پایین که روون بشه ؟

در ضمن رزولوشن رو کم کردم حتی روی 1280*720 هم گذاشتم ??رقی نکرد

چندتا گزینه های گرا??یک هم کم و زیاد کردم تغییری نکرد

چیکارش کنم یکم روون بشه کلا گیره

مخصوصا توی تیر اندازی درست نمیشه نشونه گر??ت یکم کند عمل میکنه

لینک به ارسال
شاید مشکل از cpu باشه چون از من دوهسته ای .ازتوچیه؟

نه داداش ??ک نکنم از cpu باشه چون اگه از cpu بود همون اولش مشکل پیدا میکرد بازی روان انجام میشه درست همونجا میپره بیرون گیم خودش ??ک کنم باگ داره اپدیتشو بدن حل میشه

اینم سیستم منه البته رمشو 8 کردم

[ATTACH=CONFIG]10322[/ATTACH]

لینک به ارسال

اقا من سی دی بازی رو خرید ولی یکی از سی دی ها که این ??ایل داخلش خرابه یکی اقای کنه برام ا\لود کنه از سیستم خودش ناموسا گیر کردم یکی کمکم کنه

این ??ایل رو میخوام x64o.rpf

لینک به ارسال

آقایون داداشام من گرا??یکم الان ati amd radeon hd 6900 ازش راضی نیستم یه راهنمایی کنید چی بگیرم که رم داخلی گرا??یکش حداقل 4 باشه

لینک به ارسال
آقایون داداشام من گرا??یکم الان ati amd radeon hd 6900 ازش راضی نیستم یه راهنمایی کنید چی بگیرم که رم داخلی گرا??یکش حداقل 4 باشه

R9 290X

یا Nvidia GTX 970

ج??تشون هم قوی هستن و گرونن.

لینک به ارسال

مشکل پریدن بیرون از بازی هنگام هد?? گیری در ماشین حل نشد دوستان؟

یه جا نوشته رو ??ولدر بازی پروپرتیز و بزنید بعد full control و باید یه کاری کنیم

کسی بلده؟

لینک به ارسال
نمیدونم ! خودمم نسخه corepack دارم

اولین مشکلش اینه که نصبش خیـــــــلی طول میکشه

بعدشم 3 تا ??ایل که گذاشتم باید دانلود کنی بریزی تا توی مراحل گیر نکنه

یکی نسخه کامل گر??ته بود میگ??ت مشکلی نداشته بعضیام مشکل داشتن ، در کل باید تست کنی

دانلود میکنیم هر چی شد ! ??وق آخرش نسخه آنلاکشم دان میکنیم

اون از اون تاخیری که به بازی هی میخورد !! اینم از اینکه حالا هی مشکل داره ، معلوم نیست از کرکه، بازیش باگ داره !

این اسکیدرو چه غلطی میکنه تا حالا باید کرک و میداد بیرون ! هنوز امکان داره که منتشر کنه ؟

لینک به ارسال

دوستان یکی از دلایل بیرون پریدن از بازی است??اده از دکمه ی q هست که بعضی جاها باگ داره و اگر q بزنید برای کاور گر??تم بازی کرش میشه نمونش هم همون اول بازی زمانی که از بانک خارج میشین q نزنید و از دور راحت پلیسارو بزنید!!!

لینک به ارسال

[h=2]Search Results[/h]

1. [h=3]GIGABYTE GV-N970G1 GAMING-4GD GeForce GTX 970[/h]

??وق العادست من تمام بازی ها رو تو 1080 با هاش تا ته میکشم بالا و از 970 معمولی 5 تا 10 درصد قویتره مصر?? برقشم خیلی خیلی پایینه قیمت هم 1570

ارزونتر میخوای

Asus Radeon R9 270X 4gb

یک میلیون

GIGABYTE GTX 960 G1 Gaming WF 3X OC 2GB GDDR5

قیمت 1050

لینک به ارسال

یه جا نوشته رو ??ولدر بازی پروپرتیز و بزنید بعد full control و باید یه کاری کنیم

کسی بلده؟

رو ??ولد بازی کلیک راست کن تو قسمت سیکوریتی یوزری که باهاش بازی میکنی وادمینه سیستمه رو پیدا کن ادیت را بزن و تمام تیک های allow رو بزن تایید کن

لینک به ارسال
من با رزولوشن ??ول اچ دی بازی میکنم و تنظیمات تکسچر و پایینیاش روی مدیوم هست (تکسچر روی مدیوم و سه تا گزینه پایینش روی های هم گذاشتم همینطور بود)

fxaa هم off کردم

توی بازی مخصوصا موقع رانندگی یکم گیر داره کدوم گزینه رو بیارم پایین که روون بشه ؟

در ضمن رزولوشن رو کم کردم حتی روی 1280*720 هم گذاشتم ??رقی نکرد

چندتا گزینه های گرا??یک هم کم و زیاد کردم تغییری نکرد

چیکارش کنم یکم روون بشه کلا گیره

مخصوصا توی تیر اندازی درست نمیشه نشونه گر??ت یکم کند عمل میکنه

داداش Shadow خیلی تاثیر داره کمش کن ببین چی میشه

اقا من سی دی بازی رو خرید ولی یکی از سی دی ها که این ??ایل داخلش خرابه یکی اقای کنه برام ا\لود کنه از سیستم خودش ناموسا گیر کردم یکی کمکم کنه

این ??ایل رو میخوام x64o.rpf

داداش 1.63 گیگابایته!

لینک به ارسال

دوستان عزیز و گرامی!

گویا مشکلی تو مرحله سرقت ازجواهری وجود داره.این مشکل ربطی به کرک نداره و برای بعضی دارندگان بازی اورجینال هم وجود داره.(اینجا هنوز راک استار جوابی نداده).وقتی ??رار با موتور ??رانکلین تموم میشه و شخصیت بازی به مایکل تغییر داده میشه و شما بید از توی ون پلیسا رو دور کنید،به محض کلیک راست از بازی بیرون میاد.این مشکل وقتی سوار موتور هم هستید وجود داره،ولی چون کسی نیست که بهش شلیک کنید متوجه نمیشید.گویا چند راه حل داره:

1- تو تنظیمات بازی قسمت Saving and Startup ،گزینه landing page رو روشن کنید و بازی رو ریستارت کنید.(برای من جواب نداد ولی برای خیلیا داد) =-=-=-=- تا به حال بهترین راه حل =-=-=-=-=-

2- تو تنظیمات امنیتی ??ایل لانچر و رم و اینا ،تو تب Security به تمام کاربرا Full Control بدین .(که برای من جواب نداد!)

3- تو تنظیمات Advanced Graphics بازی گزینه تو مایه های Stream with Flying روشن باشه.(که بازم جواب نداد!)

4- گزینه آخر چی چی میگه؟میگه برید ه نارنجکی یا یه چیزی که بشه پرتاب کرد بخرید.اول اونو پرت کنید از ماشین بیرون بعد ت??نگ رو بیارید که هنوز تست نکردم!

5- است??اده از DirectX 10.1 به جای 11 در تنظیمات که بازهم کارگر نشد!

6-میتونید بدون شلیک مرحله رو برید ولی تو مرحله بعد همین آش و همین کاسه

7-دوستانی که اورجینال خریدن ،تو تنظیمات بازی قسمت Saving and Startup ،حالت بالا اومدن بازی رو روی Main Menu بذارن (من اورجینال نخریدم!)

8- مشکل بعضی ها با است??اده از کلت غیر کلت پیش ??رض بازی حل شده.

بروزرسانی :

9- سه بار تو بازی بمیرید.ص??حه ای که میاد مرحله نامو??ق بود Space رو بزنید از مرحله رد میشه.

10- اگه با گر??تن کاور و زدن Q بازی کرش میکنه اینکارو ??علا نکنید!بدون کاور بزنید

11- اگه کرش های دیگه و کرش وقتی که بازیکن عوض میشه دارید اینو تو CMD بنویسید:

bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff

اگه با مو??قیت تموم بشه اینو مینویسه : The operation completed successfully اگه Run as admin نکرده باشید اینو مینویسه: Access denied

کسی بلده؟

داداش من خیلی وقته تو پست قبلیم این روش رو هم گ??تم ولی برای خودم که کار نکرد.??کر نکنم موثر باشه

ویرایش شده توسط Rasooli72

لینک به ارسال
داداش من خیلی وقته تو پست قبلیم این روش رو هم گ??تم ولی برای خودم که کار نکرد.??کر نکنم موثر باشه

آقا این cmd رو زدم مشکلی دیگه تو بازی یا ویندوز که به وجود نمیاره

چی هست؟

لینک به ارسال
دانلود میکنیم هر چی شد ! ??وق آخرش نسخه آنلاکشم دان میکنیم

اون از اون تاخیری که به بازی هی میخورد !! اینم از اینکه حالا هی مشکل داره ، معلوم نیست از کرکه، بازیش باگ داره !

این اسکیدرو چه غلطی میکنه تا حالا باید کرک و میداد بیرون ! هنوز امکان داره که منتشر کنه ؟

منم لینکای نسخه 60 گیگی رو اد کردم که دانلود کنم چون نسخه کورپک نصبش خیلی طول کشید.

چند تا هم گ??تن که توی نسخه 60 گیگی مشکلاتی مثل کرش کردن نداشتن ، البته بعضی دیگه هم مشکل داشتن !

معلوم نیس نسخه معتبر بیاد یا نه ، ولی احتمال میدم ریلودد یا اسکیدرو یه نسخه بدن بیرون :glare: که اونم کرکش مهمه سالم باشه

لینک به ارسال

اقا مصط??ی میشه بگین این ??ایل تو کدوم \ارت از نسخه ای که دانلود کردید هست

*x64p.rpf

لینک به ارسال
اقا مصط??ی میشه بگین این ??ایل تو کدوم \ارت از نسخه ای که دانلود کردید هست

*x64p.rpf

پارتشو نمیدونم چون من نسخه کورپک گر??تم که نصبش خیلی طول کشید و ن??همیدم چی به چیه

اگه میخوای بدونی توی کدوم ??ولدره توی ??ولدر اصلی بازی هست

حجمش 1.33 gb هست که با این سرعت آپلود نمیشه کاری کرد!

توی گوگل سایتای خارجی سرچ کن ببین میتونی دانلود کنی ، اگه میتونی با ?? ی ل شکن برو راحت تری

سرچ کن download x64p.rpf grand theft auto v یا هرجور که بلدی

??قط این ??ایل توی ??ولدر نیست ؟ چه مشکلی پیش اومده ؟ توضیح بده

الان ارور میده این ??ایل نیست ؟ چه نسخه ای دانلود کردی ؟ نمیشه که این ??ایل نباشه

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال
دوستان یکی از دلایل بیرون پریدن از بازی است??اده از دکمه ی q هست که بعضی جاها باگ داره و اگر q بزنید برای کاور گر??تم بازی کرش میشه نمونش هم همون اول بازی زمانی که از بانک خارج میشین q نزنید و از دور راحت پلیسارو بزنید!!!

آره راس میگی q دیگه نزنی بیرون نمیاد مرسی از راهنماییت:icon_346[1]:ولی کشته میشی اینجوری :huh:.باید صبر کرد آپدیت جدید بیاد .

لینک به ارسال
آره راس میگی q دیگه نزنی بیرون نمیاد مرسی از راهنماییت:icon_346[1]:ولی کشته میشی اینجوری :huh:.باید صبر کرد آپدیت جدید بیاد .

دو راه داری : ترینر ??عال کن نمیره مرحله رو برو

سه بار پشت هم کشته شو! Space رو بزن مرحله رد شه.

لینک به ارسال

نه میخواستم ببینم این کاری که با cmd میکنیم مشکل دیگه ای پیش نمیاد؟

بعدشم من مشکل بیرون پریدن موقع عوض کردن شخصیت و... را هم دارم شما هم با کردن این کار این مشکل و داری و یا ??قط شما در جواهر ??روشی مشکل داری چون من تو ماموریت جواهر ??روشی اصلا تیر احتیاجم نشد با ون به هر پلیسی میزدم میر??ت

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...