رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

[h=2][/h]

هیچ کس به این مشکل نخورده تا حالا به نظر خودم که یه نرم ا??زار کمه رو سیستمم ولی چی نمیدونم اخه الان ر??تیم تو جی تی ای لانچر اکانت هم ساختیم و در حالت ا??لاین زدیم وارد بشه ولی هی ریتری و تکرار کن میده البته هنوز لانچر خالی همونجور ارورر میده

اقا ما گر??تیم کور پک رو دان کردیم حالا بعد اکسترک و است??اده از دایمون تولز بعد نصب و ریختن همه ابدیتها هر چی رو لانچر کلیک میکنم ارورر ??ایلهای با پسوند dll بهم میده. چند تای اول رو درست کردم از تو اینترنت ولی میگه 1-2 هست هی یه ارورر ??ایل جدید dll میده دایرکس 11 جدید و ??ریموار 4.5.3 رو هم نصب کردم و

نرم ا??زار soul رو ولی

بازم بالا نمیاد نمیدونم مشکل از چیه راهنماییم کنید ممنون میشم

راستی بعد نصب داخل پوشه بازی 74 گیگی میشه ولی اصلا ??ایل exe داخلش نیست ??قط ??ایل های word مانند اونم تو 10 -15 پوشه هست که تازه بعد ریختن ابدیت اول و دوم و سوم وچهارمین کرک بازم هی ارور میده لانچر خالی ولی جی تی ای لانچر رو که میزنم یه ص??حه باز میشه که میگه یا اکانت بساز یا یوزر پس رو وارد کن همین

ممنون میشم یه راهنمایی درست و درمون بهم بکنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینم راه حل شما

خارج شدن از بازی ( Crash ) هنگام شلیک کردن از داخل ماشین :

Right Click on GTA Folder –> Properties –> Security –> Edit

با توجه به user name خود , نتظیمات قسمت Full Control را چک کنید Ok را انتخاب و سپس Ok کنید .

لینک به ارسال
سلام من بازی gta v رو خریدم و نصب کردم بعد از نصب موقع اجرا کردن میره تو ی Social Club بعد میگه اکانت بساز و من هم اکانتو ساختم و بعد از ساختن میگه کد رو برای اجرای بازی بده…لط??ااااااااا راهنماییم کنید لط??اااااا به نظر شما از کرک یا آپدیته؟؟؟؟

داداش منم این مشکل رو داشتم تا نگا کردم دیدم ??ایر وال خود ویندوز 8 یکی از ??ایلای کرد رو پاک میکنه کرک ناقص میشه برو تو قسم Windows Defender غیر??عالشون کن بعد دوباره کرک رو اکسترکت کن بعدش کپی کن درست میشه

لینک به ارسال

اقا مشکل q رو میتونید برید تو تنظیمات دکمه q رو با v عوض کنید مشکل حل میشه

لینک به ارسال
اینم راه حل شما

با توجه به user name خود , نتظیمات قسمت Full Control را چک کنید Ok را انتخاب و سپس Ok کنید .

ممنون از توجه شما که هوای بقیه رو داری

ولی این جمله ای که شما نوشتی و انقد خوندم خسته شدم

اولا اگه متوجه شدی یکم به منم توضیح بده یعنی چی؟

بعدشم من تا اونجایی که ??همیدم اینکارو کردم ولی درست نشد

لینک به ارسال
اینم راه حل شما

ممنون از توجه شما که هوای بقیه رو داری

ولی این جمله ای که شما نوشتی و انقد خوندم خسته شدم

اولا اگه متوجه شدی یکم به منم توضیح بده یعنی چی؟

بعدشم من تا اونجایی که ??همیدم اینکارو کردم ولی درست نشد

یه چیز دیگه شما خودت مشکل نداری اصلا نمیاد بیرون؟

لینک به ارسال

با این خطا هنگام شروع بازی چ کنم؟؟؟

The program Can't start because GFSDK_ShadowLib.win64.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem

لینک به ارسال
دوستان کمک کنید تورو خدا :((((((((

اینم ارور gfbur95lno9v9z5deu3b.jpg

سلام علی جون :kiss:

این مشکل رو دقیقا نمیدونم چجوری حل میشه ولی تو آپدیت 2 رو بریز و کرک 3 یا 4

آپدیت 3 رو نریز مشکل داره

درایور کارت گرا??یکتم آپدیت کن

اگه حل نشد احتمالا مشکل از ویندوز باشه دقیق مشخص نیست

لینک به ارسال

عمده مشکلات بازی:

زبان بازی چینی است:

روش اول: ??ایل ۳dmgame.ini رو باز کنید. زبان رو Language=en-US قرار دهید.

روش دوم: از منوی استارت Run سپس دستور regedit را بزنید. به مسیر زیر بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Open Software \ Open Wow6432node \ Open Rockstar Games \ Select Grand Theft Auto V \

سمت راست بر روی Language کلیلک کنید و مقدار رو برابر en-US قرار بدید.

ص??حه نمایش ??ول اسکرین نیست:

راه حل: Ctrl+Enter ، سپس از داخل بازی برای همیشه بر روی Full Screen قرار دهید.

پیغام خطا: Activation Required

تاریخ سیستم را به چند روز قبل برگردانید، مثلا ۱۵-۴-۲۰۱۵ و مطمئن باشید اینترنت شما قطع می باشد. جهت اطمینان بازی را در ??ایروال قرار دهید.

پیغام خطا: Social club not signed in

پوشه Rockstar Games را از My Documents حذ?? کنید و یکبار دیگر Social Club را نصب کنید (Run As Administrator)

پیغام خطا: Activation Required

تاریخ سیستم را به چند روز قبل برگردانید، مثلا ۱۵-۴-۲۰۱۵ و مطمئن باشید اینترنت شما قطع می باشد. جهت اطمینان بازی را در ??ایروال قرار دهید.

پیغام خطا: stop working

توجه کنید، این پیغام خطا کلی است، بر روی View Detail کلیک کرده و کد و عنوان خطا را ذکر کنید.

پیغام خطا :ERR_GFX_D3D_INIT (به هنگام زدن دکمه Escape)

راه حل: بر روی ??ایل settings.xml در مسیر Documents\Rockstar Games\GTA V راست کلیک و Edit را بزنید، مقدار DX_Version value را برابر ۰ قرار دهید. جهت اینکه مقدار عوض نشود این ??ایل را Read Only قرار دهید.

مشکلات خارج شدن از بازی:

خارج شدن از بازی (Crash) در هنگام تیراندازی از داخل ماشین:

باید دسترسی یوزر را برای بازی بر روی Full قرار دهید. بر روی پوشه نصب بازی راست کلیک ، گزینه آخر Properties / تب Security – سپس Edit ، اینک از بخش Group and User names نام سیستم خود را پیدا و روی آن کلیک کنید. کمی پایین تر تیک Full Control را زده و تمامی پنجره ها را Ok نمایید.

ماندن در مرحله Strangers and Freaks :

نسخه ??شرده یکی دو مرحله را حذ?? نموده که می توانید جداگانه این دو مرحله را دانلود نمایید. پس از دانلود پوشه های بازی را در مسیر زیر کپی نمایید.

Rockstar Games\Grand Theft Auto V\update\x64\dlcpacks

لینک به ارسال
ج??ت کارایی که شما گ??تی رو انجام دادم بازم نشد :(

آنتی ویروسمو کلاً پاک کردم . استیم رو هم همون ??ایل یک مگابایتیشو دانلود کردم و نصب کردم.و آپدیتشو کنسل کردم .

دیگه چیز دیگه ای نمیدونم ??علا تو مشکل خودمونم موندیم:glare:

لینک به ارسال

اما بحث شیرین حل مشکلات و ارورها :

حل ارور “Activation Required ??? در بازی GTA V

راه حل 1- تاریخ سیستمان را به روزی که بازی را بدون مشکل اجرا میکردید برگردانید.

راه حل دوم : پوشه های Rock Star وGTA V را پاک کنید، اگر با این کار مشکل حل نشد باید ??ایروال و اینترنت خود را به طور کامل غیر ??عال و قطع کنید .

ارور ??? social club not signed in??? در بازی GTA V :

1. social club را از مسیر C:\program files حذ?? نمایید .

۲. پوشه rockstar games را از Documents حذ?? نمایید .

۳. یکبار دیگر سعی نمایید social club را با کلیک راست بروی آن و زدن گزینه Run Administrator نصب کنید.

۴. بازی را از طریق ??ایل Launcher.exe که در محل نصب بازی است، اجرا نمایید .

دانلود برنامه Social Club v1.1.5.6

ارور??? err_gfx_d3d_int error??? در بازی GTA V :

راه حل : این ارور با نصب آپدیت اول کامل ر??ع میشود.

دانلود آپدیت 1 بازی GTA V

ارور “social club 1005 error ??? در بازی GTA V :

راه حل : نباید هیچ کدام از پوشه های مسیر نصب Social Club و خود بازی به ??ارسی نوشته شده باشد، چون نمی تواند ??ارسی را لود کند، اسم انگلیسی باید داشته باشد.

حل مشکل بیرون پریدن ( Crash کردن ) بازی در هنگام تیراندازی از داخل ماشین :

بروی پوشه نصب بازی کلیک راست کنید و گزینه Properties را بزنید و بعد در تب Security بروی گزینه Edit کلیک کنید و حالا از قسمت Group and User names نام سیستم خود را پیدا کنید و روی آن تنها یک کلیک کنید و بعد از کلیک در منوی پایین تر از آن تیک گزینه Full Control را بزنید و حالا پنجره ها را ok نمایید.

تغییر زبان بازی GTA V از چینی به انگلیسی :

راه حل اول :

??ایل 3dmgame.ini را از مسیر نصب بازی با برنامه نوت پد بازی کنید و حالا عبارت Language را در آن جستجو کنید و مقدار آن را از چیزی که هست به مقدار English تغییر دهید و باید Language=English شود و حالا دکمه های ctrl + S را بزنید تا ??ایل SAVE شود الان باید بازی انگلیسی شده باشد.

راه حل دوم :

1- از منوی Start برنامه RUN را اجرا کنید و کلمه Regedit را در آن تایپ کنید.

2- گزینه HKEY_LOCAL_MACHINE را از سمت چپ پنجره باز شده را باز کنید و گزینه SOFTWARE را بازکنید.

3- در مرحله بعد گزینه Wow6432Node را انتخاب کنید.

4- در مرحله بعد گزینه Rockstar Games را انتخاب نمایید.

5- Select Grand Theft Auto V را اتخاب نمایید.

6- بر روی “Language??? کلیک کرده و زبان را روی انگلیسی (en-US) قرار دهید.

ارور ??? GTA5.exe has stop working ??? در بازی GTA V :

ارور Stop working یک ارور تخصصی است و حتما باید اطلاعات ارور را به ما بدهید تا بگوییم مشکل شما از چی است. وقتی ارور Stop working میدهد ، پنجره کوچکی باز میشود که دو تا گزینه دارد و زیر آن دو تا گزینه view problem details ، شما این گزینه را بزنید تا اطلاعات ارور باز شود، ۷ خط ان اطلاعات را در نظرات همین مطلب بنویسید تا ما به شما بگوییم مشکل شما چه جوری حل می شود.

کسانی که ویندوز ۸ و ۸٫۱ دارند ارور Stop working برای آن ها دو تا گزینه و عبارت view problem detailsنداره و تنها گزینه آن ها close program است ،آن ها راه چاره ای ندارد مگر اینکه تمام نرم ا??زار ها و آپدیت ها و کرک را دوباره از اول نصب کنند.

ارور ??? The version of this file is not compatible with the version of Windows you’re running. Check your computer’s system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher. ??? در بازی GTA V

راه حل : عزیزان وقتی بازی را بروی ویندوز 32 بیتی اجرا کنید این ارور میاد بنابرین برای اجرای بازی ویندوز 64 بیتی لازم است.

ارور “The program can’t start because MSVCP100.dll is missing from your camputer. Try reinstalling the program to fix this problem.??? در بازی GTA V

راه حل : خوب دوستان ارور مذبور می ??رماید ??ایل MSVCP100.dll گم شده است و نمی تواند بازی را اجرا کند و برای حل مشکل شما باید تمام نسخه های ++Microsoft Visual C را نصب نمایید و تنها کا??ی است نرم ا??زار زیر را دانلود و نصب کنید.

دانلود پکیج کامل نرم ا??زار Microsoft Visual C++ Redistribuable از سال 2015 تا 2013

راه حل دوم : اما اگر باز ارور ادامه داشت . ??ایل MSVCP100.dll را از زیر دانلود کنید و چون ??شرده است از حالت ??شرده خارج نمایید و آن را در مسیر C:\Windows\System32 کپی نمایید. اما بعضی اوقات ویندوز ادا در میاورد و بازهم ارور میدهد و برای اتمام حجت با ارور ??وق همان ??ایل msvcp100.dll چون با حرو?? کوچک نامگذاری شده است را با حرو?? بزرگ نامگذاری کنید ، یعنی Rename کنید به MSVCP100.dll و حالا در مسیر C:\Windows\System32 بریزید، ایند??عه 100% حل میشود.

دانلود ??ایل MSVCP100.dll نسخه 64 بیتی

ارور “The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click ok to close the application ??? در بازی GTA V

راه حل : این ارور دلیلش اختلال در ??ایل های System32 در مسیر Windows است ، ??ایل های DLL را که گیم تو دی ال برای شما در زیر آماده کرده است و پنج ??ایل mfc100u.dll ، mfc100.dll ، msvcr100_clr0400.dll ، msvcr100.dll و msvcp100.dll است را در مسیر C:\Windows\System32 بریزید و نرم ا??زار Net Framwork 4.5 را هم دانلود و نصب کنید.حتما 100% حل می شود.

دانلود DLLهای جادویی برای حل ارور (0xc000007b) |

پنج تا ??ایل در داخل آن وجود دارد اول از حالت ??شرده خارج کنید و 5 ??ایل آن را استخراج نمایید.

حل ارور “Please run Grand Thef Auto V using PlayGTAV.exe??? در بازی GTA V :

راه حل : کرک ورژن 4 را بریزید و بازی را با زدن ??ایل اجرایی PlayGTAV.exe اجرا کنید.

حل ارور??? the progam cant start because steam-api64.dll is missing from your your cimputer.try reinstaling the program to fix this problem??? در بازی GTA V

خوب راه حل : با وجود هشدارهای من ، شما اعتمادسازی را انجام نداده اید و ??ایل 3dmgame.dll که یکی از ??ایل های کرک است از محل نصب پاک شده است، اول محل نصب بازی و جایی که کرک را در آنجا دانلود و استخراج می کنید اعتمادسازی کنید و بعد کرک مربوط را دانلود نمایید و سپس آن را از حالت ??شرده خارج کنید و سه تا ??ایل داخلش که هستند در مسیر نصب بازی بریزید و بازی از Launcher.exe محل نصب اجرا کنید.

لینک به ارسال

قایون مشکل من اینه به نظر شما مشکل از کرک یا بازی

[ATTACH=CONFIG]10323[/ATTACH]

لینک به ارسال

دوستان یه سوال خواهشا جواب بدید

اونایی که مشکل q و بیرون پریدن از بازی رو دارند مشکل بیرون پریدن در جا های دیگه مثل تغییر شخصیت یا هد?? گیری در ماشین و ندارند؟

لینک به ارسال
دوستان یه سوال خواهشا جواب بدید

اونایی که مشکل q و بیرون پریدن از بازی رو دارند مشکل بیرون پریدن در جا های دیگه مثل تغییر شخصیت یا هد?? گیری در ماشین و ندارند؟

شما از تنظیمات دکمه q رو به v یا یه دکمه دیگه تغییر بده ببین درست میشه

لینک به ارسال
شما از تنظیمات دکمه q رو به v یا یه دکمه دیگه تغییر بده ببین درست میشه

اولا میخواستم ببینم غیر از این مشکل جا های دیگه هم میپره بیرون

بعدم نه دکمشو به V به 0 و به کلیک وسط موس تغییر دادم ولی بعد چند بار زدن دوباره میپره بیرون:glare:

لینک به ارسال

سلام دوستان من مشکل گرا??یکی تو بازی دارم راه حل چیه گوشه سمت راست پایین

[ATTACH=CONFIG]10324[/ATTACH]

لینک به ارسال
اولا میخواستم ببینم غیر از این مشکل جا های دیگه هم میپره بیرون

بعدم نه دکمشو به V به 0 و به کلیک وسط موس تغییر دادم ولی بعد چند بار زدن دوباره میپره بیرون:glare:

یجا خوندم نوشته بود به v تغییر بدین درست میشه ! خودم این مشکلو ندارم چون آپدیت 3 رو نریختم

اگه آپدیت 3 ریختی دوباره آپدیت 2 و کرک 3 یا 4 رو بریز

لینک به ارسال

حل مشکل مرحله Blitz Play (موقعی که بازی به صورت خودکار روی مایکل سوییچ میکنه میپره بیرون و Close Program میده):

دوستانی که این مشکل رو دارن با این روش حل میشه :

این ویدیو : آپارات - ویدیو

یا

Fix:

Go into Options->Settings->Saving and Startup->

Chose default settings:

Landing Page: On !! (Restart game)

یا اینکه اینقد بخش سوار شدن به ماشین آشغالی رو انجام بدن و بمیرن که خود بازی زمان Retry کردن گزینه Skip رو پیشنهاد بده

یا این روش :

delete the cfg.datand pc_settings.bin (where it stores your settings) from here:

C:\Users\"NAME"\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\"YOUR PROFILE NUMBER"\

یا اینکه ماشین ??رارتون رو طبق نقشه پارک کنید و بعد از انجام نقشه سوار ماشین بشید و به سمت نقطه قرمز در نقشه حرکت کنید

b Pictures, b Images, b Photos, b Videos - Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال
حل مشکل مرحله Blitz Play (موقعی که بازی به صورت خودکار روی مایکل سوییچ میکنه میپره بیرون و Close Program میده):

دوستانی که این مشکل رو دارن با این روش حل میشه :

Fix:

Go into Options->Settings->Saving and Startup->

Chose default settings:

Landing Page: On !! (Restart game)

یا اینکه اینقد بخش سوار شدن به ماشین آشغالی رو انجام بدن و بمیرن که خود بازی زمان Retry کردن گزینه Skip رو پیشنهاد بده

یا این روش :

delete the cfg.datand pc_settings.bin (where it stores your settings) from here:

C:\Users\"NAME"\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\"YOUR PROFILE NUMBER"\

یا اینکه ماشین ??رارتون رو طبق نقشه پارک کنید و بعد از انجام نقشه سوار ماشین بشید و به سمت نقطه قرمز در نقشه حرکت کنید

b Pictures, b Images, b Photos, b Videos - Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

خب اونجوری که اون دو تا ??ایل و پاک کنیم سیو بازی هم پاک میشه

لینک به ارسال

بچه ها همه ی مشکل های stop working این هست که یا یه ??ایل اصلی از بازی نصب نشده یا اپدیت ها مشکل داره مال من با ریختن اپدیت و کرک 1 درست شد که حجمش تقریبا 500 مگابایت بعد از اون هم اپدیت های 2 و 3 رو بریزید ردی?? میشه

لینک به ارسال
بچه ها همه ی مشکل های stop working این هست که یا یه ??ایل اصلی از بازی نصب نشده یا اپدیت ها مشکل داره مال من با ریختن اپدیت و کرک 1 درست شد که حجمش تقریبا 500 مگابایت بعد از اون هم اپدیت های 2 و 3 رو بریزید ردی?? میشه

شما مشکل stop working موقع رانندگی و هد?? گیری هم نداری؟

آخه من همه آپدیت و کرک ها رو ریختم و امتحان کردم ولی درست نمیشه

شما قبلش چه مشکلی داشتی که با ریختن آپدیت ها درست شد؟ کجا STOP WORKING میداد؟

لینک به ارسال

من نصب کردم کرک رو هم ریختم ولی هی ارور ??ایلایی با پسوند dll میده اولیش هم اینه gfsdk_shadowlib.win64 وبعد درست کردن این یکی دیگه از همینا رو میده با یه اسم دیگه موندم به خدا کسی رو هم ندیدم مشکل من رو داشته باشه سیستم قوی و نرم ا??زارا ابدیت با همه کرک و ابدیتا هم امتحان کردم ولی هر چی لانچر رو میزنم بازم همینه

??قط gta luncher رو مبزنم و اکانت درست میکنم بازم هی میزنه دوباره سعی کن برا ا??لاین دیگه امیدی هم ندارم 40 گیگ حجممون پرت شد به همین راحتی ??قط خدا کنه کرک یا ابدیت درستش رو وقتی یه شرکت دیگه داد رو همین نسخه ما هم جواب بده که دوباره مجبور نشیم دانلود کنیم

لینک به ارسال

سلام دوستان و اساتید عزیز ، متاس??انه توی تنظیمات جی تی ای من مموری گرا??یکم رو کم نشون میده (1 گیگ) ممنون میشم راهنماییم کنید ،مرسیییی

گرا??یک لپ تاپم(asus n551 zu) ای ام دی r9 m280x هست با 5 گیگ حا??ظه ، آخرین نسخه ی درایور (15.4 beta ) نصب کردم.

توروخدا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...