رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

اقا چه کار کنم موقع بیرون اومدن از گاراژ از بازی میپره بیرون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من نصب کردم کرک رو هم ریختم ولی هی ارور ??ایلایی با پسوند dll میده اولیش هم اینه gfsdk_shadowlib.win64 وبعد درست کردن این یکی دیگه از همینا رو میده با یه اسم دیگه موندم به خدا کسی رو هم ندیدم مشکل من رو داشته باشه سیستم قوی و نرم ا??زارا ابدیت با همه کرک و ابدیتا هم امتحان کردم ولی هر چی لانچر رو میزنم بازم همینه

??قط gta luncher رو مبزنم و اکانت درست میکنم بازم هی میزنه دوباره سعی کن برا ا??لاین دیگه امیدی هم ندارم 40 گیگ حجممون پرت شد به همین راحتی ??قط خدا کنه کرک یا ابدیت درستش رو وقتی یه شرکت دیگه داد رو همین نسخه ما هم جواب بده که دوباره مجبور نشیم دانلود کنیم

احتمالا نرم ا??زارای مورد نیاز بازی درست نصب نیست

دوست عزیز شما نباید اکانت درست کنی ، آپدیت 2 و کرک 3 رو بریز و روی لانچر 3dm کلیک کن ، همون که آیکونش نوشته 3dm

ارور که گ??تین میده با یه اسم کامل بگین تا اگه کسی تونست راهنمایی کنه

لینک به ارسال

اقا یه خبر خوب...

اقا اونایی که وقتی دکمه Q رو میزدن برای کاور گر??تن از بازی میپرید بیرون راه حلشو پیدا کردم :

??ایل زیپ آپدیت ۳ رو باز کن بعدش برو تو پوشه Updates. هر چی توی اون پوشه هست رو بریز تو پوشه بازی. هر گزینه ای آورد Yes بزن و ??ایل هارو جایگزین کن.

بعد برو آپدیت ۱ رو باز کن برو تو پوشه Updates و ??ایل های GTAV.EXE و GTAVLUNCHER.EXE رو بریز تو پوشه بازی و جایگزین کن. بعدش بازی رو اجرا کن.

اونایی که که میگن اول بازی وقتی از گاراز میرن بیرون میپره بیرون به خاطر اینکه میخوان کاور بگیرن دکمهQ رو میزن که اگه اینکارو انجام بدن حله مشکل .

یه ه??ته بود دیوونم کرده بود این مشکل که اخرش اینکارو کردم حل شده الان بدون مشکله راحت میشه بازی کرد امیدوارم که بتونم کمکی کرده باشم شما هم از بازی لذت ببرین...

ویرایش شده توسط FarzadFS

لینک به ارسال
اقا یه خبر خوب...

اقا اونایی که وقتی دکمه Q رو میزدن برای کاور گر??تن از بازی میپرید بیرون راه حلشو پیدا کردم :

??ایل زیپ آپدیت ۳ رو باز کن بعدش برو تو پوشه Updates. هر چی توی اون پوشه هست رو بریز تو پوشه بازی. هر گزینه ای آورد Yes بزن و ??ایل هارو جایگزین کن.

بعد برو آپدیت ۱ رو باز کن برو تو پوشه Updates و ??ایل های GTAV.EXE و GTAVLUNCHER.EXE رو بریز تو پوشه بازی و جایگزین کن. بعدش بازی رو اجرا کن.

اونایی که که میگن اول بازی وقتی از گاراز میرن بیرون میپره بیرون به خاطر اینکه میخوان کاور بگیرن دکمهQ رو میزن که اگه اینکارو انجام بدن حله مشکل .

یه ه??ته بود دیوونم کرده بود این مشکل که اخرش اینکارو کردم حل شده الان بدون مشکله راحت میشه بازی کرد امیدوارم که بتونم کمکی کرده باشم شما هم از بازی لذت ببرین...

بسیار ممنون میشه خیلی خیلی دقیق تر توضیح بدید یعنی تو آپدیت 3 ??ایل های x64 و update رو کپی کنیم؟

و تو آپدیت 1 ??قط GTA V و GTA V LAUNCHER و کپی کنیم؟

بعد کدوم کرک و بریزیم؟

لینک به ارسال
سلام دوستان و اساتید عزیز ، متاس??انه توی تنظیمات جی تی ای من مموری گرا??یکم رو کم نشون میده (1 گیگ) ممنون میشم راهنماییم کنید ،مرسیییی

گرا??یک لپ تاپم(asus n551 zu) ای ام دی r9 m280x هست با 5 گیگ حا??ظه ، آخرین نسخه ی درایور (15.4 beta ) نصب کردم.

توروخدا راهنمایی کنید

چون داره از گرا??یک cpu است??اده میکنه.باید تغییرش بدید به گرا??یک اصلی

لینک به ارسال
چون داره از گرا??یک cpu است??اده میکنه.باید تغییرش بدید به گرا??یک اصلی

ممنونم از پاسختون ،چجوری میتونم این کار رو بکنم؟

لینک به ارسال
اقا یه خبر خوب...

آقا همیشه خوش خبر باشی!دوستان من پچ 1 رو ندارم میشه یکی لط?? کنه این دو تا ??ایل رو برام از پچ 1 آپلود کنه؟حتما از پچ 1

ممنونم از پاسختون ،چجوری میتونم این کار رو بکنم؟

رو کارت های انویدیا که باید کلیک راست کنی بزنی Open With Graphic Proccer بعد کارت اصلیتو انتخاب کنی

لینک به ارسال
بسیار ممنون میشه خیلی خیلی دقیق تر توضیح بدید یعنی تو آپدیت 3 ??ایل های x64 و update رو کپی کنیم؟

و تو آپدیت 1 ??قط GTA V و GTA V LAUNCHER و کپی کنیم؟

بعد کدوم کرک و بریزیم؟

دوست خوبم اپدیت 3 رو کامل هرچی توشه رو کپی کن بعدش کرک v4 یا همون اخرین کرک منتشر شده رو کپی کن که تو این تاپیک همشون هست بالا میتونی دانلود کنی...

بعد اینکه اینکارارو کردی برو تو پوشه اپدیت 1 و از داخل ??ولدر اپدیت ??قط و ??قط دو تا ??ایل GTA V و اGTA V LAUNCHER رو کپی کن و بریز تو ??ولدر بازیت بعدش دیگه هیچکاری نکن روی لانچر کلیک کن و بازیتو بکن...

لینک به ارسال
دوست خوبم اپدیت 3 رو کامل هرچی توشه رو کپی کن بعدش کرک v4 یا همون اخرین کرک منتشر شده رو کپی کن که تو این تاپیک همشون هست بالا میتونی دانلود کنی...

بعد اینکه اینکارارو کردی برو تو پوشه اپدیت 1 و از داخل ??ولدر اپدیت ??قط و ??قط دو تا ??ایل gta v و اgta v launcher رو کپی کن و بریز تو ??ولدر بازیت بعدش دیگه هیچکاری نکن روی لانچر کلیک کن و بازیتو بکن...

آقا ممنون شما درست میگید ولی این کارا ??قط مشکل Q (کاور گیری) رو حل میکنه ولی مشکل پریدن بیرون از بازی موقع رانندگی و هد?? گیری و حل نمیکنه:glare:

ویرایش شده توسط SINA4123

لینک به ارسال

شما همه ی اپدیت های 1 و 2 و3 رو ریختی ؟؟؟ اگر ریختی نباید مشکلی باشه البته من دیشب یه د??عه این مشکلی که داری برام پیش امد اما دیگه پیش نیومده خدا رو شکر

لینک به ارسال

ت???? تو روح 3DM با این کرک کردنش

کلیک راست میکنم کرش میکنه :huh:

غیر از مرحله جواهر ??روشی ، اینجا که trevor میره لوس سانتوس مایکل رو ببینه و بعدش که میرن دنبال دخترش بازم کلیک راست کرش میکنه

راه حلی نداره این لعنتی؟

لینک به ارسال

سلام ر??قا

یه مشکل جدید پیدا کردم !

کرک ورژن 4 و اپدیت های 2 و3 رو نصب کردم ولی حالا این ارور رو میده !

مشکل چیه ؟

rnyb2s1ztjiygrhpddlq.png

لینک به ارسال
سلام ر??قا

یه مشکل جدید پیدا کردم !

کرک ورژن 4 و اپدیت های 2 و3 رو نصب کردم ولی حالا این ارور رو میده !

مشکل چیه ؟

rnyb2s1ztjiygrhpddlq.png

دادش نصبت خراب شده از اول نصب کن

لینک به ارسال
دادش نصبت خراب شده از اول نصب کن

یعنی چی داداش من همین الان نصب کردم

آنتی ویروس و اینترنت هم قطع بود !

لینک به ارسال

واسه من همین مشکل ات??اق ا??تاد آپدیت اینا رو ریختم این اخطار داد بعد بازی حذ?? کردم دوباره نصب کردم درست شد((احتمالا ??ایل های آپدیت ناقص البته شاید شاید))

لینک به ارسال

آپدیت 3 نریز مشکل داره

??قط آپدیت 1 و 2 و جدیدترین کرک

همین

لینک به ارسال

بابا کلیک راست ??دا سرش لامصب یه مرحله خودش مجبوری سوییچ میکنه رو مایکل بازی کرش میکنه کلیک راست رو بازم میشه نزد

لینک به ارسال

حل مشکل ارور gfsdk_shadowlib.win64این مشکل ??قط در نسخه کور پک پیش میاد

باید یه بار جدا سی دی دوم بازی رو نصب کنید همین و البته حجم خالی درایو هم قبل شروع نصب سی دی اول حداقل 98 گیگ باید باشه که بعد نصب کلی میشه 60 گیگ و بیشتر از 5 ساعت هم سی دی دوم زمان میبره نصبش

حالا برسیم به مشکل جدید اقا من کارت گرا??یکم جی??ورس 560ti هست و کال او?? دیوتی رو با گرا??یک بالا اجرا کردم ولی تو این بازی اجازه بالا بردن گرا??یک رو بهم نمیده کسی بلد هست کمک کنه یا حداقل بتونم یه مقدار از هاردم رو شیر کنم رو گرا??یکم یا کار دیگه چون ابدیت هم هست ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

خداییش یکی راهنماییم کنه چطور گرا??یک رو بهش شیر بدم که حجمش از یه گیگ بیشتر بشه

اقا من کارت گرا??یکم جی??ورس 560ti هست و کال او?? دیوتی رو با گرا??یک بالا اجرا کردم ولی تو این بازی اجازه بالا بردن گرا??یک رو بهم نمیده کسی بلد هست کمک کنه یا حداقل بتونم یه مقدار از هاردم رو شیر کنم رو گرا??یکم یا کار دیگه چون ابدیت هم هست ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال
خداییش یکی راهنماییم کنه چطور گرا??یک رو بهش شیر بدم که حجمش از یه گیگ بیشتر بشه

اقا من کارت گرا??یکم جی??ورس 560ti هست و کال او?? دیوتی رو با گرا??یک بالا اجرا کردم ولی تو این بازی اجازه بالا بردن گرا??یک رو بهم نمیده کسی بلد هست کمک کنه یا حداقل بتونم یه مقدار از هاردم رو شیر کنم رو گرا??یکم یا کار دیگه چون ابدیت هم هست ممنون میشم کمکم کنید

داداش برو تو این مسیر Documents\Rockstar Games\GTA V این ??ایل رو باز کن settings.xml برو آخر آخرش ببین مدل گرا??یکتو چی نوشته؟

لینک به ارسال
بابا کلیک راست ??دا سرش لامصب یه مرحله خودش مجبوری سوییچ میکنه رو مایکل بازی کرش میکنه کلیک راست رو بازم میشه نزد

سلام

داداش تو آپدیت سوم ریختی؟

لینک به ارسال
سلام

داداش تو آپدیت سوم ریختی؟

آره داداش ریختم بی صاحاب رو!

لینک به ارسال
آره داداش ریختم بی صاحاب رو!

این دوستمون

میگه نریز بهتر شما هم موا??قین؟یعنی خیلی مشکل داره

لینک به ارسال

یه سوال از دوستانی که نسخه ی کم حجم corepack و دارند؟

شما مشکل پریدن بیرون و دارید؟

لینک به ارسال

آخرش ن??همیدیم این پریدن بیرون از کرکه یا خود بازی مشکل داره؟!

کسی اینجا بازی اوریجینال نداره؟!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...