رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mostafamz2010

تاپیک مخصوص بازی Grand Theft Auto V برای کامپیوتر

پست های پیشنهاد شده

جالبه که نداری دوست عزیز . مشخصات ویندوزی که نصب داری رو بگی بد نیستا !!!!!!

windows 7 Ultimate با آحرین آپدیت آپریل

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان، خسته نباشید. من یه مشکل عجیب غریب دارم! (البته همه نظرات رو نخوندم). وقتی که بازی رو با ( AMD (7690 XT اجرا می کنم stop working میده ولی وقتی که میرم و گرا??یک رو روی intel می ذارم بازی اجرا میشه(!) ولی مشکل کاور و کرش رو داره که هنوز این کرک ??یکس رو چک نکردم. می خواستم بدونم راه حلی، پیشنهادی ندارید؟!

لینک به ارسال

اقایون من این کرک جدیدتون رو ریختم ولی هنوز کاور بگیرم بازی هنگ میکنه البته دو بار میشه کاور گر??ت ولی بار سوم هنگ هست بازی برا همین بیخیال کاور شدیم کلا و بازی برا من که مشکلی تا الان نداشته به جز کاور گر??تن اونم تو مرحله ها الان هم 22 درصد بازی رو رد کردم

لینک به ارسال

مشکل من هم با تست این کرک پابرجاست (سوییچ کاراکتر در بعضی مراحل : کرش)

لینک به ارسال

چرا یه جواب ساده کسی به ما نمیده که آیا مشکل برطر?? میشه یا نه!!!

این واقعا کار سختیه!اصلا بگید مشکل برطر?? نمیشه!!!

مشکل کندی موس بدون اینکه مشکل دیگه ای داشته باشم رو باید چیکارش کرد؟!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
چرا یه جواب ساده کسی به ما نمیده که آیا مشکل برطر?? میشه یا نه!!!

این واقعا کار سختیه!اصلا بگید مشکل برطر?? نمیشه!!!

مشکل کندی موس بدون اینکه مشکل دیگه ای داشته باشم رو باید چیکارش کرد؟!!!!!!!!!!!!!!

سرعت ماوس رو ببر بالا!

لینک به ارسال

سلام

نسخه ??ول انلاک نصب کردم همه کرکا و آپدیتا هم امتحان کردم همش ارور steam_api64.dll is missing میده

انتی ویروسمم غیر ??عاله و ??ایل ۳dmgame.dll هم پاک نشده http://8pic.ir/images/ydacmxnuyfat72abrxup.png

ممکنه بخاطر نداشتن نرم ا??زار استیم باشه؟

لینک به ارسال
سرعت ماوس رو ببر بالا!

مرسی آقای رسولی

اینو میدونم منظورم این بود که نشونه گیریش مثل کالا?? راحت وسریع نیست تو هر حالتی میذارم باز راحت نیسشم باهاش

ممنونم ازت

لینک به ارسال

ر??ع تمامی مشکلات بازی gta v

دوستانی که مشکل کرش کردن بازی در هنگام کاور گر??تن ، تغییر شخصیت و پریدن به بیرون از بازی رو دارن از کرکی که میزارم است??اده کنند .

مشکلی که PC نسبت به کنسولا داره اینه که ، کنسول با یه سخت ا??زار خاص اسمبل میشه کپی های زیادی از اون منتشر میشه . خوب این باعث میشه سازنده بازی راحتر بازیشو بهینه کنه .

اما چون در PC هر ??ردی یه جوری سیتمشو اسمبل کرده بهینه کردن بازی واسه سازنده بازی سخت میشه و مشکلاتی برای بعضی از گیمرها پیش میاد .

از وقتی GTAV اومد تا حالا 3 آپدیت ، 4 کرک اصلی و 3 کرک ??رعی اومده . خیلی ها با اون آپدیت ها و کرک های اولی مشکلشون حل شده اما بعضی ها هنوز مشکلاتی رو دارن .

کرک V4 ??یکس V3 هم منتشر شد . این کرکم نسبت به ورژن قبلیش مشکلات خیلی هارو بر طر?? کرده . امیدوارم مشکل شما رو هم بر طر?? کنه . اگه نشد که باید منتظر آپدیت یا کرک اصلی و حتی ??رعی جدیدتر باشد .

1 . کرک 4 ??یکس 3 زیر را دانلود و در مسیر بازی کپی کنید .

Download Crack Fix (Farhad828) rar

http://s251.uploadbaz.com/files/9/r9927skej43vch/Crack V4 Fix V3 (Farhad828).rar

2 . بازی را توسط PlayGTAV.exe و به صورت Run As Administrator اجرا و از بازی لذت ببرید .

توجه : در صورتی که هنوز مشکل نشانه گیری و کرش کردن در هنگام رانندگی را دارید :

??ایل اجرایی PlayGTAV.exe را به صورت Windows 7 Compatibility mode و Run As Administrator اجرا کنید .

لینک به ارسال

مشکل کرش موقع سوییچ کاراکتر و هد?? گیری و رانندگی در هیچ سیستمی تا به حال حل نشده حتی دوستانی که این مشکل و تا حالا نداشتن و میگن ندارند ولی در اصل مشکل دارند ??قط تا حالا ندیدند ??قط کا??یه 20 دیقه سیستمشون رو بدن دست من تا بهشون نشون بدم که کرش میشه از حر??ی هم که میزنم اطمینان کامل دارم حتی یه ن??ر روی یه سیستم از زمانی که کرک منتشر شده تا حالا بازی میکرده صبح تا شب و مشکلی نداشته ولی به محض این که من رو اون سیستم بازی کردم بهش نشون دادم که کرش میشه امیدوارم هرچه زود تر مشکلات برطر?? شه خداکنه رو اورجینال مشکلی نباشه

لینک به ارسال

اینو کسی امتحان کرده؟

– آموزش نصب بازی GTA V بصورت کلی :‌

1- در مسیر c:\program files و در پوشه Rockstar Games در صورت مشاهده Social Club ، پوشه را بصورت کامل پاک کنید .

2- Social Club‌ ورژن v1.1.5.8 را نصب کنید .

3- آپدیت 2 یا 3 را در محل نصب بازی ، نصب و جایگزین کنید .

4- در صورت است??اده از آپدیت 2 ??ایل GTAV Launcher Patch 1.0.331.1 را نصب کنید یا اگر از آپدیت 3‌ است??اده میکنید ورژن 1.0.331.2 لانچر را نصب کنید .

5- کرک ورژن 4 را در محل نصب بازی ،‌ کپی کنید و سپس از طریق ??ایل launcher.exe (با آیکن 3dm)‌ بازی را اجرا کنید .

-آموزش تغییر زبان بازی به انگلیسی :‌

1- در منوی Start عبارت Regedit را جستجو کنید .

2- به مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\­rockstar games\Grand Theft Auto V بروید و

Language را از هر زبانی که هست به en-US تغییر بدید .

– دوستانی که مشکل کلید Q دارند ??ایل AIO 2.0 را دانلود و نصب کنند کنند.

دانلود AIO 2.0 (حل مشکل کلید Q در بازی)

دانلود GTA V Launcher 1.0.335.2

ویرایش شده توسط smk1369

لینک به ارسال

دوستانی که مشکل کرش کردن بازی در هنگام کاور گر??تن ، تغییر شخصیت و پریدن به بیرون از بازی رو دارن از کرکی که میزارم است??اده کنند .

مشکلی که PC نسبت به کنسولا داره اینه که ، کنسول با یه سخت ا??زار خاص اسمبل میشه کپی های زیادی از اون منتشر میشه . خوب این باعث میشه سازنده بازی راحتر بازیشو بهینه کنه .

اما چون در PC هر ??ردی یه جوری سیتمشو اسمبل کرده بهینه کردن بازی واسه سازنده بازی سخت میشه و مشکلاتی برای بعضی از گیمرها پیش میاد .

از وقتی GTAV اومد تا حالا 3 آپدیت ، 4 کرک اصلی و 3 کرک ??رعی اومده . خیلی ها با اون آپدیت ها و کرک های اولی مشکلشون حل شده اما بعضی ها هنوز مشکلاتی رو دارن .

کرک V4 ??یکس V3 هم منتشر شد . این کرکم نسبت به ورژن قبلیش مشکلات خیلی هارو بر طر?? کرده . امیدوارم مشکل شما رو هم بر طر?? کنه . اگه نشد که باید منتظر آپدیت یا کرک اصلی و حتی ??رعی جدیدتر باشد .

1 . کرک 4 ??یکس 3 زیر را دانلود و در مسیر بازی کپی کنید .

Download Crack Fix (Farhad828) rar

http://s251.uploadbaz.com/files/9/r9927skej43vch/Crack V4 Fix V3 (Farhad828).rar

2 . بازی را توسط PlayGTAV.exe و به صورت Run As Administrator اجرا و از بازی لذت ببرید .

توجه : در صورتی که هنوز مشکل نشانه گیری و کرش کردن در هنگام رانندگی را دارید :

??ایل اجرایی PlayGTAV.exe را به صورت Windows 7 Compatibility mode و Run As Administrator اجرا کنید .

داداش پست رو یبار دادی هر روز پست نکن دیگه!

مشکل کرش موقع سوییچ کاراکتر و هد?? گیری و رانندگی در هیچ سیستمی تا به حال حل نشده حتی دوستانی که این مشکل و تا حالا نداشتن و میگن ندارند ولی در اصل مشکل دارند ??قط تا حالا ندیدند ??قط کا??یه 20 دیقه سیستمشون رو بدن دست من تا بهشون نشون بدم که کرش میشه از حر??ی هم که میزنم اطمینان کامل دارم حتی یه ن??ر روی یه سیستم از زمانی که کرک منتشر شده تا حالا بازی میکرده صبح تا شب و مشکلی نداشته ولی به محض این که من رو اون سیستم بازی کردم بهش نشون دادم که کرش میشه امیدوارم هرچه زود تر مشکلات برطر?? شه خداکنه رو اورجینال مشکلی نباشه

صددرصد مواااا??قم باهات واقعا

لینک به ارسال
داداش پست رو یبار دادی هر روز پست نکن دیگه!

صددرصد مواااا??قم باهات واقعا

دوست عزیز درسته نباید دوباره پست بزنم . مشکل اینجاست وقتی پست قبلی رو بروز میکنم بعضی دوستان زورشون میاد

برگردن ص??حه های قبلی رو چک کنن . واسه همین معمولا قبلی رو پاک میکنم جدید میزنم .

لینک به ارسال
اینو کسی امتحان کرده؟

1- در مسیر c:\program files و در پوشه Rockstar Games در صورت مشاهده Social Club ، پوشه را بصورت کامل پاک کنید .

4- در صورت است??اده از آپدیت 2 ??ایل GTAV Launcher Patch 1.0.331.1 را نصب کنید یا اگر از آپدیت 3‌ است??اده میکنید ورژن 1.0.331.2 لانچر را نصب کنید .

5- کرک ورژن 4 را در محل نصب بازی ،‌ کپی کنید و سپس از طریق ??ایل launcher.exe (با آیکن 3dm)‌ بازی را اجرا کنید .

2- به مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\­rockstar games\Grand Theft Auto V بروید و

من انجامش دادم هیچگونه مشکلی نداشتم تا حالا.

این مشکل کرش رو حل میکنه. مطمئن باشین.

در ضمن کسی میدونه چجوری باید با گیم پد بازی کرد؟ هیچ دکمه ای رو نمیشناسه. ??کر کنم تا تموم شدن بازی کیبورد لپتاپ نابود شه. :=-0:

ویرایش شده توسط android5

لینک به ارسال
اینو کسی امتحان کرده؟

دوتا لینک ها یکیه که

بعدشم مشکل ما کاورگیری نیست که مشکل کرش های دیگه مثل سوییچ کردن و هد?? گیری تو ماشینه:91:

ویرایش شده توسط SINA4123

لینک به ارسال
دوتا لینک ها یکیه که

بعدشم مشکل ما کاورگیری نیست که مشکل کرش های دیگه مثل سوییچ کردن و هد?? گیری تو ماشینه:91:

خوب برادر تقصیر ما چیه که مشکل ما مشکل شما نیست و ??قط کاور گر??تن هست

لینک به ارسال

برادر چرا بد صحبت میکنی میگم خب حل مشکل q و تو پست های قبل تر گ??ته شده بود من که چیز بدی نگ??تم

لینک به ارسال

برادر چرا بد صحبت میکنی میگم خب حل مشکل q و تو پست های قبل تر گ??ته شده بود من که چیز بدی نگ??تم منظورم از ما خودم که نیست منظورم من و خیلی از دوستانه

لینک به ارسال
دوتا لینک ها یکیه که

هوووووووورااااااااااااا

راه حل موقت!

دوست عزیز اگه مثل من تو مرحله ای که باید ماشین آشغالی رو آتیش بزنی بعد بری سوار ماشینی که قبلا گذاشتی بشی کرش میکنه،بهت میگم چیکار کن:

??قط با ??رانکلین برو یه نارنجک انداز یا آر پی جی بخر.یا با تیر اینقدر به ماشین بزن تا آتیش بگیره.به هیچ وجههههههه از چیزهای پرتابی مثل نارنجک یا بمب چسبان است??اده نکن!

بعد که سوار ماشین ??رارت شدی وقتی زنگ زدی به مایکل یه گوشه وایسا با ماشین حرکت نکن.همین!

در ضمن بازی رو Run as Administrator اجرا کن

ر??تممممممممم

ویرایش شده توسط Rasooli72

لینک به ارسال
هوووووووورااااااااااااا

راه حل موقت!

دوست عزیز اگه مثل من تو مرحله ای که باید ماشین آشغالی رو آتیش بزنی بعد بری سوار ماشینی که قبلا گذاشتی بشی کرش میکنه،بهت میگم چیکار کن:

??قط با ??رانکلین برو یه نارنجک انداز یا آر پی جی بخر.یا با تیر اینقدر به ماشین بزن تا آتیش بگیره.به هیچ وجههههههه از چیزهای پرتابی مثل نارنجک یا بمب چسبان است??اده نکن!

بعد که سوار ماشین ??رارت شدی وقتی زنگ زدی به مایکل یه گوشه وایسا با ماشین حرکت نکن.همین!

در ضمن بازی رو Run as Administrator اجرا کن

ر??تممممممممم

اولش اون هووووووورااااااااا و دیدم خوشحال شدم یه لحظه ??ک کردم کلا مشکل کرش و حل کردی

ولی بسیار ممنون

لینک به ارسال
دوتا لینک ها یکیه که

اشتباه شد

لینکا رو میتونی از این سایت بگیری

دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PC

لینک به ارسال

نگ??تین گیم پد رو چجوری تنظیمش کنیم؟ به داد کیبوردم برسین لپتاپو تازه گر??تم آخه :drool:

لینک به ارسال

سلام من تو یه مرحله گیر کردم

بعد از تموم کردن مرحله chop دیگه مرحله اصلی باز نمیشه باید چکار کنم بعد اون مرحله

لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام من تو یه مرحله گیر کردم

بعد از تموم کردن مرحله chop دیگه مرحله اصلی باز نمیشه باید چکار کنم بعد اون مرحله

لط??ا راهنمایی کنید

من یادم نمیاد ولی ??ک کنم باید بیاد یه چیزی

آخر ماموریت نوشت passed ؟ چون شاید تموم نشده هنوز

لینک به ارسال

اه ه ه ه ه ه ه ه:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::10::10::10::10::10::10::10:

داشتم با لذت ماموریت گرو استریت و میر??تم هد?? گر??تم از تو قایق پرید بیرون

البته حدس میزدم بپره بیرون ولی امتحان کردم:10::10::10::10::10::10:

راسی دوستان cj و big smoke و دیدید تو ماموریت گرو استریت که دارن با دوچرخه میرن؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...